Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 537
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Γεια σας φιλοι μου, έχει κανεις πληροφοριες για το εν λογο μαγαζι? Αξιζει? Επισης που μπορω να κανω prive με φραπε?
πολυ πολυ μικρο.
κοπελες συνηθως εχει δυο τρεις καλες.
φραπε μαλλον αδυνατο.
ενδιαφερον εχει οτι κατα καιρους κυκλοφορουν καρτες δωρεαν χορου
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Όντως ο χώρος είναι πολύ μικρός, όμως πολύ καλός. Έχει στο βάθος άνετους καναπέδες για πριβέ. (Για φραπέ δεν γνωρίζω , δεν μου έτυχε ποτέ). Η πίστα είναι πολύ κοντά και βλέπεις τα πάντα σε ZOOM 1000X. Όσο για γυναίκες δεν έχω πρόσφατη πληροφόρηση έχω πολύ καιρό να πάω. Πάντως τώρα που μου το θυμίσατε θα το επισκεφθώ και θα σας έχω νέα λείαν συντόμως  :2funny:
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Κατα τη γνωμη το μαγαζι ειναι και γαμω. Πολυ ¨οικογενιακος" ο χωροσ και πανεμορφεσ κοπελες. Σιγουρα ειναι πολυ θετικο οτι η πιστα ειναι παρα πολυ κοντα σου. Το μονο κακο ειναι οτι οσο αναφορα το πριβε δεν υπαρχει ενα χωρος λιγο πιο ιδιαιτερος αν και δεν νομιζω οτι ενοχλει κανεναν αυτο.
 

GeorgeTech

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
********************************************************************************

warnban.gif
 Απαγορεύεται[/URL] η διαφήμιση
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Πέρασα και από εκεί. Μαίρη (Ελληνίδα) νομίζω ότι καλύτερο έχει το μαγαζί. Κατά τα άλλα καλούτσικο με καθαρό ποτό. 15 το ποτό σου, 30 το πίκολο της κοπέλας, 20 ο πριβέ χορός.
 

mortis2008

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα και από εκεί. Μαίρη (Ελληνίδα) νομίζω ότι καλύτερο έχει το μαγαζί. Κατά τα άλλα καλούτσικο με καθαρό ποτό. 15 το ποτό σου, 30 το πίκολο της κοπέλας, 20 ο πριβέ χορός.

H Mαίρη σου άρεσε ρε φίλε? Ωραίο γούστο έχεις! Έχει πολύ πιο καλύτερες, πχ Χαιντι,Αλίνα...
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Ε ναι αυτή μου άρεσε τί να κάνουμε; Πράγματι υστερεί σε εμφάνιση από κάποιες άλλες αλλά είναι καλή στην παρέα και κάνει εξαιρετικό χορό. Γούστα είναι αυτά φίλε μου.
 

Lawman

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Για το εν λόγω κατάστημα έχω γράψει την κριτική μου, που μπορείτε να διαβάσετε στο κατάλληλο section. Λησμόνησα όμως να αναφέρω ένα χιουμοριστικό, κατά τη γνώμη μου περιστατικό, που μου συνέβη την πρώτη φορά που επισκέφθηκα το μαγαζί: Με το που κάθομαι, έρχεται δίπλα μου μια μαυρούλα ( πάνε χρόνια, δεν πρέπει να εργάζεται πλέον στο μαγαζί ). Με ρωτάει: «Do you like me?» Της απαντάω: «Ναι, όμως θέλω να δω να χορεύεις πρώτα πριν σε κεράσω ή πάρω χορό», κλπ, προκειμένου να την αποφύγω, γιατί δεν ήταν και πολύ του γούστου μου. Οπότε μου το γυρίζει πίσω αυτή, και μου λέει: «I understand, you don’t like me because I am black….». Κόντεψαν να με πάρουν τα γέλια, καθώς προσπαθούσα να την πείσω, μιας και δεν έφευγε με τίποτα, ότι δεν είχα πρόβλημα με αυτήν που ήταν μαύρη και με τους μαύρους γενικότερα. Οφείλω να ομολογήσω ότι προς στιγμήν με έκανε να νιώσω τύψεις!
Για την ιστορία: Στην επόμενη επίσκεψή μου στο μαγαζί τίμησα τη μαύρη ήπειρο κερνώντας μερικά ποτά και λαμβάνοντας 2-3 χορούς, όχι όμως από τη συγκεκριμένη κοπέλα. Πάντως τη ρετσινιά του ρατσιστή την απέταξα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Για το εν λόγω κατάστημα έχω γράψει την κριτική μου, που μπορείτε να διαβάσετε στο κατάλληλο section. Λησμόνησα όμως να αναφέρω ένα χιουμοριστικό, κατά τη γνώμη μου περιστατικό, που μου συνέβη την πρώτη φορά που επισκέφθηκα το μαγαζί: Με το που κάθομαι, έρχεται δίπλα μου μια μαυρούλα ( πάνε χρόνια, δεν πρέπει να εργάζεται πλέον στο μαγαζί ). Με ρωτάει: «Do you like me?» Της απαντάω: «Ναι, όμως θέλω να δω να χορεύεις πρώτα πριν σε κεράσω ή πάρω χορό», κλπ, προκειμένου να την αποφύγω, γιατί δεν ήταν και πολύ του γούστου μου. Οπότε μου το γυρίζει πίσω αυτή, και μου λέει: «I understand, you don’t like me because I am black….». Κόντεψαν να με πάρουν τα γέλια, καθώς προσπαθούσα να την πείσω, μιας και δεν έφευγε με τίποτα, ότι δεν είχα πρόβλημα με αυτήν που ήταν μαύρη και με τους μαύρους γενικότερα. Οφείλω να ομολογήσω ότι προς στιγμήν με έκανε να νιώσω τύψεις!
Για την ιστορία: Στην επόμενη επίσκεψή μου στο μαγαζί τίμησα τη μαύρη ήπειρο κερνώντας μερικά ποτά και λαμβάνοντας 2-3 χορούς, όχι όμως από τη συγκεκριμένη κοπέλα. Πάντως τη ρετσινιά του ρατσιστή την απέταξα!

ελα ρε φιλε σοβαρα?
και ειχες μεγαλο αγχος φαναταζομαι που σε ειπε ρατσιστη μια στριπτιτζου μαυρη ε
:2funny:
 

Lawman

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ελα ρε φιλε σοβαρα?
και ειχες μεγαλο αγχος φαναταζομαι που σε ειπε ρατσιστη μια στριπτιτζου μαυρη ε
:2funny:

Δεν μπορώ να πω ότι είχα άγχος λόγω της φάσης, άγχος είχα γενικότερα γιατί ήταν η πρώτη φορά που πήγαινα σε στριπτσιτζάδικο και ως εκ τούτου η όλη κατάσταση για μένα ήταν πρωτόγνωρη! :cheesy:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να πω ότι είχα άγχος λόγω της φάσης, άγχος είχα γενικότερα γιατί ήταν η πρώτη φορά που πήγαινα σε στριπτσιτζάδικο και ως εκ τούτου η όλη κατάσταση για μένα ήταν πρωτόγνωρη! :cheesy:
οι μαυρες τις συνηθιζουν αυτες τις πιπες.και εμενα μου πρηζουν πολλες φορες τα αρχειδια αλλα μη μασας.τον πουλο πες της αλλη φορα :grin:
 

_river_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα το μαγαζι αξίζει απο ότι καταλαβα αν και μικρο. Ανοιξε κανεις μπουκαλι? Πόσο κοστίζει και πόσο εκατσε η κοπελα?
 

spongebob1984

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα το μαγαζι αξίζει απο ότι καταλαβα αν και μικρο. Ανοιξε κανεις μπουκαλι? Πόσο κοστίζει και πόσο εκατσε η κοπελα?

Αν θυμαμαι καλα, το μπουκαλι, αν πας με παρεα εχει κανα 100αρι, τωρα με τα μπουκαλια απο τις κοπελες δεν ξερω ακριβως.Αλλα θυμαμαι κατι για 150αρια και κατι για 250αρια.Διαφορά θα σε γελασω.Γαμησετα τα μπουκαλια, και παρε χορούς,ουτος η αλλος,γκομενα δεν προκειται να βγαλεις,εκτος κ αν εχεις τρελο πακετο!
 

darknight69

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και συγνώμη που "ζωντανεύω" αυτο το topic τώρα.. Βασικά δεν ξέρω τίποτε από στριπτιζάδικα και ξέρω γω.. Ανακάλυψα αυτό και έχω κάρτα για FREE DANCE, so λέω να το επισκευτώ!

Αν μπορεί κάποιος να μου πει,

αν πάω πρέπει να πάρω και ποτό για να κάνω το private?
Το πίκολο τι είναι?
και το φραπέ που λέγανε πιο πάνω στο thread τι είναι?

ευχαριστώ που βοηθάτε έναν αρχάριο  :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γεια σου φιλε,καιρο ειχε να γραψει καποιος σ αυτο το θεμα,θα σου στειλω σε λιγο ενα pm
 

nteminio21

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδιά δεν γνωρίζω τη είναι αυτό το πίκολο μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ευχαριστώ.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
τι λεει παιδιά το ιγκουάνα?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τι λεει παιδιά το ιγκουάνα?
ρε greeklover ,πολλες ερωτησεις ρε φιλε σε διαφορετικα θεματα.τεσπα.εσυ να εισαι καλα.για μενα το ιγκουανα δεν εχει τις κοπελες που ειχε στις παλιες του δοξες αλλα δεν ειναι κ χαλια....φραπεδακι δεν νομιζω να παιζει,τουλαχιστον εγω δεν ηπια ποτε εκει μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom