Νέα

Έρωτας ή τίποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Attackαδόρος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Είναι απλά μια  γλυκιά και όμορφη κοπέλα. Μα δε θέλω τίποτα περισσότερο από εκείνη..Έχω δει
ψηφοφορίες εδώ για την καλύτερη πορνοσταρ, βίζιτα κτλ..με καμία δεν την άλλαζα..Η  μεγαλύτερη και η μοναδική καύλα  για  μένα αυτή είναι..Δεν ήμουν έτσι..Τουλάχιστον δε θυμάμαι την τελευταία φορά που ήμουν έτσι..
Είναι μια αρρώστια το συναίσθημα αυτό..Θα περάσει..Αλλά μέχρι να περάσει τη γαμήσαμε. Το θέμα αυτό το ανοίγω:

1) Για να με κράξετε.

2) Γιατί είχα ανάγκη να το εξωτερικεύσω, έστω κι εδώ..

3) Γιατί ίσως κάποιοι περνάνε  την ίδια μαλακία  αυτή την περίοδο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Κοσμοπολιταν γίναμε ρε πούστη μου!!!!Που πάει το φόρουμ ρε γαμώτο;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν καταλαβα ποιο είναι το θεμα?
περνας  καλα και την γαμας.
θελει τιποτα παραπανω αυτή? δεν μας εξηγησες
γινε συγκεκριμενος.
τοσοι προθυμοι καρδιολογοι στο σαητ να αλαφρυνουν την καρδια σου

κυριε καβουρι
 
OP
OP
Attackαδόρος

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Κοσμοπολιταν γίναμε ρε πούστη μου!!!!Που πάει το φόρουμ ρε γαμώτο;
μαλακία μου φίλε. Έχεις  δίκιο..άκυρος ο χώρος για τέτοιες παπαριές που γράφω..απλά  επειδή εδώ μιλάμε για πουτάνες γαμήσια κτλ..με έκπλήξη συνειδητοποιώ πως έστω για λίγο στα αρχίδια μου όλα αυτά..δεκτό το κράξιμο όπως και να χει.
 
OP
OP
Attackαδόρος

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
δεν καταλαβα ποιο είναι το θεμα?
περνας  καλα και την γαμας.
θελει τιποτα παραπανω αυτή? δεν μας εξηγησες
γινε συγκεκριμενος.
τοσοι προθυμοι καρδιολογοι στο σαητ να αλαφρυνουν την καρδια σου

κυριε καβουρι
δεν είναι καν κοπέλα μου..εννοώ έχω κοπέλα και δεν είναι  αυτή  που σας αναφέρω. Φυσικά αυτό δεν μπορεί να κρατήσει για καιρό..Καμία σημασία δεν έχουν βέβαια αυτά..Το θέμα είνα αν σε κάποιον από εσάς έχει τύχει επειδή γουστάρει μια γκόμενα, να μην τον ενδιαφέρει ούτε η Βαλέρια, ούτε η Βερόνικα, ούτε οι πίπες της Αλιόνας..καλά θα μου περάσει μάγκες..απλά έγινε αναφορά επειδή γενικά είναι ψιλοσπάνιο το φαινόμενο αυτό.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
10
Like
2.048
Πόντοι
3.187
Άσε φιλαράκο, όλες έτσι ειναι στην αρχή αλλα στο τέλος όλες τον εαυτούλη τους κοιτάνε, πως θα περάσουν καλύτερα και πως θα κάνουν το σόου τους στις φίλες τους... Ελπίζω να μη σε χάσουμε.  :2funny:
 
OP
OP
Attackαδόρος

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Άσε φιλαράκο, όλες έτσι ειναι στην αρχή αλλα στο τέλος όλες τον εαυτούλη τους κοιτάνε, πως θα περάσουν καλύτερα και πως θα κάνουν το σόου τους στις φίλες τους... Ελπίζω να μη σε χάσουμε.  :2funny:
δεν είναι όλες έτσι και στη συγκεκριμένη εγώ είμαι ο μαλάκας και κάνω πουστιά..υπάρχουν πολύ εντάξει κοπέλες.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
234
Πόντοι
36
Είναι απλά μια  γλυκιά και όμορφη κοπέλα. Μα δε θέλω τίποτα περισσότερο από εκείνη..Έχω δει
ψηφοφορίες εδώ για την καλύτερη πορνοσταρ, βίζιτα κτλ..με καμία δεν την άλλαζα..Η  μεγαλύτερη και η μοναδική καύλα  για  μένα αυτή είναι..Δεν ήμουν έτσι..Τουλάχιστον δε θυμάμαι την τελευταία φορά που ήμουν έτσι..
Είναι μια αρρώστια το συναίσθημα αυτό..Θα περάσει..Αλλά μέχρι να περάσει τη γαμήσαμε. Το θέμα αυτό το ανοίγω:

1) Για να με κράξετε.

2) Γιατί είχα ανάγκη να το εξωτερικεύσω, έστω κι εδώ..

3) Γιατί ίσως κάποιοι περνάνε  την ίδια μαλακία  αυτή την περίοδο.
Τύπε πόσο χρονών είσαι;
Δείχνεις οτι είσαι μυστήριος πυρφορος και ολίγον τι μαζοχας. Αν γουστάρει η γκομενα, προχωρά σε πέσιμο και άρχισε να χουφτωνεις, να φιλάς και να χαϊδεύεις πηγαίνοντας την σε κανένα ρομαντικό μέρος, παραλία(από Βουλιαγμένη και κατω ) κι όχι για καφέδες και μαλακίες. Αν γουστάρει η γκομενα τράβα σε χοτελι ημιδιαμονης η σπίτι σου/της να της τον χώσεις. Γράψε τι σκέφτεσαι να κάνεις συγκεκριμένα κι άσε τις ρομαντικές σκέψεις στην σεξομανιακη εποχή που ζούμε.
 
OP
OP
Attackαδόρος

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Τύπε πόσο χρονών είσαι;
Δείχνεις οτι είσαι μυστήριος πυρφορος και ολίγον τι μαζοχας. Αν γουστάρει η γκομενα, προχωρά σε πέσιμο και άρχισε να χουφτωνεις, να φιλάς και να χαϊδεύεις πηγαίνοντας την σε κανένα ρομαντικό μέρος, παραλία(από Βουλιαγμένη και κατω ) κι όχι για καφέδες και μαλακίες. Αν γουστάρει η γκομενα τράβα σε χοτελι ημιδιαμονης η σπίτι σου/της να της τον χώσεις. Γράψε τι σκέφτεσαι να κάνεις συγκεκριμένα κι άσε τις ρομαντικές σκέψεις στην σεξομανιακη εποχή που ζούμε.
την έχω γαμήσει τη γκόμενα..και θέλω να γαμάω συνέχεια μόνο αυτή..είμαι 33 και έχω κοπέλα(άλλη)..το παράδοξο είναι ότι σε μια τόσο σεξομανιακή εποχή "ερωτεύτηκα"..ο λόγος που σας ζαλίζω εσάς τον έρωτα είναι για να πω πως μπορεί κάποια στιγμη ρε μάγκες όλα τα μουνιά του κόσμου να μην έχουν καμία σημασία..έστω για λίγο..
 

O Skylos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
379
Like
4
Πόντοι
1
Τύπε πόσο χρονών είσαι;
Δείχνεις οτι είσαι μυστήριος πυρφορος και ολίγον τι μαζοχας. Αν γουστάρει η γκομενα, προχωρά σε πέσιμο και άρχισε να χουφτωνεις, να φιλάς και να χαϊδεύεις πηγαίνοντας την σε κανένα ρομαντικό μέρος, παραλία(από Βουλιαγμένη και κατω ) κι όχι για καφέδες και μαλακίες. Αν γουστάρει η γκομενα τράβα σε χοτελι ημιδιαμονης η σπίτι σου/της να της τον χώσεις. Γράψε τι σκέφτεσαι να κάνεις συγκεκριμένα κι άσε τις ρομαντικές σκέψεις στην σεξομανιακη εποχή που ζούμε.

Βουρ στον πατσα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
την έχω γαμήσει τη γκόμενα..και θέλω να γαμάω συνέχεια μόνο αυτή..είμαι 33 και έχω κοπέλα(άλλη)..το παράδοξο είναι ότι σε μια τόσο σεξομανιακή εποχή "ερωτεύτηκα"..ο λόγος που σας ζαλίζω εσάς τον έρωτα είναι για να πω πως μπορεί κάποια στιγμη ρε μάγκες όλα τα μουνιά του κόσμου να μην έχουν καμία σημασία..έστω για λίγο..
θα σου περασει οταν την βαρεθεις.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
458
Πόντοι
3.245
Είναι απλά μια  γλυκιά και όμορφη κοπέλα. Μα δε θέλω τίποτα περισσότερο από εκείνη..Έχω δει
ψηφοφορίες εδώ για την καλύτερη πορνοσταρ, βίζιτα κτλ..με καμία δεν την άλλαζα..Η  μεγαλύτερη και η μοναδική καύλα  για  μένα αυτή είναι..Δεν ήμουν έτσι..Τουλάχιστον δε θυμάμαι την τελευταία φορά που ήμουν έτσι..
Είναι μια αρρώστια το συναίσθημα αυτό..Θα περάσει..Αλλά μέχρι να περάσει τη γαμήσαμε. Το θέμα αυτό το ανοίγω:

1) Για να με κράξετε.

2) Γιατί είχα ανάγκη να το εξωτερικεύσω, έστω κι εδώ..

3) Γιατί ίσως κάποιοι περνάνε  την ίδια μαλακία  αυτή την περίοδο.


Τυπε,μην ακους τιποτα,αυτο που σου συμβαινει είναι ευλογια .Δεν θα κρατησει αλλα εσυ να το ζησεις και να το γευτείς μεχρι το μεδουλι,κι ας παει και σκατα στο τελος.Απ αυτό θα βγεις καλυτερος  αντρας.
 
OP
OP
Attackαδόρος

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Τυπε,μην ακους τιποτα,αυτο που σου συμβαινει είναι ευλογια .Δεν θα κρατησει αλλα εσυ να το ζησεις και να το γευτείς μεχρι το μεδουλι,κι ας παει και σκατα στο τελος.Απ αυτό θα βγεις καλυτερος  αντρας.
αυτό ακριβώς..θα το ζήσω..μακάρι να το ζήσετε και σεις μάγκες..νόμίζεις πως για λίγο ΟΛΑ τα έχεις..να έισαι καλά φίλε μου.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
αυτό ακριβώς..θα το ζήσω..μακάρι να το ζήσετε και σεις μάγκες..νόμίζεις πως για λίγο ΟΛΑ τα έχεις..να έισαι καλά φίλε μου.
Αδερφέ πραγματικά χαίρομαι γι σένα κι όπως βλέπεις δεν έφαγες και κανένα σπουδαίο κράξιμο από 'μας τους "μύστες".
Ο έρωτας- ο πραγματικός έρωτας- είναι αυτό ακριβως που περιγράφεις: "...μάγκες όλα τα μουνιά του κόσμου να μην έχουν καμία σημασία...".
Σου εύχομαι να το ζήσεις με όλη την ένταση της ψυχής σου και μη κάνεις άλλες σκέψεις, "Τι θα γίνει αν, πόσο θα κρατήσει, θα με προδώσει" κτλ.
Μαλακίες είναι όλα αυτά.
Αφέσου σε αυτό που νιώθεις κι αν και το κορίτσι αισθάνεται έστω και λίγο αυτό που αισθάνεσαι και εσύ, ο έρωτας -αφού μοιραία κάποτε τελειώνει αυτό το μεθύσι- θα μετεξελιχθεί σε αγάπη.
Καλή τύχη αδερφέ.

 
OP
OP
Attackαδόρος

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Αδερφέ πραγματικά χαίρομαι γι σένα κι όπως βλέπεις δεν έφαγες και κανένα σπουδαίο κράξιμο από 'μας τους "μύστες".
Ο έρωτας- ο πραγματικός έρωτας- είναι αυτό ακριβως που περιγράφεις: "...μάγκες όλα τα μουνιά του κόσμου να μην έχουν καμία σημασία...".
Σου εύχομαι να το ζήσεις με όλη την ένταση της ψυχής σου και μη κάνεις άλλες σκέψεις, "Τι θα γίνει αν, πόσο θα κρατήσει, θα με προδώσει" κτλ.
Μαλακίες είναι όλα αυτά.
Αφέσου σε αυτό που νιώθεις κι αν και το κορίτσι αισθάνεται έστω και λίγο αυτό που αισθάνεσαι και εσύ, ο έρωτας -αφού μοιραία κάποτε τελειώνει αυτό το μεθύσι- θα μετεξελιχθεί σε αγάπη.
Καλή τύχη αδερφέ.
σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου..εκτιμώ πολύ όλα όσα είπες..να είσαι καλά.
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
Είναι απλά μια  γλυκιά και όμορφη κοπέλα. Μα δε θέλω τίποτα περισσότερο από εκείνη..Έχω δει
ψηφοφορίες εδώ για την καλύτερη πορνοσταρ, βίζιτα κτλ..με καμία δεν την άλλαζα..Η  μεγαλύτερη και η μοναδική καύλα  για  μένα αυτή είναι..Δεν ήμουν έτσι..Τουλάχιστον δε θυμάμαι την τελευταία φορά που ήμουν έτσι..
Είναι μια αρρώστια το συναίσθημα αυτό..Θα περάσει..Αλλά μέχρι να περάσει τη γαμήσαμε. Το θέμα αυτό το ανοίγω:

1) Για να με κράξετε.

2) Γιατί είχα ανάγκη να το εξωτερικεύσω, έστω κι εδώ..

3) Γιατί ίσως κάποιοι περνάνε  την ίδια μαλακία  αυτή την περίοδο.

ξεφτιλα θρεντ να διαγραφτει παραυτα σε λιγο θα ανοιξουμε και θρεντ για σερβιετες
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
ξεφτιλα θρεντ να διαγραφτει παραυτα σε λιγο θα ανοιξουμε και θρεντ για σερβιετες
Πουτανιάρη μου, εμείς είμαστε ταγμένοι αλλού. Ας διαβάσουμε καμιά κριτική, μήπως και σταθούμε τυχεροι και τα χρήματά μας πιάσουν τόπο.
 

kzen3

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
3
Like
104
Πόντοι
1
Παιδιά το πάνω και κάτω κεφάλι να είναι καλά...όλα τα άλλα είναι θεωρίες ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom