Νέα

Έχει ανοίξει το μουνί της γκόμενάς μου από το πήδημα. Τι να κάνω;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Κανε το χειμωνα καλοκαιρι

Κανε τη τεταρτη ΚΥΡΙΑΚΗ!
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....


αμα το μουνι της γκομενας σου δεν παιρνει κουτσουρα μεσα εισαι ενταξει τυπε    :grin: :grin: :grin:


 

Συνημμένα

  • Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    867,6 KB · Εμφανίσεις: 298

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.450
Κριτικές
12
Like
6.053
Πόντοι
1.396
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....
15 χρονών είσαι τυπε?
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Το πιθανότερο είναι να έχει ξεπετσωσει ολες τις πούτσες της γειτονιάς οταν λείπεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.945
Like
21.006
Πόντοι
5.506
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....


Τύπε, φέρτην από δω και άφησέ τα όλα πάνω μας, εγγύηση.
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
42 είμαι, αθλούμαι και γενικώς την έχω καταβρεί με την τύπισσα... δεν παίζει να γαμιέται με άλλον γιατί είμαστε συνέχεια μαζί λόγω δουλειάς.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.945
Like
21.006
Πόντοι
5.506
42 είμαι, αθλούμαι και γενικώς την έχω καταβρεί με την τύπισσα... δεν παίζει να γαμιέται με άλλον γιατί είμαστε συνέχεια μαζί λόγω δουλειάς.


Την ξεκωλιάζεις και στη δουλειά;;
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Πάντως η περίπτωση να πει κάποιος καλό λόγο, δεν παίζει... πλάκα έχετε... :)
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.450
Κριτικές
12
Like
6.053
Πόντοι
1.396
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
η λυση φιλε είναι η παροδικη αποχη.
απεχεις 10 μερες από το μουνι σφιγγει το μουνι.
μετα απεχεις 10 μερες από τον κωλο γαμωντας μονο μουνι σφιγγει ο κωλος.
αν δεν πιασει με το 10ημερο που συνηθως πιανει δοκιμασε μεγαλύτερες περιοδους πχ 15 μερες εναλλαξ.
επισης για τελειωμα βαζε να σου κανει επιθετικο σφικτο τσιμπουκι κανει δουλεια.
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.450
Κριτικές
12
Like
6.053
Πόντοι
1.396
Ρε τυπε ,τι καλο λογο θες.Εισαι 42 και γαμας εδώ και 2 χρόνια την ίδια γκόμενά 3 φορές την ημέρα.
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
:happy:
Πάντως η περίπτωση να πει κάποιος καλό λόγο, δεν παίζει... πλάκα έχετε... :)

Τι θέλεις να ακούσεις ρε καθυστερημένε? Ότι είσαι μεγάλος γαμιάς και τον έχεις τεράστιο?

Αυτοκτονα
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Πάντως η περίπτωση να πει κάποιος καλό λόγο, δεν παίζει... πλάκα έχετε... :)


τυπε βαλε καμια φωτο της γκομενας σου στο θρεντ με φωτο απο γκομενες και γυναικες,και θα ακουσεις πολλους καλους λογους  :grin: :grin: :grin: 
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
απ της γυναικας το μουνι βγαινει 2 κιλα παιδι 50 ποντους....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom