Νέα

Κορίτσια με tattoos

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Καλημέρα. Είδα χτες στην παραλία ένα τούμπανο full στα tattos. Ήρθε με ένα γέρο. Χαρακτηριστικό tattoo που είχε ήταν οι πατούσες γάτας σε όλο το μήκος του ποδιού.
Ήταν λίγο πολύ πλαστική (χείλια, βυζιά) αλλά αρκετά καύλα. Αν ξέρετε ποια είναι, οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη.
Θα μπορούσαμε να χρησιμοποιήσουμε το νήμα για να προτείνουμε γυναίκες με πολλά tattoos η piercing.

Ξέρω άλλες 2 περιπτώσεις:

Την λιλλυ, την ξανθιά Βουλγάρα και την Μαίρη, ξανθιά πάλι Ελληνίδα με κοντά μαλλιά. Η λιλλυ βρίσκεται σε διάφορα στούντιο (έχει το πρόγραμμα της στις κύριες). Η Μαίρη έχει χαθεί. Ήταν σε μπουρδελο κοντά στην Αχαρνών και μετά δούλεψε Κασσάνδρας 8 αλλά τώρα δεν έχω ιδέα που είναι.
 

Kinkey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2017
Μηνύματα
103
Κριτικές
16
Like
531
Πόντοι
291
Καλημέρα. Είδα χτες στην παραλία ένα τούμπανο full στα tattos. Ήρθε με ένα γέρο. Χαρακτηριστικό tattoo που είχε ήταν οι πατούσες γάτας σε όλο το μήκος του ποδιού.
Ήταν λίγο πολύ πλαστική (χείλια, βυζιά) αλλά αρκετά καύλα. Αν ξέρετε ποια είναι, οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη.
Θα μπορούσαμε να χρησιμοποιήσουμε το νήμα για να προτείνουμε γυναίκες με πολλά tattoos η piercing.

Ξέρω άλλες 2 περιπτώσεις:

Την λιλλυ, την ξανθιά Βουλγάρα και την Μαίρη, ξανθιά πάλι Ελληνίδα με κοντά μαλλιά. Η λιλλυ βρίσκεται σε διάφορα στούντιο (έχει το πρόγραμμα της στις κύριες). Η Μαίρη έχει χαθεί. Ήταν σε μπουρδελο κοντά στην Αχαρνών και μετά δούλεψε Κασσάνδρας 8 αλλά τώρα δεν έχω ιδέα που είναι.
link=topic=264995.msg7791594#msg7791594 date=1504503881]
Καλημέρα. Είδα χτες στην παραλία ένα τούμπανο full στα tattos. Ήρθε με ένα γέρο. Χαρακτηριστικό tattoo που είχε ήταν οι πατούσες γάτας σε όλο το μήκος του ποδιού.
Ήταν λίγο πολύ πλαστική (χείλια, βυζιά) αλλά αρκετά καύλα. Αν ξέρετε ποια είναι, οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη.
Θα μπορούσαμε να χρησιμοποιήσουμε το νήμα για να προτείνουμε γυναίκες με πολλά tattoos η piercing.

Ξέρω άλλες 2 περιπτώσεις:

Την λιλλυ, την ξανθιά Βουλγάρα και την Μαίρη, ξανθιά πάλι Ελληνίδα με κοντά μαλλιά. Η λιλλυ βρίσκεται σε διάφορα στούντιο (έχει το πρόγραμμα της στις κύριες). Η Μαίρη έχει χαθεί. Ήταν σε μπουρδελο κοντά στην Αχαρνών και μετά δούλεψε Κασσάνδρας 8 αλλά τώρα δεν έχω ιδέα που είναι.
[/quote]
Μιας που πιασες το θεμα που με ενδιαφερει κ μενα γιατι θελω να παρω μια σουπια οπωςδηποτε, οποτε οποιος πεσεθ παννω σε κανα κοριτσι σωστο, ας δωσει πληροφοριες..βοηθατε αλληλους ρε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom