Νέα

Σολωμού, σάλτα γαμήσου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μαρία Σολωμού στο Πρώτο Θέμα:
“Ο άνδρας πρέπει να έχει χιούμορ και να έχει εγκαταλείψει κάθε ίχνος σοβαροφάνειας. Θέλω να έχει τρόπους, να είναι ευγενής, να μου έχει εμπιστοσύνη, να μη με καταπιέζει, να μην ασφυκτιώ από τη σχέση, να μη ρωτάει πού ήμουν, με ποιον πήγα βόλτα, ποιον είδα και να μη με τσεκάρει.”

Σχόλιο since: Αυτή δεν θέλει σύντροφο, θέλει Κλόουν-Γαμιά. Οι γκόμενες έχουν σαλτάρει και όσο πάει θα χειροτερεύουν, - γαμήσι  :fuck2: και έξω από την πόρτα αγαπητοί μου, να το θυμάστε αυτό (έναν πούτσο της τον έριχνα πάντως)
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
ντιντη θελει αυτη με αλλα λογια

 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μαρία Σολωμού στο Πρώτο Θέμα:
“Ο άνδρας πρέπει να έχει χιούμορ και να έχει εγκαταλείψει κάθε ίχνος σοβαροφάνειας. Θέλω να έχει τρόπους, να είναι ευγενής, να μου έχει εμπιστοσύνη, να μη με καταπιέζει, να μην ασφυκτιώ από τη σχέση, να μη ρωτάει πού ήμουν, με ποιον πήγα βόλτα, ποιον είδα και να μη με τσεκάρει.”

Σχόλιο since: Αυτή δεν θέλει σύντροφο, θέλει Κλόουν-Γαμιά. Οι γκόμενες έχουν σαλτάρει και όσο πάει θα χειροτερεύουν, - γαμήσι  :fuck2: και έξω από την πόρτα αγαπητοί μου, να το θυμάστε αυτό (έναν πούτσο της τον έριχνα πάντως)
αμα την δεις απο κοντα ουτε γαμησι δεν θα της ριξεις...χαλια μαυρα και αδιορθωτα...
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Μαρία Σολωμού στο Πρώτο Θέμα:
“Ο άνδρας πρέπει να έχει χιούμορ και να έχει εγκαταλείψει κάθε ίχνος σοβαροφάνειας. Θέλω να έχει τρόπους, να είναι ευγενής, να μου έχει εμπιστοσύνη, να μη με καταπιέζει, να μην ασφυκτιώ από τη σχέση, να μη ρωτάει πού ήμουν, με ποιον πήγα βόλτα, ποιον είδα και να μη με τσεκάρει.”

Σχόλιο since: Αυτή δεν θέλει σύντροφο, θέλει Κλόουν-Γαμιά. Οι γκόμενες έχουν σαλτάρει και όσο πάει θα χειροτερεύουν, - γαμήσι  :fuck2: και έξω από την πόρτα αγαπητοί μου, να το θυμάστε αυτό (έναν πούτσο της τον έριχνα πάντως)


τυπε να παει να παιξει τζοκερ καλυτερα.πιο πολλες πιθανοτητες εχει  :S :S :S
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Μαρία Σολωμού στο Πρώτο Θέμα:
“Ο άνδρας πρέπει να έχει χιούμορ και να έχει εγκαταλείψει κάθε ίχνος σοβαροφάνειας. Θέλω να έχει τρόπους, να είναι ευγενής, να μου έχει εμπιστοσύνη, να μη με καταπιέζει, να μην ασφυκτιώ από τη σχέση, να μη ρωτάει πού ήμουν, με ποιον πήγα βόλτα, ποιον είδα και να μη με τσεκάρει.”

Σχόλιο since: Αυτή δεν θέλει σύντροφο, θέλει Κλόουν-Γαμιά. Οι γκόμενες έχουν σαλτάρει και όσο πάει θα χειροτερεύουν, - γαμήσι  :fuck2: και έξω από την πόρτα αγαπητοί μου, να το θυμάστε αυτό (έναν πούτσο της τον έριχνα πάντως)

εμ....
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Μαρία Σολωμού στο Πρώτο Θέμα:
“Ο άνδρας πρέπει να έχει χιούμορ και να έχει εγκαταλείψει κάθε ίχνος σοβαροφάνειας. Θέλω να έχει τρόπους, να είναι ευγενής, να μου έχει εμπιστοσύνη, να μη με καταπιέζει, να μην ασφυκτιώ από τη σχέση, να μη ρωτάει πού ήμουν, με ποιον πήγα βόλτα, ποιον είδα και να μη με τσεκάρει.”

Παλικάρια ψέματα - ψέματα μια γκόμενα που ζητάει τα παραπάνω χαρακτηριστικά από έναν άντρα θα ήταν ιδανική. Να την πηδάς με χιούμορ και ευγένεια (λέμε τώρα..) και από εκεί και πέρα να θέλει από μόνη της να την γράφεις στα παπάρια σου και να μην ασχολείσαι μαζί της...  

 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.911
Πόντοι
6.056
http://[URL unfurl="true"]www.peoplegreece.com/wp-content/uploads/2013/07/10/8999_PANOS_MOYZOYRAKIS_MARIA_SOLOMOY_20112012.jpg[/img[/URL]]

:vomit: :vomit: :vomit:
[/quote]ετσι...
αυτο το γαμιδι εχει χιουμορ για 8χρονα
θα σουταρει και την πρεζα του και θα τη γραφει στα αρχιδια του

εγινε το γλυκο...
:vomit:

 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Η εν λόγω μιντιακή περσόνα πρεσβεύει αυτό που θα μπορούσαμε να περιγράψουμε ως "σύγχρονο αλτέρνι".

Τα συγκεκριμένα άτομα συνήθως έχουν μικροαστικό υπόβαθρο, είναι καλλιτεχνίζοντες καιροσκόποι, διαχειριστές της ψαγμενιάς και ο εαυτός τους τα έχει επιφορτίσει με το καθήκον να διαλευκάνουν το μυστήριο των σχέσεων ανάμεσα σε άνδρες και γυναίκες. Προπαγανδίζουν συχνά μια αντίληψη σχέσεων στην οποία οι ρόλοι είναι διαρκώς υπό διαπραγμάτευση. Στη βάση αυτών των σχέσεων -οι οποίες υπάρχουν μόνο μέσα στο κεφάλι τους- θέτουν την περίφημη "ανεξαρτησία". Προσοχή όμως: όχι την ουσιαστική πνευματική ανεξαρτησία η οποία χρειάζεται κόπο και αυθεντικές εμπειρίες για να αποκτηθεί. Απεναντίας, αναφέρονται στην "ανεξαρτησία" και την "ελευθερία" να καταναλώνουν μαλακισμένα προϊόντα, να καταβροχθίζουν σαν ζώα εμπειρίες και κούφιο κουβεντολόι και εν τέλει την "ελευθερία" να ικανοποιούν τα απωθημένα τους.

       
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.158
Κριτικές
3
Like
10.142
Πόντοι
3.506
Αυτη μπορει να σαλταρει...αλλα ποιος τη γαμαει ετσι πουναι..
 

Συνημμένα

  • solomou.png
    solomou.png
    788,8 KB · Εμφανίσεις: 153

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.391
Κριτικές
39
Like
6.443
Πόντοι
1.936
....αν της κοψουν την συνταξη του στρατιωτικου μπαμπακα της θα την βαλει την ψαγμενια της και το φιλελε του χαρακτηρα της ατον πατο της.Σαν γκομενα ειναι τελειως να την γαμανε οι σκυλοι και σαν καλλιτεχνης για τον πουτσο καβαλα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.145
Πόντοι
5.006
Η εν λόγω μιντιακή περσόνα πρεσβεύει αυτό που θα μπορούσαμε να περιγράψουμε ως "σύγχρονο αλτέρνι".

Τα συγκεκριμένα άτομα συνήθως έχουν μικροαστικό υπόβαθρο, είναι καλλιτεχνίζοντες καιροσκόποι, διαχειριστές της ψαγμενιάς και ο εαυτός τους τα έχει επιφορτίσει με το καθήκον να διαλευκάνουν το μυστήριο των σχέσεων ανάμεσα σε άνδρες και γυναίκες. Προπαγανδίζουν συχνά μια αντίληψη σχέσεων στην οποία οι ρόλοι είναι διαρκώς υπό διαπραγμάτευση. Στη βάση αυτών των σχέσεων -οι οποίες υπάρχουν μόνο μέσα στο κεφάλι τους- θέτουν την περίφημη "ανεξαρτησία". Προσοχή όμως: όχι την ουσιαστική πνευματική ανεξαρτησία η οποία χρειάζεται κόπο και αυθεντικές εμπειρίες για να αποκτηθεί. Απεναντίας, αναφέρονται στην "ανεξαρτησία" και την "ελευθερία" να καταναλώνουν μαλακισμένα προϊόντα, να καταβροχθίζουν σαν ζώα εμπειρίες και κούφιο κουβεντολόι και εν τέλει την "ελευθερία" να ικανοποιούν τα απωθημένα τους.

       

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
 

Συνημμένα

  • Bob-Dylan_Nobel.jpg
    Bob-Dylan_Nobel.jpg
    451,1 KB · Εμφανίσεις: 66

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Με διαφορα η πιο αταλαντη ηθοποιος στην Ελλαδα αυτην την στιγμη. :S :S :S

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:



:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=266644.0;attach=955744;image[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
1.432
Πόντοι
216
πωωωωω που το θυμηθήκατε αυτό το σιχαμα ρε παιδια?

τραγικη φιγουρα, από κάθε αποψη....περαν του γεγονότος ότι δεν βλέπεται και μοιαζει με γρια μαγισσα από ορεινο χωριο της ροδοπης, (δεν καταλαβα ποτε πως την προμοταρανε ως γκομενα αυτό το εκτρωμα), εχει κι αυτό το στυλ 'μαγκια κλανια', που θυμιζει κατι βλαχαδερα που μολις πατησανε το ποδι τους στην Αθηνα.

Ταπεινη μου γνωμη, είναι πιθανότατα ο,τι πιο χαμηλου επιπεδου (πνευματικα και αισθητικα) εχει βγαλει η ελλαδα τα τελευταια 20 χρονια.

Παντως, γυναικα αυτό το πραγμα, με ΚΑΜΜΙΑ κυβερνηση δεν μπορει να θεωρηθεί, και δεν σωζεται από πουθενα.

ΠΡοτεινω κλειδωμα του θρεντ καθως ακομα και η αναφορα του ονοματος της, προβαλλει τις ψυχες μας!
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
....αν της κοψουν την συνταξη του στρατιωτικου μπαμπακα της θα την βαλει την ψαγμενια της και το φιλελε του χαρακτηρα της ατον πατο της.Σαν γκομενα ειναι τελειως να την γαμανε οι σκυλοι και σαν καλλιτεχνης για τον πουτσο καβαλα.
Έτσι είναι το παίζει άνετη και κατά του γάμου για να μη χάσει τη σύνταξη του μπαμπά.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Εμετική και ζώον  :uzi: :uzi: :ak: :ak: :zombie: :zombie:
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
24 μέλη και 47 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Κοίτα κόσμος πρωί πρωί σε θέμα για το τι είπε η Σολωμού...
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.334
Κριτικές
12
Like
5.706
Πόντοι
1.396

γαμησι και ξύλο θα τον έχει τον πρεζάκια της.Φουλ στραπον  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_2:
 

gavliaris99

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
πωωωωω που το θυμηθήκατε αυτό το σιχαμα ρε παιδια?

τραγικη φιγουρα, από κάθε αποψη....περαν του γεγονότος ότι δεν βλέπεται και μοιαζει με γρια μαγισσα από ορεινο χωριο της ροδοπης, (δεν καταλαβα ποτε πως την προμοταρανε ως γκομενα αυτό το εκτρωμα), εχει κι αυτό το στυλ 'μαγκια κλανια', που θυμιζει κατι βλαχαδερα που μολις πατησανε το ποδι τους στην Αθηνα.

Ταπεινη μου γνωμη, είναι πιθανότατα ο,τι πιο χαμηλου επιπεδου (πνευματικα και αισθητικα) εχει βγαλει η ελλαδα τα τελευταια 20 χρονια.

Παντως, γυναικα αυτό το πραγμα, με ΚΑΜΜΙΑ κυβερνηση δεν μπορει να θεωρηθεί, και δεν σωζεται από πουθενα.

ΠΡοτεινω κλειδωμα του θρεντ καθως ακομα και η αναφορα του ονοματος της, προβαλλει τις ψυχες μας!

+ άπειρο!!!
Συμφωνώ και επαυξάνω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom