Νέα

Το έκανα με την κόρη του πατριού μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chack3r
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chack3r

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι 22 χρονών φοιτητής στην Θεσσαλονίκη καταγωγή από επαρχιακή πολη.Λίγο πριν της Πανελλήνιες το 2013 οι γονείς μου μάλωσαν πολύ άγρια για λόγω που έμαθα μετά από εναμιση περίπου χρόνο όταν χώρισαν οριστικά(Ο μπαμπάς μου ήταν γνωστός γκομενιάρης και μπουρδελιαρης ακομα και στα 50 του).Σε αυτό το σημείο θέλω να πω ότι ήδη είχα μετακομίσει ως φοιτητής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης σε ένα μικρό διαμέρισμα όταν έμαθα ότι χώρισαν δεν μου έκανε και πολύ μεγάλη εντύπωση γιατί δεν τα πηγαίναν καλά εδώ και καιρό.Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν οτι μετά από όλο αυτό η μάνα μου άρχισε να βγαίνει με εναν τυπά (δικαιωμα της να συνεχισει την ζωη της) γυρω στα 45 χρονων( η μάνα μ είναι 50) και πάνω στον ένα χρόνο αποφάσισαν να κάνουν πολιτικό γάμο.Τέλη 2017 λοιπον έγινε ο γάμος στο οποίο γνώρισα την κορή του πατριου μου τοτε ηταν 3η λυκειου και έτοιμαζόταν για τις εξετάσεις της.
Τα πράγματα μεταξύ μας πολύ τυπικα αλλά μεσα στο κεφάλι μου (το πάνω και το κάτω έγινε χαμός) η κοπέλα ήταν θεόμουνο τέρμα γυμνασμένο σωμα αθλήτρια βολει μελαχρινη με καταπρασινα μάτια.Μετά το γάμο πήγαμε σπίτι και γνωριστήκαμε καλυτερα και μου είπε οτι θέλει να περάσει στην Θεσσαλονικη γτ της αρεσει πάρα πολυ η πόλη..
  Φαστ φοργουορντ σεπτεμβριος 2017 είχαμε κρατήσει ολο αυτόν το καίρο μια τυπική επαφή και έχοντας περάσει θεσσαλονίκη με πήρε τηλ για να μου πεί αν μπορώ να την φιλοξενήσω μέχρι να βρεί και αυτή κάποιο διαμέρισμα.Ωντας στενοι οικονομικά και η μανα μου και  ο πατριός μου αργούσαν να της δώσουν απάντηση για το σπίτι και έμενε τουλαχιστον ένα μηνα σε εμένα.Εγώ είχα σταθερή σχέση και η 'αδερφη μου" την είχε γνωρισεί και κάνανε και παρέα
Μια τετάρτη λοιπον είχα κανονήσει για ταινια με την δικια μου και το ακυρωσε για αγνωστο λογω και η 'αδερφη μου΄μου είπε θα σου κάνω εγώ σήμερα παρεα..δεν ειχα ιδεα πως θα κατεληγε εκείνο το βραδυ δεν την ειχε περασει ποτε απο το νου πως θα εκανα ποτέ τίποτα μαζί της..στη μέση της ταινίας άνοιξαμε ένα μπουκαλάκι κρασι που το είχα φερει απο την καβα του πατερα μου.Σε μιση ωρα το είχαμε πιει όλο και είχαμε γίνει και οι σκάτα.
Αυτη αρχισε να μου χαιδευει το μπουτι.
-Εχεις πολύ ωραίο σωμα αδερφουλι μου
-Και εσυ δεν πας πίσω αδερφή
-Πολλές φορές σε έχω πάρει μάτι στο μπάνιο...και εκείνη την στιγμή ο πουτσος μου κοντευε να σκασει απο την γκαυλα...Ολες μου οι αναστολές είχαν πέσει και το μονο που ήθελα ήταν να σκίσω την εξ αγχιστιας αδερφή μου.
Αρχίσω και της τρίβω σιγα σιγα τα μπουτια και να ανεβαζω το χερι μου προς το μουνι της.Σταματάω λίγο αλλα αυτή με αναστεναγμό μου λεεί να συνεχίσω
Πιανω το μουνί της και ήταν μούσκεμα..Αυτη αρχισε να μου πιάνει τον πόυτσο και μου κατέβασε το παντελόνι και αρχισε να μου τον γλυφει.Ειχα πάρα πολλες γκαβλες και μέσα σε 3 λεπτα εχυσα στο στομα της.Πηγε στην τουαλετα και εκανε μπανιο.Επειτα απο 10 λεπτα βγηκε απο μπανιο τελιως γυμνη και με πηρε απο το χερι οδηγώντας με στο κρεβάτι.
-Δεν με νοιάζει που είσαι αδερφός μου.Θέλω να με γαμήσεις όπως γαμάς την γκόμενα σου
Εκείνη την στιγμή δεν είχα σκουφάκι μαζί μου και μου λεει
-Μπες έτσι μέσα μου παίρνω χάπια.
Εγώ άλλο που δεν ήθελα της γλυφω λιγο το μουνι και αρχιζω και ανεβαινω προς τα πανω και αρχιζω να την φιλαω.Χωνω τον πουτσο μου παρα πολυ γρηγορα μεσα της πραγμα που την πόνεσε πολυ.Κοιτάω κάτω και τι να δώ έτρεχε αίμα.ΗΤΑΝ ΠΑΡΘΈΝΑ και αυτό με εξίταρε πάρα πολυ βλέποντας το αίμα μου ξύπνησε ενα πάρα πολυ ώμο και αρχαίο αισθημα και η γκαβλα μου ηταν απεριγραπτη.Αρχισα να της τον χωνω αλύπητα και αυτη  πονουσε και της αρεσε παραλληλα.Αλλαξαμε στάση στα τέσσερα και είχα την θέα αυτης της πανέμορφης κωλαρας...ξαναμπηκα μεσα με τον πουτσο μου γεμάτο αίματα και μεσα στα 2 λεπτα ειχα χυσει μέσα της.Δεν είχα καταλάβει τι είχε γίνει εκείνη την στιγμή.
Το επόμενο πρωί χτυπάει το τηλεφωνο μου και το σηκωνει η αδερφη μου και λεει στην γκομενα μου οτι κοιμαμε.Παει στο μπανιο και ερχετε μετα απο λιγο φορωντας μονο ενα μαυρο σουτιεν και ανεβαινει απο πανω μου τον βαζει παλι ακοποτο στο μουνι της και αρχιζει και κουνιετε σαν αφινιασμενο αλογο.Δεν μου πηρε πολύ να χύσω.Επειτα μπηκαμε μαζι στο μπάνιο ντυθηκαμε και σαν να μην έγινε τίποτα πήγαμε στις σχολές μας.
Σύντομα χώρισα και ε΄δω και ένα μηνα γαμιεμε με την αδερφη μου καθε μερα και γουσταρουμε και οι πάρα πολυ.Δεν το έχω πεί σε κανέναν και ένιωσα την ανάγκη να γράψω κάπου την ιστορία μου σας ευχαριστώ για την ανάγνωση..Καλα γαμήσια
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.644
Πόντοι
21.896
ριφιφί ή μπούκα τυπε?
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.204
Πόντοι
6.555
έκανες την τετάρτη κυριακή !!....
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
URL]]
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
Πολύ ευτυχισμένη μαζί βλέπεις...
Απλά αυτή δεν ήταν Παρθένα...
Φίλε καμιά αδερφή ή ξαδέρφη έχει η "αδερφή" σου να κάνουμε κάνα ούζο?
 
OP
OP
C

Chack3r

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Έτσι που πάς σέ βλέπω μπαμπά πολύ γρήγορα ή θά μπείτε στήν διαδικασία έκτρωσης, όπου εκτός τών άλλων, θά ξενερώσει η κοπέλλα, καί θά υπάρξουν διάφορα προβλήματα. [Τό "παίρνω χάπι", από στόματος μίας 18χρονης παρθένας δέν μέ πείθει. Τό ακούω βερεσέ.]
Στήν πρώτη περίπτωση (του νά γίνεις πατέρας) εκτός τού ότι είναι πού νωρίς γιά κάποιον άντρα, η πιθανότητα κάποιου γενετικού προβλήματος τού παιδιού σας θά είναι υψηλή, καθώς έχεις τά μισά γονίδια ίδια μέ τήν αδελφή σου, καί πολλοί "βλαβεροί" υπολειπόμενοι αλληλόμορφοι θά βγούν στήν επιφάνεια.
Ζήσε τήν όμορφη αυτή εμπειρία μέ μυαλό. 
Φίλε μου...μένουμε μαζί την βλέπω να παίρνει κάθε πρωί το χάπι..ακόμα και έτσι κινδυνεύω? να συμπληρώσω οτι δέν είναι αδερφή μου εξ αίματος
 
OP
OP
C

Chack3r

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ ευτυχισμένη μαζί βλέπεις...
Απλά αυτή δεν ήταν Παρθένα...
Φίλε καμιά αδερφή ή ξαδέρφη έχει η "αδερφή" σου να κάνουμε κάνα ούζο?

Εχω δυό φοιτήτριες ξαδέρφες που ξεπατώνονται συστηματικά απο φιλαράκια
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
Έτσι που πάς σέ βλέπω μπαμπά πολύ γρήγορα ή θά μπείτε στήν διαδικασία έκτρωσης, όπου εκτός τών άλλων, θά ξενερώσει η κοπέλλα, καί θά υπάρξουν διάφορα προβλήματα. [Τό "παίρνω χάπι", από στόματος μίας 18χρονης παρθένας δέν μέ πείθει. Τό ακούω βερεσέ.]
Στήν πρώτη περίπτωση (του νά γίνεις πατέρας) εκτός τού ότι είναι πού νωρίς γιά κάποιον άντρα, η πιθανότητα κάποιου γενετικού προβλήματος τού παιδιού σας θά είναι υψηλή, καθώς έχεις τά μισά γονίδια ίδια μέ τήν αδελφή σου, καί πολλοί "βλαβεροί" υπολειπόμενοι αλληλόμορφοι θά βγούν στήν επιφάνεια.
Ζήσε τήν όμορφη αυτή εμπειρία μέ μυαλό.  

Πως είναι ίδια?
Αφου δεν είναι εξ΄αίματος..
Η μάνα τ άσχετα γνώρισε τον πατριό του..
 

Patrick Jo

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Συνοψιζω:
1. Ειναι η ετεροθαλης αδερφη σου
2. Ηταν παρθενα
3. Σου την επεσε αυτη
4. Παιρνει χαπια
5. Σου ειπε να την γαμησεις χωρις προφυλακτικο

Μαλιστα...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
... η πιθανότητα κάποιου γενετικού προβλήματος τού παιδιού σας θά είναι υψηλή, καθώς έχεις τά μισά γονίδια ίδια μέ τήν αδελφή σου, καί πολλοί "βλαβεροί" υπολειπόμενοι αλληλόμορφοι θά βγούν στήν επιφάνεια.
Τι του λες μωρε του ανθρωπου..Κόρη του δευτερου ανδρα της μανας του ειναι!ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ δεν υπαρχει....
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
Εχω δυό φοιτήτριες ξαδέρφες που ξεπατώνονται συστηματικά απο φιλαράκια

Αντε κανόνισε...
Μην μεινεις στα λόγια...
Δεν πιστέυω τώρα που είναι πρωί να σε δει καμιά αδερφή σ με αυτά π γράφουμε..
 
OP
OP
C

Chack3r

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Συνοψιζω:
1. Ειναι η ετεροθαλης αδερφη σου
2. Ηταν παρθενα
3. Σου την επεσε αυτη
4. Παιρνει χαπια
5. Σου ειπε να την γαμησεις χωρις προφυλακτικο

Μαλιστα...
Μένουμε μαζι και αναπτύχθηκε ένα πολύ οικείο περιβάλλον μέχρι να καταλήξουμε εκεί.Είχε κάνει διάφορα με γκόμενους αλλά δεν είχε γαμηθεί ποτε
 

Επισκέπτης
Θεματοθέτη μια και διάβασα ότι έχεις ξαδερφάδες & εξ αγχιστείας αδελφάδες εδώ στο φόρουμ υπάρχουν κι αρκετοί μπαγλαμάδες, οπότε για σκέψου να άνοιξεις επιχείρηση, πιστεύω να περάσουν αυτές καλά κι εμείς καλύτερα :grin:
 
OP
OP
C

Chack3r

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Θεματοθέτη μια και διάβασα ότι έχεις ξαδερφάδες & εξ αγχιστείας αδελφάδες εδώ στο φόρουμ υπάρχουν κι αρκετοί μπαγλαμάδες, οπότε για σκέψου να άνοιξεις επιχείρηση, πιστεύω να περάσουν αυτές καλά κι εμείς καλύτερα :grin:
Εκδίδονται πολιτισμένα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Ανοιξα ενα αλλο θεμα με εναν νεο κλωνο μου.. enjoy τυποι..  :hi:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
http://[URL unfurl="true"]www.enromiosini.gr/newsite16/wp-content/files/2016/04/%CE%93%CE%95%CE%A1%CE%A9%CE%9D-%CE%99%CE%91%CE%9A%CE%A9%CE%92%CE%9F%CE%A3-%CE%95%CE%9E%CE%A9%CE%A6%CE%A5%CE%9B%CE%9B%CE%9F.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom