Νέα

Enkelejda Topi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
53
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρίες με την Enkelejda Topi (Facebook); Υποτίθεται ότι ανήκει σε ένα club γυναικείας κυριαρχίας (το link παρακάτω) το οποίο το κόβω για μούφα. Αμφιβάλλω δηλαδή ότι υπάρχει ολόκληρη κοινότητα από αφέντρες. Ωστόσο κάνει λέει και session. Έχει συναντηθεί κανείς μαζί της;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
:jerking:
Έχει κανείς εμπειρίες με την Enkelejda Topi (Facebook); Υποτίθεται ότι ανήκει σε ένα club γυναικείας κυριαρχίας (το link παρακάτω) το οποίο το κόβω για μούφα. Αμφιβάλλω δηλαδή ότι υπάρχει ολόκληρη κοινότητα από αφέντρες. Ωστόσο κάνει λέει και session. Έχει συναντηθεί κανείς μαζί της;

Ενδιαφέρουσες φαίνονται αυτές οι ομάδες στο λινκ (αν υπάρχουν κιόλας όπως λές) αλλά σε καμία απο τις 3 δεν υπάρχει σεξ .. η 2η ομάδα όμως υποτίθεται οτι λαμβάνει υπόψιν τα θέλω του αντρα , αλλα του απαγορεύει το σεξ παρολαυτά  :jerking:

Δηλαδή κάποιος που μπορεί να ήθελε να αλλάξει πχ το στράπον με κανονικό σεξ δεν έχει αυτή την επιλογή.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Δεν θέλω να κόψω τον ενθουσιασμό κανενός, αλλά εμένα μου φαίνεται ΜΟΥΦΑ :spam:      . Θυμάμαι πολύ παλιά που διαφήμιζαν ένα και καλά κλαμπ γυναικεία κυριαρχίας, που έπρεπε να πληρώσεις συνδρομή για να σε φέρουν σε επαφή με τις αντίστοιχες. Εδινες την συνδρομή και αφού σου έφερναν ένα μπάζο, μετά έκλαιγες τα λεφτα σου.. Δεν λέω ότι θα είναι η ίδια περίπτωση εδώ, αλλά όποιος πάει, ας ενημερώσει.
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
323
Like
84
Πόντοι
1
Αλβανική μαλακια !!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Είχα μιλήσει παλιά μαζί της.
Μου ζήτησε 80 ευρω σε χώρο δικό της και στο ίδιο μήνυμα μου πρότεινε εναλλακτικά συνδρομή στο κλαμπ .
Μου μίλησε για νεαρές αφέντρες και μου γύρισε τη συζήτηση προς τα εκεί.
Με τον τρόπο αυτό, ξενέρωσα και έχασα το ενδιαφέρον μου .
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Eχω μιλήσει μέσω φ/β με την Ενκελέιντα.

Σχημάτισα την άποψη ότι δεν έχουν καμμία σχέση με femdom/bdsm.

Μάλλον με light financial domination μού κάνει το όλο σκηνικό στην τελική με στοιχεία αυταρχικού 'παλαιού τυπου'.

Οπως τα γράφει και ο παραπάνω μού ζήτησε 80 ευρω σε δικό της χώρο, και τήν ρώτησα 2-3 πράγματα για το bdsm, τύπου ''εάν τηρείτε το safe sane consensual'' και τί ακριβώς τής αρέσει να κάνει ; Πήρα μια απάντηση τύπου ''ο σκλάβος είναι για να καλύπτει τα θέλω μας'' , οπότε κατάλαβα ότι 3 πουλάκια κάθονται μόνα και συλλογιούνται ... χαχα

ΔΕΝ αξίζει να πετάμε τα λεφτά μας σε άτομα που δεν έχουν καμμία μα καμμία σχέση με τον χώρο , το επιμύθιο....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Δεν είμαι ο ..παραπάνω.
Είμαι επώνυμος.
Είμαι ο ΜητσοΖούγκλας



Eχω μιλήσει μέσω φ/β με την Ενκελέιντα.

Σχημάτισα την άποψη ότι δεν έχουν καμμία σχέση με femdom/bdsm.

Μάλλον με light financial domination μού κάνει το όλο σκηνικό στην τελική με στοιχεία αυταρχικού 'παλαιού τυπου'.

Οπως τα γράφει και ο παραπάνω μού ζήτησε 80 ευρω σε δικό της χώρο, και τήν ρώτησα 2-3 πράγματα για το bdsm, τύπου ''εάν τηρείτε το safe sane consensual'' και τί ακριβώς τής αρέσει να κάνει ; Πήρα μια απάντηση τύπου ''ο σκλάβος είναι για να καλύπτει τα θέλω μας'' , οπότε κατάλαβα ότι 3 πουλάκια κάθονται μόνα και συλλογιούνται ... χαχα

ΔΕΝ αξίζει να πετάμε τα λεφτά μας σε άτομα που δεν έχουν καμμία μα καμμία σχέση με τον χώρο , το επιμύθιο....
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Δεν είμαι ο ..παραπάνω.
Είμαι επώνυμος.
Είμαι ο ΜητσοΖούγκλας
  :kneel: :kneel: :kneel:
Μήν υποτεθεί ούτε στιγμή πως δεν σέβομαι την αναγνωρισιμότητα και το κύρος του ονόματος σου στο μπου....

Για το θεό.
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Εκτός από εντελώς άσχετη με το αντικείμενο, είναι και εντελώς αγενής!!! Μακρυά η συμβουλή μου, είναι για φτύσιμο...
 
OP
OP
C

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
53
Πόντοι
0
Μ'αυτά και μ'αυτά, τελικά κανένας δεν την έχει συναντήσει να έχει ολοκληρωμένη άποψη. Όλοι σε facebook ή τηλέφωνο έχουμε μείνει.
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Δεν θέλω να κόψω τον ενθουσιασμό κανενός, αλλά εμένα μου φαίνεται ΜΟΥΦΑ :spam:      . Θυμάμαι πολύ παλιά που διαφήμιζαν ένα και καλά κλαμπ γυναικεία κυριαρχίας, που έπρεπε να πληρώσεις συνδρομή για να σε φέρουν σε επαφή με τις αντίστοιχες. Εδινες την συνδρομή και αφού σου έφερναν ένα μπάζο, μετά έκλαιγες τα λεφτα σου.. Δεν λέω ότι θα είναι η ίδια περίπτωση εδώ, αλλά όποιος πάει, ας ενημερώσει.

Τα θυμάμαι και εγώ αυτα τα κλαμπ που υπήρχαν και παλιά προ ίντερνετ . Δεν είχα προχωρήσει ποτέ αλλα και τότε μου φαινοντουσαν κομπίνες . Εξάλλου πόσες μη επαγγελματίες Αφεντρες υπάρχουν στην Ελλάδα που να χρειάζονται και κλαμπ  :jerking2: :2funny:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
κάποιος πρέπει να θυσιάσει το 80ρικο ?



Μ'αυτά και μ'αυτά, τελικά κανένας δεν την έχει συναντήσει να έχει ολοκληρωμένη άποψη. Όλοι σε facebook ή τηλέφωνο έχουμε μείνει.
 
OP
OP
C

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
53
Πόντοι
0
κάποιος πρέπει να θυσιάσει το 80ρικο ?

Προφανώς κάποιοι θα το έχουν θυσιάσει τόσο καιρό, λες να μην έχει σταυρώσει πελάτη; Και κάποιοι από αυτούς διαβάζουν και το site, έχει μεγάλη αναγνωσιμότητα. Αλλά για διάφορους λόγους δεν ενημερώνουν.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
γενικά φίλε Κορνέ, δεν σε ελκύει με την συμπεριφορά της να την επισκεφτείς. Αντίθετα, θα έλεγα ότι οδηγεί τον διάλογο σε αδιέξοδο, παριστάνοντας υπερφίαλα την σπουδαία και της λες στο τέλος ένα άντε γεια και έφυγες. Αν το είχε 50ρικο και καλύτερη συμπεριφορά , θα είχε πελατεία.
 

Anastezia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω γνωριζω πολυ καλα τη γινετε με την κοινοτητα αυτη..πραγματικα κοροιδευουν τον κοσμο..δεν υπαρχουν αφεντρες πολλες οπως λενε μονο δυο τρις
 

Bo8ratzis21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είναι μούφα. Είναι υπαρκτά πρόσωπα , τις έχω συναντήσει και πέρασα πολύ καλά. Το 80αρί που λέτε είναι για 1μιση ώρα και πρόκειται για c.f.n.m και domination. Δεν μίλησε κανείς για καθαρό BDSM.


  Υ.γ : Η Άιντα καλά είναι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom