Νέα

Πρόβλημα με το viber

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα captain922
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
81
Καλημέρα. Αν κάποιος από τους "τεχνικούς" του σαιτ ξέρει ας δώσει μια απάντηση γιατί το γεγονός είναι τελείως κουφό.
Το πρόβλημα στο κινητό ξεκίνησε χτες. Μέχρι το απόγευμα κανένα πρόβλημα. Ξαφνικά σταμάτησα να ακούω τον συνομιλητή. Ο συνομιλητής εμένα με ακούει κανονικά. Επανεκκίνηση κινητού ξανά τα ίδια. Διαγραφή και επανεγκατάσταση τα ίδια. Στο τηλέφωνο μιλάω και ακούω κανονικά χωρίς πρόβλημα, το ίδιο και στο skype.
Το κουφό της υπόθεσης είναι οτι το ίδιο πρόβλημα παρουσιάστηκε γύρω στις αρχές Σεπτεμβρίου και στην εφαρμογή του Viber που έχω εγκαταστήσει στο λαπτοπ. Ούτε εκεί λύθηκε το θέμα με επανεγκατάσταση. Το θεώρησα σαν τεχνικό πρόβλημα στον υπολογιστή και δεν ασχολήθηκα παραπάνω αφού είχα και το τηλέφωνο.(το skype δουλεύει κανονικα και εκεί).
Ιδιο πρόβλημα στην ίδια εφαρμογή σε διαφορετικές συσκεύες μέσα σε ενάμιση μήνα το θεωρώ περίεργο.Αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει το ίδιο η ξέρει τι γίνεται ας μας δώσει τα φώτα του.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.617
Κριτικές
178
Like
39.063
Πόντοι
21.896
καποια ρυθμιση να εχεις απενεργοποιηση το μιρκοφωνο του βαιμπερ ή τηην ομιλια?
ασχετος και εγω ειμαι αλλα μαλλον κατι τετοιο παιζει
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796
Μπορει να ναι και κακο σημα WiFi, μου χει συμβει..
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Καλημέρα. Αν κάποιος από τους "τεχνικούς" του σαιτ ξέρει ας δώσει μια απάντηση γιατί το γεγονός είναι τελείως κουφό.
Το πρόβλημα στο κινητό ξεκίνησε χτες. Μέχρι το απόγευμα κανένα πρόβλημα. Ξαφνικά σταμάτησα να ακούω τον συνομιλητή. Ο συνομιλητής εμένα με ακούει κανονικά. Επανεκκίνηση κινητού ξανά τα ίδια. Διαγραφή και επανεγκατάσταση τα ίδια. Στο τηλέφωνο μιλάω και ακούω κανονικά χωρίς πρόβλημα, το ίδιο και στο skype.
Το κουφό της υπόθεσης είναι οτι το ίδιο πρόβλημα παρουσιάστηκε γύρω στις αρχές Σεπτεμβρίου και στην εφαρμογή του Viber που έχω εγκαταστήσει στο λαπτοπ. Ούτε εκεί λύθηκε το θέμα με επανεγκατάσταση. Το θεώρησα σαν τεχνικό πρόβλημα στον υπολογιστή και δεν ασχολήθηκα παραπάνω αφού είχα και το τηλέφωνο.(το skype δουλεύει κανονικα και εκεί).
Ιδιο πρόβλημα στην ίδια εφαρμογή σε διαφορετικές συσκεύες μέσα σε ενάμιση μήνα το θεωρώ περίεργο.Αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει το ίδιο η ξέρει τι γίνεται ας μας δώσει τα φώτα του.
Μπορει να εχεις προσβληθει απο κακοβουλο λογισμικό.Βγαλε καρτες SD,κανε backup τις επαφες και reset to factory default.
 
OP
OP
C

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
81
Τελικά ως εκ θαύματος από εχτές αργά το απόγευμα λειτουργεί και πάλι κανονικά χωρίς να χρειαστεί να κάνω τίποτα.Για να δούμε αν θα το ξανακάνει. Όπως και να έχει ευχαριστώ πολύ τους φίλους για τις απαντήσεις.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Ρε μπας και σε χε μπλοκαρει η γκονενα;;;; 
 
OP
OP
C

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
81
Χαχαχαχα λες ε? Όχι δεν κάνει τέτοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom