Νέα

Πωλειται Kerosun Reinbow

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jim28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Πωλειται Kerosun Reinbow με το γνήσιο κουτί και τις οδηγίες χρήσης της. Είναι  χρησιμοποιημένη 2 χρόνια και δεν έχει ουδεμία γραντζουνια.
Το μόνο που θα χρειαστείς είναι αντικατάσταση του φυτιλιού.
Τιμή 90 ΕΥΡΩ
Περιοχή: Μεσόγεια Αττικής
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Πωλειται Kerosun Reinbow με το γνήσιο κουτί και τις οδηγίες χρήσης της. Είναι  χρησιμοποιημένη 2 χρόνια και δεν έχει ουδεμία γραντζουνια.
Το μόνο που θα χρειαστείς είναι αντικατάσταση του φυτιλιού.
Τιμή 90 ΕΥΡΩ
Περιοχή: Μεσόγεια Αττικής
μπουκα τυπε? :think: :think: :S
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Εχεις ΠΜ
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μετακομιση αγορινα μου. Εκει που παω θα αναβει το καλοριφερ.

τυπε χωρις καμια διαθεση να σου χαλασω την αγγελια, το ξερεις οτι τα καλοριφερ σημερα αναβουν αυριο σβηνουνε ε;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μπορει να εχει ατομικη θερμανση τυπε.  :S :S :S

τυπε εγραψε
Εκει που παω θα αναβει το καλοριφερ
οχι ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΒΩ ΕΓΩ

επομενως υποθετω οτι μιλαμε για πολυκατοικια οπου και αυτονομη θερμανση να εχει, οποιαδηποτε στιγμη κλεινει ο κεντρικος καυστηρας αν το θελει η πλειοψηφια και μενεις μπουκαλα  :hi: :S :S :S
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
τυπε εγραψε οχι ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΒΩ ΕΓΩ

επομενως υποθετω οτι μιλαμε για πολυκατοικια οπου και αυτονομη θερμανση να εχει, οποιαδηποτε στιγμη κλεινει ο κεντρικος καυστηρας αν το θελει η πλειοψηφια και μενεις μπουκαλα  :hi: :S :S :S
με το καινουργιο νομο μπορεις να αυτονομηθεις στην θερμανση χωρις την εγκριση της πολυκατοικιας.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
5.987
Κριτικές
47
Like
6.186
Πόντοι
11.445
με το καινουργιο νομο μπορεις να αυτονομηθεις στην θερμανση χωρις την εγκριση της πολυκατοικιας.

ναι αμα βάλεις υγραεριο με δικο του καυστηρα στο μπαλκονι , αλλιως πετρελαιο δεν παιζει αυτονομο αν δεν ειναι απο κατασκευης ...  :sunglasses:
 
OP
OP
jim28

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Προς ενημέρωση της παρέας, μετά απο 7ετή εργένικη ζωή σε διαμέρισμα ζύγισα τα πράγματα και αποφάσισα να το νοικιάσω και να επιστρεψω στο πατρικό μου. Δεν αντέχω άλλο την οικονομική μιζέρια. Θα χάσω την ατομικότητα μου κι απο την άλλη θα αναβαθμίσω την αγοραστική μου δύναμη. Το πατρικό είναι μονοκατοικία και - να μας εχει  ο θεός καλά - το ανάβουμε όποτε επιθυμήσουμε. Οπως είναι προφανές το ανάβουμε πολύ λιγότερο απο οτι πριν την άγρια φορολόγηση  των καυσίμων.

 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Προς ενημέρωση της παρέας, μετά απο 7ετή εργένικη ζωή σε διαμέρισμα ζύγισα τα πράγματα και αποφάσισα να το νοικιάσω και να επιστρεψω στο πατρικό μου. Δεν αντέχω άλλο την οικονομική μιζέρια. Θα χάσω την ατομικότητα μου κι απο την άλλη θα αναβαθμίσω την αγοραστική μου δύναμη. Το πατρικό είναι μονοκατοικία και - να μας εχει  ο θεός καλά - το ανάβουμε όποτε επιθυμήσουμε. Οπως είναι προφανές το ανάβουμε πολύ λιγότερο απο οτι πριν την άγρια φορολόγηση  των καυσίμων.
Σ' ωραιος τυπε,μανούλα φετούλα και στ' αρχιδια σου όλα.Πλυμένος,σιδερωμένος,και η τσεπη γεμάτη.
 
OP
OP
jim28

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Η KEROSUN πουλιέται ακόμα σε νέα μειωμένη τιμή!

80 € γιατί έρχεται βαριχειμωνιά απο βδομάδα και θα κρυώνεις .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom