Νέα

Magnum FKK sauna club Dusseldorf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.566
Πόντοι
2.411
Απο χθες βρισκομαι στο Ντυσσενλτορφ.Πηρα ταξι απο το αεροδρομιο που μενω και επισκεφτηκα το Magnum (60 euro για να παω με το ταξι)!΅
Στην εισοδο ωραια κοπελα μου εδωσε βραχιολακι πετσετα και παντοφλες ,αφου πληρωσα 60 ευρω .
Αφου κλειδωσα στο ντουλαπακι ολα τα ρουχα μου ,πηγα και εξευρευνησα τους 4 οροφους.Καλοι και καθαροι χωροι με τα παντα :δωματια για ολα τα γουστα ,πανελ που επαιζε τσοντα ,χαμαμ ,τζακουζι ,πριβε χωροι με κουρτινα ανατολικου στυλ,τρια μπαρ ,εστιατοριο ,πισινα ,βεραντες κλπ.
Αντρες καμμια εικοσαρια και γυναικες περιπου δεκαπεντε .Ισως τις υπολοιπες ημερες να εχει περισσοτερες .ΟΛΕΣ οι γυναικες Ρουμανες ,εκτος απο μια ντοπια απο το Ντορντμουντ .Διαλεξα ενα ψηλο λεπτο ξανθο 21 χρονων , που μιλουσε καλα Γερμανικα και νομιζα οτι ηταν ντοπια ,αλλα ηταν Ρουμανα.Αφου κατσαμε στο εξωτερικο χωρο και μιλησαμε κανα τεταρτο ,περασαμε στο δωματιο .50 για μιση ωρα ,αλλα επειδη εγω καθισα καμμια ωρα μου χρεωσε 100.Πιπα με καποτα ,πηδημα σε διαφορετικες στασεις και χυσιμο πανω μου /στα σεντονια.Ντουζακι και ξανα στο μπαρ.Με ετριβε μια Ρουμανα 29 ετων οποτε περναω για δευτερο ημιχρονο.Παλι τα βασικα ,χτυπημα και χυσιμο . 50 ευρω η χρεωση .
Γενικα δε περασα καλα με τις Ρουμανες,οποτε δε ξαναπαω .Ταξι παλι 60 ευρω και πισω στο ξενοδοχειο.ΣΥΝΟΛΟ 330 ευρω.
ΚΑΛΥΤΕΡΑ περναω στα "λαδαδικα" στην Αθηνα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom