Νέα

Ria VIP/HOT

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pilotos13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Δράττομαι της ευκαιριας αφου δεν υπαρχει αντίστοιχο θεμα για την κοπελα να ανοιξω εγω ενα στο Φόρουμ του μπου.κομ.
Μου κανει τρομεροι εντύπωση τοσο καιρο που δουλευει δεν γράφονται καθολου κριτικες εδω μεσα γι αυτήν εχει παει τοσες φορες Λάρισα Ηράκλειο Θεσσαλονίκη τιποτα 5000 διαβαζουν αυτο το μηνα το προφιλ της στο εσκορτ νιουζ...γιαυτο το ανοιγω να υπαρχει μια σχετικη συζήτηση δεν γίνεται ολο και κάποιος απο αυτούς θα γραψει κάτι να ενημερώνεστε ολοι μας.. :hi:
Τελος αν και η ιδια διαβαζει ας κανει και ενα τουρ βρε παιδι μου Αθήνα τοσοι το περιμένουνε δεν νομιζω να ειμαι ο μονος :2funny:
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Αν και δεν έχεις ποστάρει το λινκ, παλιότερα πριν κανά δυο χρόνια όταν ξεκίνησε να βιζιτάρει, είχε αναφερθεί σε κάποιο νήμα ότι είχε μεταπηδήσει από τη μοντελοστουντιοαλυσίδα, όπου έκανε καριέρα ως Κιάρα(καμιά σχέση με την τωρινή). Από τις πιο θεαματικές κωλάρες που έχω δει κι έχω σπρώξει στη ζωή μου ακόμα και τώρα, αν και σε κάποιες φάσεις έβγαζε λίγο τουπέ. Αλλά όταν λέμε κωλάρα, εννοούμε κωλάρα και σε διαστάσεις αλλά και σε σφρίγος και ύψος, καθώς όμως και γυμνασμένη και σφιχτή παντού, ειδικά την τελευταία φορά που την πήρα, είχε χάσει νομίζω αρκετό σωματικό λίπος και είχε τατού ανάμεσα στο στήθος σαν κατι φίτνες(και καλά) μόντελς του ίνσταγκραμ. Νομίζω ότι έχει κανει και σύντομα περάσματα από Αθήνα ως βίζιτα, αλλά δεν την έχω πάρει για να επιβεβαιώσω, αν και πολύ θα γούσταρα ένα τελειωτικό στο στόμα αν προσφέρει..
 
OP
OP
Pilotos13

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Αν και δεν έχεις ποστάρει το λινκ, παλιότερα πριν κανά δυο χρόνια όταν ξεκίνησε να βιζιτάρει, είχε αναφερθεί σε κάποιο νήμα ότι είχε μεταπηδήσει από τη μοντελοστουντιοαλυσίδα, όπου έκανε καριέρα ως Κιάρα(καμιά σχέση με την τωρινή). Από τις πιο θεαματικές κωλάρες που έχω δει κι έχω σπρώξει στη ζωή μου ακόμα και τώρα, αν και σε κάποιες φάσεις έβγαζε λίγο τουπέ. Αλλά όταν λέμε κωλάρα, εννοούμε κωλάρα και σε διαστάσεις αλλά και σε σφρίγος και ύψος, καθώς όμως και γυμνασμένη και σφιχτή παντού, ειδικά την τελευταία φορά που την πήρα, είχε χάσει νομίζω αρκετό σωματικό λίπος και είχε τατού ανάμεσα στο στήθος σαν κατι φίτνες(και καλά) μόντελς του ίνσταγκραμ. Νομίζω ότι έχει κανει και σύντομα περάσματα από Αθήνα ως βίζιτα, αλλά δεν την έχω πάρει για να επιβεβαιώσω, αν και πολύ θα γούσταρα ένα τελειωτικό στο στόμα αν προσφέρει..
εχεις δικιο φιλε μου συμφωνω απόλυτα μαζι σου πραγματικα κωλαρα και εγω είχα παει μαζι της οταν ηταν στην τριγγετοαλυσιδα και ειχα παθει πλακα κολαζει και αγιο και θα συμπληρωσω οτι ειναι 100% ελληνιδα και με ωραια χαρακτηριστικά...Εχει κανει και πλαστικη στο στηθος προσφατα καβλα...Και εγω δεν εκφερω γνωμη γιατι αθηνα δεν την εχω παρει σαν σιτι τουρ εδω αλλα μακαρι...παντως στις υπηρεσίες της στο en  λεει για σιμ φιλε...να και το λινκ της
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
:think: αναδουλειές μυρίζομαι....
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
εχεις δικιο φιλε μου συμφωνω απόλυτα μαζι σου πραγματικα κωλαρα και εγω είχα παει μαζι της οταν ηταν στην τριγγετοαλυσιδα και ειχα παθει πλακα κολαζει και αγιο και θα συμπληρωσω οτι ειναι 100% ελληνιδα και με ωραια χαρακτηριστικά...Εχει κανει και πλαστικη στο στηθος προσφατα καβλα...Και εγω δεν εκφερω γνωμη γιατι αθηνα δεν την εχω παρει σαν σιτι τουρ εδω αλλα μακαρι...παντως στις υπηρεσίες της στο en  λεει για σιμ φιλε...να και το λινκ της

Τη βρήκα κι εγώ στο ΕΝ αλλά να πω ότι μια χαρά ήταν και τα μικρά βυζάκια της, με τα πλαστικά ψιλοξενερώνω. Αλλά τί να το κάνεις αφού δεν είναι το χωριό μου στη Λάρισσα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Παιδιά η γκόμενα είναι κομοδίνο,το παίζει vip και όποιον δαγκάσει.Επειδή εδώ την έχουν πάρει χαμπάρι κατέβηκε κάτω να βρει πελατάκια  :jerking: Προσοχή λοιπόν... :hi:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
215
Like
17.144
Πόντοι
35.697
Υπάρχει ακόμα κόσμος που γαμαει μπαζα με τουπέ? :think:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.061
Κριτικές
7
Like
2.817
Πόντοι
786
είναι τρίτη ή τέταρτη ημέρα σήμερα στην Λάρισα, έχει και το πανηγύρι τώρα,,,
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
μακριαααα απο τη συγκεκριμενη...θα τα κλαιτε
 
OP
OP
Pilotos13

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Ρε παιδια μηπως λεω εγω γίνεστε λιγο άδικοι εγω προσωπικά με την κοπελα ειχα περασει πολυ καλα και πρόσφατα και παλαιοτερα και την θεωρώ τημια επιλογη μηπως λεω εγω δεν εχετε βρει τα κουμπια της 24 χρονων κοπελα ειναι και ελληνιδα οσο να ναι θελει λιγο τακ η υποθεση δεν αντιλεγω για το τουπε αλλα καπου σπαει και αυτο και στην τελικη πρωτημαω να εχει αυτη τουπε απο μια βλαχορωσιδα που ηρθε απτο χωριο της στην σιβηρια και δεν ξερει που πανε τα 4....Τελος παντων δεν θελω βα παρεξηγηθω οτι προμοταρω και τετοια ο καθενας εχει προσωπικη αποψη που την σεβομαι απολυτα και δινει τα λεφτα του(που με κοπο και ιδρωτα βγαζει σημερα οπου γουσταρει)απλα εφτοιαξα το νημα να ακουγονται και προσφατες γνωμες κριτικες αν υπαρχουν :hi:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
40
Like
2.136
Πόντοι
1.796
Τη είχα πάρει μια φορά σε στούντιο με 50 και ήταν κομπλέ! Μέτρια πίπα, αλλά καλή συμμετοχή και πολύ καλά στησίματα, δεν εμπόδιζε, ενθάρρυνε την έντονη διείδυση. Μάλιστα όταν την είχα στα τέσσερα γύρισε και με κοίταγε από μόνη της και με κατακάβλωσε!
 

motionistas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
67
Like
12
Πόντοι
0
οπως λενε και οι συναδελφοι απο πανω, χιλιομετρα μακρια απο αυτην παιδες, δεν αξιζει η ομορφια της τοση ξενερα
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
40
Like
2.136
Πόντοι
1.796
οπως λενε και οι συναδελφοι απο πανω, χιλιομετρα μακρια απο αυτην παιδες, δεν αξιζει η ομορφια της τοση ξενερα
Πάντως, αν την ξανάβρισκα σε στούντιο θα ξαναδοκίμαζα
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Τη είχα πάρει μια φορά σε στούντιο με 50 και ήταν κομπλέ! Μέτρια πίπα, αλλά καλή συμμετοχή και πολύ καλά στησίματα, δεν εμπόδιζε, ενθάρρυνε την έντονη διείδυση. Μάλιστα όταν την είχα στα τέσσερα γύρισε και με κοίταγε από μόνη της και με κατακάβλωσε!

Είναι ότι έχει αυτό το τουπέ. Αν ήθελε θα μπορούσε. Θυμάμαι τη πρώτη φορά που την είχα πάρει σε στούντιο, στη πίπα κάπου λύθηκε, επειδή μ'έβλεπε που χα κατακαυλώσει μάλλον και πιθανόν επιδιώκοντας να με τελειώσει εκεί, μού 'κανε ένα βαθύ μπούκωμα όλο μέσα για πλάκα.
 
OP
OP
Pilotos13

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Παιδιά η γκόμενα είναι κομοδίνο,το παίζει vip και όποιον δαγκάσει.Επειδή εδώ την έχουν πάρει χαμπάρι κατέβηκε κάτω να βρει πελατάκια  :jerking: Προσοχή λοιπόν... :hi:

Το γλωσσοφαγατε το κοριτσι ρε μάγκες κατεβασε το προφιλ της απο το εσκορτ νιουζ..... :happy:  :huh:
Υπάρχει ακόμα κόσμος που γαμαει μπαζα με τουπέ? :think:
μακριαααα απο τη συγκεκριμενη...θα τα κλαιτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom