Νέα

Που πήγαμε διακοπές και τι περιπέτειες είχαμε!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dxounia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.577
Πόντοι
6.745
Καλημέρα συνάδελφοι, μια και μπήκε ο Σεπτέμβρης και ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του , είπα να πούμε ο καθένας πως πέρασε στις διακοπές του και τι περιπέτειες ερωτικές είχε.
Ξεκινάω από μένα λοιπόν, σε γενικές γραμμές είχα ένα ήσυχο καλοκαίρι αλλά μια πολύ έντονη φάση κάποια στιγμή μέσα στον Ιούλιου, όπου γνώρισα μια τύπισα ,απο Tinder ή Badoo δεν θυμάμαι, μυστήριο τρένο, κρυψίνους δεν έλεγε πληροφορίες ούτε για το απο που είναι ή που μένει ή τι δουλειά κάνει, μιλήσαμε στο σκαιπ και έπαθα πλάκα γιατί ηταν πολύ δυνατό μουνί και μου εξήγησε οτι το μόνο που θέλει είναι σεξ και τίποτα περισσότερο. Ήθελε μάλιστα να βρεθούμε σε ουδέτερο έδαφος και έτσι πήγαμε στην Πάρο όπου κλείσαμε ένα ξενοδοχείο. Παιδιά ήταν το καλύτερο γαμήσι που έχω κάνει στη ζωή μου, είχε πολύ ωραίο σώμα και κοντα στα 32-33 ηλικιακά και γαμιότανε σαν να μην υπάρχει αύριο. Τραβήγματα μαλλιών, μπάτσες στον κώλο, βρισίδια, deepthroat μεχρι πνιξίματος, τα κατάπινε, φώναζε και έχυνε ασταμάτητα. Γαμιόμασταν αρκετές ώρες μεχρι εξαντλήσεως, τύφλα να έχουν οι πορνοσταρ παιδιά, αλλά δεν μου έδωσε καμία πληροφορία για αυτή απολύτως. Την δεύτερη μέρα την πήραν τηλέφωνο και έπρεπε να φύγει νωρίτερα απο τότε χάθηκε. Παίζει να είναι απο αυτές που έχουν κανονική ζωή και είναι μες τον καθωσπρεπισμό στην καθημερινότητα τους και το βράδυ κάνουν άλλη ζωή. Ντύσιμο καθημερινό, Καθόλου προκλητική και αν μίλαγες μαζί της νόμιζες οτι είναι μια κυρία που δεν κάνει τέτοια και επίσης ήταν και πολύ ώραία μουνι. Ο Άυγουστος κύλησε ήσυχα στο πατρικό μου στη Σάμο.

Αυτά απο μένα! περιμένω και τις δικές σας παρόμοιες ιστορίες!
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
36
Ά! Την ξέρω αυτήν φιλε
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Με γκομενα... χαλαρα πραγματακια...μπανιο γαμησι και μπιρες και ουζα στο μπαλκονι του ενοικιαζομενου δωματιου με θεα το αιγαιο!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Διακοπές με γκομενα Αιγαίο βόλτες ποτάκια ήλιο θάλασσα και η πρώτη μας παρτουζα με ζευγαρι όπου έκανε λεσβιακο μς την άλλη κοπέλααυτς από μένα κατά τα άλλα δουλειά πολυ
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Ά! Την ξέρω αυτήν φιλε
Κι εγω ρε φίλε.
Dxounia εσυ είσαι ρε φιλε ο μικροτσουτσουνος που ειχε παει στην Παρο και δεν τελείωνε με τίποτα;;;;;
Μικρος που ναι ο κοσμος.....
 
OP
OP
D

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.577
Πόντοι
6.745
χαχαχαχα, οχι ρε φίλε εσυ λες για την γυναίκα του τύπου που την γαμάνε όλοι. Αυτή που λέω εγω μένει αλλού δεν είναι παντρεμένη, είναι πιο νέα και πρώτη φορα πήγαινε Πάρο μαζί , συναντηθήκαμε Πειραιά!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
χαχαχαχα, οχι ρε φίλε εσυ λες για την γυναίκα του τύπου που την γαμάνε όλοι. Αυτή που λέω εγω μένει αλλού δεν είναι παντρεμένη, είναι πιο νέα και πρώτη φορα πήγαινε Πάρο μαζί , συναντηθήκαμε Πειραιά!
και κανονισες διακοπές στα τύφλα? Ρίσκο αλλά αφού σου βγήκε όλα οκ
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
καλα ρε τυπε, λες πως δεν θυμασαι απο που την γνωρισες, αλλα μετα λες χαθηκε. που ακριβως την εψαξες δλδ μονο στο skype?

παντως παλιοχαρακτηρας ακουγεται, εκμεταλλευεται τους ανθρωπους.
 
OP
OP
D

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.577
Πόντοι
6.745
καλα ρε τυπε, λες πως δεν θυμασαι απο που την γνωρισες, αλλα μετα λες χαθηκε. που ακριβως την εψαξες δλδ μονο στο skype?

παντως παλιοχαρακτηρας ακουγεται, εκμεταλλευεται τους ανθρωπους.
δεν θυμαμαι γιατι μετά δεν μπορουσα να την βρω πουθενα. Μονο μια συνομιλία ειχαμε κάνει και μετα πήγαμε σκαιπ.
 
OP
OP
D

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.577
Πόντοι
6.745
απ'οτι φαινεται οι περισσοτεροι δεν ειχαν κατι αξιόλογο στις φετινες τους διακοπες.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τουλαχιστον γαμαγαμε...

Γιατι απο μερη, ακριβεια, διασκεδαση κλπ αστο...


Παντως περιπετειες στις διακοπες κλπ ειναι για νεους... οχι πια για μας...
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Τουλαχιστον γαμαγαμε...

Γιατι απο μερη, ακριβεια, διασκεδαση κλπ αστο...


Παντως περιπετειες στις διακοπες κλπ ειναι για νεους... οχι πια για μας...
Η ακριβεια ειναι λιγο σχετικο φιλε μου
Για ποιο λογο να τους δώσω 15 ε το σετ ξαπλωστρα και να πληρώσω και καφέ ?
για να βάλεις 15 ευρω ομπρελα ξαπλωστρα πρεπει να μου φερεις 2 καφεδες νερο και 2 τοστ ! παω ωωραιοτατα και στήνω πετσετουλα αλλωστε δεν καθομαι όλη μερα στην ιδια παραλια γυρνάω σε διάφορες
επίσης γιατι να πιω 5 ποτά ? θα πιω 2 . υπαρχουν τροποι για οικονομια στις διακοπες αρκεί να υπάρχει καλή παρέα και περνάς καλά
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Στη παραλια συνηθως πινω 4-5 μπυρες και 1-2 μοχιτο... αν φερνουν κσι πατατακια μια χαρα, αλλιως περνωωεγω απο πριν...
Αν ομως μο χεις τη μικρη μπιρα 6€ οπως συναντουσα φετος τοτε θα παρω μια αναγκαστικα και γεια σας!
Ουτε ομπρελα πληρωνω... προτιμω να καθομαι στο μπιτς μπαρ που χει σκια!
 
OP
OP
D

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.577
Πόντοι
6.745
που πήγες και τα συναντησες αυτά στη Μύκονο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom