Νέα

Παντρευτηκα και μαζι με το γυναικακι μου αντι για προικα πηρα ΧΡΕΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KAVLIARIS33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
6
Like
1.258
Πόντοι
201
Παντρευτικα  πριν 6 χροννια τον ερωτα της ζωης μου και οταν πηγα στο σπιτι της να την ζητησω δεν ζητησα ουτε μισο ευρω.Την παντρεψαν και δεν πηραν ουτε μια καρεκλα ετσι για τα ματια του κοσμου ξεβρακωτη δηλαδη.Παρολα αυτα με το περασμα του καιρου διαπιστωσαμε πως ειχε στο ονομα της ενα κτημα το οποιο επειδη ειχε κανει στον πατερα της ενα πληρεξουσιο επαιρνε δανεια και ειναι καταχρεωμενο .Τι κανουμε σε αυτην την περιπτωση;Ποιον πρεπει να τσακωθω ;Εχω φτασει σε κατασταση αμοκ και δεν ξερω τι να κανω. :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
65.988
Like
25.579
Πόντοι
5.506
αλλαξε φυλο μαν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.621
Κριτικές
1
Like
29.363
Πόντοι
8.006
Παντρευτικα  πριν 6 χροννια τον ερωτα της ζωης μου και οταν πηγα στο σπιτι της να την ζητησω δεν ζητησα ουτε μισο ευρω.Την παντρεψαν και δεν πηραν ουτε μια καρεκλα ετσι για τα ματια του κοσμου ξεβρακωτη δηλαδη.Παρολα αυτα με το περασμα του καιρου διαπιστωσαμε πως ειχε στο ονομα της ενα κτημα το οποιο επειδη ειχε κανει στον πατερα της ενα πληρεξουσιο επαιρνε δανεια και ειναι καταχρεωμενο .Τι κανουμε σε αυτην την περιπτωση;Ποιον πρεπει να τσακωθω ;Εχω φτασει σε κατασταση αμοκ και δεν ξερω τι να κανω. :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Κάτι δεν μας λες καλα τύπε. Εχει η δικια σου ενα κτήμα και επαιρνε δανεια ο πατερας της με πληρεξουσιο? Πες αναλυτικα τι εχει συμβει γιατι οπως τα λες δεν βγαινει νοημα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.030
Like
21.053
Πόντοι
5.506
Μπορεις να τη βαλεις να ζηταει χρηματα μεσω τιντερ για να γεμισει το αδειο ψυγειο τυπε.  :sunglasses:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
5.995
Κριτικές
47
Like
6.201
Πόντοι
11.445
ολες οι δύσκολες υποθεσεις πεφτουν τις τελευταιες μερες .... :think: :think:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Παντρευτικα  πριν 6 χροννια τον ερωτα της ζωης μου και οταν πηγα στο σπιτι της να την ζητησω δεν ζητησα ουτε μισο ευρω.Την παντρεψαν και δεν πηραν ουτε μια καρεκλα ετσι για τα ματια του κοσμου ξεβρακωτη δηλαδη.Παρολα αυτα με το περασμα του καιρου διαπιστωσαμε πως ειχε στο ονομα της ενα κτημα το οποιο επειδη ειχε κανει στον πατερα της ενα πληρεξουσιο επαιρνε δανεια και ειναι καταχρεωμενο .Τι κανουμε σε αυτην την περιπτωση;Ποιον πρεπει να τσακωθω ;Εχω φτασει σε κατασταση αμοκ και δεν ξερω τι να κανω. :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Το κτήμα έχει και πομόνες ακάλυπτες τύπε;
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Αν μιλας σοβαρα τύπε και αφου έχει μονο αυτο σαν περιουσια η γυναικα απλα δηλώνει πτωχευση και ας το παρει η τραπεζα
στα παπαρια σου
αν δεν μπορεις να το αποπληρωσεις
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Κακως ανοιξες καινουριο νημα τυπε.Το νημα σου είναι το


" Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες;  "  εκει ανηκει η περιπτωση σου... :S
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
σιγα σιγα βρε τυποιμε τα νομικα θεματα, πρεπει να βαλει γραμματεα το λιλα ο αλεξ για να σας προλαβαινει
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
980
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
τυπε τουλαχιστο ειναι καλο μουνακι η' θα σπας πετρες στα νταμαρια για καμια μπαζολα?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.312
Πόντοι
6.955
Νομίζω πως δεν σε επηρεάζει διότι το ακίνητο το είχε προ του γάμου. Ο Αλεξ ως επαίωντας θα σου εξηγήσει τι ακριβώς συμβαίνει κι αν κινδυνεύεις,

Εμένα δεν με ήθελε για σοβαρη σχέση με σκοπό τον γάμο γυναίκα που γνώρισα σε γραφείο επειδή εχω στεγαστικό δάνειο.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
5.995
Κριτικές
47
Like
6.201
Πόντοι
11.445
πηγαινε στην κωσταντοπουλου στο κινημα δεν πληρωνω αλλα γαμαω μπαζα  :new_shocked:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom