Νέα

gilf σε κολυμβητηριο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
Λοιπον γνωριζω ενα Gilf απο το 2012 στο κολυμβητηριο που πηγαινω ,την κοζαρω απο τη 2012 οταν και την ειδα οποτε εβγαινε απο την πισινα παντα σταματαγα να την δω και εβλεπα οτι το καταλαβαινε αυτο..
Μιλαμε γενικα και παντα μου χαμογελαει της εχω μιλησει οταν δεν  ειναι καποιος αλλος μπορστα και στον ενικο σημερα την πετυχα μονη στην ακριανη λωριδα και ενω υπηρχαν αλλες αδειες επεσα και κολυμπησα μαζι της ,λογω του οτι δεν ειχαμε αλλον γυρω μας την φλερταρα χοντρα της ειπα τοσα χρονια πρωτη φορα μοιραζομαστε λωριδα και γελασε συμφωνοντας την ρωτησα πως περασε το καλοκαιρι πηγε λεει στο εξοχικο της ,την ρωτησα με τον ανδρα της και εδω σκαλωσα μου λεει και με τον γιο μου ειναι 47 και τα εγγονια μου .
Σκεφτηκα οτι πηγε να μου κοψει τον βηχα γιατι εβλεπε οτι θα της την πεσω επιτελους αλλα εχοντας φτασει απενταντι αυτη και καθως εκανε ασκησεις κολυμπαω παω απενταντι σταματω κα τις λεω οτι τον γιο τον εκανε στα 10 αφου ειναι μικρη,γελασε μου λεει ποσο με κανεις τις λεω 55 μου λεει ειμαι 67 και εκει κανω το χοντρο μπασιμο της λεω εχεις σωμα που θα ζηλευε και 20αρα γελαει και μου λεει αληθεια και της λεω ακομα και την κοπελα μου βαζεις κατω και παλι γελασε και μου λεει με ανεβασες πολυ σε ευχαριστω ,με ρωταει τη ζωδιο εισαι(εκει αναθαρρησα) της λεω αλλα παλι με προσγειωνει λεγοντας μου αα και η εγγονη μου ειναι το  ιδιο ζωδιο ..μετα βγηκε μου λεει γεια σου με ενα χαμογελο και φευγει ..

Λοιπον πειτε γνωμες επομενο βημα λεω να την περιμενω εξω και να της πως χυμα οτι την γουσταρω τρελα,θα φαω σφαλιαρα λετε???
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
Όχι δεν πρόκειτε να φας σφαλιάρα.

όρμα κανονικά. Από αυτά που λες φαίνεται ότι της αρέσει που κάνεις παιχνίδι. Σίγουρα την κολακεύει κάποιος να της λέει τέτοια στην ηλικία της. Τώρα αν θα γίνει κάτι αυτό δεν το ξέρω αλλά σίγουρα πρέπει να κάνεις κίνηση.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Συγνωμη ρε φιλε αλλα τι ηλικια εχεις???
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
Όχι δεν πρόκειτε να φας σφαλιάρα.

όρμα κανονικά. Από αυτά που λες φαίνεται ότι της αρέσει που κάνεις παιχνίδι. Σίγουρα την κολακεύει κάποιος να της λέει τέτοια στην ηλικία της. Τώρα αν θα γίνει κάτι αυτό δεν το ξέρω αλλά σίγουρα πρέπει να κάνεις κίνηση.

αυτο σκεφτηκα και εγω απλα ψιλοκωλωνω στην απορριψη μηπως και ξεφτιλιστω αλλα θα την κανω σιγουρα δεν γαμιεται
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
ορμα φιλε ! τι εχεις να χασεις ? ρεζιλι δε θα γινεις θα χαρει να ριξει ακομα και χυλοπιτα στην ηλικια της
Και αν σου κατσει?
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
ορμα φιλε ! τι εχεις να χασεις ? ρεζιλι δε θα γινεις θα χαρει να ριξει ακομα και χυλοπιτα στην ηλικια της
Και αν σου κατσει?

εισαι ωραιος φιλε δεν το χα σκεφτει ετσι !
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.009
Κριτικές
2
Like
8.568
Πόντοι
2.456
Τυπε αφου δεν το χεις, μην το ζοριζεις...
Παρε λιλη-γκιλφ για σιγουρια,που δινει κωλο και τα παιρνει στο στομα..
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
Τυπε αφου δεν το χεις, μην το ζοριζεις...
Παρε λιλη-γκιλφ για σιγουρια,που δινει κωλο και τα παιρνει στο στομα..

ρε συ φιλε η λιλυ ειναι σκιαχτρο ουτε καν δεν συγκρινονται δεν γουσταρω glf γενικα γουσταρω gilf που μοιαζουν με μιλφ και αυτη ειναι τουμπανο !
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.009
Κριτικές
2
Like
8.568
Πόντοι
2.456
ρε συ φιλε η λιλυ ειναι σκιαχτρο ουτε καν δεν συγκρινονται δεν γουσταρω glf γενικα γουσταρω gilf που μοιαζουν με μιλφ και αυτη ειναι τουμπανο !
Τοτε μην φοβασαι ρε πασχαλη... :2funny:
Ορμα.. ;)
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
ρε συ φιλε η λιλυ ειναι σκιαχτρο ουτε καν δεν συγκρινονται δεν γουσταρω glf γενικα γουσταρω gilf που μοιαζουν με μιλφ και αυτη ειναι τουμπανο !

Τύπε, επειδή μας έχεις εξιτάρει την περιέργεια, δεν μας την περιγράφεις λίγο να έχουμε μια εικόνα και εμείς?
 

Επισκέπτης
μην ξανα αναφερεις ποτε τον αλλον , μονος σου επεσες στη παγιδα , οσο θα εχεις αυτο το μενταλιτι δε θα φας ουτε τριχα της

τι ζωδιο ειναι εισαι ?
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
30 και η τυπισσα ειλικρινα ειναι μ-ο-υ-ν-α-ρ-α απλα σκεψου τα ποιο καβλα gilf σε τσοντα που χεις δει και θα καταλαβεις
αστο.
Αν στα 30 δεν εχεις μαθει τα βασικα εχεις θεμα.
1.οι γυναικες αποφασιζουν
2.οταν υπαρχει τετοια διαφορα ηλικιας,παιζουν μπαλα,γουσταρουν πιπινια κ οχι κοντινες τους ηλικιες,χτυπανε σαν κομπρες κ πριν καν εσυ καταλαβεις τι παιζει.ειτε μιλφ,ειτε γκιλφ,το ιδιο συστημα παιζουν..
Προχωρα παρακατω
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
Τύπε, επειδή μας έχεις εξιτάρει την περιέργεια, δεν μας την περιγράφεις λίγο να έχουμε μια εικόνα και εμείς?

165-168 υψος 3αρι στηθος φοβερο δερμα καθαρο συν μαυρισμενο απο τα μπανια που εκανε καβλοφατσα  φωνη για πολλα αχ βαχ συν πολυ καλο κωλο κυτταριτιδα  δεν φαινετια ουτε κατω απο μεγενθυντικο φακο
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
μην ξανα αναφερεις ποτε τον αλλον , μονος σου επεσες στη παγιδα , οσο θα εχεις αυτο το μενταλιτι δε θα φας ουτε τριχα της

τι ζωδιο ειναι εισαι ?

δεν ρωτησα το δικο της εγω υδροχοος
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
αστο.
Αν στα 30 δεν εχεις μαθει τα βασικα εχεις θεμα.
1.οι γυναικες αποφασιζουν
2.οταν υπαρχει τετοια διαφορα ηλικιας,παιζουν μπαλα,γουσταρουν πιπινια κ οχι κοντινες τους ηλικιες,χτυπανε σαν κομπρες κ πριν καν εσυ καταλαβεις τι παιζει.ειτε μιλφ,ειτε γκιλφ,το ιδιο συστημα παιζουν..
Προχωρα παρακατω

καλα εγω θα το προχωρησω δεν το αφηνω αλλα τι εννοεις ''οι γυναικες αποφασιζουν''? σε ποιο θεμα?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Λοιπον γνωριζω ενα Gilf απο το 2012 στο κολυμβητηριο που πηγαινω ,την κοζαρω απο τη 2012 οταν και την ειδα οποτε εβγαινε απο την πισινα παντα σταματαγα να την δω και εβλεπα οτι το καταλαβαινε αυτο..
Μιλαμε γενικα και παντα μου χαμογελαει της εχω μιλησει οταν δεν  ειναι καποιος αλλος μπορστα και στον ενικο σημερα την πετυχα μονη στην ακριανη λωριδα και ενω υπηρχαν αλλες αδειες επεσα και κολυμπησα μαζι της ,λογω του οτι δεν ειχαμε αλλον γυρω μας την φλερταρα χοντρα της ειπα τοσα χρονια πρωτη φορα μοιραζομαστε λωριδα και γελασε συμφωνοντας την ρωτησα πως περασε το καλοκαιρι πηγε λεει στο εξοχικο της ,την ρωτησα με τον ανδρα της και εδω σκαλωσα μου λεει και με τον γιο μου ειναι 47 και τα εγγονια μου .
Σκεφτηκα οτι πηγε να μου κοψει τον βηχα γιατι εβλεπε οτι θα της την πεσω επιτελους αλλα εχοντας φτασει απενταντι αυτη και καθως εκανε ασκησεις κολυμπαω παω απενταντι σταματω κα τις λεω οτι τον γιο τον εκανε στα 10 αφου ειναι μικρη,γελασε μου λεει ποσο με κανεις τις λεω 55 μου λεει ειμαι 67 και εκει κανω το χοντρο μπασιμο της λεω εχεις σωμα που θα ζηλευε και 20αρα γελαει και μου λεει αληθεια και της λεω ακομα και την κοπελα μου βαζεις κατω και παλι γελασε και μου λεει με ανεβασες πολυ σε ευχαριστω ,με ρωταει τη ζωδιο εισαι(εκει αναθαρρησα) της λεω αλλα παλι με προσγειωνει λεγοντας μου αα και η εγγονη μου ειναι το  ιδιο ζωδιο ..μετα βγηκε μου λεει γεια σου με ενα χαμογελο και φευγει ..

Λοιπον πειτε γνωμες επομενο βημα λεω να την περιμενω εξω και να της πως χυμα οτι την γουσταρω τρελα,θα φαω σφαλιαρα λετε???

Τυπε παρε βαθια ανασα κανε μακροβούτι και μην ξαναβγεις στην επιφανεια  :S :S :S
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
165-168 υψος 3αρι στηθος φοβερο δερμα καθαρο συν μαυρισμενο απο τα μπανια που εκανε καβλοφατσα  φωνη για πολλα αχ βαχ συν πολυ καλο κωλο κυτταριτιδα  δεν φαινετια ουτε κατω απο μεγενθυντικο φακο

Στα 67 και είναι έτσι ? Μας καύλωσες κι ας μην μου αρέσουν οι μεγάλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom