Νέα

Τι να κάνω??Γουσταρει??? "Η απλά κανω χαζά σενάρια στο μυαλό μου??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prostixos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Καλημέρα κύριοι και κυρίες. Θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα θέμα που με βασανίζει απο χτες το βράδυ.
ΛΟιπόν χτες το απογευματακι καθως γυρνουσα στο σπιτι χτυπησε μηνυμα στο κινητο μου.Μηνυμα απο Τασία. Τι εστι Τασία. Φοιτητρία 22 ετων (εγω 38)δουλευε σε ενα καφέ οπου εκανε και  delivery  και μου τον εφερνε συχνα αυτη μιας και η δουλεια μου ηταν διπλα. Τις πρωτες φορες τυπικοι αλλα μια μερα φορουσε ενα σορτσακι που της εκανε  ενα κωλαρακι μιλαμε για πολυ σκισιμο και πολυ γλειψιμο. Εκει λοιπον πηρα το θαρρος και εκανα το πρωτο βημα. Εγινε η γνωριμια και σιγα σιγα δημιουργιθηκε ενα καλο κλιμα φιλικο και ανοιχτο.... Μετα αρχισα τι υπονουμενα ." Ρε Τασια ποτε τελειωνεις ?? Μεινε εδω να σε βρουμε και κανενα καλο παιδι να σε παντρεψουμε και τετοτιεσ μαλακειες. Αυτη απαντουμσε εχω παληκαρι αλλα μου αρεσει η πολη σας και ο δικος μου ειναι μακρια .Την πιανω την ατακα και τις λεω " Ε βρες τιποτα μια, χαρα καυλιτσα εισαι, φανταζομαι τι θα γινεται στο καφε τι γαμπροι θα κανουν παρελαση.Αυτη βεβαια μου χαμογελασε και μου λεει "Καυλιτσα ε?? και γελουσε..Γα μπροι πολλοι αλλα ολοι σαλιαριδες και δεν ειμαι σε φαση . Και τις απανταω εσυ ξερεις.Να μην μακρηγουμε σχεδον αυτην μου εφερνε το καφε οποτε δουλευε και τα υπονουμενα πηγαιναν και ερχοταν. Βεβαια γνωριζει οτι εχω κοπελα και οτι συζω μαζι της. Εφτασε η ωρα λοιπον που επρεπε να φυγει και να επιστρεψει την πολη της.Ηρθε με χαιρετισε με φιλησε και μου λεει οτι φευγει για καλοκαιρι και θα ερθει το αυγουστο καιθα δωσει τα τελευταια μαθηματα και οκτωμβριο μαλλον θα αφησει το σπιτι της. Την ρωτησα τι θα κανει με δουλεια , μου λειε οτι θα δουλεψει σε ενα πολιτικο γραφειο, μια χαρα της λεω . Μου λεει αφου δεν μασ βρισκεται καμια δουλεια εδω , την απανταω δεν μου ειπες κατι.
Τελος παντων μου λεει θελεις να ανταλλαξουμε κινητα  αφου ξερω οτι ερχεσαι και στην πολη μου να πιουμε καφε. Λεω οκ αλλα τις λεω παρε ακι το  email  μου και στειλε μου και cv  σου μπας και ακουσω για καμια δουλεια να στο φτιαξω και λιγο.οκ μου λεει .
Τελη Ιουλιου μου στελνει  mail  με  cv  της μηνυμα στο κινητο οτι μου το εστειλε , της απαντησα οκ το ειδα θα το φτιαξω και οτι ακουσω θα σου πω.Ως εκει τυπικα . Μπαινω στο fb  βλεπω αιτιμα φιλιας απο αυτην δεν κανω  accept  γιατι η κυρα τα ελεγχει ολα.Κοιταω στις φωτος τησ  αγκαλιες φιλια με το παληκαρι της . Λεω μαλακα μου καλα που δεν εκδηλωθηκες γιατι η κοπλειτσα ηταν απλα φιλικη.
Ετσι λοιπον χτες οπως ειπα στην αρχη χτυπαει μηνυμα απο την Τασια. " Τι κανεις ομορφε?? Ελπιζω να μην ενοχλω"Ευτυχως ημουν μονος. Την καλω.
- Που εσυ ??? μου λεει
-Εδω που με αφησες, της απανταω
- Οχι μου λεει 3 εβδομαδες διακοπες ησουν τα εμαθα εγω ασε ασε μου λεει ζωαρα κανεις
- Καλοκαιρι τι θες να κανω τις ειπα που πηγα μαζι με την καλη μου. Εσυ πως περασες?? Που εισαι τωρα??
- Εγω δουλεια στο γραφεο μου απανταει κατι μικρα 3 μερα αυτα.Εγω στην πολη σου ειμαι, εσυ ολο γυρνας και σε ψαχνω.
- Ελα ρε γκρινια τησ λεω σταματα, δεν το ηξερα,ξεκινησεσ δουλεια στο καφε παλι??
- Οχι βρε ηρθα να για να δωσω τα μαθηματα αλλα δεν με κοβω βαριεμαι απιτευτα οι φιλες μου δεν βγαινουν λογο διαβασματος.Ασε ασε σου λεω ...
-  Καταλαβα λεω , λοιπον στρωσε λοιπον το κωλαρακι σου το ομορφο λοιπον να διαβασει και τελειωνεις και εαν βαριεσαι παρε τηλεφωνο το δικο σου να ερθει να σε κανει παρεα και να μεινετε και λιγο μονοι να γουσταρεται...
-Ποιος τον γαμαει και αυτον τον βλακα μου λεει, αστο το αγορακι λεει, ποτε θα κερασω μου λεει καφε???
- Τι εγινε λεω σε τσατισε το  amore??και γελαω... Λοιπον τις λεω θα κανονισουμε αλλα οχι για καφε αλλα για τσιπουρο.
- Αυτο περιμενα να ακουσω μου λεει τι καφεδες, τσιπουρα να γουσταρουμε. Μου λεει μην γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι κανονισε θελω να σε δω.
-Ναι ρε τις λεω θα σε παρω εγω τηλ μεινε ησυχη.
Παμε στο ερωτημα.. Τι κανω εγω ορμαω??? Ειναι φιλικη η κατασταση??? Κανω τσαμπα σεναρια εγω στο μυαλο μου???.?? Ε??Να το αφησω και σσυνεχισω την ηρεμη 6χρονη σχεση μου?? Να μην δοκιμασω λιγο απο γαλακτος??? :kissass: :kissass:
Απο εμφανιση ειμαι καλος μην φανω και ψωνιο και την σιλουετα μυ την εχω και μαλλια μου τα εχω και δοντια μου και ολα!χαχαχα.
Αντε να δουμε τα σχολια σας....
Τι να κανω?? Και απο κυριες θα ηθελα την γνωμη τους... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :huh: :huh: :huh:
 

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Τι κρίμα που έκλεισε το cosmopolitan ρε τυπε.... Θα σου έλυνε όλες σου τις απορίες
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; Εμείς θα σου πούμε αν θα κερατώσεις τη γκόμενα σου ή όχι; Εσύ δε ξέρεις πώς αισθάνεσαι και τί θες να κάνεις και στη προκειμένη περίπτωση αλλά και γενικότερα με τη σχέση σου; Αλήθεια έχουμε καταντήσει σα τις χαζογκόμενες που ψάχνουν για συμβουλές για τη ζωή τους από πουτανοπεριοδικά και από "φίλες" πού ούτε καν οι ίδιες εκτιμούν στη πραγματικότητα. Τέλος πάντων 38 χρονών είσαι, το μπουρδέλα.κομ περιμένεις να σου πει αν θα σφίξεις το μικρό που προφανέστατα το τρώει το μουνάκι του και ίσως και το κωλαράκι του;
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Η γνώμη μου είναι ότι κάνεις σαν δεκαοκτάχρονος.

Τι κανω εγω ορμαω??? Ειναι φιλικη η κατασταση??? Κανω τσαμπα σεναρια εγω στο μυαλο μου???.?? Ε??Να το αφησω και σσυνεχισω την ηρεμη 6χρονη σχεση μου?? Να μην δοκιμασω λιγο απο γαλακτος???

Όταν φτάνεις τα 40 και γουστάρεις μια γκόμενα την πέφτεις στα ίσα και ότι κάτσει. Αν θέλεις να κρατήσεις τη σχέση σου μετά το πρώτο πήδημα την ξεχνάς διαφορετικά χώρισε από την προηγούμενη και συνέχισε με αυτή ή μην ασχολείσαι καθόλου.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
τύπε για να της βρεις δουλειά σε θέλει
στείλτης στοιχεία επικοινωνίας από εργοδότες που ψάχνουν όντως κόσμο χωρίς να την προτείνεις σε κάποιον, προφασίσου ότι εχεις πολυ δουλεια και μην βγεις μαζί της
σε 2-3 χρονια πέρνα απο εκει που συχνάζει και κάνε αυτό που έρχεται αλλά άσχετα πλέον από βοήθεια που της έδωσες ή συντονισμένες προσπάθειες να γαμήσεις, αυτή αντίθετα θα το έχει απωθημένο που βοήθησες χωρίς να ζητήσεις αντάλλαγμα

άμα δεν την ξαναδεις και ποτέ, ακόμα καλύτερα

αλέφαντος σπικινγκ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Καλημέρα κύριοι και κυρίες. Θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα θέμα που με βασανίζει απο χτες το βράδυ.
ΛΟιπόν χτες το απογευματακι καθως γυρνουσα στο σπιτι χτυπησε μηνυμα στο κινητο μου.Μηνυμα απο Τασία. Τι εστι Τασία. Φοιτητρία 22 ετων (εγω 38)δουλευε σε ενα καφέ οπου εκανε και  delivery  και μου τον εφερνε συχνα αυτη μιας και η δουλεια μου ηταν διπλα. Τις πρωτες φορες τυπικοι αλλα μια μερα φορουσε ενα σορτσακι που της εκανε  ενα κωλαρακι μιλαμε για πολυ σκισιμο και πολυ γλειψιμο. Εκει λοιπον πηρα το θαρρος και εκανα το πρωτο βημα. Εγινε η γνωριμια και σιγα σιγα δημιουργιθηκε ενα καλο κλιμα φιλικο και ανοιχτο.... Μετα αρχισα τι υπονουμενα ." Ρε Τασια ποτε τελειωνεις ?? Μεινε εδω να σε βρουμε και κανενα καλο παιδι να σε παντρεψουμε και τετοτιεσ μαλακειες. Αυτη απαντουμσε εχω παληκαρι αλλα μου αρεσει η πολη σας και ο δικος μου ειναι μακρια .Την πιανω την ατακα και τις λεω " Ε βρες τιποτα μια, χαρα καυλιτσα εισαι, φανταζομαι τι θα γινεται στο καφε τι γαμπροι θα κανουν παρελαση.Αυτη βεβαια μου χαμογελασε και μου λεει "Καυλιτσα ε?? και γελουσε..Γα μπροι πολλοι αλλα ολοι σαλιαριδες και δεν ειμαι σε φαση . Και τις απανταω εσυ ξερεις.Να μην μακρηγουμε σχεδον αυτην μου εφερνε το καφε οποτε δουλευε και τα υπονουμενα πηγαιναν και ερχοταν. Βεβαια γνωριζει οτι εχω κοπελα και οτι συζω μαζι της. Εφτασε η ωρα λοιπον που επρεπε να φυγει και να επιστρεψει την πολη της.Ηρθε με χαιρετισε με φιλησε και μου λεει οτι φευγει για καλοκαιρι και θα ερθει το αυγουστο καιθα δωσει τα τελευταια μαθηματα και οκτωμβριο μαλλον θα αφησει το σπιτι της. Την ρωτησα τι θα κανει με δουλεια , μου λειε οτι θα δουλεψει σε ενα πολιτικο γραφειο, μια χαρα της λεω . Μου λεει αφου δεν μασ βρισκεται καμια δουλεια εδω , την απανταω δεν μου ειπες κατι.
Τελος παντων μου λεει θελεις να ανταλλαξουμε κινητα  αφου ξερω οτι ερχεσαι και στην πολη μου να πιουμε καφε. Λεω οκ αλλα τις λεω παρε ακι το  email  μου και στειλε μου και cv  σου μπας και ακουσω για καμια δουλεια να στο φτιαξω και λιγο.οκ μου λεει .
Τελη Ιουλιου μου στελνει  mail  με  cv  της μηνυμα στο κινητο οτι μου το εστειλε , της απαντησα οκ το ειδα θα το φτιαξω και οτι ακουσω θα σου πω.Ως εκει τυπικα . Μπαινω στο fb  βλεπω αιτιμα φιλιας απο αυτην δεν κανω  accept  γιατι η κυρα τα ελεγχει ολα.Κοιταω στις φωτος τησ  αγκαλιες φιλια με το παληκαρι της . Λεω μαλακα μου καλα που δεν εκδηλωθηκες γιατι η κοπλειτσα ηταν απλα φιλικη.
Ετσι λοιπον χτες οπως ειπα στην αρχη χτυπαει μηνυμα απο την Τασια. " Τι κανεις ομορφε?? Ελπιζω να μην ενοχλω"Ευτυχως ημουν μονος. Την καλω.
- Που εσυ ??? μου λεει
-Εδω που με αφησες, της απανταω
- Οχι μου λεει 3 εβδομαδες διακοπες ησουν τα εμαθα εγω ασε ασε μου λεει ζωαρα κανεις
- Καλοκαιρι τι θες να κανω τις ειπα που πηγα μαζι με την καλη μου. Εσυ πως περασες?? Που εισαι τωρα??
- Εγω δουλεια στο γραφεο μου απανταει κατι μικρα 3 μερα αυτα.Εγω στην πολη σου ειμαι, εσυ ολο γυρνας και σε ψαχνω.
- Ελα ρε γκρινια τησ λεω σταματα, δεν το ηξερα,ξεκινησεσ δουλεια στο καφε παλι??
- Οχι βρε ηρθα να για να δωσω τα μαθηματα αλλα δεν με κοβω βαριεμαι απιτευτα οι φιλες μου δεν βγαινουν λογο διαβασματος.Ασε ασε σου λεω ...
-  Καταλαβα λεω , λοιπον στρωσε λοιπον το κωλαρακι σου το ομορφο λοιπον να διαβασει και τελειωνεις και εαν βαριεσαι παρε τηλεφωνο το δικο σου να ερθει να σε κανει παρεα και να μεινετε και λιγο μονοι να γουσταρεται...
-Ποιος τον γαμαει και αυτον τον βλακα μου λεει, αστο το αγορακι λεει, ποτε θα κερασω μου λεει καφε???
- Τι εγινε λεω σε τσατισε το  amore??και γελαω... Λοιπον τις λεω θα κανονισουμε αλλα οχι για καφε αλλα για τσιπουρο.
- Αυτο περιμενα να ακουσω μου λεει τι καφεδες, τσιπουρα να γουσταρουμε. Μου λεει μην γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι κανονισε θελω να σε δω.
-Ναι ρε τις λεω θα σε παρω εγω τηλ μεινε ησυχη.
Παμε στο ερωτημα.. Τι κανω εγω ορμαω??? Ειναι φιλικη η κατασταση??? Κανω τσαμπα σεναρια εγω στο μυαλο μου???.?? Ε??Να το αφησω και σσυνεχισω την ηρεμη 6χρονη σχεση μου?? Να μην δοκιμασω λιγο απο γαλακτος??? :kissass: :kissass:
Απο εμφανιση ειμαι καλος μην φανω και ψωνιο και την σιλουετα μυ την εχω και μαλλια μου τα εχω και δοντια μου και ολα!χαχαχα.
Αντε να δουμε τα σχολια σας....
Τι να κανω?? Και απο κυριες θα ηθελα την γνωμη τους... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :huh: :huh: :huh:

Τυπε παντα ετσι τοσο μπηχτης ησουνα  :think: :S :S :S
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Τυπε παντα ετσι τοσο μπηχτης ησουνα  :think: :S :S :S

τύπε ιάκωβε στανταρ το
-"μια χαρα καυλιτσα εισαι"
-"καυλιτσα ε;"

ειπωθηκε ως:
"μια χαρά καλούλα είσαι βρε βρε κουτούτσικο"
"κουτουτσικο ε;"


και το :
" ποτε θα κερασω μου λεει καφε???
- Τι εγινε λεω σε τσατισε το  amore??και γελαω... Λοιπον τις λεω θα κανονισουμε αλλα οχι για καφε αλλα για τσιπουρο.
- Αυτο περιμενα να ακουσω μου λεει τι καφεδες, τσιπουρα να γουσταρουμε"

στην πραγματικοτητα ητανε:
"πότε θα βγεις με τις φιλενάδες για καφέ, να έρθω και εγώ, τόσα έχουμε να πούμε για σόπινγκ, για youtube trends, για την φωτογραφια που ανεβασες στο ινσταγκραμ
-α για την φωτο μου λες με τα 1000 λαικ, αχ τετοια θελω να ακουω
αφου ησουνα ΘΕΑΡΑ ρε μωρο"

 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τυπε παντα ετσι τοσο μπηχτης ησουνα  :think: :S :S :S


Τύπε, σε λίγο ο Κμαν θα μπουκάρει γράφοντας για σπονσορέτς και για το βλάχικο τσιμπούκι...

Σούγκαρ ντάντι, ή στα σίγουρα;

Σε ένταση, ή σε ηρεμία;


Ιδού η απορία...
 

Ballbreaker

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
49
Like
1
Πόντοι
0
Εχω πεθανει στο γελιο,δωστε κι αλλο
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Πηγαινε να σε κεράσει στο τσιπουραδικο , φαε μεχρι να σκάσεις , αστην να πληρώσει , φύγε και μην ξαναεμφανιστείς ποτέ. Που να μπλέκεις με άλλα....
 

Peel p50

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
104
Like
18
Πόντοι
1
Φίλε από καφέ σε τσίπουρο κι από τσίπουρο σε καφέ σε βλέπω να τρέχεις και να μη φτάνεις από το κόψιμο. :S
 

headless_knight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
132
Πόντοι
280
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, εκτός κι αν δεν γουστάρεις τρελά αυτό που έχεις οπότε χώσου!
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Και γιατί δεν την ρωτάς;;;;
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
αυτα ειναι,καθε μερα Κυριακη,δεν θα βαρεθουμε ποτε  :helpsos:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
Καλημέρα κύριοι και κυρίες. Θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα θέμα που με βασανίζει απο χτες το βράδυ.
ΛΟιπόν χτες το απογευματακι καθως γυρνουσα στο σπιτι χτυπησε μηνυμα στο κινητο μου.Μηνυμα απο Τασία. Τι εστι Τασία. Φοιτητρία 22 ετων (εγω 38)δουλευε σε ενα καφέ οπου εκανε και  delivery  και μου τον εφερνε συχνα αυτη μιας και η δουλεια μου ηταν διπλα. Τις πρωτες φορες τυπικοι αλλα μια μερα φορουσε ενα σορτσακι που της εκανε  ενα κωλαρακι μιλαμε για πολυ σκισιμο και πολυ γλειψιμο. Εκει λοιπον πηρα το θαρρος και εκανα το πρωτο βημα. Εγινε η γνωριμια και σιγα σιγα δημιουργιθηκε ενα καλο κλιμα φιλικο και ανοιχτο.... Μετα αρχισα τι υπονουμενα ." Ρε Τασια ποτε τελειωνεις ?? Μεινε εδω να σε βρουμε και κανενα καλο παιδι να σε παντρεψουμε και τετοτιεσ μαλακειες. Αυτη απαντουμσε εχω παληκαρι αλλα μου αρεσει η πολη σας και ο δικος μου ειναι μακρια .Την πιανω την ατακα και τις λεω " Ε βρες τιποτα μια, χαρα καυλιτσα εισαι, φανταζομαι τι θα γινεται στο καφε τι γαμπροι θα κανουν παρελαση.Αυτη βεβαια μου χαμογελασε και μου λεει "Καυλιτσα ε?? και γελουσε..Γα μπροι πολλοι αλλα ολοι σαλιαριδες και δεν ειμαι σε φαση . Και τις απανταω εσυ ξερεις.Να μην μακρηγουμε σχεδον αυτην μου εφερνε το καφε οποτε δουλευε και τα υπονουμενα πηγαιναν και ερχοταν. Βεβαια γνωριζει οτι εχω κοπελα και οτι συζω μαζι της. Εφτασε η ωρα λοιπον που επρεπε να φυγει και να επιστρεψει την πολη της.Ηρθε με χαιρετισε με φιλησε και μου λεει οτι φευγει για καλοκαιρι και θα ερθει το αυγουστο καιθα δωσει τα τελευταια μαθηματα και οκτωμβριο μαλλον θα αφησει το σπιτι της. Την ρωτησα τι θα κανει με δουλεια , μου λειε οτι θα δουλεψει σε ενα πολιτικο γραφειο, μια χαρα της λεω . Μου λεει αφου δεν μασ βρισκεται καμια δουλεια εδω , την απανταω δεν μου ειπες κατι.
Τελος παντων μου λεει θελεις να ανταλλαξουμε κινητα  αφου ξερω οτι ερχεσαι και στην πολη μου να πιουμε καφε. Λεω οκ αλλα τις λεω παρε ακι το  email  μου και στειλε μου και cv  σου μπας και ακουσω για καμια δουλεια να στο φτιαξω και λιγο.οκ μου λεει .
Τελη Ιουλιου μου στελνει  mail  με  cv  της μηνυμα στο κινητο οτι μου το εστειλε , της απαντησα οκ το ειδα θα το φτιαξω και οτι ακουσω θα σου πω.Ως εκει τυπικα . Μπαινω στο fb  βλεπω αιτιμα φιλιας απο αυτην δεν κανω  accept  γιατι η κυρα τα ελεγχει ολα.Κοιταω στις φωτος τησ  αγκαλιες φιλια με το παληκαρι της . Λεω μαλακα μου καλα που δεν εκδηλωθηκες γιατι η κοπλειτσα ηταν απλα φιλικη.
Ετσι λοιπον χτες οπως ειπα στην αρχη χτυπαει μηνυμα απο την Τασια. " Τι κανεις ομορφε?? Ελπιζω να μην ενοχλω"Ευτυχως ημουν μονος. Την καλω.
- Που εσυ ??? μου λεει
-Εδω που με αφησες, της απανταω
- Οχι μου λεει 3 εβδομαδες διακοπες ησουν τα εμαθα εγω ασε ασε μου λεει ζωαρα κανεις
- Καλοκαιρι τι θες να κανω τις ειπα που πηγα μαζι με την καλη μου. Εσυ πως περασες?? Που εισαι τωρα??
- Εγω δουλεια στο γραφεο μου απανταει κατι μικρα 3 μερα αυτα.Εγω στην πολη σου ειμαι, εσυ ολο γυρνας και σε ψαχνω.
- Ελα ρε γκρινια τησ λεω σταματα, δεν το ηξερα,ξεκινησεσ δουλεια στο καφε παλι??
- Οχι βρε ηρθα να για να δωσω τα μαθηματα αλλα δεν με κοβω βαριεμαι απιτευτα οι φιλες μου δεν βγαινουν λογο διαβασματος.Ασε ασε σου λεω ...
-  Καταλαβα λεω , λοιπον στρωσε λοιπον το κωλαρακι σου το ομορφο λοιπον να διαβασει και τελειωνεις και εαν βαριεσαι παρε τηλεφωνο το δικο σου να ερθει να σε κανει παρεα και να μεινετε και λιγο μονοι να γουσταρεται...
-Ποιος τον γαμαει και αυτον τον βλακα μου λεει, αστο το αγορακι λεει, ποτε θα κερασω μου λεει καφε???
- Τι εγινε λεω σε τσατισε το  amore??και γελαω... Λοιπον τις λεω θα κανονισουμε αλλα οχι για καφε αλλα για τσιπουρο.
- Αυτο περιμενα να ακουσω μου λεει τι καφεδες, τσιπουρα να γουσταρουμε. Μου λεει μην γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι κανονισε θελω να σε δω.
-Ναι ρε τις λεω θα σε παρω εγω τηλ μεινε ησυχη.
Παμε στο ερωτημα.. Τι κανω εγω ορμαω??? Ειναι φιλικη η κατασταση??? Κανω τσαμπα σεναρια εγω στο μυαλο μου???.?? Ε??Να το αφησω και σσυνεχισω την ηρεμη 6χρονη σχεση μου?? Να μην δοκιμασω λιγο απο γαλακτος??? :kissass: :kissass:
Απο εμφανιση ειμαι καλος μην φανω και ψωνιο και την σιλουετα μυ την εχω και μαλλια μου τα εχω και δοντια μου και ολα!χαχαχα.
Αντε να δουμε τα σχολια σας....
Τι να κανω?? Και απο κυριες θα ηθελα την γνωμη τους... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :huh: :huh: :huh:

Παροτι διακρινω μια πιθανοτητα τρολαρισματος και μου περναει και κατι αλλο απο το μυαλο λογω του υφους γραψιματος, θα σου γραψω τη γνωμη μου.

Δεν εχω και τιποτα αλλο νσ κανω περιμενοντας να πλυθει το αμαξι μου που το γυρισα χοιροστασιο απο τις διακοπες !! :grin:

Οι εταιρειες οταν δεν μπορουν να κανουν hedging (αντισταθμιση κινδυνου ) σε projects υψηλου ρισκου κανουν κατι αλλο. Κανουν πιλοτικα projects. Ενα πολυ μικροτερου κοστους ενδεικτικο δηλαδη project για να βολιδοσκοπησουν τις γενικοτερες "κακοτοπιες" σε αναλογα projects.

Οποιοδηποτε  "project" που εχει να κανει με το τι θελει μια νεα γυναικα που ψαχνετσι γενικοτερα ειναι "υψηλου ρισκου". :grin:

Στο δια ταυτα λοιπον. Βγαινεις μαζι της, εισαι cool και κυριος, και σε καποια φαση λιγο ασχετη κανεις μια "λιγο απροσμενη" κινηση. Π.χ. ενα φιλακι σε φαση που δεν το περιμενει. Στο απροσμενο ολοι αντιδρουν ενστικτωδως με βαση το συναισθημα. Η αντιδραση της θα σου δειξει ενα καλο τμημα του τι παιζει μεσα της και θα σηματοδοτησει τις δικες σου επομενες ενεργειες.

Το "ρισκο" εδω δεν ειναι να σου αρνηθει τα περεταιρω και να σου το γυρισει στο φιλικο. Τι ειχες τι εχασες σε αυτη τη περιπτωση ?? Το ρισκο ειναι να μην το δει στο "χαλαρο" που εσυ το βλεπεις και να κολησει πανω σου σαν στρειδι, με αποτελεσμα εσυ να εχεις προβλημα με την "μονιμη σοβαρη" σχεση σου. Και την χαρακτηριζω ετσι γιατι μια εξσχρονη σχεση συνηθως ετσι εκλαμβανετσι.

Καλη τυχη !! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom