Νέα

Μεταφορά δεδομένων απο Samsung s3 σε Samsung s8

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα reoust
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας

Θέλω να μεταφέρω όλα τα δεδομένα (επαφές, αρχεία, εφαρμογές κλπ) από το παλιό κινητό στο καινούριο και απ' ότι ξέρω ο πιο εύκολος τρόπος είναι το Samsung Smart Switch Mobile αλλά το s3 τελευταία μου έκανε πολλά παλαβά και φοβαμαι μήπως έχει αρπάξει τίποτα ιούς. Η ερώτηση είναι η εξής, αν χρησιμοποιήσω την συγκεκριμένη εφαρμογή θα μεταφέρει και τους ιούς (αν υπάρχουν)μαζι με ολα τα υπόλοιπα?

Μπορεί καποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα σας

Θέλω να μεταφέρω όλα τα δεδομένα (επαφές, αρχεία, εφαρμογές κλπ) από το παλιό κινητό στο καινούριο και απ' ότι ξέρω ο πιο εύκολος τρόπος είναι το Samsung Smart Switch Mobile αλλά το s3 τελευταία μου έκανε πολλά παλαβά και φοβαμαι μήπως έχει αρπάξει τίποτα ιούς. Η ερώτηση είναι η εξής, αν χρησιμοποιήσω την συγκεκριμένη εφαρμογή θα μεταφέρει και τους ιούς (αν υπάρχουν)μαζι με ολα τα υπόλοιπα?

Μπορεί καποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ!

Μπουκα τυπε  :think: :S :S :S
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Καλησπέρα σας

Θέλω να μεταφέρω όλα τα δεδομένα (επαφές, αρχεία, εφαρμογές κλπ) από το παλιό κινητό στο καινούριο και απ' ότι ξέρω ο πιο εύκολος τρόπος είναι το Samsung Smart Switch Mobile αλλά το s3 τελευταία μου έκανε πολλά παλαβά και φοβαμαι μήπως έχει αρπάξει τίποτα ιούς. Η ερώτηση είναι η εξής, αν χρησιμοποιήσω την συγκεκριμένη εφαρμογή θα μεταφέρει και τους ιούς (αν υπάρχουν)μαζι με ολα τα υπόλοιπα?

Μπορεί καποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ!
Δεν έχεις συνδέσει το gmail σου;Αυτό θα σου μεταφέρει επαφες στο νέο κινητό.Αφού έχεις πρόβλημα μην περνάς πάλι τις εφαρμογές γιατι κάποια απο αυτές σου το δημιουργεί.
 
OP
OP
R

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
Δεν έχεις συνδέσει το gmail σου;Αυτό θα σου μεταφέρει επαφες στο νέο κινητό.Αφού έχεις πρόβλημα μην περνάς πάλι τις εφαρμογές γιατι κάποια απο αυτές σου το δημιουργεί.
Να κάνω συχρονισμό με το gmail λές? Βασικα οι επαφές ειναι το θέμα, για τις εφαρμογές χέστηκα τις ξανα κατεβάζω. Αλλα έλεγα μήπως το κάνω με το άλλο που μεταφέρει τα πάντα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Να κάνω συχρονισμό με το gmail λές? Βασικα οι επαφές ειναι το θέμα, για τις εφαρμογές χέστηκα τις ξανα κατεβάζω. Αλλα έλεγα μήπως το κάνω με το άλλο που μεταφέρει τα πάντα
Ναι ,συχρονισμό.ΞΕκίνα με παρθένο κινητό να είσαι ήσυχος.
 

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.147
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
796
Να κάνω συχρονισμό με το gmail λές? Βασικα οι επαφές ειναι το θέμα, για τις εφαρμογές χέστηκα τις ξανα κατεβάζω. Αλλα έλεγα μήπως το κάνω με το άλλο που μεταφέρει τα πάντα
Αφου σε καινε οι επαφες καντες αντιγραφη στη sim η στην καρτα μνημης και βαλτες στο αλλο μετα ενα φορματ το s3 και εισαι μπομπα θα δουλευει μια χαρα
 
OP
OP
R

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
Αφου σε καινε οι επαφες καντες αντιγραφη στη sim η στην καρτα μνημης και βαλτες στο αλλο μετα ενα φορματ το s3 και εισαι μπομπα θα δουλευει μια χαρα
Εντάξει τις μετέφερα με το gmail. Ζορίστηκα λίγο αλλά τα κατάφερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom