Νέα

Πρόβλημα με Facebook!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rainbow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Εδώ και μισή ώρα δεν έχω πρόσβαση στο FB...

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο
Η ιστοσελίδα στη διεύθυνση μπορεί να βρίσκεται προσωρινά εκτός λειτουργίας ή ίσως έχει μεταφερθεί μόνιμα σε νέα διεύθυνση ιστού.
ERR_FAILED

Μου βγάζει αυτό. Ξέρουμε κάτι???
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
'Ανοιξε μια καρτέλα ανώνυμης περιήγησης και μπαίνεις κανονικά κάποιο κόλημα είναι λογικα
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Εδώ και μισή ώρα δεν έχω πρόσβαση στο FB...

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο
Η ιστοσελίδα στη διεύθυνση μπορεί να βρίσκεται προσωρινά εκτός λειτουργίας ή ίσως έχει μεταφερθεί μόνιμα σε νέα διεύθυνση ιστού.
ERR_FAILED

Μου βγάζει αυτό. Ξέρουμε κάτι???

Κι εγώ το έπαθα φίλε...από το chrome δεν με βάζει....δοκίμασα να μπω από mozzila και μπήκε κανονικά...λογικά, είναι κάποιο προσωρινό κόλλημα...
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
και γω μαγκες εδω και καμια ωρα αυτο το θεμα εχω
 
OP
OP
R

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Πρόβλημα διορθώθηκε.... Λήξη συναγερμού!!!
 

smileumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Αν οταν κανει κανεις αποσυνδεση κραταει το email, τι κανουμε? Μπαίνω από firefox
 

smileumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
πλεον δεν επανερχεται και ειναι προβλημα μη το δει κανεις
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
ερώτηση προς γνωρίζοντες: Εστελνα αίτημα φιλίας σε μια γνωστη μου οπου ειχαμε ενα.... παρελθον, τεσπα, αυτή δεν με εκανε αντ, ώσπου δεν μπορούσα να της στείλω μόνο μνμ μπορούσα όπως φαίνεται στην φωτο 1, μετα από καιρό και ενώ ειχαμε ανταλάξει 2-3 κουβενετες στο μεσετζερ οπου εκεί με αποδεχτηκε, τώρα στο facebook βλέπω ότι μπορώ να της στειλω πα΄λι αίτημα όπως δειχνει η εικόνα 2, το σημαίνει αυτό;μήπως ότι μου δίνει το οκ να της στείλω αίτημα, αυτή μπορεί να μου στειλει αίτημα;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    2,1 KB · Εμφανίσεις: 62
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    4,2 KB · Εμφανίσεις: 50

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.178
Κριτικές
22
Like
1.855
Πόντοι
1.676
ερώτηση προς γνωρίζοντες: Εστελνα αίτημα φιλίας σε μια γνωστη μου οπου ειχαμε ενα.... παρελθον, τεσπα, αυτή δεν με εκανε αντ, ώσπου δεν μπορούσα να της στείλω μόνο μνμ μπορούσα όπως φαίνεται στην φωτο 1, μετα από καιρό και ενώ ειχαμε ανταλάξει 2-3 κουβενετες στο μεσετζερ οπου εκεί με αποδεχτηκε, τώρα στο facebook βλέπω ότι μπορώ να της στειλω πα΄λι αίτημα όπως δειχνει η εικόνα 2, το σημαίνει αυτό;μήπως ότι μου δίνει το οκ να της στείλω αίτημα, αυτή μπορεί να μου στειλει αίτημα;

Ότι πριν σε είχε μπλοκάρει.. Αυτή μπορούσε να δει τα πάντα για σένα,εσύ όχι..
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
Ότι πριν σε είχε μπλοκάρει.. Αυτή μπορούσε να δει τα πάντα για σένα,εσύ όχι..
έβλεπα το προφιλ της αλλά δεν μ[πορουσα να της στειλω αιτημα, τώρα μπορώ, έκανε κάτι γι αυτό αυτή;
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
για σασ θα ηθελα αν ξερει κανεις να μου πει πως μπορω να βρω καποιον χρηστη του φαισμπουκ ξερω το ονομα του και την εικονα που εχει για προφιλ  ,δεν ξερω ομωσ το επωνυμο το ατομο το συκεκριμενο το ξερω απο ενα παιχνιδι κοινονικησ δυκτιοσησ που παιζετε μεσο φβ  και οταν παιζουμε μου βγαζει μονο το προφιλ φβ το ονομα το μικρο και το αρχικο γραμμα του επονυμου
οποτε στην ουσια ξερω το μικρο ονομα και το την εικονα που εχει για προφιλ στο φβ υπαρχει περιπτωση να το βρω το φβ ?
δεν μπορω να το βρω ξερετε που πρεπει να απεφθινθω για να το βρω ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.208
Κριτικές
49
Like
22.044
Πόντοι
24.596
για σασ θα ηθελα αν ξερει κανεις να μου πει πως μπορω να βρω καποιον χρηστη του φαισμπουκ ξερω το ονομα του και την εικονα που εχει για προφιλ  ,δεν ξερω ομωσ το επωνυμο το ατομο το συκεκριμενο το ξερω απο ενα παιχνιδι κοινονικησ δυκτιοσησ που παιζετε μεσο φβ  και οταν παιζουμε μου βγαζει μονο το προφιλ φβ το ονομα το μικρο και το αρχικο γραμμα του επονυμου
οποτε στην ουσια ξερω το μικρο ονομα και το την εικονα που εχει για προφιλ στο φβ υπαρχει περιπτωση να το βρω το φβ ?
δεν μπορω να το βρω ξερετε που πρεπει να απεφθινθω για να το βρω ?
εδω τυπε,καλα απευθυνθηκες :S :S :S
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Τελικα ξερει κανεισ πως μπορω να βρω το φβ καποιου που δεν ξερω το επωνυμο ?
ξερω όμως το μικρο ονομα και την φωτο προφιλ υπαρχει τροπος να το βρω ?
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
εχουν αρχισει στο  facebook και μαλακιζονται επικίνδυνα

ειχα στειλει την κυριακη κατι links σε ενα παιδι  και σημερα που μπηκα στο pm με το παιδι ηρθε το εξης μυνημα

Αυτό το μήνυμα αφαιρέθηκε επειδή περιλαμβάνει έναν σύνδεσμο που παραβιάζει τους Όρους της κοινότητας.

και δεν σε αφηνουν να κανεις  report επιτοπου  και δεν σου αφηνουν σε πμ να στελνεις links  :jerking: :tickedoff:

να ετοιμαζομστε να φευγουμε λογω της δημοκρατιας τους  :jerking: :tickedoff:
 

kounelodioxtis

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
84
Πόντοι
0
[video]https://www.protothema.gr/technology/article/872855/sovara-provlimata-me-to-facebook-se-europi-kai-ipa/[/video]

εδώ και αρκετή ώρα κολλάει συνεχώς και δεν εμφανίζονται μηνύματα!
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
95
Like
11.984
Πόντοι
18.036
Να κανω μια ερωτηση
Εκανα για πρωτη φορα στη ζωη μου FACEBOOK και εφαγα πόρτα!

Μου ζητησε selfie! και μετα 1-2 μερες μου ειπε οτι δεν γινεσαι δεκτος γιατι παραβίασες ορους της κοινότητας κλπ

Εν τω μεταξυ δεν πρόλαβα να κανω απολύτως τίποτα,απλά μπήκα σε 2-3 προφίλ εφημερίδων guardian,ΒΗΜΑ κλπ και μετα τέλος διακόπηκε η συνδεση.

Ξερει κανείς τι παίζει?Πως μπορώ να κάνω άλλο προφιλ και να μην ξαναφαω πόρτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom