Νέα

διαφημιζουν τους gay

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geoMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.294
Κριτικές
16
Like
13.359
Πόντοι
5.577
ενταξει παιδια, ολοι gay να γινουμε, αφου το θελει ο συριζα, το ποταμι, τωρα και ο Mr Jumbo
:vomit: :vomit: :vomit:
 

Συνημμένα

  • jumbo-gay_zeygari__article.jpg
    jumbo-gay_zeygari__article.jpg
    48,5 KB · Εμφανίσεις: 39

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
980
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
με τζαμπο τι εγινε ρε τυποι?
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.797
Κριτικές
1
Like
32.524
Πόντοι
6.256
Γκει και πουτάνες είναι το μέλλον .
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Τελειως γυφτομαγαζο, απορω γιατι παει ο κοσμος. Για παιχνιδια εχει πολυ καλυτερα.
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Για μένα η αξία της οικογένειας έχει πολύ μεγάλη σημασία. Μεγάλο άκυρο για μένα στην συγκεκριμένη αλυσίδα καταστημάτων. Ο καθένας μπορεί να κάνει τις προσωπικές επιλογές του, αλλά δεν πρέπει να επηρεάζει τους άλλους. Ειδικά παιδιά σε μικρές ηλικίες....
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.854
Like
23.162
Πόντοι
6.056
παντα για το πουτσο ηταν οι διαφησεις του τζαμπο

παιζει εκει να πονταρουν
να μας σπανε το πουτσο με τη μαλακια τους
για να συζητιεται η να μενει στο μυαλο

:vomit:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Παλικάρια δεν είναι τυχαία η διαφήμιση ούτε καν το κοινό που απευθύνεται.
Ήρθε η κόρη μου από το γυμνάσιο και μου είπε ότι τους μίλαγαν επί μια εβδομάδα περί ομοφυλοφιλίας. Σε ερώτησή μου στη διεύθυνση του σχολείου μου απάντησαν ότι τους υποχρέωσε το υπουργείο. Καπάκι ψήφισαν το νομοσχέδιο για την αλλαγή φύλου.  Φαίνεται ότι σε αυτή τη χώρα της αριστερής κυβέρνησης υπάρχει γραμμή να γεμίσει ομοφυλόφιλους με τη βούλα....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.797
Κριτικές
1
Like
32.524
Πόντοι
6.256
Παλικάρια δεν είναι τυχαία η διαφήμιση ούτε καν το κοινό που απευθύνεται.
Ήρθε η κόρη μου από το γυμνάσιο και μου είπε ότι τους μίλαγαν επί μια εβδομάδα περί ομοφυλοφιλίας. Σε ερώτησή μου στη διεύθυνση του σχολείου μου απάντησαν ότι τους υποχρέωσε το υπουργείο. Καπάκι ψήφισαν το νομοσχέδιο για την αλλαγή φύλου.  Φαίνεται ότι σε αυτή τη χώρα της αριστερής κυβέρνησης υπάρχει γραμμή να γεμίσει ομοφυλόφιλους με τη βούλα....
Τι αριστερη κυβερνηση.και πρασινα αλογα.
Μιλαμε για γκει ευρωπη και ισως γκει πλανητη. Στην Ασια οσοι ταξιδευουν θα χουν καταλαβει οτι βλεπεις μονο γυναικες και γκει.
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
gay everywhere ..
Οι γκομενες πλεον ερχονται με Gay φιλεναδες εις το νησι της Μυκονου.
Ειναι δυνατον να κανεις ματσακι δυνατο στο Tinder και να σου σκαει με τη λουγκρα? Δηλαδη ,τι?
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Για μένα η αξία της οικογένειας έχει πολύ μεγάλη σημασία. Μεγάλο άκυρο για μένα στην συγκεκριμένη αλυσίδα καταστημάτων. Ο καθένας μπορεί να κάνει τις προσωπικές επιλογές του, αλλά δεν πρέπει να επηρεάζει τους άλλους. Ειδικά παιδιά σε μικρές ηλικίες....

Σωστή άποψη ιδιαίτερα το τελευταίο κομμάτι ..

 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

NE

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Για μένα η αξία της οικογένειας έχει πολύ μεγάλη σημασία. Μεγάλο άκυρο για μένα στην συγκεκριμένη αλυσίδα καταστημάτων. Ο καθένας μπορεί να κάνει τις προσωπικές επιλογές του, αλλά δεν πρέπει να επηρεάζει τους άλλους. Ειδικά παιδιά σε μικρές ηλικίες....
Συμφωνώ απόλυτα για την αξία της οικογένειας. Ελπίζω αγαπητέ να μην είσαι κάποιος οικογενειάρχης, παντρεμένος με παιδιά που τρέχει κρυφά στα μπουρδέλα ε? Θεωρώ πλέον ειλικρινά βαρετό να εκφράζεται η "αντρίλα" μας από το χλευαστικό μας ύφος απέναντι στους gay, στον ένα, στον άλλο. Δε νομίζω ότι μια χαζοδιαφήμιση "διαφημίζει" gay ανθρώπους ή προτείνει καταστάσεις. Είναι απλά μια διαφήμιση για τραβήξει τα βλέμματα. Αλλά όπως και να το κάνουμε πρέπει να σταματήσουμε να μας φαίνονται σαν ufo τα ομοφυλόφιλα άτομα που καλώς ή κακώς μπορεί να έχουμε δίπλα μας, να είναι συγγενείς μας, φίλοι μας, γείτονές μας, συνάδελφοί μας. Και σίγουρα δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να κάνει παρέα τέτοιους ανθρώπους. Απλά αδιαφορήστε σε ό,τι δεν γουστάρετε. Ας κάνει ο καθένας ό,τι θέλει με την ψυχή του και το σώμα του, χωρίς να ενοχλεί τον διπλανό του, και όλα καλά! Ζούμε στο 2018 όπου τέτοιες απόψεις υποτιμητικές απέναντι σε οποιοδήποτε άτομο νόμιζα ότι υπάρχουν μόνο σε κάτι απομονωμένα χωριά, αποκλεισμένα από τον πολιτισμό, όπου βασανίζουν ζώα, σκοτώνουν ο ένας τον άλλον για μισό μέτρο κτήμα, κλπ. Μακάρι να 'ταν αυτό το πρόβλημά μας δηλαδή...οι gay! Έλεος. Ξεκολλήστε λίγο!
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
στο jumbo οι υπάλληλοι έχουν εντολές να κάθονται και να ψάχνουν τυχαία τον κόσμο με την κατηγορία ότι έκλεψε...φυσικά δεν επιτρέπετε.
είχαν κάνει και ένα σύστημα που ο υπάλληλος είχε ένα κουμπί την τσέπη και αν δεν τον άφηνες να σε ψάξει σου έλεγε οκ πέρνα..και όταν πήγαινες να περάσεις την πόρτα πατούσε το κουμπί και έσκουζε το σύστημα..


η (εμετικής αισθητικής διαφήμισεις) σας πείραξαν εσάς ?  :2funny:

εγώ μια φορά έτυχε να πάω και μου ζήτησαν να αφήσω την τσάντα μου στην είσοδο..τους είπα ευχαριστώ δεν θα πάρω και δεν ξαναπάτησα.. τώρα αν τα κάνουν αυτά στον κόσμο και επιμένει να πάει οκ τι να πω
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Συμφωνώ απόλυτα για την αξία της οικογένειας. Ελπίζω αγαπητέ να μην είσαι κάποιος οικογενειάρχης, παντρεμένος με παιδιά που τρέχει κρυφά στα μπουρδέλα ε? Θεωρώ πλέον ειλικρινά βαρετό να εκφράζεται η "αντρίλα" μας από το χλευαστικό μας ύφος απέναντι στους gay, στον ένα, στον άλλο. Δε νομίζω ότι μια χαζοδιαφήμιση "διαφημίζει" gay ανθρώπους ή προτείνει καταστάσεις. Είναι απλά μια διαφήμιση για τραβήξει τα βλέμματα. Αλλά όπως και να το κάνουμε πρέπει να σταματήσουμε να μας φαίνονται σαν ufo τα ομοφυλόφιλα άτομα που καλώς ή κακώς μπορεί να έχουμε δίπλα μας, να είναι συγγενείς μας, φίλοι μας, γείτονές μας, συνάδελφοί μας. Και σίγουρα δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να κάνει παρέα τέτοιους ανθρώπους. Απλά αδιαφορήστε σε ό,τι δεν γουστάρετε. Ας κάνει ο καθένας ό,τι θέλει με την ψυχή του και το σώμα του, χωρίς να ενοχλεί τον διπλανό του, και όλα καλά! Ζούμε στο 2018 όπου τέτοιες απόψεις υποτιμητικές απέναντι σε οποιοδήποτε άτομο νόμιζα ότι υπάρχουν μόνο σε κάτι απομονωμένα χωριά, αποκλεισμένα από τον πολιτισμό, όπου βασανίζουν ζώα, σκοτώνουν ο ένας τον άλλον για μισό μέτρο κτήμα, κλπ. Μακάρι να 'ταν αυτό το πρόβλημά μας δηλαδή...οι gay! Έλεος. Ξεκολλήστε λίγο!
Δηλαδή από ότι κατάλαβα το γυαλιζεις το πόμολο ;;;;;;; δικαίωμα σου να κανείς ότι θέλεις με το σώμα σου. Μην το διαφημίζεις ότι είναι και φυσιολογικό.
 

Sheev

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2017
Μηνύματα
51
Like
7
Πόντοι
0
:ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:

 

:heavymetalbig: :heavymetalbig:

Βακακη μπινε γκλομπαλιστ πλουτοκρατη ψοφος οπως ο γιος σου ο πουστης
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Όχι φίλε το σχόλιο σου είναι άκυρο.
 

dk1000

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
ολα εδω πληρωνονται... ας δωσει τα κερδη στο γιο του
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Μάλιστα.Αυτό κατάλαβες ε? Τι να πω...Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.Κακώς έγραψα την άποψή μου για κάτι.Ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος.
εντάξει ρε φίλε κάνουμε και λίγο πλάκα. Μην τα παίρνεις όλα τόσο σοβαρά. Τι κανείς στο κρεβάτι σου είναι δικαίωμα σου. Όταν απευθύνεσαι σε κοινό και μάλιστα ανήλικα παιδιά, θα έπρεπε να είναι πιο προσεκτικοί. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.
 

NE

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Είναι πραγματικά απίστευτο το πώς μερικοί άνθρωποι δεν σέβονται ούτε νεκρούς, ούτε τίποτα.Τραγικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom