Νέα

Ενδυματολογικές επιλογές στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hyena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Τι σας αρέσει να φοράει η γυναίκα όταν την γαμάτε;
Έχει τύχει να αγοράσετε ρούχα για αυτήν (ή και για εσάς) αποκλειστικά και μόνο για να τα φορέσει και να την πηδάτε με αυτά;
Αν ναι, τι ρούχα;

Ας ξεκινήσω εγώ: έχω αγοράσει 6 ολόσωμα μαγιό/μπικίνι όταν ήμουν με μια 50άρα. Το γούσταρε κι αυτή, της έμεναν και τα μαγιό.

Σε ένα βλαχαδερό από Κοζάνη (ξανθιά, πρασινομάτα, στυλάκι), της πήρα με €200 δύο ζευγάρια γόβες και ένα ζευγ. μπότες. Όλα αυτά για δύο μήνες, μετά βρήκε άλλον χορηγό.


(Η πρώτη περίπτωση είναι επειδή το γούσταρα εγώ και με δική μου πρωτοβουλία ενώ στη δεύτερη είναι κάπως πυρφορίαση. Προτιμώ να δώσετε παραδείγματα όπως στην πρώτη περίπτωση.)
 

Χ-Factor

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
Γενικα... νομιζω καλυτερη φαση να φοραει κατι η γυναικα  απο ολοτελα γυμνη. Πολλες  φορες τα εσωρουχα κρυβουν και τυχον ατελειες  στο σωμα της γυναικας... 
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Στρινγκαρα και γοβαρες η γυναικα και γω φυσικα ολογυμνος με το μπουτσαρο ορθιο!
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Το μοναδικό πράγμα που θέλω να φοράει η γυναίκα είναι το άρωμα της όλα τα αλλα περισσεύουν  :rose:
 

Επισκέπτης
Εγώ καμιά φορά πάω στα μπουρδέλα παίρνω τα χρυσαφικά της κοπέλας μου και τα δίνω στην πουτάνα να τα φοράει στον αγώνα.
 

Asimakis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2016
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
Ενα σετ supersexy κοκκινα εσωρουχα για εκεινη και ενα τιποτα για εμενα  :erection:

 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
γοβες μου αρεσουν αλλα η δικια μου ειναι ψηλη και γινεται αλογο οποτε δεν φοράει
τώρα ολοσωμα και καλτσες ειναι κατι που μας απογειωνει !
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Ζαρτιέρες οπωσδήποτε , στρίγκ , μινι φούστα να φαίνετε η ζαρτιέρα ενώ ειναι ντυμένη . Σαν πρώτη επιλογή ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom