Νέα

Ημιδιαμονή στην Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gn171
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 21K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gn171

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε τι παίζει από ημιδιαμονή στην Πάτρα? Δεν αναφέρομαι σε εντελώς γαμηστρόνες, που μπορεί να σου κλείνουν μέχρι και ραντεβού!!Απλά κάτι της προκοπής για 2-4 ώρες βρε αδερφέ, με παρέα που ήδη έχεις. Ας είναι και κανονικό ξενοδοχείο (όλα δίνουν ημιδιαμονή εξάλλου), αλλά κάπως φθηνό και καθαρό...

Έχω υπ'όψιν μου την Pension Νίκος, η οποία δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, το περιβάλλον είναι μέτριο πως ψυχρό και είναι και ακριβούτσικο (35€). Με τόσα πάει κανείς και στο hotel "Άδωνις", το οποίο είναι νορμάλ ξενοδοχείο 2 αστέρων :dancing:

Υπάρχει κάτι μέσα ή στα πέριξ της Πάτρας (σε απόσταση εφικτή με μηχανάκι) που να είναι αξιοπρεπές, καθαρό και οικονομικότερο από 35€?

Έστω, κάτι σαν "φθηνότερος Άδωνις" :P :P
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
φιλε μου για μεσα στην πατρα ξερω το γωνιακο αγιου ανδρεου κ γουναρη διπλα στο casper
(fast food) αλλιως σου προτεινω το τζακι στο ριο στο οποιο εχω παει κανα 2 φορες.
 
OP
OP
G

gn171

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου για μεσα στην πατρα ξερω το γωνιακο αγιου ανδρεου κ γουναρη διπλα στο casper
(fast food) αλλιως σου προτεινω το τζακι στο ριο στο οποιο εχω παει κανα 2 φορες.

Θυμάσαι τιμές? Αυτό δίπλα στο φαστφουντάδικο το έχω δει νομίζω, είναι -αν θυμάμαι καλά- παρόμοιο με το "Νίκος".....

Το www.hoteltzaki.gr]τζάκι[/url] ενδιαφέρον φαίνεται, αλλά δεν είναι ακριβό? :huh:
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
το τζακι 30Ε για 2-3 ωρες. απ'οτι θυμαμαι.
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ασχετο. Κανένα ξενοδοχείο στην Πάτρα ολιγόωρης διαμονής γνωρίζετε;
 

kpapaxr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Να το επαναφέρω αν υπάρχει κάποιος από Πάτρα που να γνωρίζει.
 

zevgzevg111

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από εμάς.... προχτές που είχαμε κανονίσει με άλλα δυο φιλικά ζευγάρια για μια παρτουζίτσα και ψάχναμε χώρο τηλεφωνήσαμε στο ingognito studios και μας είπαν πως το διάστειμα αυτό δεν λειτουργεί...
 

foithths23

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
63
Like
26
Πόντοι
0
and patra σου στελνω εδω εχεις κλεισει τα πτιβε μηνυματα γνωριζεις τπτ φοιτητριουλες εχεις καμια ακρη?
 

Montatore

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλά θα 'ηταν καμμιά φοιτητριούλα, παίζει τίποτα;
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
θα ειμαι Πατρα Τριτη θελω ενα ξενοδοχειο ημιδιαμονης ας ειναι και προς Αιγιο ,αν θελω να καλεσω καποιον η καποια μπορω ? οποιος η οποια γνωριζει κατι η αν θελει και παρεα ας μου πει ... ευχαριστω πολυ
 

kounelodioxtis

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
84
Πόντοι
0
τελικά υπάρχει τπτ στην περιοχή; το hotel tzaki δείχνει καλό...
 

ulisse

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Μarie Palace Boutique Hotel ωραία δωμάτια καθαρα απλά μην πειτε ημιδιαμονή χρησιμποιηστε την λέξη '' θα ηθελαενα δωματιο deuse " θα καταλάβουν ειδικά αν ειναι ενα σπίρτο κατω νύχτα ή ο τύπος που κανει τον χαζουλη αλλα δεν είναι καθόλου τα μεσημέρια
 

topin patra

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Στον Άγιο Διονύσιο απέναντι στα ενοικιαζόμενα, ξέρει κανείς;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom