Νέα

Μεταφορα απο CONNx σε vodafone

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos.k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 767
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
καλησπερα παιδια
Μετά απο 2 χρόνια συμβολαιου Οτε με ειδοποιησαν οτι θα ανεβεθ η τιμή αν δεν ανανεωσω
τωρα έχω απεριοριστο ιντερνετ 24 Μps και πληρώνω 23,5 ε
αν κάνω ανανεωση θα ανέβει στα 27 με δωράν τηλεφωνα
Η vodafone μου δινει 24 Mp απεριοριστα σταθερα καναλια μεσω αποκωδικωποιητη και δωρεαν συνδεση με 31 ε τελικη τιμη
αξιζει η vodafone? θα εχω σημα έχει κανεις παρομοια εμπειρία?
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
καλησπερα παιδια
Μετά απο 2 χρόνια συμβολαιου Οτε με ειδοποιησαν οτι θα ανεβεθ η τιμή αν δεν ανανεωσω
τωρα έχω απεριοριστο ιντερνετ 24 Μps και πληρώνω 23,5 ε
αν κάνω ανανεωση θα ανέβει στα 27 με δωράν τηλεφωνα
Η vodafone μου δινει 24 Mp απεριοριστα σταθερα καναλια μεσω αποκωδικωποιητη και δωρεαν συνδεση με 31 ε τελικη τιμη
αξιζει η vodafone? θα εχω σημα έχει κανεις παρομοια εμπειρία?
πηγαινε στην νοβα με 180 (προπληρωνεις) τον χρονο ευρω 24 αρα γραμμη σου βγαινει 15 ευρω ο μηνας ,βαζεις viber μιλας παντου τσαμπα,φυσικα εχεις και σταθερο τηλεφωνο να σε παιρνουν, αλλα αφου μιλας με me viber η viber out(πολυ λιγα χρηματα)δεν χρειζεται,παντα κατα την γνωμη μου
 
OP
OP
G

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
ευχαριστω φιλε θα το δω απλα με δελεαζει να βαλω και μερικα καναλια μεσω ιντερνετ γιατι δεν βολεει να βαλω πιατο μιας και ειμαι στο ενοικιο και σε ισογειο ,
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
ευχαριστω φιλε θα το δω απλα με δελεαζει να βαλω και μερικα καναλια μεσω ιντερνετ γιατι δεν βολεει να βαλω πιατο μιας και ειμαι στο ενοικιο και σε ισογειο ,
μπορεις να παρεις box με δορυφορικα καναλια μεσω ιντερνετ με 40-50 ευρω

παραδειγμα σου φερνω,αμα πας σε πλαισιο θα σου πουνπερισσοτερα πιστευω
οποτε δεν χρειαζεται ουτε να πληρωνεις ,ουτε να βαζεις πιατο
 

Stathis1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
55
Like
33
Πόντοι
0
Λοιπον επειδη το εψαξα και εγω αρκετα μιας και εχω Χολ και ηθελα 50αρα συνδεση.

Τα καναλια ειναι 2-3 με το ζορι που παιρνεις.δεν ειναι σαν τη νοβα 40+.η βονταφοουν για σειρες ταινιες και τετοια ζηταει να πληρωνεις ενω η νοβα τσαμπε και πολυ πιο γρηγορα χιλιαδες ταινιες και σειρες.επισης η βονταφοουν ειναι με ιντερνετ στο μποξ της.αρα υπολογιζε απο τα 1μβ που θαχεις να στα περνει ολα για να δεις ταινιες και τετοια αφου θαχεις πληρωσει επισης.γιαυτο αν εισαι γκαμερ και το υπογραμμιζω.αν εισαι γκαμερ ξεχασε τη βονταφοουν,μονο αν μπορεις να βαλεις 50αρα συνδεση
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Λοιπον επειδη το εψαξα και εγω αρκετα μιας και εχω Χολ και ηθελα 50αρα συνδεση.

Τα καναλια ειναι 2-3 με το ζορι που παιρνεις.δεν ειναι σαν τη νοβα 40+.η βονταφοουν για σειρες ταινιες και τετοια ζηταει να πληρωνεις ενω η νοβα τσαμπε και πολυ πιο γρηγορα χιλιαδες ταινιες και σειρες.επισης η βονταφοουν ειναι με ιντερνετ στο μποξ της.αρα υπολογιζε απο τα 1μβ που θαχεις να στα περνει ολα για να δεις ταινιες και τετοια αφου θαχεις πληρωσει επισης.γιαυτο αν εισαι γκαμερ και το υπογραμμιζω.αν εισαι γκαμερ ξεχασε τη βονταφοουν,μονο αν μπορεις να βαλεις 50αρα συνδεση
οπως τα λεει ο φιλος ειναι
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Της πούτσας κανάλια έχει. Εγώ το κρατάω μόνο για τα μουσικά, αν και αυτά είναι επίσης της πούτσας. Αλλά είναι βολικά όταν φέρνω κανα πορνίδιο σπίτι να το βάζω να παίζει...
Για την ταχύτητα όσο δεν το χρησιμοποιείς προφανώς δεν θα δεις διαφορά. Έχει αρκετές σειρές και ταινίες δωρεάν αλλά τα καινούρια τα πληρώνεις. Προφανώς και δεν τα παίρνεις και τα κατεβάζεις ή τα βλέπεις από kodi ή άλλη μαλακία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom