Νέα

Τρανς που περνάνε άνετα για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarGalanti
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

OmarGalanti

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
46
Like
52
Πόντοι
0
Δεν έχω εμπειρία με τρανς αλλά μου έχει κολλήσει να δοκιμάσω. Μόνο ως  100% ενεργητικός εγώ.
Θέλω όμως να είναι με μία που να μοιάζει όσο το δυνατόν περισσότερο με γυναικά, να μην μου θυμίζει το παρελθόν της ως άντρας.

Μια Transsexual evelyn ας πούμε που έχω δει σε αγγελίες φαίνεται να ταιριάζει σε αυτό που ψάχνω.

Τι προτάσεις έχουμε για τις πιο θηλυπρεπείς, παθητικές τρανς που κυκλφορούν.
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
979
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
εχουμε γεμισει πουστηδες ... απλα το λεω
 
OP
OP
O

OmarGalanti

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
46
Like
52
Πόντοι
0
Τότε γιατί γράφεις σε thread για τρανς.

Κατά τα άλλα δεν θεωρώ τον εαυτό μου πούστη. Ψάχνω όπως είπα για τρανς που να μην μπορείς να ξεχωρίσεις από κανονική γυναίκα.
Στη πράξη θα είμαι 100 % ενεργητικός. Το πουλάκι θα ηθελα να το κρατήσει στο βρακί, δεν θα έχω καμία επαφή μαζί του. Απλά θα κάνω πίσω το στριγκάκι στην άκρη και θα μπω στο κώλο.
Με τις γυναίκες στο θέμα κωλογαμισιού πέφτουν πολλά μα και μου και υπεκφυγές που θεωρώ με τρανς δν θα υπάρχουν. Και τέλος το βλέπω και λίγο ετσι σαν μια άλλη εμπειρία για την περιέργεια του αν υπάρχει διαφορά στην ανατομία μέσα του πρωκτού ενός άντρα σε σχέση με τον γυναικείο.  :coolcondom:

Οι περισσότεροι που πάνε με τρανς κατλαβαίνω ότι πάνε για να είναι οι ίδιοι παθητικοί κυρίως και πχ δεν τους αρέσουν οι παθητικές και με μικρά προσόντα τρανς. Ε εγώ ψάχνω για αυτό, το ατνίθετο απ ότι οι περισσότεροι.

Άλλη μία που μου έρχεται στο μυαλό είναι η Ριανάκι κάπως έτσι λέγεται.

Όποιος θέλει ας προτείνει.

 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
Τότε γιατί γράφεις σε thread για τρανς.

Κατά τα άλλα δεν θεωρώ τον εαυτό μου πούστη. Ψάχνω όπως είπα για τρανς που να μην μπορείς να ξεχωρίσεις από κανονική γυναίκα.
Στη πράξη θα είμαι 100 % ενεργητικός. Το πουλάκι θα ηθελα να το κρατήσει στο βρακί, δεν θα έχω καμία επαφή μαζί του. Απλά θα κάνω πίσω το στριγκάκι στην άκρη και θα μπω στο κώλο.
Με τις γυναίκες στο θέμα κωλογαμισιού πέφτουν πολλά μα και μου και υπεκφυγές που θεωρώ με τρανς δν θα υπάρχουν. Και τέλος το βλέπω και λίγο ετσι σαν μια άλλη εμπειρία για την περιέργεια του αν υπάρχει διαφορά στην ανατομία μέσα του πρωκτού ενός άντρα σε σχέση με τον γυναικείο.  :coolcondom:

Οι περισσότεροι που πάνε με τρανς κατλαβαίνω ότι πάνε για να είναι οι ίδιοι παθητικοί κυρίως και πχ δεν τους αρέσουν οι παθητικές και με μικρά προσόντα τρανς. Ε εγώ ψάχνω για αυτό, το ατνίθετο απ ότι οι περισσότεροι.

Άλλη μία που μου έρχεται στο μυαλό είναι η Ριανάκι κάπως έτσι λέγεται.

Όποιος θέλει ας προτείνει.

Τσεκαρε και Συλβι, Νανσυ (αν και δεν εχει στηθος ειναι πολυ θυλικη)
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
Τσέκαρε και πασοκική γλίτσα :rockon:
 
OP
OP
O

OmarGalanti

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
46
Like
52
Πόντοι
0
Αυτές όντως τις έχω υπ όψιν. Η νάνσυ σε κάτι πρόσφατες φώτο με έχει εντυπωσιάσει θετικά απλά σε κάποιες λίγο παλαιότερες με είχε τρομάξει λίγο καθώς υπήρχαν κάποια έντονα αντρικά χαρακτηριστικά (φαίνεται είναι σε διαδιακασία με ορμόνες). Πιστεύω αν βάλει στήθος θα είναι σούπερ.



 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
αλεξια γιαννακοπουλου barbie μουναρος που μονο με τρανς δε μοιαζει βεβαια εχουν χαθει τα ιχνη της.απο ροδο ειναι...
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Τα τραβεστί κάνουν τα καλύτερα τσιμπούκια γιατί έχουν το συγκριτικό πλεονέκτημα σε σχέση με τις γκόμενες.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.785
Like
4.375
Πόντοι
506
Τότε γιατί γράφεις σε thread για τρανς.

Κατά τα άλλα δεν θεωρώ τον εαυτό μου πούστη. Ψάχνω όπως είπα για τρανς που να μην μπορείς να ξεχωρίσεις από κανονική γυναίκα.
Στη πράξη θα είμαι 100 % ενεργητικός. Το πουλάκι θα ηθελα να το κρατήσει στο βρακί, δεν θα έχω καμία επαφή μαζί του. Απλά θα κάνω πίσω το στριγκάκι στην άκρη και θα μπω στο κώλο.
Με τις γυναίκες στο θέμα κωλογαμισιού πέφτουν πολλά μα και μου και υπεκφυγές που θεωρώ με τρανς δν θα υπάρχουν. Και τέλος το βλέπω και λίγο ετσι σαν μια άλλη εμπειρία για την περιέργεια του αν υπάρχει διαφορά στην ανατομία μέσα του πρωκτού ενός άντρα σε σχέση με τον γυναικείο.  :coolcondom:

Οι περισσότεροι που πάνε με τρανς κατλαβαίνω ότι πάνε για να είναι οι ίδιοι παθητικοί κυρίως και πχ δεν τους αρέσουν οι παθητικές και με μικρά προσόντα τρανς. Ε εγώ ψάχνω για αυτό, το ατνίθετο απ ότι οι περισσότεροι.

Άλλη μία που μου έρχεται στο μυαλό είναι η Ριανάκι κάπως έτσι λέγεται.

Όποιος θέλει ας προτείνει.
Ρε τυπε οι επιλογες του καθενος ειναι σεβαστες ...το να μας δουλευεις απροκαλυπτα τι νοημα εχει;;;;ΑΝ ισχυαν αυτα που λες ΤΙΣ λυσεις να πας σε studio,call girl βιζιτες κτλ που δινουν κωλο δεν τη σκεφτηκες ε;δεν περασε απο το μυαλο σου;
Επισης γραφεις "να μοιαζει οσο το δυνατον γυναικα" κτλ αλλα και "το πουλακι της να μην το βγαλει" κτλ...ουτε σε εγχειρισμενη πηγε το μυαλο σου πχ....μαλιστα...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
19
Like
9.143
Πόντοι
9.095
Βικαρος calling
 

harisharistou

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
πούστης ειναι αυτός που ελκύεται από άνδρες.

Και ναι, μπορεί κάποιος να γαμάει τραβεστί και να ειναι εντελώς straight. Επίσης straight μπορει να ειναι κάποιος που του αρέσει να γαμιέται, πχ απο γυναίκα με στραπον. Γιατί ελκύεται από γυναίκες -το πως, είναι άλλο θέμα, και δεν έχει σχέση με τον σεξουαλικό του προσανατολισμό (straight, bi or gay).

Τύπε που άνοιξες το θέμα, άστους να λένε ότι θέλουν.

 
OP
OP
O

OmarGalanti

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
46
Like
52
Πόντοι
0
Ρε τυπε οι επιλογες του καθενος ειναι σεβαστες ...το να μας δουλευεις απροκαλυπτα τι νοημα εχει;;;;ΑΝ ισχυαν αυτα που λες ΤΙΣ λυσεις να πας σε studio,call girl βιζιτες κτλ που δινουν κωλο δεν τη σκεφτηκες ε;δεν περασε απο το μυαλο σου;
Επισης γραφεις "να μοιαζει οσο το δυνατον γυναικα" κτλ αλλα και "το πουλακι της να μην το βγαλει" κτλ...ουτε σε εγχειρισμενη πηγε το μυαλο σου πχ....μαλιστα...

Μα δεν δουλεύω κανέναν. Όπως είδες έχω γράψει πως αυτός δεν είναι ο μόνος λόγος αλλά έχω και την περιέργεια της εμπειρίας γενικά. Απλώς ψάχνω για κάτι πολύ συγκεκριμένο. Άμα γούσταρα τρανς ψωλαρά να με καβαλήσει θα ζητούσα αυτό, σε φόρουμ είμαστε δεν έχω κάτι να κρύψω (δε σε ξέρω δε με ξέρεις)

Επίσης δεν έχω σκοπό να δώσω μια περιουσία για να γαμήσω ένα κώλο (που προτείνεις call girl και βιζιτουδες) Στα στούντιο επίσης οι τιμές είναι τσιμπημένες και πάντα υπάρχει ο κίνδυνος του άλλα λέω στο σαλονάρισμα και άλλα κάνω στο δωμάτιο (το έχουμε φάει με το κουτάλι πιστεύω όλοι οι bourdeliarides αυτό

Όσα λέω, τα λέω για να εξηγήσω τι ψάχνω. Μην μου προτείνουν κανένα κρος ή καμιά τρανς που να είναι σαν νταλικέρης. Επίσης έχω δει χειρουργημένες σε αγγελίες που αντροφέρνουν περισσότερο από τρανς.












 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Για εναν πουτσο γραφετε μυθιστορημα. Γι αυτο μας πηραν φαλαγγι οι γυναικες.
 
OP
OP
O

OmarGalanti

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
46
Like
52
Πόντοι
0

Αυτή βλέπω έχει μουνί, είναι χειρουργημένη ; Όχι τίποτα άλλο αλλά η Μπάρμπι πχ θυμάμαι δεν έδινε λώκο στο Αγκύρας με βάση κάτι απαντήσεις στο αντίστοιχο topic.
Έβγαλαν λεφτά για την εγχείρηση με το κώλο τους και μόλις τη κάνουν σου λένε τώρα μόνο μουνί. (τεχνητό) :jerking:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656


τυποι υπαρχουν μερικες γριες αλλα πολυ κλασσατες τρανς  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 2017-08-25 17.20.31.png
    2017-08-25 17.20.31.png
    492 KB · Εμφανίσεις: 68
  • 2017-08-25 22.29.39.png
    2017-08-25 22.29.39.png
    537,4 KB · Εμφανίσεις: 69
OP
OP
O

OmarGalanti

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
46
Like
52
Πόντοι
0
:vomit: Και έλεγα δε θα εμφανιστεί....

Εγώ ψάχνω κάτι σαν αυτό πχ
 

Συνημμένα

  • 947600.jpg
    947600.jpg
    57,4 KB · Εμφανίσεις: 131

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom