Νέα

Τρίτο πρόσωπο συμβουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arist_plat1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 601
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Επειδή είμαι μπερδεμένος ανοίγω ένα θέμα να πάρω και από σας καμιά συμβουλή (ίσως οι άγνωστοι είναι και ποιο αντικειμενικοί)

Λοιπόν είμαι με μια κοπέλα 2 χρόνια. Τον πρώτο χρόνο σε ελεύθερη σχέση και το 2 χρόνο σε μονογαμική. Τη μονογαμική σχέση τη δέχτηκα γιατί είχα περάσει κάποια προσωπικά και δέχτηκα κάτι που τήρησα τους 2 μήνες όχι όμως μετά. Βέβαια με τις υπόλοιπες γυναίκες ήταν καθαρά σαρκική επαφή και δεν μοιραζόμουν προσωπικές στιγμές μαζί τους. Η κοπέλα που αναφέρω (ας πούμε η Α) επειδή έχει δικό της σπίτι (αρκετά μεγαλύτερο από το δικό μου) μου έχει κάνει πρόταση να συζήσουμε και να το δούμε μετά το χειμώνα

Φέτος το καλοκαίρι ενώ πήγα σε κάμπινγκ γνώρισα μια καλλιτέχνη του δρόμου (αυτή είναι η Β) ενώ ξεκινήσαμε να έχουμε σαρκικές επαφές το θέμα γύρισε. Μου αρέσει να περνάω ώρα μαζί της να κάνω πράγματα μαζί της. Από τα πιο απλά π.χ να παίξουμε τάβλι στο καφενείο που συχνάζουμε η να αράζουμε θησείο μέχρι ποιο ρομαντικά πχ να χαζέψουμε  τα αστέρια. Το κυριότερο όμως είναι ότι δεν θέλω να είμαι μαζί της για το σεξ αλλά και για τα υπόλοιπα πράγματα.Κάποιοι φίλοι μου το λένε ενθουσιασμό επειδή την ξέρω 3 βδομάδες

Επίσης έχω τύψεις που με την Α δεν είμαι ειλικρινείς

Ποιο είναι το ερώτημα μου  τώρα να μείνω με την Α και να συνεχίσω τη ζωή μου Όπως προδιαγράφεται? Η να συνεχίσω στο άγνωστο με τη Β?Επίσης με τη Β τι είδους σχέση θα φτιάξουμε ούτε καν αυτό δεν ξέρω απλά δεν ξέρω αν μαζί της θα λειτουργήσει η φαση ελεύθερη σχέση δεν ξέρω αν θα δεχόμουν κάτι τέτοιο

Επειδή ακόμα δεν έχω πάρει οριστική απόφαση είμαι και με τις δύο πρέπει όμως σύντομα να πάρω αποφάσεις εσείς τι συμβουλές μου δίνεται?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ξερεις που τα χαλας; Εκει που λες δεν ξερω αν θα δεχομουν κατι τετοιο με τη Β. Ασε την κοπελα να γαμηθει και με αλλους αντρες. Μη τη ζηλευεις.

Με την Α φαινεται οτι αυτο που ειχατε τελειωσε και ειναι καλυτερα να τη χωρισεις, ασχετως πως θα εξελιχθει η σχεση με τη Β.
 

Mr.Quinlan

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
66
Like
4
Πόντοι
0
Επειδή είμαι μπερδεμένος ανοίγω ένα θέμα να πάρω και από σας καμιά συμβουλή (ίσως οι άγνωστοι είναι και ποιο αντικειμενικοί)

Λοιπόν είμαι με μια κοπέλα 2 χρόνια. Τον πρώτο χρόνο σε ελεύθερη σχέση και το 2 χρόνο σε μονογαμική. Τη μονογαμική σχέση τη δέχτηκα γιατί είχα περάσει κάποια προσωπικά και δέχτηκα κάτι που τήρησα τους 2 μήνες όχι όμως μετά. Βέβαια με τις υπόλοιπες γυναίκες ήταν καθαρά σαρκική επαφή και δεν μοιραζόμουν προσωπικές στιγμές μαζί τους. Η κοπέλα που αναφέρω (ας πούμε η Α) επειδή έχει δικό της σπίτι (αρκετά μεγαλύτερο από το δικό μου) μου έχει κάνει πρόταση να συζήσουμε και να το δούμε μετά το χειμώνα

Φέτος το καλοκαίρι ενώ πήγα σε κάμπινγκ γνώρισα μια καλλιτέχνη του δρόμου (αυτή είναι η Β) ενώ ξεκινήσαμε να έχουμε σαρκικές επαφές το θέμα γύρισε. Μου αρέσει να περνάω ώρα μαζί της να κάνω πράγματα μαζί της. Από τα πιο απλά π.χ να παίξουμε τάβλι στο καφενείο που συχνάζουμε η να αράζουμε θησείο μέχρι ποιο ρομαντικά πχ να χαζέψουμε  τα αστέρια. Το κυριότερο όμως είναι ότι δεν θέλω να είμαι μαζί της για το σεξ αλλά και για τα υπόλοιπα πράγματα.Κάποιοι φίλοι μου το λένε ενθουσιασμό επειδή την ξέρω 3 βδομάδες

Επίσης έχω τύψεις που με την Α δεν είμαι ειλικρινείς

Ποιο είναι το ερώτημα μου  τώρα να μείνω με την Α και να συνεχίσω τη ζωή μου Όπως προδιαγράφεται? Η να συνεχίσω στο άγνωστο με τη Β?Επίσης με τη Β τι είδους σχέση θα φτιάξουμε ούτε καν αυτό δεν ξέρω απλά δεν ξέρω αν μαζί της θα λειτουργήσει η φαση ελεύθερη σχέση δεν ξέρω αν θα δεχόμουν κάτι τέτοιο

Επειδή ακόμα δεν έχω πάρει οριστική απόφαση είμαι και με τις δύο πρέπει όμως σύντομα να πάρω αποφάσεις εσείς τι συμβουλές μου δίνεται?

Επειδή όπως σε κόβω σε ψιλοχαλάνε οι γκόμενες,φτιάξτα με άντρα να βρεις την υγειά σου.
 
OP
OP
A

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Ξερεις που τα χαλας; Εκει που λες δεν ξερω αν θα δεχομουν κατι τετοιο με τη Β. Ασε την κοπελα να γαμηθει και με αλλους αντρες. Μη τη ζηλευεις.

Με την Α φαινεται οτι αυτο που ειχατε τελειωσε και ειναι καλυτερα να τη χωρισεις, ασχετως πως θα εξελιχθει η σχεση με τη Β.

Με την Α με πιέζει και η ίδια και ο πατέρας της. Ωστε να συζήσουμε και με πάτημα να μειώσουμε τα έξοδα(άμεσα δεν έχω οικονομική ανάγκη καλύπτω τα βασικά μου έξοδα)

γενικά δεν πιστεύω στη μονογαμία αλλά με τη Β δεν μπορώ να το διαχειριστώ ακόμα και αν διαφωνώ ιδεολογικά
φυσικά η Β δεν ξέρω αν πηγαίνει με άλλους. Αν το κάνει δεν θα ήθελα να το ξέρω
 
OP
OP
A

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Επειδή όπως σε κόβω σε ψιλοχαλάνε οι γκόμενες,φτιάξτα με άντρα να βρεις την υγειά σου.

είμαι ετεροφυλόφιλος δεν μου αρέσουν άτομα του ίδιου φύλου. Έχω ξεκάθαρο σεξουαλικό προσανατολισμό
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.547
Like
2.835
Πόντοι
506
ποια απο τις δυο γαμιεται σαν σκυλι;

εκει να μεινεις

 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
εσείς τι συμβουλές μου δίνεται?

πως θα τις ταιζεις ρε κοπροσκυλο ? με τα επιδοματα αποριας ? ή θα τρως απο τα πεθερικα σου ?

η μονη συμβουλη που εχουμε να σου δωσουμε ειναι να βρεις μια δουλεια της προκοπης πρωτα !
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
φιλε το προβλημα ειναι πως μεταχειριζεσαι τις γκομενες σαν μεταβλητες, κι οχι σαν σταθερες.
Χωρισε τες και τις 2, και μεινε μονος σου μεχρι να βρεις τι πραγματικα θελεις. Δεν σου φταινει τπτ να τους φαιρεσαι ετσι και να τις φλωμωνεις κει τις 2 στο κερατο.

Ψαξε μεσα σου πραγματικα να βρεις τι φταιει για αυτη σου την συμπεριφορα, τι κενα νομιζεις οτι γεμιζεις με το να απατας της συντροφο σου. Γιατι αν δεν το κανεις, ειτε μεινεις με την Α ειτε με την Β, αργα ή γρηγορα στη ζωη σου θα εμφανιστει η Γ, και ο τυπος ειναι αναδρομικος μαν.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Με την Α με πιέζει και η ίδια και ο πατέρας της. Ωστε να συζήσουμε και με πάτημα να μειώσουμε τα έξοδα(άμεσα δεν έχω οικονομική ανάγκη καλύπτω τα βασικά μου έξοδα)

γενικά δεν πιστεύω στη μονογαμία αλλά με τη Β δεν μπορώ να το διαχειριστώ ακόμα και αν διαφωνώ ιδεολογικά
φυσικά η Β δεν ξέρω αν πηγαίνει με άλλους. Αν το κάνει δεν θα ήθελα να το ξέρω
Πρεπει να την παροτρυνεις να πηγαινει και με αλλους γιατι στην Ελλαδα υπαρχει προβλημα ανδρικης αγαμιας. (Διαβαζεις τελευταια μου ποστ και ενημερωνεσαι) Εσυ πρεπει να επικεντρωθεις στο να περνας ποιοτικο χρονο μαζι της και οχι να αναλωθεις σε σεξουαλικο ανταγωνισμο (οι γυναικες εχουν απεριοριστη δυνατοτητα για σεξ). Ετσι θα προχωρησει η σχεση σας.

Οσον αφορα την Α, το ερωτημα ειναι τι θες εσυ, οχι τι θελει αυτη και ο πατερας της (συνηθως οι πεθερες τα κανουν αυτα)... Σε πιεζουν γιατι επιτρεπεις να σε πιεζουν. Αυριο θα σου πουν παντρεψου.

 
OP
OP
A

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
ποια απο τις δυο γαμιεται σαν σκυλι;

εκει να μεινεις

με την Α το σεξ είναι καλό και το έχουμε εξελίξει 2 χρόνια τώρα

αλλά και με τη Β είναι συναρπαστικό και κυρίως κάτι το καινούργιο
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Καλα κανεις και ζητας συμβουλή γιατι πας να κανεις μεγάλη μαλακια. Ξέχασε τη την Α. Θα εχεις άπειρες ευκαιρίες να συμβιβαστείς και να καταπιέσεις τα θελω σου. (Ειδικά όταν κανεις παιδιά κλπ). Ολοι πουλάμε κάποια στιγμή κομμάτια του εαυτού μας αλλα εσυ πας να το κανεις τσαμπα. Β και ξερω ψωμί. Και αν δεν κάτσει καλα μετα Γ και μετα Δ κλπ...Όταν έρθει η ωρα να συκγατοικησεις και να παντρευτείς θα πρεπει να εισαι σίγουρος και να το θες (μετα - κάποια στιγμή- θα το μετανιώσεις ουτος η άλλως) αλλα τουλάχιστον όταν το κανεις πρεπει να το θες.
 
OP
OP
A

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
φιλε το προβλημα ειναι πως μεταχειριζεσαι τις γκομενες σαν μεταβλητες, κι οχι σαν σταθερες.
Χωρισε τες και τις 2, και μεινε μονος σου μεχρι να βρεις τι πραγματικα θελεις. Δεν σου φταινει τπτ να τους φαιρεσαι ετσι και να τις φλωμωνεις κει τις 2 στο κερατο.

Ψαξε μεσα σου πραγματικα να βρεις τι φταιει για αυτη σου την συμπεριφορα, τι κενα νομιζεις οτι γεμιζεις με το να απατας της συντροφο σου. Γιατι αν δεν το κανεις, ειτε μεινεις με την Α ειτε με την Β, αργα ή γρηγορα στη ζωη σου θα εμφανιστει η Γ, και ο τυπος ειναι αναδρομικος μαν.

αν τις χωρίσω δεν θα μου ζητήσουν το λόγο?
δεν είναι απλά κάποιες που κάνω σεξ
όταν ήμουν με την Α έκανα σαρκικό καθαρά σεξ με άλλες ποτέ δεν με ρωτούσαν αν θα ξανακάνουμε σεξ πότε θα ξαναιδωθούμε κλπ κλπ εκεί ναι
αν εξαφανιστώ η τις χωρίσω δεν θα μου ζητήσουν το λόγο? και άντε πες η Β δεν μου το ζητήσει η Α σίγουρα τι θα της πώ ότι σκέφτομαι τη Β όταν είμαι μαζί σου?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Επειδή είμαι μπερδεμένος ανοίγω ένα θέμα να πάρω και από σας καμιά συμβουλή (ίσως οι άγνωστοι είναι και ποιο αντικειμενικοί)

Λοιπόν είμαι με μια κοπέλα 2 χρόνια. Τον πρώτο χρόνο σε ελεύθερη σχέση και το 2 χρόνο σε μονογαμική.(δεν ακούγεται στέρεο και σαφές πλάνο) Τη μονογαμική σχέση τη δέχτηκα γιατί είχα περάσει κάποια προσωπικά και δέχτηκα κάτι που τήρησα τους 2 μήνες όχι όμως μετά.(δεν είσαι ειλικρινής στις προθέσεις σου) Βέβαια με τις υπόλοιπες γυναίκες ήταν καθαρά σαρκική επαφή και δεν μοιραζόμουν προσωπικές στιγμές μαζί τους (δεν ισχύει, ακόμα και για επαγγελματίες σε κάποιες περιπτώσεις που μας βλέπουν ως χρήμα, επειδή είναι κάτι εξ'ορισμού προσωπικό/γενετήσιο) . Η κοπέλα που αναφέρω (ας πούμε η Α) επειδή έχει δικό της σπίτι (αρκετά μεγαλύτερο από το δικό μου) μου έχει κάνει πρόταση να συζήσουμε και να το δούμε μετά το χειμώνα (η διάβρωση από τις καπιταλιστικές ευκολίες που συνήθισες)

Φέτος το καλοκαίρι ενώ πήγα σε κάμπινγκ γνώρισα μια καλλιτέχνη του δρόμου (αυτή είναι η Β) ενώ ξεκινήσαμε να έχουμε σαρκικές επαφές το θέμα γύρισε. Μου αρέσει να περνάω ώρα μαζί της να κάνω πράγματα μαζί της. Από τα πιο απλά π.χ να παίξουμε τάβλι στο καφενείο που συχνάζουμε η να αράζουμε θησείο μέχρι ποιο ρομαντικά πχ να χαζέψουμε  τα αστέρια. (έρωτας αριστερά στα FM) Το κυριότερο όμως είναι ότι δεν θέλω να είμαι μαζί της για το σεξ αλλά και για τα υπόλοιπα πράγματα.Κάποιοι φίλοι μου το λένε ενθουσιασμό επειδή την ξέρω 3 βδομάδες (έχουν δίκιο αν δεν περάσει 6-μηνο)

Επίσης έχω τύψεις που με την Α δεν είμαι ειλικρινείς (χωρίζεις. Λογικά...)

Ποιο είναι το ερώτημα μου  τώρα να μείνω με την Α και να συνεχίσω τη ζωή μου (με απογοήτευσες εντελώς για ιδεαλιστής) Όπως προδιαγράφεται? Η να συνεχίσω στο άγνωστο με τη Β?Επίσης με τη Β τι είδους σχέση θα φτιάξουμε ούτε καν αυτό δεν ξέρω απλά δεν ξέρω αν μαζί της θα λειτουργήσει η φαση ελεύθερη σχέση δεν ξέρω αν θα δεχόμουν κάτι τέτοιο (τώρα πάει και με άλλους; αν το πας σοβαρά, εννοείς συμβόλαιο σαν τον Σ/φο Αλέξη και ανοίγεις σπιτικό?)

Επειδή ακόμα δεν έχω πάρει οριστική απόφαση είμαι και με τις δύο πρέπει όμως σύντομα να πάρω αποφάσεις εσείς τι συμβουλές μου δίνεται?


Μπερδεμένα μας τα λες! Μην κάνεις τίποτα εν θερμώ.


Δεν θέλεις και να πληρώσεις ΕΝΦΙΑ στην Α από ό,τι κατάλαβα λίγο πολύ...
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
πες πως βιαζεται, πως δεν εισαι στην ιδια φαση. Εφοσον σε πιεζει απο τωρα να μεινετε μαζι αυτη κι ο πατερας της (συγνωμη αλλα απο που κι ως που του πεφτει λογος; Αυτα αφορουν μονο το ζευγαρι), φαντασου τι εχει να γινει μολις μεινετε μαζι... δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει, αλλα με την Α να προετοιμαζεσαι για γαμο καλοκαιρι 2018 ή αν το καταφερεις και το τρεναρεις μεχρι το 2019...
αντιο ζωη (εκτος κι αν θες να παντρευτεις, αλλα αν ηθελες δεν θα ξενογαμουσες....)
 
OP
OP
A

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Πρεπει να την παροτρυνεις να πηγαινει και με αλλους γιατι στην Ελλαδα υπαρχει προβλημα ανδρικης αγαμιας. (Διαβαζεις τελευταια μου ποστ και ενημερωνεσαι) Εσυ πρεπει να επικεντρωθεις στο να περνας ποιοτικο χρονο μαζι της και οχι να αναλωθεις σε σεξουαλικο ανταγωνισμο (οι γυναικες εχουν απεριοριστη δυνατοτητα για σεξ). Ετσι θα προχωρησει η σχεση σας.

Οσον αφορα την Α, το ερωτημα ειναι τι θες εσυ, οχι τι θελει αυτη και ο πατερας της (συνηθως οι πεθερες τα κανουν αυτα)... Σε πιεζουν γιατι επιτρεπεις να σε πιεζουν. Αυριο θα σου πουν παντρεψου.

ο καθένας κάνει ότι αισθάνεται ρε φίλε αν κάποια κοπέλα δεν πιστεύει στην μονογαμία δεν μπορείς να απαιτήσεις να πιστεύει
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
Επειδή είμαι μπερδεμένος ανοίγω ένα θέμα να πάρω και από σας καμιά συμβουλή (ίσως οι άγνωστοι είναι και ποιο αντικειμενικοί)

Λοιπόν είμαι με μια κοπέλα 2 χρόνια. Τον πρώτο χρόνο σε ελεύθερη σχέση και το 2 χρόνο σε μονογαμική. Τη μονογαμική σχέση τη δέχτηκα γιατί είχα περάσει κάποια προσωπικά και δέχτηκα κάτι που τήρησα τους 2 μήνες όχι όμως μετά. Βέβαια με τις υπόλοιπες γυναίκες ήταν καθαρά σαρκική επαφή και δεν μοιραζόμουν προσωπικές στιγμές μαζί τους. Η κοπέλα που αναφέρω (ας πούμε η Α) επειδή έχει δικό της σπίτι (αρκετά μεγαλύτερο από το δικό μου) μου έχει κάνει πρόταση να συζήσουμε και να το δούμε μετά το χειμώνα

Φέτος το καλοκαίρι ενώ πήγα σε κάμπινγκ γνώρισα μια καλλιτέχνη του δρόμου (αυτή είναι η Β) ενώ ξεκινήσαμε να έχουμε σαρκικές επαφές το θέμα γύρισε. Μου αρέσει να περνάω ώρα μαζί της να κάνω πράγματα μαζί της. Από τα πιο απλά π.χ να παίξουμε τάβλι στο καφενείο που συχνάζουμε η να αράζουμε θησείο μέχρι ποιο ρομαντικά πχ να χαζέψουμε  τα αστέρια. Το κυριότερο όμως είναι ότι δεν θέλω να είμαι μαζί της για το σεξ αλλά και για τα υπόλοιπα πράγματα.Κάποιοι φίλοι μου το λένε ενθουσιασμό επειδή την ξέρω 3 βδομάδες

Επίσης έχω τύψεις που με την Α δεν είμαι ειλικρινείς

Ποιο είναι το ερώτημα μου  τώρα να μείνω με την Α και να συνεχίσω τη ζωή μου Όπως προδιαγράφεται? Η να συνεχίσω στο άγνωστο με τη Β?Επίσης με τη Β τι είδους σχέση θα φτιάξουμε ούτε καν αυτό δεν ξέρω απλά δεν ξέρω αν μαζί της θα λειτουργήσει η φαση ελεύθερη σχέση δεν ξέρω αν θα δεχόμουν κάτι τέτοιο

Επειδή ακόμα δεν έχω πάρει οριστική απόφαση είμαι και με τις δύο πρέπει όμως σύντομα να πάρω αποφάσεις εσείς τι συμβουλές μου δίνεται?





Ποια από τις 2 έχει καμένη φλάντζα όπως εσύ και θα προτιμούσε να ζει στην Βενεζουέλα?
Με αυτή συνεχίζεις.

 
OP
OP
A

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
πες πως βιαζεται, πως δεν εισαι στην ιδια φαση. Εφοσον σε πιεζει απο τωρα να μεινετε μαζι αυτη κι ο πατερας της (συγνωμη αλλα απο που κι ως που του πεφτει λογος; Αυτα αφορουν μονο το ζευγαρι), φαντασου τι εχει να γινει μολις μεινετε μαζι... δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει, αλλα με την Α να προετοιμαζεσαι για γαμο καλοκαιρι 2018 ή αν το καταφερεις και το τρεναρεις μεχρι το 2019...
αντιο ζωη (εκτος κι αν θες να παντρευτεις, αλλα αν ηθελες δεν θα ξενογαμουσες....)

κοίτα η Α έχει πεθάνει η μητέρα της και ο πατέρας της είναι σε μεγάλη ηλικία και τη βοηθάει οικονομικά
ο πατέρας της δεν μένει μόνιμα Αθήνα έχει σπίτι στην επαρχία
έρχεται μόνο για να κάνει εξετάσεις στην αθήνα
το σπίτι στην αθήνα το έχει μεταβιβάσει στην κόρη του (την Α)
απλά της λέει να έχεις κάποιον δίπλα σου να σε φροντίζει αγαπάει μιας και είστε μαζί κλπ κλπ
και μετά αρχίζει εμένα
είναι καλή η κόρη μου θα σας βοηθάω οικονομικά κλπ κλπ δεν θα πληρώνεται έξοδα για 2 σπίτια κλπ κλπ
και εγώ έχω δικό μου σπίτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom