Νέα

Η μικροτερη και η μεγαλυτερη διαρκεια σεξ με πουτανα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonnylock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
66
Πόντοι
1
Εδω γραφουμε για το ποσο διήρκησε η μικροτερη αλλα και η μεγαλυτερη φορα μας με πουτανα μεχρι να χυσουμε
 

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
20 λεπτά στη Φυλής, μικρότερη 7 λεπτά μετά από άποχη 1 μήνα από το σεξ.
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
975
Κριτικές
1
Like
421
Πόντοι
26
με πουτανα μεχρι 4 λεπτα , μονος μου βασταω παραπανου :wanker:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ
4-5 ΛΕΠΤΑ...
ΔΕΝ βαζω την ωρα για την πιπα μεσα.
αυτο μου εχει συμβει μονο 2 φορες αντε 3.
--------------------------------------------------
μεγαλυτερη...
στουντιο 20 λεπτα κ παραπανω...(ειχα ριξει 1 δεκα λεπτα πριν αλλου).
-----------
εδω ο ιακωβος θα βαλει φιδια!!
call girl 90 lepta(καθαρος χρονος 70),εφυγα αχυστος...
και αυτη δεν με ξαναπηρε σαν πελατη.
--------------------------------------------------
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
30λεπτα σε μπουρδελο,να γαμαο συνεχομενα σε πισοκολιτο και ναχο γινει μουσκεμα! Αλλα και 3 λεπτα με το που το καρφοσα μετα το χαμουρεμα χωρια πιπα παλυ σε ντελο
 

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
30λεπτα σε μπουρδελο,να γαμαο συνεχομενα σε πισοκολιτο και ναχο γινει μουσκεμα! Αλλα και 3 λεπτα με το που το καρφοσα μετα το χαμουρεμα χωρια πιπα παλυ σε ντελο

καλα βρε συναγωνιστη σε ποιο μπουρδελο εχουν 30 λεπτα προγραμμα ???

ολοι οι αλλοι λενε οτι τα προγραμματα εκει ειναι 10 λεπτα αντε 15???
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
811
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
6.565
Σε μπουρδέλο η μικρότερη 4 λεπτά, η μεγαλύτερη 12 λεπτά. Με call-girl 15 λεπτά η μικρότερη και 25 λεπτά η μεγαλύτερη διάρκεια.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
η μεγαλυτερη  φορα  σε μπουρδελο ηταν οταν ειχε  δουλεψει η μαρια  η αλβανεζα  στο  φωκαιας  27  ισογειο  26  λεπτα  ειχα  και μαρτυρα  τον μυστη εκλεκτικο  η μικροτερη  οταν βαριεμαι  η εχω  αποχη  10 λεπτα 
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Το περισσότερο:
Κανά 45' χαλαρά χωρίς πίπα. Ήταν ένα 19χρονο ξανθό πιπίνι από Πολωνία. Όταν τέλειωσα είχα ταχυπαλμία, νόμιζα θα λιποθυμήσω. Το κοριτσάκι ήταν κι αυτό εξουθενωμένο.

Και μια άλλη φορά μια Ελληνίδα με δυνατό κώλο. Ήμουν ο τελευταίος πελάτης κι αυτή μόλις είχε μπει να κάνει μπάνιο. Έξω όμως είχε το φωτάκι αναμμένο αλλά δεν άνοιγε κανείς γιατί η άλλη έκανε μπάνιο όπως είπα. Βαρούσα το κουδούνι κάθε 2 λεπτά. Μετά ήρθε, μου άνοιξε, κλείδωσε και πήγαμε μέσα. Δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου μετά.

Επίσης, έχει τύχει να μην μπορώ να χύσω με τίποτα. Χρειάστηκε να πάω σπίτι και να τραβήξω μαλακία.


Το λιγότερο:
Μια Βουλγάρα από αυτές όμως που είναι ξανθές. Φοβερό μωρό. Της τον έβαλα και τον έβγαλα για 3 φορές και έχυσα! Αυτό κράτησε μισό λεπτό! Δηλαδή την τρίτη φορά που της τον έβαλα έχυσα. Ούτε εγώ το πίστευα. Ένιωσα μαλάκας εκείνη την ώρα και η άλλη παραξενεύτηκε ότι ήμουν τόσο γρήγορος.

Μια καστανόξανθη νταρντάνα Ρωσίδα με ζαρτιέρες. Έχυσα σε λιγότερο από 3'. Μου λέει σαν στρατιωτάκι είσαι: χύνεις γρήγορα, ντύνεσαι γρήγορα.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
ελαχιστο σε μπουρδελο: 5 λεπτα
Μεγιστο σε μπουρδελο 25 λεπτα (μου ελεγε μαλακιες και ειχα ξενερωσει τελείως)

Ελαχιστο σε στουντιο: περιπου 4 λεπτα απο μασαζ προστατη σε συνδιασμο με ακαποτο τσιμπουκι
Μεγιστο σε στουντιο : 40+ ( ηταν μια περιοδος οταν ημουν φοιτητης που την επεζα 3 φορες, καθε μερα. Μετα απο 10+ μερες πηγα σε στουντιακι και απλα δεν ηθελα να σταματησω να γαμαω. ΠΟΛΥ τιμια γκομενα, πολλες στασεις, ενεργητικη και παθητικη η κοπελα, μουναρα, μυριζε υπεροχα ... απλα δεν ηθελα να τελειωσω.


υ.γ. Σε ολους τους χρονους περιλαμβανονται προκαταρκτικα κλπ
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
ελαχιστος χρονος : 5 λεπτα καθαρος χρονος διυσδησης ... υπερτουμπανο αυτη , υπερκαυλωμενος εγω κοντεψα να χυσω με το που τον εβαλε στο στομα....αναγαστικα να σκεφτομαι οτι μαλακια υπαρχει για να μην χυσω αμεσως....
μεγιστος χρονος : ΑΚΟΜΑ να ΧΥΣΩ  :):) πολυ κουρασμενος αλλα σαν να ηθελα να ριξω ενα γρηγορο.Μπαινω σε σπιτακι ερχεται ενα τουμπανο μεν αλλα κομοδινο δε , και δεν μπορουσε - δεν ηθελε - δεν ηξερε να τον σηκωσει οποτε και εφυγα ΑΧΥΣΤΟΣ.... οποτε θεωριτικα ακομα να χυσω:):):):):):)
(30 ΛΕΠΤΑ αν θυμαμαι σε μια αφου ειχα γαμησει καλα τα 2 προηγουμενα βραδια και ειχε φυγει η πολυ καυλα)
 

cobalt

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
504
Like
552
Πόντοι
86
45 λεπτα εχθες με καυλόμουνο!
υπάρχουν ομως και τα 5 λεπτα.... εξαρτάται και απο την γκόμενα και απο τη διάθεση και απο την αποχή!
 

nikospc1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2012
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Ελαχιστος χρόνος 5 λεπτά απο το δόντι στην πίπα.

Μέγιστος μετα απο 2 φορές 40 λεπτά και αυτα επειδή κουράστικε και το γύρισα στην πίπα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.054
Πόντοι
24.596
εγω ειμαι κλασσικος kamikaze shooter,με το που μπω αδειαζω,3 δευτεροπεπτα το maximum :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Μικροτερη σε ντελο πολυ πιτσιρικας πρεπει με το που τον εβαλα να εχυσα δηλαδη 3 δευτερολεπτα.
Μεγαλυτερη καμια ωρα σε ντελο.
Με call girl εχω παρει 3ωρο.
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
173
Πόντοι
1
3 λεπτά το ελάχιστο και μισή ώρα το μέγιστο
 

Nik455

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Εδω γραφουμε για το ποσο διήρκησε η μικροτερη αλλα και η μεγαλυτερη φορα μας με πουτανα μεχρι να χυσουμε
Και τι το ενδιαφέρον παρουσιάζει να γνωρίζουμε σε πόση ώρα χύνεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom