Νέα

Αξίζει να την κυνηγήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Ο λόγος που ρωτάω είναι ότι έχω μπει στην πρίζα με μια τύπισσα που έχω πετύχει μερικές φορές σε μια από τις στάσεις των νυχτερινών λεοφωρίων, και έχουμε μιλήσει μαζί. Η τύπισσα δουλεύει σε μπαρ, και προφανώς τα ρούχα της ήταν η στολή της δουλιάς (πάντα τα ίδια φορούσε όσες φορές την πέτυχα)

Έχω καιρό να την πετύχω (πάνω από 2 βδομάδες) και δε βλέπω την ώρα να την ξαναπετύχω. Το θέμα είναι δε ξέρω τι παίζει και έχει εξαφανιστεί; Την απέλυσαν; Τα παράτησε; Άλλαξε βάρδια και δουλεύει μεσημεριανές ώρες; Φτάνει να ξέρω για να μην περιμένω σα μαλάκας κάθε φορά που περνάω από τη στάση μπας και... :2funny:

Σκέφτηκα να μπανίσω σε ποια από τα μαγαζιά φοράνε τέτοια στολή γύρω από την περιοχή να μπω μέσα, και να ρωτήσω άμα δουλεύει εδώ η...τελοσπάντων όπως τους την περιγράψω δε την έχω ρωτήσει πως τη λένε. Αλλά λέω μη γίνω ρόμπα άμα κάνω κάτι τέτοιο.

(Μακάρι να μη το διαβάσει το θρεντ η ίδια. Δε θα γούσταρα καθόλου. :headbang:)
 

Επισκέπτης
Ο λόγος που ρωτάω είναι ότι έχω μπει στην πρίζα με μια τύπισσα που έχω πετύχει μερικές φορές σε μια από τις στάσεις των νυχτερινών λεοφωρίων, και έχουμε μιλήσει μαζί. Η τύπισσα δουλεύει σε μπαρ, και προφανώς τα ρούχα της ήταν η στολή της δουλιάς (πάντα τα ίδια φορούσε όσες φορές την πέτυχα)

Έχω καιρό να την πετύχω (πάνω από 2 βδομάδες) και δε βλέπω την ώρα να την ξαναπετύχω. Το θέμα είναι δε ξέρω τι παίζει και έχει εξαφανιστεί; Την απέλυσαν; Τα παράτησε; Άλλαξε βάρδια και δουλεύει μεσημεριανές ώρες; Φτάνει να ξέρω για να μην περιμένω σα μαλάκας κάθε φορά που περνάω από τη στάση μπας και... :2funny:

Σκέφτηκα να μπανίσω σε ποια από τα μαγαζιά φοράνε τέτοια στολή γύρω από την περιοχή να μπω μέσα, και να ρωτήσω άμα δουλεύει εδώ η...τελοσπάντων όπως τους την περιγράψω δε την έχω ρωτήσει πως τη λένε. Αλλά λέω μη γίνω ρόμπα άμα κάνω κάτι τέτοιο.

(Μακάρι να μη το διαβάσει το θρεντ η ίδια. Δε θα γούσταρα καθόλου. :headbang:)
Αν τη ξαναπετυχεις να τη ρωτησεις τι ωρα σχολαει.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
(Μακάρι να μη το διαβάσει το θρεντ η ίδια. Δε θα γούσταρα καθόλου. :headbang:)

Μπορει να διαβαζει την ημερησια ενημερωση για χεσιμο τυπε. Ειναι πιασαρικο θεμα και εχει βαθος!
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Ο λόγος που ρωτάω είναι ότι έχω μπει στην πρίζα με μια τύπισσα που έχω πετύχει μερικές φορές σε μια από τις στάσεις των νυχτερινών λεοφωρίων, και έχουμε μιλήσει μαζί. Η τύπισσα δουλεύει σε μπαρ, και προφανώς τα ρούχα της ήταν η στολή της δουλιάς (πάντα τα ίδια φορούσε όσες φορές την πέτυχα)

Έχω καιρό να την πετύχω (πάνω από 2 βδομάδες) και δε βλέπω την ώρα να την ξαναπετύχω. Το θέμα είναι δε ξέρω τι παίζει και έχει εξαφανιστεί; Την απέλυσαν; Τα παράτησε; Άλλαξε βάρδια και δουλεύει μεσημεριανές ώρες; Φτάνει να ξέρω για να μην περιμένω σα μαλάκας κάθε φορά που περνάω από τη στάση μπας και... :2funny:

Σκέφτηκα να μπανίσω σε ποια από τα μαγαζιά φοράνε τέτοια στολή γύρω από την περιοχή να μπω μέσα, και να ρωτήσω άμα δουλεύει εδώ η...τελοσπάντων όπως τους την περιγράψω δε την έχω ρωτήσει πως τη λένε. Αλλά λέω μη γίνω ρόμπα άμα κάνω κάτι τέτοιο.

(Μακάρι να μη το διαβάσει το θρεντ η ίδια. Δε θα γούσταρα καθόλου. :headbang:)

αν ρωτασ τετοια πραγματα εδω μεσα καλυτερα παρατα τα καμακια και πανε για ψαρεμα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Είχα έναν συμφοιτητή που εκανε κάτι τετοια..

Θυμάμαι ακριβώς ίδια περιπτωση με στάση λεωφορειου..
Εκανε κανά εξάμηνο να μιλήσει σε μια γκομενα που έβλεπε κάθε πρωί στη στάση και η τύπισσα τελικα ήταν φρεσκοαρραβωνιασμένη πιτσιρικα που τον τρολαρε κιολας οταν άρχισε να της λέει τις ρομαντικές παπαριές του.

Τζάμπα τα σενάρια και η αναμονή.. :jerking:

Φυσικά τους εξι αυτους μήνες που ειχε "ερωτευθει" :S τη συγκεκριμένη,
δεν έκανε τίποτα με άλλη γκομενα και όσο για μπουρδέλα ούτε λόγος..
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.026
Πόντοι
5.595
η διαδικασια του κυνηγιου της γυναικας λιγο εχει να κανει με το αποτελεσμα και πολυ περισσοτερο με τον ιδιο τον κυνηγο.
δε προσκεινται στη τετραγωνη λογικη που θα χρησιμοποιουσες αν ας πουμε ηθελες ν αγορασεις εναν υπολογιστη.
εφ οσον σου αρεσει αυτο που κανεις , ζηστο που λενε, follow your heart
πολλα περισσοτερα θα παρεις απο τη διαδικασια, παρα απο την "λογικη" παραλειψη της, αν αυτη βασιζεται στις οδηγιες καποιου αλλου.
οταν θα πρεπει να σταματησεις, θα το καταλαβεις απο μονος σου

η καψουρα ειναι μια διαδικασια που "καλιμπραρει" αλλα πραγματα μεσα μας..

good luck
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.710
Κριτικές
10
Like
2.045
Πόντοι
3.187
Ο πραγματικός κυνηγός δεν ρωτά αν θα πρεπει να κυνηγήσει, το κανει γιατι βρίσκει ενδιαφέρον στο παιχνίδι. Λοιπόν, αν γουστάρεις ξεκινά την ανίχνευση σαν λαγωνικό. Τι περιμένεις δηλαδή? την έγκριση μας?  :tn04:
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
Εισαι τραγικός τύπε.μιλήσατε και τι είπατε;; ονομα δε ξερεις,δουλειά δε ξέρεις....μηπως σε ρωτησε απλα κατι για το ωραριο του λεωφορείου και συ ερωτεύτηκες;  :happy:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
458
Πόντοι
3.245
η διαδικασια του κυνηγιου της γυναικας λιγο εχει να κανει με το αποτελεσμα και πολυ περισσοτερο με τον ιδιο τον κυνηγο.
δε προσκεινται στη τετραγωνη λογικη που θα χρησιμοποιουσες αν ας πουμε ηθελες ν αγορασεις εναν υπολογιστη.
εφ οσον σου αρεσει αυτο που κανεις , ζηστο που λενε, follow your heart
πολλα περισσοτερα θα παρεις απο τη διαδικασια, παρα απο την "λογικη" παραλειψη της, αν αυτη βασιζεται στις οδηγιες καποιου αλλου.
οταν θα πρεπει να σταματησεις, θα το καταλαβεις απο μονος σου

η καψουρα ειναι μια διαδικασια που "καλιμπραρει" αλλα πραγματα μεσα μας..

good luck


Αυτό που σου λεει ο mama είναι ολη η ουσια ζησε το ταξιδι...ορμα ;) ;)
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Εισαι τραγικός τύπε.μιλήσατε και τι είπατε;; ονομα δε ξερεις,δουλειά δε ξέρεις....μηπως σε ρωτησε απλα κατι για το ωραριο του λεωφορείου και συ ερωτεύτηκες;  :happy:

Δουλειά σας είπα ρε. Σε μπαρ δουλεύει. Και εγώ τις μίλησα πρώτος και καλά για το ωράριο...έπρεπε να βρω μια δικαιολογία να της μιλήσω.

Συνηθισμένη και ηλίθια δικαιολογία...αλλά τι σκατά άλλο να έβρισκα;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.458
Κριτικές
1
Like
31.832
Πόντοι
6.256
Εισαι τραγικός τύπε.μιλήσατε και τι είπατε;; ονομα δε ξερεις,δουλειά δε ξέρεις....μηπως σε ρωτησε απλα κατι για το ωραριο του λεωφορείου και συ ερωτεύτηκες;  :happy:
Κλασική περίπτωση άτολμου που η  πορεία του με τις γυναίκες θα τελειώσει στη Φυλής.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.903
Πόντοι
6.056
Κλασική περίπτωση άτολμου που η  πορεία του με τις γυναίκες θα τελειώσει στη Φυλής.
αν παρει σβαρνα τα μαγαζια
και ρωταει αν εχουν μια κοπελα ετσι και ετσι αλλα ονομα δεν ξερει
και οτι του ηρθε ο ερωτας εκει που καθοταν
θα παιξει απο stalker μεχρι ανεκδοτο...
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.334
Κριτικές
12
Like
5.705
Πόντοι
1.396
Τυπε μη μασάς.Συνεχισε την καλή δουλειά σου.Απλα μην είσαι περαστικός από τη στάση,πρέπει να κάτσεις σκοπετο,κάποια στιγμή θα περάσει.Τι είναι και 3-4 ώρες που θα περιμένεις μπροστά σε όσα μπορείς να κερδίσεις.  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
Ο λόγος που ρωτάω είναι ότι έχω μπει στην πρίζα με μια τύπισσα που έχω πετύχει μερικές φορές σε μια από τις στάσεις των νυχτερινών λεοφωρίων, και έχουμε μιλήσει μαζί. Η τύπισσα δουλεύει σε μπαρ, και προφανώς τα ρούχα της ήταν η στολή της δουλιάς (πάντα τα ίδια φορούσε όσες φορές την πέτυχα)

Έχω καιρό να την πετύχω (πάνω από 2 βδομάδες) και δε βλέπω την ώρα να την ξαναπετύχω. Το θέμα είναι δε ξέρω τι παίζει και έχει εξαφανιστεί; Την απέλυσαν; Τα παράτησε; Άλλαξε βάρδια και δουλεύει μεσημεριανές ώρες; Φτάνει να ξέρω για να μην περιμένω σα μαλάκας κάθε φορά που περνάω από τη στάση μπας και... :2funny:

Σκέφτηκα να μπανίσω σε ποια από τα μαγαζιά φοράνε τέτοια στολή γύρω από την περιοχή να μπω μέσα, και να ρωτήσω άμα δουλεύει εδώ η...τελοσπάντων όπως τους την περιγράψω δε την έχω ρωτήσει πως τη λένε. Αλλά λέω μη γίνω ρόμπα άμα κάνω κάτι τέτοιο.

(Μακάρι να μη το διαβάσει το θρεντ η ίδια. Δε θα γούσταρα καθόλου. :headbang:)
τυπε μηπως η στολη ηταν ιδια με αυτην που φοραν τα κοριτσια εδω ;ψαχνοντας λιγο λιγο να βρουμε το μπαρ :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Temptations-Ladyboy-Bar-001.jpg
    Temptations-Ladyboy-Bar-001.jpg
    67 KB · Εμφανίσεις: 35
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
Εισαι τραγικός τύπε.μιλήσατε και τι είπατε;; ονομα δε ξερεις,δουλειά δε ξέρεις....μηπως σε ρωτησε απλα κατι για το ωραριο του λεωφορείου και συ ερωτεύτηκες;  :happy:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Τι ρωτατε ρε παιδια? Στο μπου ειστε οχι στο σχεσεις.gr
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Τυπε μη μασάς.Συνεχισε την καλή δουλειά σου.Απλα μην είσαι περαστικός από τη στάση,πρέπει να κάτσεις σκοπετο,κάποια στιγμή θα περάσει.Τι είναι και 3-4 ώρες που θα περιμένεις μπροστά σε όσα μπορείς να κερδίσεις.  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Όχι γιατί υπάρχουν και άλλα άτομα που περιμένουν στην ίδια στάση συχνά και θα καταλάβουν τι παίζει. Θέλω να κρατήσω χαμηλό προφίλ.

Και εσείς που λέτε άτολμος...για να σας δούμε και σας άμα είχατε αρχίδια να τις μιλίσετε έστω και με μια ηλίθια δικαιολογία σαν αυτή.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Όχι γιατί υπάρχουν και άλλα άτομα που περιμένουν στην ίδια στάση συχνά και θα καταλάβουν τι παίζει. Θέλω να κρατήσω χαμηλό προφίλ.

Και εσείς που λέτε άτολμος...για να σας δούμε και σας άμα είχατε αρχίδια να τις μιλίσετε έστω και με μια ηλίθια δικαιολογία σαν αυτή.
Αν την ξαναπετυχεις ποτέ μίλα της ξεκάθαρα, πες ότι θα ήθελες να την γνωρίσεις καλύτερα και ότι σου αρέσει ή κάτι τέτοιο. Χίλιες φορές καλύτερο να ρισκάρεις να φας χυλόπιτα και να τελειώνει η ιστορία παρα να σπαταλας το χρόνο σου και το μυαλό σου σε κάτι που μπορεί να μην οδηγήσει πουθενά. Μιλάω εκ πείρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom