Νέα

Στα άδυτα της ρουμανικής βιομηχανίας Live Sex Webcams

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
10.686
Αποδεικνύεται περίτρανα ότι η μαλακία δεν είναι ελληνική πρωτοτυπία! :2funny:
 

Dr.Socrates

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Τέσσερις χιλιάδες ευρώ το μήνα σε μια χώρα που ο μέσος μισθός είναι γύρω στα 400 ευρώ.
Άλλες τέσσερις χιλιάδες ευρώ για τον άμεσο εργοδότη των κοριτσιών.
Και διπλάσιο ποσό σαν έσοδο για την ιστοσελίδα που τις φιλοξενεί.
Κανονική βιομηχανία δηλαδή που κινεί για τα καλά την οικονομία της Ρουμανίας.
Αν σε αυτά υπολογίσει κάποιος και τα υπόλοιπα έμμεσα έσοδα που υπάρχουν από παρεμφερείς δραστηριότητες (Ρουμάνες εκδιδόμενες που δουλεύουν σε τόσες και τόσες χώρες) μπορεί να καταλάβει για τι οικονομικά μεγέθη μιλάμε. 
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Με την εξάπλωση του web chating, η παραδοσιακή βιομηχανία ταινιών πορνό φαίνεται να έχει χάσει μεγάλο μερίδιο από την αγορά, καθώς οι "πελάτες" φαίνεται να κουράστηκαν από τις υπερβολικά στυλιζαρισμένες και πολλές φορές αφύσικες γυναίκες των ταινιών πορνό και ψάχνουν για τις "γυναίκες της διπλανής πόρτας" στα σχετικά sites.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
γερμανοι,νορβηγοι,ΕΛΒΕΤΟΙ,και αμερικανοι οι απολυτοι αυνανες
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Τέσσερις χιλιάδες ευρώ το μήνα σε μια χώρα που ο μέσος μισθός είναι γύρω στα 400 ευρώ.
Άλλες τέσσερις χιλιάδες ευρώ για τον άμεσο εργοδότη των κοριτσιών.
Και διπλάσιο ποσό σαν έσοδο για την ιστοσελίδα που τις φιλοξενεί.
Κανονική βιομηχανία δηλαδή που κινεί για τα καλά την οικονομία της Ρουμανίας.
Αν σε αυτά υπολογίσει κάποιος και τα υπόλοιπα έμμεσα έσοδα που υπάρχουν από παρεμφερείς δραστηριότητες (Ρουμάνες εκδιδόμενες που δουλεύουν σε τόσες και τόσες χώρες) μπορεί να καταλάβει για τι οικονομικά μεγέθη μιλάμε. 

Τυχαία ανακάλυψα μια άλλη ιστοσελιδα με καμερες που γραφει απο κατω ποσα βγαζει η κοπελα. Η νουμερο ενα εκεινη τη στιγμη που ειδα, είναι Ρουμάνα και ειχε βγαλει 600 ευρω σε μια συνδεση. Αν  εμπαινε καθημερινα, και ειχε την ιδια επιτυχια, θα εβγαζε 18,000 ευρω το μηνα. Εχω δει ατομα να πληρωνουν και 1000 ευρω, και πιο πάνω απλα γιατι έτσι, και χωρις καν πριβέ.
 

Dr.Socrates

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Τυχαία ανακάλυψα μια άλλη ιστοσελιδα με καμερες που γραφει απο κατω ποσα βγαζει η κοπελα. Η νουμερο ενα εκεινη τη στιγμη που ειδα, είναι Ρουμάνα και ειχε βγαλει 600 ευρω σε μια συνδεση. Αν  εμπαινε καθημερινα, και ειχε την ιδια επιτυχια, θα εβγαζε 18,000 ευρω το μηνα. Εχω δει ατομα να πληρωνουν και 1000 ευρω, και πιο πάνω απλα γιατι έτσι, και χωρις καν πριβέ.

Και όντως μιλάμε για στοιχεία που προέρχονται από μία και μόνο,την κορυφαία(όπως αναφέρεται)ιστοσελίδα στη Ρουμανία που παρέχει τις συγκεκριμένες υπηρεσίες!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Και όντως μιλάμε για στοιχεία που προέρχονται από μία και μόνο,την κορυφαία(όπως αναφέρεται)ιστοσελίδα στη Ρουμανία που παρέχει τις συγκεκριμένες υπηρεσίες!

Ναι, εγώ δεν μιλάω για το livejasmin όμως.
Επίσης αρκετές κοπέλες χρησιμοποιούν 3 και 4 διαφορετικές ιστοσελίδες ταυτόχρονα, και μαζεύουν ακόμα περισσότερα.
 

Ariesss

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ποτέ δεν κατάλαβα όλους αυτούς που δίνουν τόσα λεφτά για κάμερες. Καλύτερα να πας να γαμήσεις παρά να ξοδεύεις λεφτά για να παίρνεις μάτι μια μέσω PC.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Ποτέ δεν κατάλαβα όλους αυτούς που δίνουν τόσα λεφτά για κάμερες. Καλύτερα να πας να γαμήσεις παρά να ξοδεύεις λεφτά για να παίρνεις μάτι μια μέσω PC.

Συμφωνώ τα μάλα!
 

Dr.Socrates

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Ποτέ δεν κατάλαβα όλους αυτούς που δίνουν τόσα λεφτά για κάμερες. Καλύτερα να πας να γαμήσεις παρά να ξοδεύεις λεφτά για να παίρνεις μάτι μια μέσω PC.

Να είσαι σίγουρος πως το ίδιο λένε και αναρωτιούνται αυτοί που το κάνουν για όσους πάνε και δίνουν λεφτά για να γαμήσουν. :grin:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΝΑ ΤΙΠ σε τρελο μουνι ποσο????
18,000$
μου επεσε το σαγονι!!!!!!!!!!!
οκ αυτο συμβαινει 1 φορα στα 5 χρονια.Η οτυπος ειχε τα εκατομμυρια.
υπαρχουν πολλες που βγαζουν 4,5 χιλιαρικα αναφερω μια ρουμανα μουναρα(antonia23/cam4).
οι πιο πολλες ομως μεσο ορο 800-2000 και ΑΝ.
ΛΟΓΟ αυπνιας "εκαιγα" χρονο εκει, ποτε δεν εβαλα λεφτα απο το 2009,(εβαλα το 2013 κ αυτο ενα πεταμενο δεκαρικο).
ειχα γνωρισει 2-3 κ αυτο επειδη βαριοντουσαν στο" δειξε κωλο, δειξε μουνι"... καπου θελαν κ κανονικο τσατ.
ειχα μια ρουμανα μου ελεγε ενας ελβετος ειχε σκασει 450 ευρω (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!!),
και τι δεν την εβαλε να κανει, απο πρωκτικο με δονητη, εως να "κανει" την μαμα του.
Η εξηγηση ειναι...
-ατομα με διαστροφες
-ατομα δειλα
-ατομα που ισως φοβουνται το σεξ.
-ατομα που εχουν τοσα λεφτα που τα 100-500 για αυτους ειναι 1 ευρω.
-ατομα που "ψαχνουν" μεσω καμερας μουναρες για ισως real  μετα.
-ατομα που απλα "καινε" τον χρονο τους ασκοπα χωρις να χαλανε λεφτα.
-πλειοψηφια  χαζα αμερικανακια...ΠΑΡΘΕΝΟΙ Κ ΑΝΗΛΙΚΟΙ.
-------------------------------------------------------------------------
ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ(σαν κ μενα πχ), που θελουν απλα να "ριξουν" μια περιμενοντας ενα μ@@@ ελβετο,γερμανο να πληρωσει!!
-------------------------------
εστω ομως και τα 1000-1500 για ρουμανια,μολδαβια,ρωσια(επαρχια), ουκρανια ειναι ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ.
σιγουρα θα υπαρχουν κ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ  αλλα θα εχουν μπλοκαρει την ελλαδα.
----------------------------------------------------------------------------------------
ΣΥΝ η τσοντα αλλαζει..
-σινεμα στα 70ς-80ς
-βιντεοκασσετα
-dvd
-περιπτερο με ντιβιντι
-ιντερνετ
το επομενο βημα ηταν οι καμερες.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΣΤΗΣΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ---ΜΑΓΚΕΣ ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΟ 50% ΑΕΡΙΤΖΙΔΙΚΑ ΛΕΦΤΑ.
δουλεια που με σωστο μαρκετινγκ δεν κλεινει ΠΟΤΕ!!! και αυξανει τα κερδη.
αν το λεγαμε αυτο το 1998  πχ θα λεγαν τι μαλακια ιδεα!!!
οι μ@@@ ιδεες μερικες φορες ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΕΡΔΗ.
ΠΧ ΤΟ BOURDELA.COM
Μαγκες ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΕΓΙΣΤΟΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝ ΠΡΑΞΗ.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Το Chaturbate έχει τρελή κινηση από λεφτά.
τα tokens εκεί είναι το δεκαπλάσιο σε δολάρια.
Δηλαδή αν κάποιος στείλει 1000 tokens, σημαίνει ότι έδωσε 100 δολάρια, από τα οποία τα 50 παίρνει η κοπέλα και τα 50 το site.
Ρίξτε μια ματιά στην hotfallingdevil όταν είναι online. Ο λογαριασμός της παίρνει πραγματικά φωτιά.
Μέχρι αυτή τη στιγμή την ακολουθούν 544336 άτομα.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ρίξτε μια ματιά στην hotfallingdevil όταν είναι online. Ο λογαριασμός της παίρνει πραγματικά φωτιά.
Μέχρι αυτή τη στιγμή την ακολουθούν 544336 άτομα.
Η hotfallingdevil εχει τα ποιο απιστευτα φυσικα βυζια που εχω δει ποτε. Βεβαια ειναι παρα πολυ μικρη και πιστευω το webcamming, θα επηρεάσει αρνητικά την μετέπειτα ζωή της.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
34
Like
4.159
Πόντοι
7.195
ο "πολιτισμένος" δυτικός άντρας έχει πάθει αποπροσανατολισμό και έχει αποκτήσει τόσες ανασφάλειες που διαταραχές που φοβάται την άμεση σεξουαλική και κοινωνική επαφή και την αντικαθιστά με την απρόσωπη του ίντερνετ
και οι κυβερνήσεις τον αβαντάρουν με νόμους σαν κι αυτόν που είδαμε κι εμείς πρόσφατα
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Η hotfallingdevil εχει τα ποιο απιστευτα φυσικα βυζια που εχω δει ποτε. Βεβαια ειναι παρα πολυ μικρη και πιστευω το webcamming, θα επηρεάσει αρνητικά την μετέπειτα ζωή της.

Δεν εχεις κι αδικο αλλα αν σκεφτείς οτι βγαζει ανετα 25000 ευρω μηνιαίως ενω αν ειχε δουλεια στο Βουκουρεστι θα εβγαζε μετα βιας 500, προφανως ψηλοχ3στηκε για το μετεπειτα. Μη σου πω θα την ζηλευαν κι ολας.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Δεν εχεις κι αδικο αλλα αν σκεφτείς οτι βγαζει ανετα 25000 ευρω μηνιαίως ενω αν ειχε δουλεια στο Βουκουρεστι θα εβγαζε μετα βιας 500, προφανως ψηλοχ3στηκε για το μετεπειτα. Μη σου πω θα την ζηλευαν κι ολας.
Τυπε μου εχω γνωρισει real life καποιες απο τετοια site (οπως και καποιοι αλλοι απο εδω μεσα).
Δε ξερω ποσα λεφτα βγαζει η συγκεκριμένη, σιγουρα πολλά, αλλα αν δε τα επενδυσει σωστα για το μελλον της, αργοτερα θα ζητιανευει λεφτα για φαγητο οπως καποιες αλλες που ετυχε να μαθω.
Αρκετουτσικες ρουμανες cam girls εχω μαθει εκ των εσω ειναι cockheads, ισως και η συγκεριμένη.

Θελω να πω οτι ΑΥΤΗ η δουλεια της γαμαει κυριολεκτικα το ολο mentality που εχουν. Aμα ηταν έξυπνες αυτες που βγαζουν τα τρελα λεφτα, θα εκαναν οικονομια ενα χρονο θα αγοραζαν 2-3 studio διαμερισματα, θα τα εβαζαν στο booking.com για ενοικιαση, και θα καθοντουσταν ολη την υπολοιπη τους ζωη κανοντας διακοπες και κρατωντας τον αυτοσεβασμο τους, χωρις να ντρεπονται να πουν την δουλεια κανουν σε συγγενεις και φιλους.

Επισης ασχετως χρηματων, ειδικα αυτες που κανουν χρονια αυτην την δουλεια, εχουν ολες μα ολες ψυχολογικα προβληματα.
Ολα αυτα απο λεω μου τα εχουν πει πρωην cam girls ρουμανες που εχω γνωρισει απο κοντα.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
234
Πόντοι
36
Τυπε μου εχω γνωρισει real life καποιες απο τετοια site (οπως και καποιοι αλλοι απο εδω μεσα).
Δε ξερω ποσα λεφτα βγαζει η συγκεκριμένη, σιγουρα πολλά, αλλα αν δε τα επενδυσει σωστα για το μελλον της, αργοτερα θα ζητιανευει λεφτα για φαγητο οπως καποιες αλλες που ετυχε να μαθω.
Αρκετουτσικες ρουμανες cam girls εχω μαθει εκ των εσω ειναι cockheads, ισως και η συγκεριμένη.

Θελω να πω οτι ΑΥΤΗ η δουλεια της γαμαει κυριολεκτικα το ολο mentality που εχουν. Aμα ηταν έξυπνες αυτες που βγαζουν τα τρελα λεφτα, θα εκαναν οικονομια ενα χρονο θα αγοραζαν 2-3 studio διαμερισματα, θα τα εβαζαν στο booking.com για ενοικιαση, και θα καθοντουσταν ολη την υπολοιπη τους ζωη κανοντας διακοπες και κρατωντας τον αυτοσεβασμο τους, χωρις να ντρεπονται να πουν την δουλεια κανουν σε συγγενεις και φιλους.

Επισης ασχετως χρηματων, ειδικα αυτες που κανουν χρονια αυτην την δουλεια, εχουν ολες μα ολες ψυχολογικα προβληματα.
Ολα αυτα απο λεω μου τα εχουν πει πρωην cam girls ρουμανες που εχω γνωρισει απο κοντα.
Πως τις γνώρισες τύπε ; Ενδιαφέρομαι κι εγώ να γνωρίσω τέτοιες. Στέλνεις πμ ; Η δίνεις σκαιπ δημόσια στο τσατ του καναλιού τους και κανείς πριβέ τσατ ;
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Πως τις γνώρισες τύπε ; Ενδιαφέρομαι κι εγώ να γνωρίσω τέτοιες. Στέλνεις πμ ; Η δίνεις σκαιπ δημόσια στο τσατ του καναλιού τους και κανείς πριβέ τσατ ;
Tυπε πρεπει να ξοδεψεις πολυ χρονο, οχι απαραιτητα χρήμα, και να εισαι εμφανισιμος με χιουμορ. Πανω κατω οτι ισχυει και real life.
Συνηθως οι γκομενες αν γουσταρουν ποιο εις βαθος επικοινωνία, δινουνε μονες τους skype η χυμα στο κυμα το νουμερο τους σε pm.
Private sex chat επι χρήμασι, τελευταια φορα ειχα κανει θυμαμαι το 2009  :2funny:
Δεν αξιζει κατ'εμε το Private sex chat, καθως να πας σε ξενοδοχειο να γαμησεις real life μια μουναρα ρωσιδα city tour, κοστιζει 2,5 ευρω το λεπτο. Aυτο μαλιστα το λεω στα μουτρα σε διαφορες που τυχαινει να με ρωτησουν... Εμμέσως πλην σαφως τις λεω, κοιτα αν θες λεφτα απο εμενα, θα πρεπει να γαμηθεις μαζι μου real life. Διαφορετικα πανε κανε επι πληρωμη webcam sex με μεσηλικες, η συνταξιούχους δυτικους  :sunglasses:

Η πρωτη που ειχα γνωρίσει ηταν θυμαμαι Οκτώμβριος του 2009, και μαλιστα ειχε έρθει η ίδια να με δει καθως τοτε το εισητηριο με Blue Air ηταν 45-50 ευρω τοτε roundtrip απο βουκουρεστι. Δεν καυλωσα με την παρτη της και ειμαστε φιλοι μεχρι και σημερα.

Η τελευταια που γνωρισα ηταν πριν 2 μηνες. Αυτη η παλαβη μου εφερε να γνωρισω τη μανα της στο 2ο ραντεβου :S

Απο τις 9 που γνωρισα συνολικα, εχω πηδηξει τις 3. Δυο απο τις 9 τις απέρριψα σεξουαλικως (η μια ηταν παχουλη, και η αλλη αν και ωραιο μουνι, μου ειπε οτι ειχε HPV και δε το ρισκαρα. Μπράβο της ομως για την ειλικρινια της).

Καποια πραγματα που εχω μαθει μετα απο χρονια ενασχόλησεως..πονο, ιδρώτα και αιμα με το συγκεκριμένο αθλημα:


  • [li]Οι βαλκάνιοι τσομπαναραιοι πουτσαραδες ελληνάρες ειναι ασύγκριτοι με λοιπες εθνικότητες, οπως αμερικανοι, αγγλοι, ισπανοι ιταλοι που απλα δεν υπαρχουν στο χαρτη του cam girl dating.[/li]
    [li]Αποφευγετε busy rooms, καθως ειναι full με δυτικους πυρφόρους που σπαταλάν ολη τους την περιουσια για να ζει η x,y γκομενα χλιδάτα και αυτοι να μενουν με την ψωλη στο χέρι.[/li]
    [li]Aποφυγετε οσο το δυνατον περισσοτερο "veterans" του camming. Ειναι για τον πουτσο τις περισσοτερες φορές και για το ψυχιατρειο.[/li]
    [li]Οι ιδανικοτεροι "στοχοι" ειναι γκομενες 30+ που ειτε το πιστευετε η οχι, εχουν ηδη μακροχρονη σχέση καμια 10αρια χρονια, η ειναι παντρεμένες χωρις παιδι, και ειναι newbies στο αθλημα.[/li]
    [li]Απο προσωπική εμπειρία οσα cam girls πηδηξα, ηταν γκομενες με τις οποιες ήδη ειχα κανει cam sex εκ των προτέρων. Οσες για καποιο λογο δεν ειχαν δει ποτε την πουτσα μου πριν, και βρεθηκαμε, το πραγμα δεν κατέληξε το κρεβατι, παρα μονο σε φασωμα (στην καλυτερη περιπτωση) με γλωσσοφιλα κτλ σε καμια καφετέρια.[/li]
    [li]Ποτέ μη δείχνετε την πούτσα σας με το καλημέρα στην γκομενα. Θα σας κατατάξει στην κατηγορία wanker. Αυτο πρεπει να γινει λιγο αργότερα, αφου εχει υπαρξει καποιο φλερτ, και αφου εχει δειξει σημαδια ενδιαφέροντος. Εστω και αχνά.[/li]
    [li]Τείνω να πιστέψω οτι υπάρχει μια σύγκλιση ερωτικου ενδιαφέροντος και flashing της πουτσας μας στην καμερα. Πιστευω οτι αμα δεν τον παιξουμε για την παρτη της γκομενας μετα απο ένα ευλογο χρονικο διάστημα, ειτε θα νομιζει οτι τον έχουμε μικρό, ειτε οτι δεν την γουστάρουμε αρκετα σεξουαλικά. (ξενέρωμα για αυτην, και στις δυο περιπτώσεις)[/li]

Παρακάτω αναφέρω 2 παραδείγματα απο τα ποιο αφασία real life περιστατικά που μου τύχανε:

  • [li]Σεπτέμβριος του 2010. Εγω 30 χρονων τοτε, η γκομενα 33. Γνωριστικαμε μεσα Ιουνιου, και μετα απο καθημερινo skype sex μου ειχε προτινει να συναντηθουμε. Εψησε λοιπον τον γκομενο της :rockon: :2funny: να ερθουνε Ελλαδα, στην χαλκιδικη. Της λεω, καλα πως θα βρεθουμε ρε μονοι μας, αμα εισαι με τον γκομενο...? Μου λεει ο δικος μου θα παει στο αγιο όρος, και μετα θα παρεις το αμαξι το βραδυ και θα έρθεις  :headbaning1: :rockon: :2funny:
    Ετσι και εγινε, οδηγησα 2,5ωρες και το μονο που ειχα στο μυαλο μου ηταν το μουνι της, οι σιλικονατες βυζαρες και το απιστευτο κωλαρακι της  :knockinb:
    Εφτασα λοιπον στο ξενοδοχειο (πολλαπλα bungalows) και παρκαρα το αμαξι εκει που μου ειπε. Μπηκε μεσα στο αμαξι, και μου ειπε δε γινεται να κυκλοφορουμε καθως ειχε γνωριστει ηδη με τον περίγυρο και δε γινονταν να την δουνε 12 το βραδυ με ένα άσχετο μαντραχαλέο που έσκασε μυτη απο το πουθενα :2funny: :2funny: :2funny:
    Τα καθισματα πισω, τσιπουκια, γλυψιματα, και μετα ridding κανονικο με κλειστα τα παραθυρα και ανοιχτο τον αερισμο.[/li]
    [li]Απριλιος του 2014. Πηγαινα για πλακα στο room ενος studio girl. Της εκανα πλακιτσες σεξουαλικες, και σε καποια φάση άνοιξε την καμερα μου. Δεν την τον πεταξα έξω. Συνεχισα τα χαζά μου εγω με flirting πλακιτσες. Το ιδιο σκηνικο παιχτηκε για λιγους μηνες, οπου και η ιδια ανταποκρινοταν με παρομοια παραμυθακια πχ τι θα μου εκανες αν ημουν τωρα στο δωματιο σου κτλ. Εγω εκεινη την περιοδο μολις ειχα χωρισει απο την Ουκρανη γκομενα που ειχα, οποτε επρεπε να πηδηξω μια αλλη γκομενα για να απαγκιστρωθω τελειως. Ενας φιλος μου ειχε πρηξει τα παπαρια να τον παω Βουκουρέστι, ετσι κλεισαμε για Ιουλιο. Θα φευγαμε ξημερωματα 03:30, και το βραδυ λεω στο γκομενακι αυριο το πρωι θα ειμαι βουκουρεστι! Μου λεει αληθεια? Της λεω ναι ρε, ανοιξε καμερα να δεις την βαλιτσα! Την ανοιγει και μου λεει, οκ οταν φτασεις και παρεις ρουμανικο νουμερο γραψτο μου εδω και θα το δω εγω. Της στελνω το επομενο απογευμα το νουμερο και καπακι με παιρνει τηλεφωνο και μου λεει να βρεθουμε. Της λεω της γκομενας εγω ειμαι old city τωρα, σε βολευει να περασεις για κανα ποτο? Μου λεει οχι δε θα ερθω, πες μου την οδο που μενεις και θα έρθω εγω στο διαμέρισμα σου αργότερα  :rockon: :knockinb:. Ηρθε λοιπον,και μετα απο κουβετα 2 ωρων της τον έχωσα και ηρεμησε. Μετα ολημερης ηταν στο texting και καθε βραδυ ερχοταν και την εχωνα, αλλα αυτο γιατι ειχε ήδη σχέση και δεν ηθελε να ρισκαρει να την δει ο δικος της :2funny: Αυτη παρεπεπτώντος, ηταν και η πρωτη γκομενα που γάμησα, ακριβως ένα μηνα ημερολογιακα απο την ημερα που ειχα κανει ολικη περιτομη, οποτε καρφωνα με μέγιστες εντάσεις. Αψογο το timing με το που πέσαν τα ράμματα  :headbaning1:[/li]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom