Νέα

FKK vs Swinger Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psix
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Για οσους μενουν Γερμανια

Προσωπικα εχω να πατησω σε FKK απο τον καιρο που δοκιμασα Swinger Club (παω παντα μονος) , ανοιγω το θεμα για να μοιραστουμε γνωμες
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.281
Πόντοι
1.706
Για οσους μενουν Γερμανια

Προσωπικα εχω να πατησω σε FKK απο τον καιρο που δοκιμασα Swinger Club (παω παντα μονος) , ανοιγω το θεμα για να μοιραστουμε γνωμες
Εχω να παω σε swingers η paren club πως αλλιως τα λενε 6-7 χρονια.
Η αιτια ειναι πως δεν ξερεις ποτε αν θα σκοραρεις.
Προσωπικα εγω εχωνα 1 στις 2 δλδ τις μισες φορες που πηγαινα.
Πρεπει να παιζει κ καποιο παρτυ για να εχει κοσμο ,να μην ειναι καμμια ξεκαρφωτη ημερα.
Ποσοστα σε καλη μερα με παρτυ
50 % πουρογριες αξιοθρηνητες
20 % χοντρες χαλιες που δεν αξιζει να εχεις πληρωσει.
15 % γαμευσιμες μιλφ η οχι αλλα οχι κατι σουπερ
15% αξιογαμητες κ καλα μουνια που συνηθως ειναι με ταιρι κ παιζουν μονο με αλλο ζευγαρι (ανταλαγη).

Θελει αρκετη τυχη αλλα απο την στιγμη που θα σκασεις 100-120 € να ρισκαρεις κ απο πανω??

Ενα καλο fkk-flatrate  ειναι πολυ σιγουροτερη επιλογη.

-Βεβαια στο swinger αμα σου κατσει κατι γαμευσιμο εχεις την αισθηση της one night stand επιτυχιας.
-Μπορει να σου κατσει gangbang amateur φαση
-Αν πηγαινεις με συνοδο ,να εχεις κ πολλα τυχερα εκτος κλαμπ,περνοντας τηλεφωνο κ πηγαινοντας σαν ζευγαρι στο σπιτι του αλλου που μπορει να υπαρχουν κ αλλα ζευγαρια εκει.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.281
Πόντοι
1.706
Εδω που μενω τωρα ,ανοβερο, ειναι πολυ στεγνο απο τετοια πραματα.

Εσυ που μενεις
 
OP
OP
P

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
μενω Baden-Württemberg

παω μονο σε Herrenüberschuss-Party που το κοστος παιζει γυρω στα 55-70 ευρω ,  στο joyclub βλεπεις και τι κοσμο παιζει οποτε διαλεγω μερα με καλα μουνακια , πανω απο 25 συνολικα τουλαχιστον.
ποσοστο επιτυχιας 100 %  ,  γυρω στα 3-4 μιλφακια καθε φορα, συνηθως με τον αντρα τους διπλα να βλεπει η σε φαση gang bang , αμαν σε μαθει το μιλφακι μολις σε δει ερχεται

σημαντικο πλεονεκτημα οι περισσοτερες ειναι νυμφομανεις που τι σκιζεις οσο δυνατα θες και το απολαμβανουν κιολας , μολις χυσεις ψαχνεις την επομενη
ενα 50-80% των ανδρων εχουν θεμα στυσης μπροστα σε αλλους οποτε συνηθως βλεπουν μονο...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
Herrenüberschuss-Party ?????????????????????ti ειναι αυτο φιλε? μπορεις να εξηγησεις?? ευχαριστω
 
OP
OP
P

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
σε  Herrenüberschuss-Party  υπαρχει μειωμενη τιμη για τους αντρες χωρις περιορισμο εισοδου ανεξαρτητως αριθμου αντρων , αυτο εχει σαν αποτελεσμα τα ποσοστα αντρες/γυναικες να ειναι περιπου 3-5 προς 1

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
kai παλι δεν κατλαβα !!αφου ειναι πιο φθηνα για ανδρες σημενει θα εχει περισσοτερους αντρες και λιγοτερες γυναικες αρα λιγοτερες πιθανοτητες να γαμησει ενας ανδρας
 
OP
OP
P

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
το αντιθετο , σε αυτα τα party οι γυναικες πανε για να γαμηθουν , οι περισσοτερες  καταληγουν να κανουν gang bang  , εκει δεν χρειαζεται γνωριμια απλα ενα σκληρο καυλι και μπηκες...
αν πας σε κανονικη μερα τοτε δυσκολα παιζει αυτο ειδικα αν εισαι μονος
 
OP
OP
P

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
FKK ειναι ενα κλαπακι με εστιατορειο , spa ( μασαζ, σαουνα κλπ ) , μπαρ και γυρω στις 30-50 εκδιδομενες, πληρωνεις εισοδο 50-80 ευρω, οι γυναικες κυκλοφοραναι συνηθως γυμνες η με εσωρουχα , πιανεις κουβεντα και αμαν θες να πας δωματιο πληρωνεις 50 ευρω το μισαωρο
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
FKK ειναι ενα κλαπακι με εστιατορειο , spa ( μασαζ, σαουνα κλπ ) , μπαρ και γυρω στις 30-50 εκδιδομενες, πληρωνεις εισοδο 50-80 ευρω, οι γυναικες κυκλοφοραναι συνηθως γυμνες η με εσωρουχα , πιανεις κουβεντα και αμαν θες να πας δωματιο πληρωνεις 50 ευρω το μισαωρο

Thnxs τυπε!!! Τοτε swinger club με κλειστα ματια!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
το αντιθετο , σε αυτα τα party οι γυναικες πανε για να γαμηθουν , οι περισσοτερες  καταληγουν να κανουν gang bang  , εκει δεν χρειαζεται γνωριμια απλα ενα σκληρο καυλι και μπηκες...
αν πας σε κανονικη μερα τοτε δυσκολα παιζει αυτο ειδικα αν εισαι μονος
Δεν το ήξερα αυτό φιλέ κ ευχαριστώ,,μονο μια φορά έχω παει Βερολίνο σε σγουινγκ αλλά δεν είχε πάρτυ ,,τώρα θα το ξέρω κ θα προετοιμαστω κατάλληλα αν ανεβω γερμανια
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Δεν ξέρω για την Γερμανία, αλλά στην Ελλάδα πας σε swingers club, για να σου γαμησουν την γυναίκα, και οι περισσότεροι το διαλαλούν και χαίρονται..,!

Στο FKK πας να. γαμησεις... εσύ..!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.281
Πόντοι
1.706
Χμμμ ναι στην ελλαδα δεν ξεφευγει ουτε αυτο απο την κακη νοοτροπια μας.
Σε swingers parenclub κτλ σε γερμανια ολλανδια βελγιο κτλ δεν υπαρχει αυτο. Διακριτικα discrete ολα.
Για τα fkk να πουμε πως εχει κ πιο οικονομικες επιλογες. Τα flatrate δηλαδη. Αυτο σημαινει πως με 90 εως 110 ευρω που δινεις εισοδο, γαμας οσο θελεις, φαγητο ποτο σαουνα τζακουζι κ καθεσαι ολη μερα
 
OP
OP
P

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
τα flatrate εχουν καταργηθει με νομο στη γερμανια, οπως επισης προσφατα και η ακαποτη πιπα ( επι πληρωμη εννοειται ...)
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.281
Πόντοι
1.706
Οχι φιλε μου επι της ουσιας δεν εχει αλλαξει τιποτα.
Καταστρατηγησαν τον νομο
Τωρα λενε πως οι κοπελες ειναι ανεξαρτητες κ μπλα μπλα.
Αλλα οπου εδινςς πχ 100 € δινεις το ιδιο ποσον κ ισχυουν τα ιδια πραματα . Για τα ακα ναι αλλαξαν κ καλα καναν.
Γιατι εχει κοσμο που γαμαει ακαποτα πουτανες
Δεν λεω τσιμπουκι λεω γαμησι
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Δεν ξέρω για την Γερμανία, αλλά στην Ελλάδα πας σε swingers club, για να σου γαμησουν την γυναίκα, και οι περισσότεροι το διαλαλούν και χαίρονται..,!

Στο FKK πας να. γαμησεις... εσύ..!
έχεις πάει σε swinger bar στην Ελλάδα? Έχει αξιόλογα κορμιά και δεν κάνεις κάτι χωρίς να θέλεις ούτε σε βιαζει κάνεις επίσης επειδή επιτρέπεται μόνο σε ζευγαρι η είσοδος η αναλογία είναι 1/1 άντρες γυναίκες και όλοι περνάνε καλά οπότε βρες μια κοπέλα και πηγαινε
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τί παίζει από swinger clubs στο Αμβούργο;
 
OP
OP
P

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
φιλε ψαξε στο joyclub.de, εκει εχει ολα τα swinger clubs με το προγραμμα τους και βλεπεις επισης και τι κοσμο πιανει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom