Νέα

Θέλω γκόμενα να πηδαω όλη την ώρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Profilaktika
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LoneRider

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
79
Like
79
Πόντοι
0
κανα γκιλφακι μονο αν βρεθει, οι μικροτερες απο ενα σημειο και μετα θελουν σπιτωμα η φευγουν ακομα και οι παντρεμενες
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Αα η ηλικία μου είναι 19 για να μην με περάσετε και για κανά πορνογερο.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
στα 19σου λογικο ειναι...... και εμεις στα 19μας μονο αυτο μας ενοιαζε(40και κατι τωρα )......αλλα ηταν τετοιες οι εποχες και οι καταστασεις που τον ειχαμε κανει λαστιχο.... Ευτυχως που προλαβαμε και τα κανουμε μαζεμενα τωρα :) :) :)
προσπαθησε να βρεις κανενα μιλφακι να σε κανει να ξεχασεις το ονομα σου!!!!!
 

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
178
Like
11
Πόντοι
1
καλα παιδια αυτεσ η πλαστικεσ γαματες εχει κανενας να μου την δωσει για μια δοκιμη?
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.483
Like
2.150
Πόντοι
606
παιδια εγω θελω γκομενα να  :knockinb: οταν μου σηκωνετε :) οχι ολη την ωρα γιατι εχω και δουλειες καμια ιδεα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
όπως οι σοφοι προειπαν
μονο μιλφ και γκιλφ
κατά προτιμηση χωρισμένες με μεγαλα παιδια
να μην σου τα πρηζουν για γαμους και παιδια και να σε βλεπουν σαν λουκουμακι για ξεζούμισμα.
αν εχεις εισοδημα και εισαι αθήνα μπορεις να εφαρμοσεις και την μεθοδο πικερ αναβαθμισμενη σε καθημερινο γαμησι με 300 ευρω τον μηνα
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
στα 19σου λογικο ειναι...... και εμεις στα 19μας μονο αυτο μας ενοιαζε(40και κατι τωρα )......αλλα ηταν τετοιες οι εποχες και οι καταστασεις που τον ειχαμε κανει λαστιχο.... Ευτυχως που προλαβαμε και τα κανουμε μαζεμενα τωρα :) :) :)
προσπαθησε να βρεις κανενα μιλφακι να σε κανει να ξεχασεις το ονομα σου!!!!!

Ετσι .... σωστά σου τα λέει ...
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
καλα παιδια αυτεσ η πλαστικεσ γαματες εχει κανενας να μου την δωσει για μια δοκιμη?

Αν δεις τις τιμές τους , θα καταλάβεις γιατι και να είχε κάποιος, δεν θα την δάνειζε ποτέ ...
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Αν δεις τις τιμές τους , θα καταλάβεις γιατι και να είχε κάποιος, δεν θα την δάνειζε ποτέ ...
καλα παιδια αυτεσ η πλαστικεσ γαματες εχει κανενας να μου την δωσει για μια δοκιμη?
Δλδ δεν έχεις πρόβλημα που ο άλλος θα χυνει μέσα στην κούκλα όλη μέρα και μετά θα βάζεις το πουλί σου εκεί ?
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
στα 19σου λογικο ειναι...... και εμεις στα 19μας μονο αυτο μας ενοιαζε(40και κατι τωρα )......αλλα ηταν τετοιες οι εποχες και οι καταστασεις που τον ειχαμε κανει λαστιχο.... Ευτυχως που προλαβαμε και τα κανουμε μαζεμενα τωρα :) :) :)
προσπαθησε να βρεις κανενα μιλφακι να σε κανει να ξεχασεις το ονομα σου!!!!!
Καλά και τα μιλφακια αλλά θα προτιμούσα καμία στην ηλικία μου αντε 1-2 χρόνια διαφορά
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
όπως οι σοφοι προειπαν
μονο μιλφ και γκιλφ
κατά προτιμηση χωρισμένες με μεγαλα παιδια
να μην σου τα πρηζουν για γαμους και παιδια και να σε βλεπουν σαν λουκουμακι για ξεζούμισμα.
αν εχεις εισοδημα και εισαι αθήνα μπορεις να εφαρμοσεις και την μεθοδο πικερ αναβαθμισμενη σε καθημερινο γαμησι με 300 ευρω τον μηνα
Το εξηγείς λίγο παραπάνω αυτό με τα 300 € ?
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Να πω επίσης ότι δεν την θέλω μόνο για το γαμηση, θέλω να κοιμομαστε αγκαλιτσα, να πηγαίνουμε μαζί για καφέ και άλλα τέτοια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να πω επίσης ότι δεν την θέλω μόνο για το γαμηση, θέλω να κοιμομαστε αγκαλιτσα, να πηγαίνουμε μαζί για καφέ και άλλα τέτοια
τωρα μας το δυσκολεύεις γιατι βγαζεις το σχεδιο πουτανες αλα πικερ και το σχεδιον γκιλφ 58+
αρα πας για κατω των 46,5 χρονων και να μικροδειχνουν ώστε να μην ντρεπεσαι όταν κυκλοφορειτε
(εγω κυκλοφορουσα γκιλφ 57-60 αλλα εγω είμαι ειδικη περιπτωση είμαι ξεδιάντροπος)
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • Lila (20).JPG
    Lila (20).JPG
    60,9 KB · Εμφανίσεις: 18

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom