Νέα

Isabella BigCock

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα semper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Δευτερη φορα μεσα σε 3 μερες που την συναντω. Και συνολικα πεμπτη φορα.
Μαζι με την φιλη της την αντζελινα ειναι αθηνα. Θα κατσει μεχρι δευτερα και μετα
θα παει και θεσσαλονικη και μυκονο.
Οποιος θελει να ζησει εναν πραγματικο βιασμο, ειναι οι καταλληλες.
Γαμανε δεν αστειευονται
Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm.
 

ilektrologos777

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Πω ρε φιλε τι ματσουκι ειναι αυτο ; Αυτή είναι όπως τις φωτογραφιες ή εχει βάλει κιλα ;
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
536
Like
927
Πόντοι
86
Όποιος ενδιαφέρεται για τι ακριβώς?
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
21
Πωωω, φενεται πολύ καβλα, μια τέτοια θέλω να συναντήσω αλλά δεν έρχονται ρε γμτ Κρήτη, τυχερός είσαι φίλε
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, η Isabella είναι ακόμα Αθήνα ή μας κούνησε μαντήλι για άλλες πολιτείες;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.330
Like
2.879
Πόντοι
456
Για τη συγκεκριμένη πρέπει να είσαι αρκετά έμπειρος απ ότι έχω καταλάβει.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
177
Κριτικές
1
Like
533
Πόντοι
81
Με τα χιλια, αλλά να εισαι προετοιμασμένος ότι θα διαρκέσει μερες, αν εισαι πρωτάρης
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
280
Ρε μάγκες εγώ όταν πήγα πρέπει να την πέτυχα μετά από πολύ δυνατό ραντεβού και ήταν χαλαρή μαζί μου, λίγο της κλάφτηκα και αμέσως έριξε ρυθμό και με πήγε στο ρελαντί μέχρι τέλους. Περίεργη εμπειρία. Από τη μια θα ήθελα να με σκίσει, από την άλλη έκανε αυτό που της ζήτησα. Θέλω επίσης να καταθέσω ότι όπως πλησίαζα στην πολυκατοικία βγήκε ένας μύστης με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτά! Ήμουν σίγουρος ότι εκεί τα έδωσε όλα η Ισαμπελα...
 

Ela lege

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
0
Ρε μάγκες εγώ όταν πήγα πρέπει να την πέτυχα μετά από πολύ δυνατό ραντεβού και ήταν χαλαρή μαζί μου, λίγο της κλάφτηκα και αμέσως έριξε ρυθμό και με πήγε στο ρελαντί μέχρι τέλους. Περίεργη εμπειρία. Από τη μια θα ήθελα να με σκίσει, από την άλλη έκανε αυτό που της ζήτησα. Θέλω επίσης να καταθέσω ότι όπως πλησίαζα στην πολυκατοικία βγήκε ένας μύστης με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτά! Ήμουν σίγουρος ότι εκεί τα έδωσε όλα η Ισαμπελα...
Ρε μυστη άμα δεν σε σκίσει γιατί να πας για χαλαρά ; Πήγαινε σε μια άλλη η τυπισσα είναι δυναμίτης
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
12
Like
354
Πόντοι
290
Σύμφωνα με κριτικές είναι εξαιρετική περίπτωση για έμπειρους παθητικούς.

Συμφωνω αλλα με την εξης επισημανση:

Τις δυο πρωτες φορες ειχα εξαιρετικη εμπειρια. Την τριτη φορα, «με πουλησε». Ενω ειχα προ-πληρωσει με τραπεζικη μεταφορα για ενα γεματο 3ωρο μαζι της, φτανω στην ωρα μου για να ανακαλυψω οτι δεν ειναι διαθεσιμη και οτι ειναι ακομα με αλλον. Με πασαρει στην κολητη της για να μην περιμενω. Χαλαστηκα αλλα απο το να φυγω το δεχτηκα. Ουδεποτε ηρθε να μας διακοψει και να πει «τελειωσα σε αναλαμβανω εγω!» Την επομενη φορα, προ μηνος, κλεινω μαζι της ραντεβου και οταν φτανω, με το που με βλεπει, αρνειται να με δεχθει λεγοντας μου - ακου θράσος και τρελα - οτι αυτο που εκανα, δηλαδη που δεχτηκα να περασω τον χρονο μου με την κολητη της που η ιδια μου συνεστησε επειδη δουλευε με αλλον την ωρα που επρεπε να ηταν μαζι μου, ηταν πολυ αγενες (!!)

Συμπερασμα: ειναι καλη οταν ειναι μαζι σου, αλλα θελει προσοχη γιατι ειναι απληστη με τα χρηματα και κιλερ και, στην περιπτωση μου, τελειως φάουλ. Θελει προσοχη στις συνενοησεις μαζι της.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
177
Κριτικές
1
Like
533
Πόντοι
81
Φαίνεται ότι θα ειναι Αθήνα 14-16 του μήνα.
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
12
Like
354
Πόντοι
290
Φαίνεται ότι θα ειναι Αθήνα 14-16 του μήνα.
Καλως να ορισει και οσοι την δειτε να περαστε ομορφα. Εμενα δεν μου αρεσε καθολου η συμπεριφορα της. Εχει κι αλλες. Δεν ειναι η τελευταια…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom