Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση στα μπουρδέλα/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silverhawk1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

silverhawk1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2013
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια θα ηθελα την γνωμη σας για ενα προβλημα που εχω μιας που δεν εχω ιδεα τι γινεται στον χωρο κ ηθελα την γνωμη σας.

Δεν εχω σχεση κ ανα 2μηνο πηγαινω σε μπουρδελο και προτιμω την φυλης λογω οικονομικου. Αν μπορουσα θα πηγαινα συχνοτερα φυσικα. Το θεμα ειναι οτι πολλες φορες εξπερματωνω γρηγορα. Δεν ειναι θεμα ελεγχου, το θεμα ειναι οτι την πρωτη φορα δεν μπορω ν το ελενξω καν. Την δευτερη τα παω μια χαρα.

Το προβλημα ειναι οτι ρε παιδια θελω να το χαρω το 10 λεπτο εστω κ το 5λεπτο κ δεν το χαιρομαι. Με το που μπαινω στην τριτη θραυση εξπερματωνω.

Δεν εχω κανενα προβλημα μ την στυση, αντιθετως ερχομαι πολυ ευκολα σε στυση.

Εχω δοκιμασει τον εαυτο μου να τραβηξω μαλακια ενω περιμενω στο δωματιο αλλα ετυχε σε φολα μια φορα που γκρινιαζε που δεν τελειωνα μετα.

Τι θα μου προτεινατε να κανω; Αα θελω ν τονισω πως αν εξπερματωσω την πρωτη φορα μπορω ν συνεχισω αμεσως μετα αλλα θα θεωρουσα σωστο ν μην το κανω μην γινει καμια βλακεια μ το προφυλακτικο....

Εχω τραβηξει κ μαλακια μιση 1 ωρα πριν μπω στο μπουρδελο κ αλλες 3 φορες μες στην μερα κ τιποτα τελειωνω αμεσως... Δε μπορω ν χαρω τουλαχιστον λιγο σεξ του 20αρικου...  :embarrased:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: vladgr

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
φιλε φταιει που γαμας μια φορα το διμηνο αν πηγανιες πιο συχνα δεν θα ειχες προβλημα
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
OP
OP
S

silverhawk1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2013
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
Πιο συχνα δηλαδη μια φορα τον μηνα; η ακομα πιο συχνα;
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
φιλε δεν ειναι αγχος καβλα ειναι αμα εχεις να γαμισεις δυο μηνες σου βγαινεο το σπερμα απο τα αυτια
Όταν τον παίζεις,χύνεις και όταν πας αμέσως με γυναίκα χύνεις γρήγορα είναι ξεκάθαρα άγχος.
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
ένα γκομενάκι φίλε να βρεις λίγο άβγαλτο να πειραματιστείτε και θα έρθεις στα ίσια σου...
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.309
Πόντοι
6.955
PRILIGY PRILIGY & PRILIGY.


Επειδη ομως εχει και παρενεργειες πρωτα επισκεψη σε ουρολογο. Προσοχη στην οδηγηση! εγω βλεπω τα αυτοκίνητα στην αντιθετη λωριδα να ερχονται επανω μου
 

urban

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
354
Like
6
Πόντοι
1
To καινούργιο μουνί είτε είναι γκόμενα, είτε τάνα σε κάνει να χύνεις γρήγορα. Η μόνη περίπτωση που δεν μπορούσα να χύσω με καινούργια γκόμενα ήταν όταν επαιρνα omnic tocas λόγω πέτρας στο νεφρό. Ηταν αυτό το καλοκαίρι με τους καύσωνες. Της έδωσα την μήτρα στο χέρι αλλά πολύς ιδρώτας. Τουρίστρια η γκόμενα, μετά από ενα μήνα ξαναήρθε :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
θα συμφωνησο με εναν τυπο πιο πανο φταιει που γαμας το 2μηνο μια φορα...μια συχνοτητα 2 φορες την βδομαδα...ειναι η καλυτερη χωρις να βαρας μαλακια ομως..και εξικιονεσε με την τανα που θα πας..η γενικοτερα με της τανες αν θες να πηγαινης με διαφορετικες..αλλα εξικιονεσε και σε συχνοτητα που γαμας..βεβαια εθιζη επικινδινα κατι τετοιο..αλλα αν το αντεχη η τσεπη σου καντο ετσι και θα με θυμιθις εγω αυτο κανω..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
φίλε εγω πολλές φορές χύνω αμέσως και άνευ στύσης στο μπουρδέλο...και το θεωρώ φυσιολογικό ...αν πχ ήμουν με γκόμενα ανευ πιεσης χρόνου θα μπορουσα να έιχα 100% στυση την πρώτη φορά και εκσπερματιση μετα10-15 παλινδρομησεις την πρωτη φορά (αν ειχα καιρο να κανω σεξ) και απο την δευτερη φορά θα διαρκουσα ικανοποιητικο χρόνο μεχρι να την φερω σε οργασμο ...οποτε μην ανησυχεις , το μπουρδελο δεν ειναι η λυση για την απολαυση παρα μονο για να σου φυγουν τα πολυ χοντρα...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Για ορισμένους που χύνουν αργά, είναι ευτυχία αυτό που έχεις. Για την ακρίβεια μετά από χρόνια σχέσης ή γάμου, πολλοί μπορεί να έλεγαν "μακάρι να χύσω να το απολάυσω γρήγορα μη κάθομαι και γαμάω σαν το κουνέλι με ιδρώτες".
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Κανείς σας δεν ρώτησε το παιδί την ηλικία του.Παίζει συνήθως μεγάλο ρόλο.
Εαν φίλε μου είσαι νεαρός (έως πχ 25) είναι φυσιολογικότατο.
Αν είσαι κάπως πιο προχωρημένης ηλικίας είναι θέμα άγχους.
Όλα από το μυαλό μας κοντρολάρονται.
Πρόσφατα είχα πάει σε μασατζίδικο με ασιάτισα που έχω αδυναμία (μέτριας εμφάνισης όμως), με το ένα χέρι μου την έπαιζε αργά και το άλλο μου έκανε μάλαξη στα μπαλάκια μιλωντας μου πρόστυχα και έχυσα σε 5 λεπτά.Η ίδια γέλαγε μετά γιατί δεν το περίμενε.
Σε hotel με μοντέλα που τα βλέπεις και σου πέφτει το σαγόνι , κλείνω ραντεβού για 1 ώρα και στο μισάωρο και βάλε έχω την πρώτη εκσπερμάτιση.Για 2η ούτε λόγος.Δεν προλαβαίνω να πάρω τα πάνω μου σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα που απομένει.
Όλα είναι μυαλό και τι ψυχολογία έχεις εκείνη τη στιγμή. (Είμαι πατημένος 40άρης)
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
αδερφε μη κολλας.να εισαι πιο ανετος.ολοι εχουμε ειχαμε προωρη εκσπερματιση.στο μυαλο σου ειναι.και γω πηγαινα σε μπουρδελα και αλλες φορες γαμουσα κανονικα αλλες εχυνα γρηγορα.μη σκας.και οπως ειπε καποιος.αγχος ειναι.μη το σκεφτεσαι καθολου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom