Νέα

Είδα πρώην CG με τον άντρα της και ... το παιδί της στον δρόμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sniper4all
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είδα πρώην CG με τον άντρα της και ... το παιδί της στον δρόμο. Τι θα κάνατε εσείς;

  • συνεχίζω τον δρόμο μου σαν να μην έγινε ποτέ αυτή η συνάντηση

    Ψήφοι: 103 87,3%
  • της μιλάω σαν παλιός φίλος

    Ψήφοι: 8 6,8%
  • την χαιρετώ και φεύγω

    Ψήφοι: 7 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
... έτυχε να την δω μετά από πολύ καιρό σε επαγγελματικό ταξίδι μου στην Κέρκυρα. Την αναγνώρισα, αν και έχει αλλάξει η εμφάνισή της και δεν είναι πιά αυτή του ανέμελου κοριτσιού. Από την φευγαλέα ματιά της κατάλαβα πως με είδε και αναγνώρισε επίσης. Φυσικά δεν της μίλησα, και προσπάθησα να τραβήξω το βλέμμα μου όσο ποιό γρήγορα μπορούσα για να μην δώσω κάποιο δικαίωμα στον άνθρωπό της.

εσείς τι θα κάνατε;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.369
Κριτικές
25
Like
2.689
Πόντοι
3.246
Αν εισουν τακτικος πελατης και ειχατε μια οικειοτητα θα μπορουσες να πας να της μιλησεις.Αλλα θα επρεπε να αποφυγεις οπως ο διαβολος το λιβανι να εισαι διαχυτικος.Μου εχει συμβει παρα πολλες φορες αυτο και δεν ειχα προβλημα.Αν ομως απο την κινηση που θα σου εκανε η κοπελα καταλαβαινες πως προσπαθουσε να σε αποφυγει τοτε απλα δεν πλησιαζεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
... έτυχε να την δω μετά από πολύ καιρό σε επαγγελματικό ταξίδι μου στην Κέρκυρα. Την αναγνώρισα, αν και έχει αλλάξει η εμφάνισή της και δεν είναι πιά αυτή του ανέμελου κοριτσιού. Από την φευγαλέα ματιά της κατάλαβα πως με είδε και αναγνώρισε επίσης. Φυσικά δεν της μίλησα, και προσπάθησα να τραβήξω το βλέμμα μου όσο ποιό γρήγορα μπορούσα για να μην δώσω κάποιο δικαίωμα στον άνθρωπό της.

εσείς τι θα κάνατε;

 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Αν εισουν τακτικος πελατης και ειχατε μια οικειοτητα θα μπορουσες να πας να της μιλησεις.Αλλα θα επρεπε να αποφυγεις οπως ο διαβολος το λιβανι να εισαι διαχυτικος.Μου εχει συμβει παρα πολλες φορες αυτο και δεν ειχα προβλημα.Αν ομως απο την κινηση που θα σου εκανε η κοπελα καταλαβαινες πως προσπαθουσε να σε αποφυγει τοτε απλα δεν πλησιαζεις.

και τάκτικός και είχαμε βγει ... απλώς δεν το ρίσκαρα να αρχίσει να την ρωτάει ο άντρας της, εξ΄αλλου είχε αλλάξει και 2-3 ονόματα και δεν ήμουν σίγουρος πιό ήταν το πραγματικό 
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.369
Κριτικές
25
Like
2.689
Πόντοι
3.246
Το πιο ειναι το πραγματικο της ονομα μικρη σημασια εχει.Η κοπεελα δεν ηρθε απο τον πλανητη αρη και διαλεξε να μεινει ελλαδα.Χρονια θα μενει λογικο να γνωριζει και αντρες.Λογικα ο αντρας της θα ξερει το παρελθον της.Αρα ο τροπος που θα την πλησιαζες θα εδινες δικαιωμα η οχι.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
και τάκτικός και είχαμε βγει ... απλώς δεν το ρίσκαρα να αρχίσει να την ρωτάει ο άντρας της, εξ΄αλλου είχε αλλάξει και 2-3 ονόματα και δεν ήμουν σίγουρος πιό ήταν το πραγματικό  

Kαι πολυ καλά έκανες..
Εγώ εχω πετυχει πολλες φορές,ειδικα Πράγα που γυροφερναμε όλοι στα ιδια μέρη και εχω μιλήσει μόνο αν έχω καταλαβει ότι εκείνη τη στιγμή θέλει να μου μιλήσει.

Αν ηταν συνοδευομενη δε θα της μιλούσα ποτέ.

Μια φορά εχω τελειώσει τον πρώτο γυρο με call girl και πάνω στο σόσιαλ της λέω στα Αγγλικά:
"Είσαι 100% του γουστου μου,αν σε έβλεπε εξω θα σου μιλουσα"
Ομως αυτη κατάλαβε ότι της είπα πως αν την δω εξω θα της μιλήσω.

Μου είπε δέκα φορές no,no,no μέχρι να την καθησυχάσω και να της ξεκαθαρίσω τι εννοούσα.

Ξερω και συναγωνιστές που πιστευαν σε πουτανας λόγια και θεωρούσαν οτι ειχαν "ειδικη σχέση" :jerking: μαζι τους και τις  έχουν χαιρετήσει έξω φερνοντάς τες σε δύκολη θέση.
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Πριν 10-12 χρονια συναντούσα μια κοπελα συχνά . Ειχαμε βρεθεί και εκτως " δουλιας"  και ήξερα πραγματα γι αυτήν (ονομα σπίτι που μένει κλπ) . Φυσικα ολα ηταν ξεκάθαρα στο μυαλό μου . Πέρσι τυχεα σε διακοπες και δικές μου και δικές της βρεθήκαμε στο ιδιο μερος και καθόμασταν στο ιδιο καφε .εγω πλέον παντρεμενος και εκεινη ηταν με ενα κυριο . Κοιτάχτηκα με απλα χωρις ούτε εγω ούτε εκεινη να επιδιώξουμε κατι περισσότερο . Ετσι πρεπει. Μονο αν τηνστνανταγα εντελος μονη θα της μίλαγα
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Πριν 10-12 χρονια συναντούσα μια κοπελα συχνά . Ειχαμε βρεθεί και εκτως " δουλιας"  και ήξερα πραγματα γι αυτήν (ονομα σπίτι που μένει κλπ) . Φυσικα ολα ηταν ξεκάθαρα στο μυαλό μου . Πέρσι τυχεα σε διακοπες και δικές μου και δικές της βρεθήκαμε στο ιδιο μερος και καθόμασταν στο ιδιο καφε .εγω πλέον παντρεμενος και εκεινη ηταν με ενα κυριο . Κοιτάχτηκα με απλα χωρις ούτε εγω ούτε εκεινη να επιδιώξουμε κατι περισσότερο . Ετσι πρεπει. Μονο αν τηνστνανταγα εντελος μονη θα της μίλαγα
Σωστός, μεγάλη μαγκιά εκ μέρους σου, έτσι φερονται οι τύποι που τιμούν τα παντελόνια τους.
Respect μύστη μου :kneel:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
μερικοι δεν μπορουν να ξεχωρισουν το οτι συμβαινει μια 10 λεπτα, 1ωρα, μια μερα επι πληρωμη,
ειναι αυτο και τελος.
νομιζουν οτι τους ανηκει κατι.
μπερδευουν με αλλα πραγματα την εννοια πελατης.
Ακομη και χυμα να εισαι αν δεν σε χαιρετησει πρωτη δεν μιλας ποτε.
ειχα πετυχει 1-2 σε μαγαζι με καλλυντικα, δεν μιλησα,ηταν με παρεα φιλη της.
--------
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
μερικοι δεν μπορουν να ξεχωρισουν το οτι συμβαινει μια 10 λεπτα, 1ωρα, μια μερα επι πληρωμη,
ειναι αυτο και τελος.
νομιζουν οτι τους ανηκει κατι.
μπερδευουν με αλλα πραγματα την εννοια πελατης.
Ακομη και χυμα να εισαι αν δεν σε χαιρετησει πρωτη δεν μιλας ποτε.
ειχα πετυχει 1-2 σε μαγαζι με καλλυντικα, δεν μιλησα,ηταν με παρεα φιλη της.
--------

σωστος
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
οπως  και εμεις δεν θα θελαμε μια κοπελα  της δουλειας να ερχοταν να μας μιλαγε  αν  ειχαμε διπλα μας την γκομενα  μας  η την συζυγο  οσοι ειναι παντρευμενοι
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
Συνάδελφε , κακός αναφέρθηκες στο που είδες τη κοπέλα. Όλοι οι παλιοί ξέρουμε σε ποια αναφέρεσαι , από τη στιγμή που εγκατέλειψε το χώρο δε πρέπει να αναφέρεται τίποτα .
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Συνάδελφε , κακός αναφέρθηκες στο που είδες τη κοπέλα. Όλοι οι παλιοί ξέρουμε σε ποια αναφέρεσαι , από τη στιγμή που εγκατέλειψε το χώρο δε πρέπει να αναφέρεται τίποτα .

Ποιοι όλοι ? εγω δε ξέρω. Ενα καταστημα καλλυντικών εχει όλο και όλο η Αθηνα ? Μη τσουβαλιάζετε τα παντα και βγάζετε συμπερασματα.
Το τι κανει η καθε εκδιδόμενη οταν παρει σύνταξη νομιζω μας ειναι αδιάφορο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
διακριτικοτιτα παιδια
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Πριν 10-12 χρονια συναντούσα μια κοπελα συχνά . Ειχαμε βρεθεί και εκτως " δουλιας"  και ήξερα πραγματα γι αυτήν (ονομα σπίτι που μένει κλπ) . Φυσικα ολα ηταν ξεκάθαρα στο μυαλό μου . Πέρσι τυχεα σε διακοπες και δικές μου και δικές της βρεθήκαμε στο ιδιο μερος και καθόμασταν στο ιδιο καφε .εγω πλέον παντρεμενος και εκεινη ηταν με ενα κυριο . Κοιτάχτηκα με απλα χωρις ούτε εγω ούτε εκεινη να επιδιώξουμε κατι περισσότερο . Ετσι πρεπει. Μονο αν τηνστνανταγα εντελος μονη θα της μίλαγα

Τι θα της ελεγες τυπε  :think: :S :S :S
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Συνάδελφε , κακός αναφέρθηκες στο που είδες τη κοπέλα. Όλοι οι παλιοί ξέρουμε σε ποια αναφέρεσαι , από τη στιγμή που εγκατέλειψε το χώρο δε πρέπει να αναφέρεται τίποτα .


κερκυρα, κερκυρα χμμ

την αντζελα γκερεκου με τον τολη ειδε;
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Έτσι όπως πάει το πράγμα σε μερικά χρόνια θα βγαίνουμε για ποτάκι και θα λέμε "α η Μέρη, κοίτα πως μεγάλωσε άξιζε το 80άρι"
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Έτσι όπως πάει το πράγμα σε μερικά χρόνια θα βγαίνουμε για ποτάκι και θα λέμε "α η Μέρη, κοίτα πως μεγάλωσε άξιζε το 80άρι"


τυπε αμα παραμεινουν εδω τα μουνετα δεν θα φυγει και το εισοδημα τους στο εξωτερικο,για να πεσει μεσα στην οικονομια μας  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom