Νέα

πιάτσα στο ξενοδοχείο επιδαυρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis0350
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Έχω διαβάσει ότι υπάρχει πιάτσα στο ξενοδοχείο επιδαυρος στην ομονοια απ έξω αλλά όταν είχα κάνει βόλτα δεν είχα δει ξέρεις κανένας τπτ έχει πάει???
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Είχε γραφτεί και παλιότερα. Από το Ανδρονίκη που είναι κλειστό πήγαν κάποιες στο Επίδαυρος.
Τώρα τι παίζει δεν ξέρω. Αλλά εκεί τριγύρω όλα είναι δυνατόν να συμβαίνουν.

:zombie: :zombie: :zombie:

 
OP
OP
T

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Ναι και εγώ από εκεί το είδα!!!  Γι αυτό σκέφτηκα να ρωτήσω για κάτι νεότερο αν και αυτές που ήταν στο ανδρονικη δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο... Καλά σίγουρα θα υπάρχουν πιατσες και άλλες που δεν ξέρουμε σίγουρα
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
τί μου θύμισες...

το 96 εκανα τις πρωτες πουτανιαρικες βολτες και ξεκινησα απο τα ξενοδοχεια της περιοχης. θυμαμαι στην Βερανζερου ψωνιζα μια Μαριανα κρητικια. Θυμαμαι εκανε μια πιπα η πουτανιτσα μεχρι τελικής καταποσης. Τοτε οι περισσοτερες μονο με σκουφι πιπωναν. Πηγαινα μονο για την πιπα της, μου ελεγε γαμησε με αλλα δεν της ειχα γαμησει ποτε για το ειχε αξυριστο...πολυτελεια για την εποχη...

 
OP
OP
T

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Χαχα τότε το 96 φαντάζομαι θα είχε πολλά πουτανακια που έκαναν πιάτσα και έβρισκες ότι ήθελες τώρα έχει ποιο λίγα 2 με 3 που είναι γαμευσημες!!!  Αλλά φίλε λίγες κάνουν καλά τσιμπουκια!!! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom