Νέα

«Πήγα με ιερόδουλη και ήταν η…»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LanciaRallye037
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Σοκάρει η εξομολόγηση του 24χρονου Θοδωρή: «Πήγα με ιερόδουλη και ήταν η…»

Με λένε Θοδωρή και είμαι 24 ετών. Αυτή η γυναίκα πάντα με καύλ… ανεξέλεγκτα.Υπέφερα με τον π… μου να κοντεύει να τρυπήσει το παντελόνι μου, κοιτώντας τον σφικτό τουρλωτό κώλ… της να διαγράφεται μαζί με την γραμμή από το κιλοτάκι της μέσα από την μαύρη φούστα, καθώς έσκυβε μπροστά μου σε ανύποπτες (για αυτήν) στιγμές…
Η θεία Μαίρη, 45 ετών κοκκινομάλα και ανύπαντρη, με το πρόσωπο και το σώμα της πουτ…. που όλοι οι νεαροί ονειρευόμαστε στα όνειρα μας να ξεσκ…, ήταν για τον 24χρονο π….. μου η απόλυτη φαντασίωση αλλά και η αιτία να τραβάω μαλ…. ασύστολα.

Πρέπει εδώ να πω ότι η θεία Μαίρη αποτελούσε πάντα αντικείμενο έντονου ενδοοικογειακού κουτσομπολιού, εξαιτίας του γεγονότος ότι ήταν ανύπαντρη, ότι κυκλοφορούσε με διάφορους γκόμενους κατά καιρούς και ότι ζούσε μια ανεξήγητα άνετη ζωή: Noίκιαζε ωραιότατο διαμέρισμα στο Μαρούσι, οδηγούσε 4Χ4 κανονικό offroad, ντυνόταν από ακριβά καταστήματα στην Κηφισιά κλπ… Το κουτσομπολιό ανέφερε ότι της τα «ακουμπούσαν» οι διάφοροι γκόμενοι της

Ένα καλοκαίρι πριν από δύο περίπου χρόνια, αποφάσισα ότι έπρεπε να βρω τρόπο να εκτονώσω την ορμή μου αν όχι με τη θεία μου, τουλάχιστον με κάποια άλλη 40άρα. Η καλύτερη λύση ήταν να πάρω μια βίζιτα (call girl) και να εκτονωθώ επάνω της μήπως ηρεμήσω λίγο. Εκμυστηρεύτηκα την απόφασή μου στον φίλο μου και συμφοιτητή Πάνο, ο οποίος επανειλημμένα μου είχε πει ότι έφερνε βίζιτες στο σπίτι του και περνούσε φίνα!

Έτσι ένα βράδυ Πέμπτης, έφυγα ξαναμμένος από το σπίτι και πήγα τρεις δρόμους παρακάτω στο άδειο πλέον διαμέρισμα του φίλου μου, (είχε φύγει για μερικές μέρες καθώς ήταν καλοκαίρι και μου είχε αφήσει τα κλειδιά). Πήρα λοιπόν τηλέφωνο και ζήτησα τη… Ράνια, όπως μου είχε πει ο φίλος μου (επειδή ήταν όπως έλεγε καύλ….). Η τηλεφωνήτρια μου είπε ότι θα ήταν στο χώρο μου σε μια ώρα περίπου. Το εργαλείο μου είχε ήδη σηκωθεί σαν κοντάρι σημαίας…

Είχα αποφασίσει να παραμείνω με το μποξεράκι χωρίς παντελόνι και έτσι να υποδεχθώ την Ράνια, απελευθερωμένος επιτέλους από καθωσπρεπισμό που δεν θεωρούσα ότι ταίριαζε με την περίσταση. Την πλήρωνα για την γαμ…

Ο ήχος του κινητού διέκοψε το τραίνο των σκέψεων μου… Το call girl βρισκόταν κάτω από το σπίτι. Έτρεξα στο θυροτηλέφωνο να ανοίξω, ενώ περίμενα στο σαλόνι. Η πόρτα άνοιξε…. και βρέθηκα στο καθιστικό όρθιος απέναντι από την… ΘΕΙΑ ΜΑΙΡΗ!

Τα πάντα είχαν παγώσει και γύριζαν γύρω μου. Δεν ήξερα αν αυτό που ζούσα ήταν πραγματικότητα ή αν πρωταγωνιστούσα σε ταινία με αντικείμενο τις σεξουαλικές μου φαντασιώσεις. Η Μαίρη έκρυψε επιδέξια ενα φευγαλέο ξάφνιασμα που έδειξε να εχει αρχικά και έμεινε ορθια να με κοιτάζει μαζι με ενα απροσδιόριστα προκλητικό χαμόγελο.
– Πάντα χαίρεσαι όταν με βλέπεις αγορίνα μου! είπε με τα μάτια καρφωμένα στο φουσκωμένο μποξεράκι μου.
-…………….. (είχα καταπιεί τη γλώσσα μου )

Φορούσε ενα ολόσωμο καλοκαιρινό κόκκινο φόρεμα αρκετά πάνω από το γόνατο. Δεν μπορούσα να σταματήσω να τη χαζεύω…
– Μου επιτρέπεις βέβαια να καθίσω!, συνέχισε και καθησε χαριζοντας μου ενα ακόμα απο τα υπέροχα σταυροπόδια της – αυτά που με εκαναν τουρμπο
– Τι θα γίνει δεν θα μιλήσεις? με κοιταζε στα μάτια.

Εβγαλε απο την τσαντα της ενα slimline και τό άναψε με την περίσσια αυτοπεποίθηση που εχει συνηθως αυτός ο τύπος των γυναικών.
-Χα..χα, μα μην κάθεσαι εκει, ελα εδω δίπλα μου για αυτό δεν με έφερες εδω;
– H θεία πουτ…. και ο ανηψιός πουτανιάρης. Ενδιαφέρον ακούγεται!
– Νομίζω ότι έτσι είναι αρκετά καλύτερα…..είναι πιο ξεκάθαρα τα πράγματα μεταξύ μας.
-Καλύτερα απο τι εννοείς?
-Εννοώ οτι είναι προτιμότερο να με «πάρεις» ως πουτ… παρα να έρχεσαι σπιτι μου και να με παίρνεις συνεχώς μάτι…
-Ωστε.. ώστε είχες καταλάβει;

Με μανία άρχισα να τη φυλάω παντού και πριν καλά καλά το καταλάβω, ημουν πλέον ολόγυμνος με μια τρανταχτή στύση, επανω στην 45χρονη κακκινομάλα μουν… θεία μου. Το σώμα αυτής της γυναίκας ήταν ένας ναός και τώρα εγω έπρεπε να το προσκυνήσω με λατρεία και πάθος.

Τα ρίγη που της διαπερνούσαν το κορμί γίνονταν έκδηλα απο τους αναστεναγμούς που έβγαζε. Κατεβαίνοντας προς απόκρυφα και ανεξερεύνητα σημεία, αρπαξα στα δόντια το μαυρο ευωδιαστό κιλοτάκι και με μια αργη διαδικασία που εδειχνε ιεροτελεστία το κατέβασα βγάζοντας το τελείως. Η περιοχή ηταν ξυρισμένη και οι χυμοι που ξεχείλιζαν ανακατεύονταν σε ενα πολυ αισθησιακό cocktail με το άρωμα first που φορούσε σχεδον σε ολο το σωμα της.

Αποτομα με άρπαξε απο τα μαλλια και με εφερε μπροστά στο προσωπο της.
– Καυλ… αγόρι μου σκίσε το μ… της πουτ… της θειας σου, με διέταξε σχεδον, κοιτάζοντας με εντονα στα ματια. «Γ…. με, μη με λυπάσαι». Ο ιδρώτας που την είχε περιλούσει, οι σπασμοί στο κορμί της και η ασταθής χροιά της φωνής έδειχναν οτι η επαγγελματίας βίζιτα θεια Μαιρη ειχε μόλις βιωσει εναν μοναδικό ξεχωριστό οργασμό, μετά από την π…. που της έριξα.
Με γύρισε και… όταν τον πηρε στο στομα (ολον μεχρι το βαθος ) ένιωσα για πρωτη φορά τι σημαινει τσιμπ….

Μετά από λίγο, σηκωθηκε να παρει το κινητό της που αρχισε να χτυπά επίμονα. Αποσυρθηκε στο μπανιο, απ’ όπου βγήκε λιγο αργοτερα φρεσκαρισμενη και καυλ… as always.

Καθως της ανοιξα την πορτα αγκαλιαστήκαμε. Εσκυψε στο αυτί μου:
– Δεν σε ..χάλασε που είμαι… ε μαναρι μου? Ρωτησε με ειλικρινή τρυφερότητα, αγωνία και αβεβαιότητα. Το βλέμμα της ικέτευε μια καθησυχαστική απάντηση μου. Κινηθηκε προς το ασανσερ.
Οταν συναντήθηκαν ξανά οι ματιές μας, της είπα :
– Οχι, υπέροχη γυναικάρα μου. Σε ευχαριστώ που είσαι πουτ…

Δεν ξέρω τι μπορεί να πει ο καθένας από εσάς, πάντως εγώ το κατα- ευχαριστήθηκα! Πολύ θα ήθελα να το ξανακάνω!!!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.679
Κριτικές
3
Like
4.217
Πόντοι
606
μου αρεσει που βαζει αποσιωπητικα στις "κακες" λεξεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
δε λες παλι καλά που ο Θοδωράκης δεν είδε το θείο Λίλα
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Ο ΜΑΚΕΛΑΡΗΣ  ( Το Μακελιο )  ....εχει 2 τετοιες ιστοριες καθε μερα !!!!!!!!!!!!!!

Που τα βρισκει ??????????
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Εγώ μια φορά είχα πάει για σουβλάκια και το γκαρσόνι ήταν ένας παλιός μου γείτονας.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.549
Like
2.836
Πόντοι
506
.........ονειρο ζωης η 40αρα θεια
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
.........ονειρο ζωης η 40αρα θεια


Αραγε ο τυπος να πληρωσε για το γα...σι? Του πηρε κανα τσι.....κακι καμια αλλη φορα χωρις να πληρωσει? Δεν ψηνεται να μας δωσει τηλ να την παρουμε και μεις να τις ριξουμε εναν που...τσο?
 

Επισκέπτης
παιρνω ορκο οτι εχω βαρεσει μαλακια με αυτη την ιστορια διαβαζοντας Open
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
Αραγε ο τυπος να πληρωσε για το γα...σι? Του πηρε κανα τσι.....κακι καμια αλλη φορα χωρις να πληρωσει? Δεν ψηνεται να μας δωσει τηλ να την παρουμε και μεις να τις ριξουμε εναν που...τσο?

Τι εννοείς τύπε? ότι είναι φίδι η ιστορία?  :S
 

Επισκέπτης
Χμ, από τέτοιες ιστορίες θα βγήκε ότι στην ξαδέλφη και τη θειά, μπαίνει η ντούντα πιο βαθειά :grin:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Τι έγινε ρε, συνήθως Κυριακές δεν ανεβαίνουν κάτι τέτοια; :grin:
 
OP
OP
LanciaRallye037

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Μα να μου ζητάνε και το τηλ της θείας.....
Αυτό με ξεπερνάει!!!!

 

Συνημμένα

  • Thia.JPG
    Thia.JPG
    11,3 KB · Εμφανίσεις: 111

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Μην εισαι μο(υ)νοφαγας ρε τύπε.Δωσε θεία στο λαό  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

ΠΚαποτας

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
126
Κριτικές
5
Like
62
Πόντοι
1
Μπορω να εχω το τηλ της θειας Μαιρης;
:lheel: :fuck1: :tits:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Τι εννοείς τύπε? ότι είναι φίδι η ιστορία?  :S


Με λιγα λογια ο τυπος καυ...νε με την θεια του οποτε αποφασισε να καλεσει call girl σε ΣΠΙΤΙ φιλου του απο τηλεφωνο που του εδωσε ο ΦΙΛΟΣ του και ολος τυχαιος ηταν η θεια του. Η θεια του χαλαρη οταν τον ειδε ενω δεν θα επρεπε αφου το σπιτι του φιλου του ειναι λιγο πιο κατω απο το σπιτι του τυπου αρα θα επρεπε να φοβαται για κανενα ματι. Ο τυπος ανοιξε και ηταν καυ....μενος χωρις να την εχει δει. Ξεπερασανε την αμηχανια και ξεκινησαν σενα ανελεητο γα...σι. Δεν τον προβληματισε οτι ο φιλος του του πηδ...σε την Θεια? Η Θεια του πηρε λεφτα? Γιατι κανονικα θα επρεπε να του το κανε δωρο. Αν οχι ανεβαζει την ιστορια και ειναι γνωστο οτι το σ.ξ επι πληρωμη ειναι παρανομο αρα εκθετει την θεια του και τον εαυτο δημοσια. Και παρολα αυτα κανενας απο εδω μεσα δεν εχει ανεβασει κριτικη με ανεξαρτητη 40αρα Ελληνιδα που δεν ηταν και φωλα.

Τι στο που...τσο συμβαινει? Που ειναι ο Ιακωβος?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom