Νέα

Ιεροδουλες που κανουν σεξ ass to pussy ass to mouth

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfsdf3432
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Aναζητηση για ιεριδουλες και call girls στην Αθηνα με υπηρεσιες απο κωλο σε μουνι και απο κωλο σε πιπα.
Χωρις αλλαγη προφυλακτικου. 
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Η γκόμενά μου κάνει έτσι, χωρίς προφυλακτικό και είναι τέλειο... δεν είναι όμως ιερόδουλη, ή τουλάχιστον δεν το ξέρω εγώ εάν είναι... :)
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Υπαρχει φιλε αλλα δεν το κανουν ολες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η γκόμενά μου κάνει έτσι, χωρίς προφυλακτικό και είναι τέλειο... δεν είναι όμως ιερόδουλη, ή τουλάχιστον δεν το ξέρω εγώ εάν είναι... :)
γκομενα μου που εκανε μουνι κωλο εναλλαξ τελικα κολλησε χλαμυδια.
άλλη που εκανε κωλο στομα εναλλαξ και μουνι στομα εναλλαξ χαιρει ακρας υγειας.
το σαλιο είναι αρκετα καλο απολυμαντικο για βακτηρια οποτε όταν γινεται εμβαπτιση στο στομα τελικα δεν εχει παρενέργειες, αντίθετα όταν γινεται εμβαπτιση βακτηριων στο μουνι, εκει τα βακτηρια κανουν παρτυ και τρεχουν οι γυναικες με ουρολοιμώξεις, χλαμυδια, σμν κλπ
 

Επισκέπτης
γκομενα μου που εκανε μουνι κωλο εναλλαξ τελικα κολλησε χλαμυδια.
άλλη που εκανε κωλο στομα εναλλαξ και μουνι στομα εναλλαξ χαιρει ακρας υγειας.
το σαλιο είναι αρκετα καλο απολυμαντικο για βακτηρια οποτε όταν γινεται εμβαπτιση στο στομα τελικα δεν εχει παρενέργειες, αντίθετα όταν γινεται εμβαπτιση βακτηριων στο μουνι, εκει τα βακτηρια κανουν παρτυ και τρεχουν οι γυναικες με ουρολοιμώξεις, χλαμυδια, σμν κλπ
φίλε τα χλαμύδια δεν κολλάνε απ'τον κώλο στο μουνί

η γκόμενα σου δεν ήταν μόνο δικιά σου μάλλον...

από κώλο μουνί παίζουν κωλοβακτηρίδια κτλ, όχι σμν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φίλε τα χλαμύδια δεν κολλάνε απ'τον κώλο στο μουνί

η γκόμενα σου δεν ήταν μόνο δικιά σου μάλλον...

από κώλο μουνί παίζουν κωλοβακτηρίδια κτλ, όχι σμν
τα χλαμυδια είναι βακτηρίδια.
κολλανε από τον κολπο.
κολλανε από το κωλο (ορθό).
και προφανως κολλανε και από τον κωλο προς τον κολπο.
τωρα η αρχικη της μολυνση πότε και πως εγινε, τρεχα γυρευε. και σε αυτά παιζουν ασυμπτωτικοι φορεις, οποτε για το πότε και από ποιον ακρη δεν βγαζεις.
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Παιδια γνωριζω κ το γραφω δεν το κανουν πολλες λογω μικροβιων, παλια το ειχα κανει σε μια κοπελα. Απλα αν το γλυψει τοτε καπως το σωζει.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Παιδια γνωριζω κ το γραφω δεν το κανουν πολλες λογω μικροβιων, παλια το ειχα κανει σε μια κοπελα. Απλα αν το γλυψει τοτε καπως το σωζει.

Απο Κωλο σε μουνι δεν εχω ζητήσει γιατι ειναι επικίνδυνο για τη γυναίκα. Το μουνι ειναι υπερευαίσθητο. Απο κωλο να δωσω πίπα πολλες φορες εχει συμβει και αρκετα κοριτσια επαγγελματιες το δέχονται. Προφανως αυτές που κάνουν κλυσμα.
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Aναζητηση για ιεριδουλες και call girls στην Αθηνα με υπηρεσιες απο κωλο σε μουνι και απο κωλο σε πιπα.
Χωρις αλλαγη προφυλακτικου. 

Πόσο χρονών είσαι γαμιά μου, και δεν σου φτάνουν τα απλά και νομίζεις ότι για 20 ή 150 ευρο θα σου κάτσει ή άλλη να την γαμίσεις έτσι? Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει! Είπαμε πουτάνες αλλά όχι και έτσι!!!
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
γιατι μια γκομενα να παρει στο στομα τον πουτσο που ειχε πριν στη σουφρα της; Για να αποδειξει πως την εχει καθαρη; Εσεις δλδ ειστε τοσο σιγουροι για την δικια σας;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.054
Πόντοι
24.596
γιατι μια γκομενα να παρει στο στομα τον πουτσο που ειχε πριν στη σουφρα της; Για να αποδειξει πως την εχει καθαρη; Εσεις δλδ ειστε τοσο σιγουροι για την δικια σας;
την πουτσα η την σουφρα τυπε :think: :S :S :S
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Μόλις θα βάλεις τη πουτσα από τον κωλο της στο μουνι και πιπα μετά φιλα την κιόλας να μεταδοθεί η βρωμια και τα μικρόβια παντού! Αντε με τον κάθε μαλακά εδώ μέσα.  Είπαμε καλή η καυλα αλλά στον κωλο με κάποτα και μετα πλύσιμο χέρια πουτσα να μην τρέχουμε μετά!
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Πόσο χρονών είσαι γαμιά μου, και δεν σου φτάνουν τα απλά και νομίζεις ότι για 20 ή 150 ευρο θα σου κάτσει ή άλλη να την γαμίσεις έτσι? Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει! Είπαμε πουτάνες αλλά όχι και έτσι!!!
κόψε τις πολλές τσόντες.

Καλα κι εσυ κοψε τις πολλες μαλακιες.
Ουτε ειρωνεύομαι ουτε προσβαλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom