Νέα

Πλύσιμο χεριών...Σημαντικό θέμα???Η΄κλάιν μάιν???Γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λοιπόν τύποι έχουμε και λέμε,
Την τελευταία 5ετία και όποτε αλληλοβολέψει γαμάω μία γκόμενα που είναι μικροβιολόγος κ πλέον έχει δικό της εργαστήριο.
Σήμερα λοιπόν κατά τις 7 ταπόγευμα που πήγα για "επίσκεψη",μετά το νταλαβέρι και ενώ αράζαμε και τα λέγαμε πήγα για κατούρημα,σηκώθηκε έντρομη ήρθε στο μπάνιο και με απορία με ρώτησε γιατί δεν έπλυνα τα χέρια μου πριν πιάσω την ψωλή μου για να κατουρήσω(είχα αφήσει ανοιχτή την πόρτα και δεν άκουσε τη βρύση αλλά κατευθείαν τον ήχο από το κατούρημα).Αφού την κοίταξα περίεργα και την ρώτησα αν είναι στα καλά της,μάρχισε ένα πρόλογο για τους κινδύνους "της πράξης μου αυτής" καθώς και για το πόσα μικρόβια παίζουν μπαλίτσα στα χέρια μας,σε πολύ έντονο βαθμό κ με ψιλοεπιχειρήματα για να είμαι ειλικρινής που δεν έδωσα όμως σημασία ειδικά από ένα σημείο και μετά που το μόνο που σκεφτόμουνα ήταν το να φύγω γιατί με είχε ψιλοζουρλάνει.Γύρισα λοιπόν πριν κανένα τέταρτο σπίτι χωρίς να σκέφτομαι τις "ιστορίες" που μου έλεγε κ μέπιασα μόλις μπήκα για κατούρημα στην τουαλέτα και πριν τον πιάσω να λοξοκοιτάζω τη βρύση στο νιπτήρα.
Για πείτε λοιπόν ρε μάγκες,τι φάση?Πως ξηγιέστε εσείς?Πλένετε τα χέρια σας ΠΡΙΝ το κατούρημα?ΜΕΤΑ?Και ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ?Η΄καθόλου?
Τη βρίσκετε την μικροβιολόγα και σεις υπερβολική η΄εγώ είμαι ο λέσις που τα πλένω μόνο μετά???(και όχι πάντα)
:think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.881
Κριτικές
1
Like
28.740
Πόντοι
8.006
Εγω λεω παρε δρομο και γρηγορα μακρια απο την τρελή.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.242
Κριτικές
31
Like
11.984
Πόντοι
5.097
Τα πλένουμε ΠΑΝΤΑ πριν και ποτέ μετά.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.056
Πόντοι
24.596
στα αρχιδια σου ρε τυπε,μην πλενεσαι ποτε καθολου  :zombie: :zombie: :zombie:
 

Συνημμένα

  • ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ.png
    ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ.png
    296,9 KB · Εμφανίσεις: 16

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
το πρωτο πραγμα που κανω οταν μπαινω στο σπιτι ειναι να πλυνω τα χερια

θελω επισης να τονισω οτι αν δεν χεσω το πρωι, ΔΕΝ φευγω απο το σπιτι γιατι μισω τις δημοσιες τουαλετες οπως ο διαολος το λιβανι

οσον αφορα την ουρηση, πλενω τα χερια παντα μετα το κατουρημα γιατι φυσικα δεν θελω να πιανω τα βιβλια η τα επιπλα του σπιτιου και αυτα μετα να μυριζουν ουρα

 

Επισκέπτης
Εγω λεω παρε δρομο και γρηγορα μακρια απο την τρελή.

1)γαμιέται καλά
2)είναι αδύνατη με βυζάρες,κωλάρα και μπουτάρες...ακριβώς δηλαδή το σωματότυπο που γουστάρω
3)δεν μούχει ξαναβγάλει τέτοια κουσούρια τόσα χρόνια η μαλακισμένη

εσύ τύπε άλεξ που είσαι και επιστήμονας για πε,πως ξηγιέσαι με το πλύσιμο χεριών?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.056
Πόντοι
24.596
το πρωτο πραγμα που κανω οταν μπαινω στο σπιτι ειναι να πλυνω τα χερια

θελω επισης να τονισω οτι αν δεν χεσω το πρωι, ΔΕΝ φευγω απο το σπιτι γιατι μισω τις δημοσιες τουαλετες οπως ο διαολος το λιβανι

οσον αφορα την ουρηση, πλενω τα χερια παντα μετα το κατουρημα γιατι φυσικα δεν θελω να πιανω τα βιβλια η τα επιπλα του σπιτιου και αυτα μετα να μυριζουν ουρα
ετσι τυπε .και βγαλσιμο παπουτσιων πριν μπουμε σπιτι.και απλωμα ρουχων στο μπαλκονι κατευθειαν :hi: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.056
Πόντοι
24.596
ρε τυπε πας καλα ;ζητας απο δικηγορο να σου πει γιατι επιστημονικα πρεπει να πλενουμε τα χερια μας.δεν στα μαθε κανεις απο το σπιτι και θα στα μαθουν εδω στο bou :S :S :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.881
Κριτικές
1
Like
28.740
Πόντοι
8.006
1)γαμιέται καλά
2)είναι αδύνατη με βυζάρες,κωλάρα και μπουτάρες...ακριβώς δηλαδή το σωματότυπο που γουστάρω
3)δεν μούχει ξαναβγάλει τέτοια κουσούρια τόσα χρόνια η μαλακισμένη

εσύ τύπε άλεξ που είσαι και επιστήμονας για πε,πως ξηγιέσαι με το πλύσιμο χεριών?
Πλυσιμο παντα και πριν και μετα. Αλλά δεν ειναι αυτο το θεμα. Το θεμα ειναι οτι εχεις μια μικροφοβικη να σου κανει bullying καθαριοτητας. Αυριο μεθαυριο θα σου πει κατι αλλο. Δεν γινεται ετσι.
 

Επισκέπτης
ρε τυπε πας καλα qζητας απο δικηγορο να σου πει γιατι επιστημονικα πρεπει να πλενουμε τα χερια μας.δεν στα μαθε κανεις απο το σπιτι και θα στα μαθουν εδω στο bou :S :S :S

εσένα που στα μάθανε από το σπίτι δηλαδή ρε τύπε για δε μιλάς?
δώσε τα φώτα σου άρχοντα
 

Επισκέπτης
Πλυσιμο παντα και πριν και μετα. Αλλά δεν ειναι αυτο το θεμα. Το θεμα ειναι οτι εχεις μια μικροφοβικη να σου κανει bullying καθαριοτητας. Αυριο μεθαυριο θα σου πει κατι αλλο. Δεν γινεται ετσι.

σωραίος τύπε,κατανοητό και δεκτό,τόχω,σε πιάνω
:headbaning2:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Υποχονδριοι ειστε ρε τυποι;;;; πλησιμο χεριων μονο μετα τη τουαλετα!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.056
Πόντοι
24.596
εσένα που στα μάθανε από το σπίτι δηλαδή ρε τύπε για δε μιλάς?
δώσε τα φώτα σου άρχοντα
ακου τυπε,τον πουτσο σου που θα πιασεις εσυ με τα χερια σου αυτη θα βαλει μετα απο λιγο στο στομα της για ακα τσιμπουκι.εσυ λοιπον με τα χερια σου θα εχεις πιασει στο μεταξυ την χειρολαβη στο λεωφορειο,το κουμπι του ασανσερ,λεφτα,κλειδια,θα εχεις χαιρετησει με χειραψια τον φιλο σου τον ντελιβερα π που μπορει να εχει και πανουκλα και δεν ξερω τι αλλο θα εχεις πιασει. :S :S :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.881
Κριτικές
1
Like
28.740
Πόντοι
8.006
Υποχονδριοι ειστε ρε τυποι;;;; πλησιμο χεριων μονο μετα τη τουαλετα!!!
Να σου το θεσω αλλιως τύπε. Πες οτι τωρα που γραφεις στο πληκτρολογιο, σου ερχεται να πας τουαλετα. Σε πληροφορω οτι το πληκτρολογιο ειναι απο τα πιο μολυσματικα αντικειμενα του σπιτιου. Θα πιασεις το πουλι σου να κατουρησεις ετσι? Και γιατι πλυσιμο μετα μονο? Σιχαινεσαι πιο πολυ το πουλι ή τα ουρα σου απο το μικροβιακό παρτυ του πληκτρολογιου σου?
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Δε γραφω απο πληκτρολογιο αλλα απο το αιφον! Και ειναι πεντακαθαρο!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.056
Πόντοι
24.596
Πλυσιμο παντα και πριν και μετα. Αλλά δεν ειναι αυτο το θεμα. Το θεμα ειναι οτι εχεις μια μικροφοβικη να σου κανει bullying καθαριοτητας. Αυριο μεθαυριο θα σου πει κατι αλλο. Δεν γινεται ετσι.
σωστα τυπε,αυριο μεθαυριο μπορει να του πει και να λουστει,παει,την γαμησε ο τυπος :S :S :S
 

Συνημμένα

  • tziva.jpg
    tziva.jpg
    10,4 KB · Εμφανίσεις: 9

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom