Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Χτες βραδυ ημουν Σαλονικα , ειχα ανεβει για δουλιτσα.. Ειπα να δω τι λενε τα στριπτιζαδικα της συμπρωτευουσας (για πρωτη φορα αν κ εχω ανεβει αρκετες φορες :idiot:)..

Ξεκινησα με το Καλιγουλα, το οποιο ειναι εντελως παρακμιακο, και παραδοξως, ειχε καθαρα ποτα !!!
Επαιζαν 6-7 κοπελες , τα 6 μπαζα αλλα παιδια η μια ηταν ενας αγγελος.  :boobies: :boobies: :bigdick:..Καρμεν το ονομα της...
Δεν καθησα, ξενερωσα κ πηγα στο Πλατινουμ... Παιδες δε ξερω αν εχετε παει οσοι δεν ειστε απο Σαλονικα, παντως το μαγαζι αυτο ,απο θεμα χωρου και κοριτσιων δεν εχεινα ζηλεψει τιποτα απο τα μαγαζια της Αθηνας, ισα ισα που ειναι και καλυτερο απο μερικα Αθηναικα. Προσωπικα τοσο μεγαλη πιστα δεν εχω ξαναδει.

Εκει που υστερει ειναι στο ποτο (παιδια το ποτηρι μου πρεπει ναχε ισαμε 7 κιλα δυναμιτιδα και πινω ρουμι, φαντασου στο ουισκυ..) και στις τιμες...
Υμαρτον!! 20εουρα το ποτο μου και 30 ενας απλος χορος του 5λεπτου!!!!

Επειδη ομως ο καλος θεουλης αγαπαει κ εμας τους καυλιαριδες (ετσι  πατερ??  ;) ;) )που οταν παμε σε τετοια μαγαζια δεν παμε μονο για χορους κ :jerking:,ετσι μου εστειλε κ μενα την Μαρλεν.
Καθομουν μονος, κ σκαει παρεα με μια αλλη, κ με βαζουν στη μεση, ζητωντας ποτο.Δεν ενεδωσα,κ ετσι μου σκαει κατευθειαν το ποιημα...Εγω κ η φιλη μου , στο δωματιο σου 400 ευρω..2 ωρες.
Επαιξα το παιχνιδακι της, και μου εδωσε το τηλ. της το οποιο κ ισχυει..
Επειτα την πηρα 1 απλο χορο λεγοντας της οτι θα το θεωρησω σαν μια πρωτη γευση (οποτε σα να της λεω βαλε τα δυνατα σου) και μου εκανε εναν απο τους πιο καλους χορους πουχω παρει ποτε,κ εχω παρει πολλους.

Τελικα συμφωνησαμε να βρεθουμε. Θα ερθει μονη της, η αλλη ηταν μπαζο κ δε γουσταρα.


Φιλοι Σαλονικοι συμπολεμιστες της καυλας και του ωμου σεξ :rockon: :rockon: , εδω θα χρειαστω τη βοηθεια σας.
Η κοπελα ειναι αποτι ειπε 33 χρονων, εχει την τελεια καυλοφατσα, σιλικονατο βυζακι αλλα πολυ ομορφο εχει κανει πολυ καλη δουλεια ο πλαστικος, τρελο σωματακι μαυρισμενο με σολαριουμ κλπ..
Ερχεται στο χωρο μου, και για μια ωρα παιρνει 150 γιουρια.. Δε δινει κουλουρι γαμωτο, δινει ομως σωμα, βυζακι κ φατσουλα (εγω εχω κ αδυναμια στο προσωπο) για ασπρισμα, ζητω η εικαστικη παρεμβαση.  :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:

Την εχει παρει καποιος? Πως σας φαινεται η τιμη? Δεν ειναι λιγο τσιμπιμενη??



 
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
150 € για ποση ωρα; αν ειναι για 1 ωρα ειναι παρα πολυ καλα. Η μαρλεν ειναι και απο τις καλες ;)
 
OP
OP
F

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ναι για μια ωριτσα ειπε. Και το μωρακι ειναι σκετη καυλα.. την εχεις παρει , ξερεις τι παιζει? Γιατι αποτι εχω ακουσει και αλλες λενε μια ωριτσα κ καθονται κανα εικοσαλεπτο.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Ολες παιζουνε τέτοιο στυλ απο κει μέσα , αλλά προσοχή για την Μάρλεν , είναι η γκόμενα που κάνει και το fuck show στην σκηνη και πρέπει να κουβαλάει πολύ βρωμιά .... μια δοκιμή με σαλιωμένο δάχτυλο , δοκίμασε την γεύση ... , θα καταλάβεις τι εννοώ
 
OP
OP
F

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ολες παιζουνε τέτοιο στυλ απο κει μέσα , αλλά προσοχή για την Μάρλεν , είναι η γκόμενα που κάνει και το fuck show στην σκηνη και πρέπει να κουβαλάει πολύ βρωμιά .... μια δοκιμή με σαλιωμένο δάχτυλο , δοκίμασε την γεύση ... , θα καταλάβεις τι εννοώ

Οχι καλε , τρελος εισαι? Θα βαλω το δαχτυλο που εβαλα στο μουνι της, στο στομα μου??
Δε κανω τετοια σκηνικα εγω ρε , για τετοια ειμαστε , ξερω γω τι κουβαλαει η καθεμια??
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μη μασάτε απο αυτα τα παραμυθάκια ... Και εμείς έχουμε πάρει τηλεφωνα. Και επειδή πήγαινω συχνά στο Platinum και παρακολουθώ τι παίζει , οι γκόμενες είναι μιλημένες να δίνουν τηλέφωνα ! Ηρθε μια μελαχροινή να ζητήσει ποτό , και τις είπα για βίζιτα. Μου απαντησε οτι παίρνει 300 ευρώ και οτι θα μου έδινε το τηλεφωνο της αμα την κερνούσα κανένα ποτο ( τι ποτο δηλαδη , νερο με μια φέτα πορτοκάλι μέσα  :headbang:

Δε θέλω να πω κάτι παραπάνω γιατι θα εκθέσω προσωπα ... Απλα να ξερετε οτι αυτες έχουν λύσει το οικονομικό τους και εμείς πάμε και αφήνουμε μεροκάματα εκει μεσα.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Το "κάνω και βίζιτες, κέρασέ με ένα ποτό και θα σου δώσω το τηλέφωνό μου" είναι παπάς που έχουμε φάει ολοι μας από στριπτιτζάδικα και κωλόμπαρα. Προσωπικά δεν ξαναμπαίνω καν στον κόπο... Όπως το λέει ο Nearos είναι.

Εγώ αλλού κόλλησα τώρα: έχει fuck-show στο Πλάτινουμ; Κάθε πότε; Τι ώρες;
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Πρόεδρε , πράγματι υπαρχει live sex show . Τώρα το πότε θα σε γελάσω ... Θυμάμαι οτι είχε πολύ κόσμο το μαγαζί οπότε τα ΣαββατοΚυριακα και όσων αφορά την ώρα , κατα τις 3-4
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Σαββατο , ποοοολυ πιο αργα . Μετα τις 5 . Η Μαρια ( ποια αλλη :) ) και ενας απο τους χορευτες .

Lesbian show ειναι πιο συχνο .
 
OP
OP
F

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μη μασάτε απο αυτα τα παραμυθάκια ... Και εμείς έχουμε πάρει τηλεφωνα. Και επειδή πήγαινω συχνά στο Platinum και παρακολουθώ τι παίζει , οι γκόμενες είναι μιλημένες να δίνουν τηλέφωνα ! Ηρθε μια μελαχροινή να ζητήσει ποτό , και τις είπα για βίζιτα. Μου απαντησε οτι παίρνει 300 ευρώ και οτι θα μου έδινε το τηλεφωνο της αμα την κερνούσα κανένα ποτο ( τι ποτο δηλαδη , νερο με μια φέτα πορτοκάλι μέσα  :headbang:

Δε θέλω να πω κάτι παραπάνω γιατι θα εκθέσω προσωπα ... Απλα να ξερετε οτι αυτες έχουν λύσει το οικονομικό τους και εμείς πάμε και αφήνουμε μεροκάματα εκει μεσα.


Nαι ρε αδερφε, αλλα εμενα ουτε 300 μουπε, ουτε ποτο ζητησε για να δωσει τηλεφωνο.. Ισα ισα που τοδωσε αφου εφαγε χυλοπιτα οταν ζητησε ποτο.
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Άπο όσες ζήτησα τηλ. μου το έδωσαν . Ξέρω που μένουν 2 απο δάυτες... ΑΛΛΑ δεν έκανα τίποτα γιατί δε με άφηναν. Σου λέει κάτι αυτό ?

Δε λέω οτι δε μπορεί να συμβεί κάτι , και όποιος τα κατάφερει είναι μεγάλος μάγκας
αλλά καλύτερα να κρατάτε μικρο καλάθι σε αυτές τις περιπτώσεις
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλα κανετε και μας τα λετε αυτα παιδια για να προσεχουμε :)
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Πολύ σπάνιο να συμβεί κάτι τέτοιο και μάλιστα με το καλησπέρα και χωρίς ποτό. Για την μόνη που θεωρώ πιθανό να συμβεί είναι η Μαγλέν. Η γκόμενα κουβαλάει πολύ τρέλα πάνω της (όπως και πολύ ωραία βυζιά  :boobies:) που με βάζει σε σκέψεις πως ίσως......... δεν ξέρω......... μπορεί......... πιθανόν να.... το κάνει  :rockon:
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Ολες παιζουνε τέτοιο στυλ απο κει μέσα , αλλά προσοχή για την Μάρλεν , είναι η γκόμενα που κάνει και το fuck show στην σκηνη και πρέπει να κουβαλάει πολύ βρωμιά .... μια δοκιμή με σαλιωμένο δάχτυλο , δοκίμασε την γεύση ... , θα καταλάβεις τι εννοώ
οταν λες βρωμια εννοεις καποιο αφροδισιο νόσημα ή και κατι σοβαροτερο;
Τα μαγαζια αυτα δε τις τσεκαρουν καθε λιγο και λιγακι; Αναρωτιέμαι, γιατί δεν τους συμφέρει να βγει καποια βρωμα για ιό από το μαγαζί τους.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Φιλε ta-suka-skafh ολες οι κοπελες που δουλευουνε σε στριπ εχουνε βιβλιαριο υγειας ,που δηλωνει οτι εχουνε κανει ολες τις εξετασεις σε νοσοκομειο,η διαφορα ειναι οτι εχει διαρκεια ισχυος 5 ετη ,δηλ. κανουνε εξετασεις οταν το βγαζουνε και μετα απο 5 χρονια κανουνε παλι .Τωρα αντε να βγαλεις ακρη τη μπορει να συμβει μεσα σε 5 χρονια
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
5 χρονια; τοσα πολλα; :ο Εσυ απο που το ξερεις οτι παει ετσι ειναι βεβαιο;
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Συνηθως κανουν εξετασεις οταν για καποιο λογο χρειαστει να ανανεωσουν το βιβλιαριο .
Εννοω οτι μπορει το βιβλιαριο να ληξει και αν δεν χρειαστει να μην το ανανεωσει ...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Φιλε ta-suka-skafh ειναι 100% σιγουρο αυτο που σου λεω,5 χρονια
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ρε μπας και ειναι η γνωστη Μαρλεν (πρωην Μπελαλινα κλπ.) που ζητουσε Ε9 και εχει τελευταια εξαφανισθει απο Αθηνα?  (μη ξεχναμε οτι η Βουλγαρικη Μαφια οργωνει στη Σαλονικη).  Γιατι ολα τα υπολοιπα τεριαζουν φοβερα!
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Φιλε Civ Sota η Μαρλεν ειναι απο Μαροκο με Γαλλικο διαβατηριο,δεν νομιζω να ειναι αυτη που λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom