Νέα

Studio Κασσάνδρας 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Πρόσφατα ανοίχτηκε καρτέλα για κριτικές.
Ξέρει κάποιος που αλλού δούλευε  η Λουίζα?


https://[URL unfurl="true"]www.kassandras6.net/assets/images/girls/59b1b4671d2b1_2568_luiza.jpg?c=1505339806[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]https://www.kassandras6.net/girls/luiza[/URL]
 

Πέτρος12345

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Ανοίξατε να πηδηξουμε ?? Έχουμε χαρμανιασει από την καραντινα, θέλουμε μουνι, είστε ανοιχτά??
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.411
Like
4.029
Πόντοι
456
Εχει δοκιμασει κανεις Kataleya?
Εντυπωσεις?
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Λοιπόν πρώτη φορά πήγα στο συγκεκριμένο στούντιο το οποίο επέλεξα λόγο πάρκινγκ και design. Έξω να γίνεται χαμός από βροχή και εγώ να έχω καύλες να γαμήσω.
Χτυπάω πόρτα και ανοίγει ένας "κύριος" 60+ γνωστός τσάτσος.
Του λέω - πρώτη φορά έρχομαι , πολύ ωραίος χώρος με το μπαρ στη γωνία , μεγάλο σαλόνι και τον στύλο στη μέση.
Μου κάνει έχω 2 μοντελακια καινούργια είναι αδερφές. Σήμερα πρώτη μέρα.
Παραξενεύτηκα που λέει αδερφές και κάνω οκ.
Τι οκ μου λέει ?? Δεν σε βλέπω ορεξατο , μήπως ήρθες μόνο για βόλτα και καυλαντα ? να μην τις βγάλω καθόλου έξω.
Όχι μια χαρά είμαι του λέω ( είχα φάει και πόση βροχή μέχρι να πάω εντωμεταξυ)
Δεν σε βλέπω με ζωντάνια , να θες να γαμησεις !! ( Εκτός από τσάτσος είναι και ψυχολόγος καταλάβατε ). Δηλαδή μέσα στη βροχή δεν είχα τι να κάνω και λέω ας πάω τσάρκα να δω τι παίζει στη Κασσάνδρας !! Ότι να ναι...

Βγαίνουν τα κορίτσια μια χαρά και αυτός συνεχίζει να μου λέει για την διάθεση μου !!!
Ξέχασα καύλες και τα πάντα.
Δεν πρόκειται να ξαναπάω εκεί. Σηκώθηκα και έφυγα !
Είναι απίστευτο πως ξεσπάνε μερικοί τσάτσοι πάνω στο πελάτη. Και να πω ότι είσαι στη φυλής, Μεταξουργείο και έχουν περάσει 100 πιτσιρικάδες να σε δικαιολογήσω !!

Αλλά σε στούντιο , Δευτέρα βράδυ , τις πουτανας από βροχή και νέκρα έξω είναι τραγικό να μιλάς έτσι.

Όσον αφορά τα κορίτσια όντως μοντελακια.
Αλλά υπάρχουν τόσες πολλές επιλογές στα ίδια λεφτά και λίγο παραπάνω που δεν με νοιάζει να ξαναπάω εκεί.
 

christos9595

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
Μάγκες, απαράδεκτο μαγαζάκι, προ εβδομάδας το επισκευθηκα με 2 φιλαράκια, μπαινουμε μεσα καλησπέρες κλπ, ειχαμε σκοπο να μπουμε οι 2 στανταρ, ο τσατσος ξενερα, καλησπέρα λεει, 3 κοριτσια εχουμε, βγαινει η πρωτη, κοιταζομαστε με το φιλαρακι λεμε μπα, λεει ο τσατσος, ποιός θα περασει με αυτη; Λεμε εμεις μπα… ελπιζοντας οτι οι αλλες βλεπονται, αμεσως μας ανοιγει την πορτα και μας διωχνει κακήν κακως… λεμε οκ 5 το πρωι μπορει να ηταν κ η ωρα δυσκολη αν και ημασταν ευγενεστατοι εμεις… Παω σημερα το πρωι μονος, ανοιγει η τσατσα, καλησπερα καλη χρονια κλπ, μου λεει με το που καθομαι για να δουμε αν θα μπεις αυτη τη φορα.. σκαλωνω, λεω γιατι πότε ηρθα και εφυγα; Μου λεει σε θυμαμαι δεν κανω λαθος, της λεω μαλλον κανεις γιατι εχω ερθει αλλη μοα φορα με 2 φιλους προ εβδομαδας αλλα ηταν ενας κυριος και οχι εσυ, και ηταν 6 το πρωι και τελικα φυγαμε, μου λεει ναι ναι καλα… βλεπω τα κοριτσια , την ρωταω για 2 πλο, της λεω οκ θα ξαναπερασω(σημειωση πρωτα πηγα στο απεναντι στοχευμενα για ενα π εχω μπανισει,αλλα ηταν δωματιο οποτε πεταχτηκα εκει να δω τι παιζει και θα ξαναπηγαινα στην πρωτη επιλογη μου και θα εκρινα εν τελει π θα μπω) με το που της λεω ευχαριστω μου λεει νευριασμενη , ε τι σου ειπα εγω ειδες; Αντε στο καλο μου λεει… αγενεστατη!! Απορω πως περιμενουν να παταει κοσμος εκει, με το ζορι δλδ σαρεσει δεν σαρεσει να μπεις. Ρε ουστ!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Προφανως ολες οι κριτικες υποκεινται στην υποκειμενικη κριση του καθενος. Αλλα εγω αυτο που αποκομισα απο την ομορφη Ρουμανα απο τη Τιμισοαρα ειναι απολυτος σεβασμος προς τον πελατη, ορεξη για σεξ και βυζγια, κωλαρα, δερματαρα, ματαρες και τσιμπουκλοβερ⚽️⚽️⚽️

υγ: το μονο αρνητικο ειναι οτι φωναζει λιγακι λες και της το χωνει ο Πιτερ Νορθ αλλα μπορεις να της βουλωσεις το στομα νομιζω …. μπορεις να την ακουμπας στο σεξουλιαρικο προσωπο της
 
Τελευταία τροποποίηση:

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Από τότε που δουλεύει η Καταλαγια επισκέπτομαι συχνά αυτό το στούντιο . Το σχόλιο μου όμως δεν έχει να κάνει με την κοπέλα αλλά για το θέμα της ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ που έχει πάρει την κατιούσα και σε λίγο θα πάει στα επίπεδα Μεταξουργείου .
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
12
Like
9.650
Πόντοι
1.346
Από τότε που δουλεύει η Καταλαγια επισκέπτομαι συχνά αυτό το στούντιο . Το σχόλιο μου όμως δεν έχει να κάνει με την κοπέλα αλλά για το θέμα της ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ που έχει πάρει την κατιούσα και σε λίγο θα πάει στα επίπεδα Μεταξουργείου .
τόσο χάλια συναγωνιστή;; και στο σαλόνι φαίνεται περιποιημένος οίκος
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
τόσο χάλια συναγωνιστή;; και στο σαλόνι φαίνεται περιποιημένος οίκος
Απ έξω κούκλα και από μέσα πανούκλα . Καλαθάκια γεμάτα καποτες και χαρτιά ατημέλητο καθάρισμα από την τσα2 , ντουζιέρα χαλασμένες , πατώματα βρεμένα κλπ κλπ κλπ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom