Νέα

Σκωτία έχει πάει κανείς?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos.k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Παιδιά καλησπέρα το Νοέμβρη θα πάω Σκωτία εδιμβουργο και γλασκωβη για καμιά βδομάδα. Έχει πάει κανείς? Καμία ιδέα από αγοράιο έρωτα η πως θα παίξω σε παμπ η έξω η ότι πιστεύεται καλύτερο.  Αξίζουν σαν γυναίκες ? Θα έχω κανονισει τύχη?
 

Oratios1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
62
Like
6
Πόντοι
0
Εσύ ειδικά δεν πρόκειται ούτε επι πληρωμή ούτε δωρέαν να σμπρώξεις.
 

Επισκέπτης
Παιδιά καλησπέρα το Νοέμβρη θα πάω Σκωτία εδιμβουργο και γλασκωβη για καμιά βδομάδα. Έχει πάει κανείς? Καμία ιδέα από αγοράιο έρωτα η πως θα παίξω σε παμπ η έξω η ότι πιστεύεται καλύτερο.  Αξίζουν σαν γυναίκες ? Θα έχω κανονισει τύχη?
ρε τύπε να σε ρωτήσω κάτι; το χω απορία για αυτού του είδους τα θρεντ

γιατί δεν ρίχνεις ένα πούτσο πριν φύγεις κι έναν μόλις γυρίσεις ελλάδα; πρέπει να γαμήσεις εκεί δηλαδή;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Παιδιά καλησπέρα το Νοέμβρη θα πάω Σκωτία εδιμβουργο και γλασκωβη για καμιά βδομάδα. Έχει πάει κανείς? Καμία ιδέα από αγοράιο έρωτα η πως θα παίξω σε παμπ η έξω η ότι πιστεύεται καλύτερο.  Αξίζουν σαν γυναίκες ? Θα έχω κανονισει τύχη?
Εδιμβουργο ειναι ομορφο ,αξιζει
Γλασκωβη δεν λεει τιποτα,ασε που αν απομακρυνθεις απο το κεντρο κ πας καταλαθος σε καμμια περιοχη πιο εξω θα βρεθεις με κανα ''χαμογελο'' Σκωτζεζικο για ενθυμιο...χωρια που εχει πολλους κατσαβιδαδες...σε τρυπανε για πλακα,μονο κ μονο επειδη περασες απο την περιοχη τους.
οποτε γαμας ελλαδα κ οταν ξανα-γυρισεις ξανα με το καλο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
Εδιμβουργο ειναι ομορφο ,αξιζει
Γλασκωβη δεν λεει τιποτα,ασε που αν απομακρυνθεις απο το κεντρο κ πας καταλαθος σε καμμια περιοχη πιο εξω θα βρεθεις με κανα ''χαμογελο'' Σκωτζεζικο για ενθυμιο...χωρια που εχει πολλους κατσαβιδαδες...σε τρυπανε για πλακα,μονο κ μονο επειδη περασες απο την περιοχη τους.
οποτε γαμας ελλαδα κ οταν ξανα-γυρισεις ξανα με το καλο.

Αν με το καλο ανεβαινω λονδινο τελη γεναρη θα παω μονοημερο εδινβουργο με τρενο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
ρε τύπε να σε ρωτήσω κάτι; το χω απορία για αυτού του είδους τα θρεντ

γιατί δεν ρίχνεις ένα πούτσο πριν φύγεις κι έναν μόλις γυρίσεις ελλάδα; πρέπει να γαμήσεις εκεί δηλαδή;

:happy:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Εδιμβουργο ειναι ομορφο ,αξιζει
Γλασκωβη δεν λεει τιποτα,ασε που αν απομακρυνθεις απο το κεντρο κ πας καταλαθος σε καμμια περιοχη πιο εξω θα βρεθεις με κανα ''χαμογελο'' Σκωτζεζικο για ενθυμιο...χωρια που εχει πολλους κατσαβιδαδες...σε τρυπανε για πλακα,μονο κ μονο επειδη περασες απο την περιοχη τους.
οποτε γαμας ελλαδα κ οταν ξανα-γυρισεις ξανα με το καλο.

οπως αυτο που κανανε οι νταβαδες στον γιουρα

κοψιμο στο πλαι κ τα αρχιδια λιωμα κ καθε ουρλιαχτο χαμογελο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Αν με το καλο ανεβαινω λονδινο τελη γεναρη θα παω μονοημερο εδινβουργο με τρενο
να πας Μητσαρα,απο κει ειναι πολυ φτηνες οι εκδρομες γενικως...με κανα 200-300 αρι λιρες πχ πας Norway.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
οπως αυτο που κανανε οι νταβαδες στον γιουρα

κοψιμο στο πλαι κ τα αρχιδια λιωμα κ καθε ουρλιαχτο χαμογελο
αφου το κρεμασε ο μαλακας ο Σασα που τον εμπιστευτηκε
αλλα την γλιτωσε ρε,αφου το βρηκανε το κοριτσι στο Με(ου)νιδι στην ερημια κ την μαζεψανε...ο μαλακας ο Γιουρα τον εφαγε το χωμα.
 
OP
OP
G

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Δεν είναι ότι μου λείπει το σεξ η ότι δε γαμαω απλά θα πάω επίσκεψη σε συγγενή και είπα να ρωτήσω εδώ τι παίζει.  Πρώτα πάω για τη βόλτα και τα αξιοθέατα και αν τύχει κατο γιατο να μη ρίξω έναν? Θα προτιμούσα κάνα πέσιμο σε μπαρ η παμπ είναι δεκτικες οι σκωτσεζες? Έχει και πολλά πανεπιστήμια ξέρω εκει
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Δεν είναι ότι μου λείπει το σεξ η ότι δε γαμαω απλά θα πάω επίσκεψη σε συγγενή και είπα να ρωτήσω εδώ τι παίζει.  Πρώτα πάω για τη βόλτα και τα αξιοθέατα και αν τύχει κατο γιατο να μη ρίξω έναν? Θα προτιμούσα κάνα πέσιμο σε μπαρ η παμπ είναι δεκτικες οι σκωτσεζες? Έχει και πολλά πανεπιστήμια ξέρω εκει
Πρόσεχε τις φούστες.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Δεν είναι ότι μου λείπει το σεξ η ότι δε γαμαω απλά θα πάω επίσκεψη σε συγγενή και είπα να ρωτήσω εδώ τι παίζει.  Πρώτα πάω για τη βόλτα και τα αξιοθέατα και αν τύχει κατο γιατο να μη ρίξω έναν? Θα προτιμούσα κάνα πέσιμο σε μπαρ η παμπ είναι δεκτικες οι σκωτσεζες? Έχει και πολλά πανεπιστήμια ξέρω εκει
οι Σκωτσεζες ειδικα Γλασκωβη δεν βλεπονται...πολλες χοντρες,φακιδιαρες,ασχημα προσωπα,απεριποιητες κ απο συμπεριφορα νταλικα...
νομιζω  το Εδιμβουργο εχει τα περισσοτερα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
οι Σκωτσεζες ειδικα Γλασκωβη δεν βλεπονται...πολλες χοντρες,φακιδιαρες,ασχημα προσωπα,απεριποιητες κ απο συμπεριφορα νταλικα...

Για πε καμα καλο χοτελι λονδινο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom