Νέα

Εκείνο το συναίσθημα πριν την συνεύρεση με τραβεστί...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickgreekgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Ένα ωραίο έργο (Fritz Bauer),όμως δεν θα μείνω στην υπόθεση άλλα στην σκηνή με το τραβεστί. Όσοι έχουν δοκιμάσει να πάνε με τραβεστί ξέρουν αυτό το μοναδικό συναίσθημα όταν ανοίγει τα πόδια και εμφανίζεται η έκπληξη... Κάθε αναστολή χάνεται και βυθίζεσαι στην κάβλα του απαγορευμένου. Φιλάς τον πούτσο της πάνω από το κιλοτάκι και μετά αφού το αισθάνεσαι να σκληραίνει τον βγάζεις έξω ενώ είσαι ανάμεσα στα πόδια της και χάνεται όλος ο κόσμος γύρω σου από την ηδονή.
 

Συνημμένα

  • fritzbauer263.jpg_thumb.png
    fritzbauer263.jpg_thumb.png
    220,4 KB · Εμφανίσεις: 174

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Δεν έχεις αναρωτηθεί πως υπάρχει περίπτωση να  έχετε κάνει στρατό μαζί, να ήσασταν στο γήπεδο φωνάζοντας για την ίδια ομάδα και πιο γλαφυρά να βάζεις το πουλί σου εκεί που όλα τα βακτήρια και μύκητες του ανθρώπινου σώματος επωάζονται, ανασκαπτωντας και τις δυσάρεστες μυρωδιές- "καφέ βρωμιες";
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ένα ωραίο έργο (Fritz Bauer),όμως δεν θα μείνω στην υπόθεση άλλα στην σκηνή με το τραβεστί. Όσοι έχουν δοκιμάσει να πάνε με τραβεστί ξέρουν αυτό το μοναδικό συναίσθημα όταν ανοίγει τα πόδια και εμφανίζεται η έκπληξη... Κάθε αναστολή χάνεται και βυθίζεσαι στην κάβλα του απαγορευμένου. Φιλάς τον πούτσο της πάνω από το κιλοτάκι και μετά αφού το αισθάνεσαι να σκληραίνει τον βγάζεις έξω ενώ είσαι ανάμεσα στα πόδια της και χάνεται όλος ο κόσμος γύρω σου από την ηδονή.
Φιλε εμεις εχουμε αναισθητοποιηθει στο "απαγορευμενο" και το "ανωμαλο". Δε μας ερεθιζουν τετοιες σκηνες.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Φιλε εμεις εχουμε αναισθητοποιηθει στο "απαγορευμενο" και το "ανωμαλο". Δε μας ερεθιζουν τετοιες σκηνες.

Γούστα του καθενός, αλλά για μένα το πρωκτικό σεξ με ή χωρίς προφύλαξη είναι να βάζεις το όργανο σου σε ένα κουβά με ζεστά κακά νομίζοντας πως θα έχεις καλύτερη επαφή και μεγαλύτερη αντισταση-απόλαυση
 
OP
OP
nickgreekgr

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Πολύ ωραια το περιέγραψες. Αυτό ισχύει. Σε ευχαριστώ για την περιγραφή του πρωκτικού sex.
 

Επισκέπτης
Ένα ωραίο έργο (Fritz Bauer),όμως δεν θα μείνω στην υπόθεση άλλα στην σκηνή με το τραβεστί. Όσοι έχουν δοκιμάσει να πάνε με τραβεστί ξέρουν αυτό το μοναδικό συναίσθημα όταν ανοίγει τα πόδια και εμφανίζεται η έκπληξη... Κάθε αναστολή χάνεται και βυθίζεσαι στην κάβλα του απαγορευμένου. Φιλάς τον πούτσο της πάνω από το κιλοτάκι και μετά αφού το αισθάνεσαι να σκληραίνει τον βγάζεις έξω ενώ είσαι ανάμεσα στα πόδια της και χάνεται όλος ο κόσμος γύρω σου από την ηδονή.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Ένα ωραίο έργο (Fritz Bauer),όμως δεν θα μείνω στην υπόθεση άλλα στην σκηνή με το τραβεστί. Όσοι έχουν δοκιμάσει να πάνε με τραβεστί ξέρουν αυτό το μοναδικό συναίσθημα όταν ανοίγει τα πόδια και εμφανίζεται η έκπληξη... Κάθε αναστολή χάνεται και βυθίζεσαι στην κάβλα του απαγορευμένου. Φιλάς τον πούτσο της πάνω από το κιλοτάκι και μετά αφού το αισθάνεσαι να σκληραίνει τον βγάζεις έξω ενώ είσαι ανάμεσα στα πόδια της και χάνεται όλος ο κόσμος γύρω σου από την ηδονή.

η εκπληξη ποια ειναι;
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
113
Like
218
Πόντοι
21
Με την απορία θα μείνεις.
Εγω την ξερω την απαντηση !!! Δυστυχως
Ευτυχως ομως μονο εδω μεσα σε παιρνει νασαι ετσι!!! Γιατι ειναι φτιαγμενο αυτο το σαιτ απο τετοιους :)
Εκει εξω δε βγαζεις αχνα γιατι θα σε "μπαναρουν"
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
2
Like
2.294
Πόντοι
456
Εγω την ξερω την απαντηση !!! Δυστυχως
Ευτυχως ομως μονο εδω μεσα σε παιρνει νασαι ετσι!!! Γιατι ειναι φτιαγμενο αυτο το σαιτ απο τετοιους :)
Εκει εξω δε βγαζεις αχνα γιατι θα σε "μπαναρουν"
έξω από δω είναι κοτούλες όλοι αυτοί. εδώ τους παίρνει και τα λένε... εδώ είναι όλοι άντρακλες. και φυσικά, το ξέρεις κι εσύ, κάποιοι από αυτούς έχουν πάει και μαζί σου, κι ας μην το λένε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
είναι καποιος κατά των ομοφυλοφιλων είναι ρατσιστης.
ο διαιτολόγος που είναι κατά των υπερβαρων γιατι δεν είναι ρατσιστης?

και μη μου πει κανεις ότι το παχος είναι κακο γιατι είναι κατά της υγειας, ότι είναι μεσα στα ορια ανεκτο είναι.
με μερικα κιλα παραπανω μια χαρα επιβιωνεις, δουλευεις, προσφερεις, αντίθετα οι ομοφυλοφιλοι μεχρι τωρα τουλάχιστον είναι αποκλεισμένοι από τον μοναδικο αυτοσκοπο της ζωης, την αναπαραγωγή για την διαιωνιση της ζωης.

εχει βγει μια καραμελα τα τελευταια 20 χρονια οποιος διαφωνει με μια ομαδα ανθρωπων είναι ρατσιστης εναντιον τους,
ε και οι δημοκρατες αν το παρουμε ετσι είναι ρατσιστες εναντιον των ναζι, των φασιστων και των βασιλοφρωνων.

και οι αντιρατσιστες είναι ρατσιστες γιατι εχθρεύονται ολους τους ρατσιστες και παει λεγοντας, ελεος πια...

ο ρατσισμος είναι μια λεξη-εννοια που επινοηθηκε από κομμουνιστη για να περιγραψει οσους εχουν προκαταληψη εναντια σε ανθρώπους με διαφορετικη καταγωγή. οσοι συμφωνουν μαζι του ας μεινουν στην αρχικη εννοια του ρατσισμου, διοτι αν αρχισουμε να γενικεύουμε για κοινωνικο ρατσισμο, φυλετικο ρατσισμο, σωματικο ρατσισμο ε στο τελος παιρνει η μπαλα ολους.

και τα λιονταρια είναι ρατσιστες γιατι τρωνε αντιλόπες και οι αντιλόπες είναι ρατσιστες γιατι φοβούνται τα λιονταρια, αμαν πια.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
113
Like
218
Πόντοι
21
Ατοπο το σχολιο σου
Ο ρατσισμος δεν ειναι αποψη ειναι εγκλημα
Με το ρατσισμο μπορουν να γινουν εγκληματα οπως κ γινονται
Απειρα παραδειγματα!!!
Ασχετο το παραδειγμα με τον διατροφολογο
Θα προσπαθησει να θεραπευσει την παχυσαρκια
Ο ρατσιστης σκοτωνει τις ομαδες που δεν του αρεσουν για τους αρρωστημενους λογους πουχει στο κεφαλι του
Οταν δε σ προκαλει κακο καμμια τετοια ομαδα εισαι τσακπα μαγκας κ ρατσιστης ομοφοβικος η οπως αλλιως πες το
Ο,τι κ να λες για να ικανοποιησεις τις πεποιθησεις σου κ να νιωσεις εσυ καλα με τον εαυτο σου ειναι αδικημα κ εγκλημα
Συνελθε λιγο!!!! Πηγες τωρα κ τογραψες στο σαιτ με τους περισσοτερους ρατσιστες ομοφοβικους εβερ!!!
Για γραψτο αυτο π εγραψες εδω σε κανενα σαιτ με τετοιες αποψεις κλπ
Και θα σ πω εγω που θα βρεθεις!!!! Σιγουρα σε κανενα τμημα στην καλυτερη!!!
Τσαμπα μαγκες ολοι σας πισω απο το πληκτρολογιο
Οτι κ να λετε
Ευτυχως προχωραμε μπροστα γιατι υπαρχουν πολλοι εξω απο εδω που δεν εχουν τα μυαλα σας!!!! Ευτυχως!!!! Λιγοι ειστε! Απλα φαινεστε πολλοι εδω μεσα!!!
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
113
Like
218
Πόντοι
21
έξω από δω είναι κοτούλες όλοι αυτοί. εδώ τους παίρνει και τα λένε... εδώ είναι όλοι άντρακλες. και φυσικά, το ξέρεις κι εσύ, κάποιοι από αυτούς έχουν πάει και μαζί σου, κι ας μην το λένε.
Πολλοι απο αυτοι εχουν παει μαζι μ
Αλλα εννοια σου :)
Ποτε δεν τη βγαζουν καθαρη τετοιοι τυποι
Εγω προσωπικα τους λυπαμαι οπως σιγουρα τους λυπουνται πολλοι απο το οικογενειακο τους πριβαλλον
Απλα δεν το ξερουν!!!! Γιατι δεν ασχολειται με κολλημενα μυαλα κανεις πλεον!!!! Ειναι βαρετοι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ειπε κανεις αξιοτιμη κροσσντρεσσερ πως θελει να σας σκοτωσει και τον λες ρατσιστή?

εγω πχ γουσταρω τραβεστί και κροσσντρεσσερ, αλλα συχαινομαι ομοφυλοφιλους-γκεη-πουστιδες ειδικα αυτους που φωτογραφίζονται διπλα στον μπουταρη ή κανουν καριερα με την ιδιαιτεροτητα τους σαν τον βαγιανατο.

λοιπον επειδή μισω και συχαινομαι τους πουστιδες όπως τους λεγαμε ολοι μεχρι το 1990,
αλλα συμπαθω, τα παω καλα, μου αρεσουν τραβεστί, τρανς κτλ σαν την χειλουδακη πχ τελικα τι είμαι?

ρατσιστης? ομοφοβικος?
ουτε τους φοβάμαι ουτε θελω να πεθανουν, όπως μισω τους ολυμπιακους επειδή είμαι ΠΑΟΚ, αλλα μπορει και εχω και φιλους ολυμπιακους
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μακαρι να ειμασταν ολοι πουστηδες θα γαμουσαμε οσο θελαμε οποτε θελαμε. Δε θα μας τα πρηζαν οι γυναικες.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
113
Like
218
Πόντοι
21
ειπε κανεις αξιοτιμη κροσσντρεσσερ πως θελει να σας σκοτωσει και τον λες ρατσιστή?

εγω πχ γουσταρω τραβεστί και κροσσντρεσσερ, αλλα συχαινομαι ομοφυλοφιλους-γκεη-πουστιδες ειδικα αυτους που φωτογραφίζονται διπλα στον μπουταρη ή κανουν καριερα με την ιδιαιτεροτητα τους σαν τον βαγιανατο.

λοιπον επειδή μισω και συχαινομαι τους πουστιδες όπως τους λεγαμε ολοι μεχρι το 1990,
αλλα συμπαθω, τα παω καλα, μου αρεσουν τραβεστί, τρανς κτλ σαν την χειλουδακη πχ τελικα τι είμαι?

ρατσιστης? ομοφοβικος?
ουτε τους φοβάμαι ουτε θελω να πεθανουν, όπως μισω τους ολυμπιακους επειδή είμαι ΠΑΟΚ, αλλα μπορει και εχω και φιλους ολυμπιακους
Η μονη απαντηση που εχω να σ δωσω!!!
Δουλεψε το
Διαβασε ξανα κ ξανα τι γραφεις!!!!
Υπαρχουν γκει ατομα οχι με ιδιαιτεροτητα οπως λες
Γιατι ιδιαιτεροτητα εχεις κ εσυ κ ο καθενας απο εμας!!!
Ξαναλεω υπαρχουν γκει ατομα που δεν ειναι σαν το βαλιανατο κ ολους αυτους π περιγραφεις!!! Απεναντιας
Εχουν οικογενειες
Καριερες και επιπεδο με ποιοτητα που δε σου παει το μυαλο
Διευθυνουν εταιρειες ακομη κ τη δικη σου εργασια χωρις να το γνωριζεις!!!
Παιζουν με
Τα παιδια σου κ συναναστρεφεσαι χωρις να το ξερεις
Συνεπως βγαλε το "μισω" απο τις εκφρασεις σου διοτι το μονο που καταφερνεις ειναι απλα να πλησιαζεις λιγο πιο κοντα στον πατο!!!
Αναθεωρησε λιγο το τι συμβαινει γυρω σου
Και τι ανθρωποι ειναι αυτοι
Τα χειροτερα εγκληματα βιασμοι  και ενδοοικογενειακη βια γινονται απο στρειτ ατομα και οχι απο "πουστηδες" οπως θες να λες
Για μενα πουστης ειναι αυτος που χτυπαει τη γυναικα του στ σπιτι του
Που βιαζει το παιδι του και που φωναζει φιλους του να τον πληρωσουν γ να δωσει το παιδι του για βιασμο
Ξυπνα λιγο και βγες απο το κουτακι που σεχουν βαλει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom