Νέα

Που φλερτάρετε τρανς/κρος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna_cd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anna_cd

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Εσείς που πηγαίνετε για φλερτ με κρος ή τρανς;
Ρωτάω καπου όπου θα πειτε και μια κουβεντα, θα πιειτε και ενα ποτο -φλερτ δηλαδη - και οχι απλα σε ποιο στενο βρισκονται χοτ γκομενακια :)

Το ίδιο ερώτημα ισχύει και για τις κοπελιές και φίλες. Υπάρχει κάτι;
Μπορείτε να αναφέρετε και αμιγώς τρανς μέρη αλλά και γκει friendly όπου γινεται σωστο παιχνιδι.

Οκ, Κούκλες θα πείτε όλοι, αλλα αυτο το ξερουμε.

Βεβαια και καμια πληροφορια για εκει δεν βλάπτει :)
 

CLagnos88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχην καλησπερα.

Εχω κοζαρει μερικες που κοβουν βολτεσ πατησιων γενικα. Τωαρα για μαγαζι, μηπως στα εβερεστ εκει στη βικτωρια?
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Εσείς που πηγαίνετε για φλερτ με κρος ή τρανς;
Ρωτάω καπου όπου θα πειτε και μια κουβεντα, θα πιειτε και ενα ποτο -φλερτ δηλαδη - και οχι απλα σε ποιο στενο βρισκονται χοτ γκομενακια :)

Το ίδιο ερώτημα ισχύει και για τις κοπελιές και φίλες. Υπάρχει κάτι;
Μπορείτε να αναφέρετε και αμιγώς τρανς μέρη αλλά και γκει friendly όπου γινεται σωστο παιχνιδι.

Οκ, Κούκλες θα πείτε όλοι, αλλα αυτο το ξερουμε.

Βεβαια και καμια πληροφορια για εκει δεν βλάπτει :)

Καλησπέρα και από εμένα μικρή μου.
Η ερώτησή σου περιλαμβάνει ακριβώς την αναζήτησή μου (φαντάζομαι και αρκετών άλλων).
Σε περίπτωση που υπήρχε τέτοιου είδους μπαράκι θα έκανε θραύση. Δυστυχώς από ότι μπορώ να καταλάβω υπάρχει σοβαρό κόλλημα (και το καταλαβαίνω απόλυτα ) από cross που δεν αισθάνονται ακόμα ασφαλείς να βγούνε σε δημόσιο χώρο (έστω gay friendly) και να είναι ντυμένες όπως ακριβώς γουστάρουν.
Οι Κούκλες είναι ένα τέτοιο μέρος αλλά όσες φορές το έχω επισκευτεί δεν έχω δει σημαντικές σε αριθμό παρουσίες από cross.Μπορώ να πω ότι ο αριθμός των cross εκεί τείνει προς το μηδέν.

Πάντως αν υπάρχει κάποιο μέρος και εμένα μου διαφεύγει θα ήμουνα κάτι παραπάνω από ευγνώμων αν με πληροφορούσε κάποιος για την ύπαρξη αυτού.

PS Όταν γαμάω δεν είμαι τόσο ευγενικός.Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Αν και δεν μενω αθηνα για τσεκαρετε ενα μαγαζι στο γκαζι το s cape lakxou32  στο γκαζι... :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Φεησμπουκ και ολα κομπλε
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αυτό το Έβερεστ δεν έχει ανατιναχτεί από κάποιο ατύχημα με γκάζι ?


Καταρχην καλησπερα.

Εχω κοζαρει μερικες που κοβουν βολτεσ πατησιων γενικα. Τωαρα για μαγαζι, μηπως στα εβερεστ εκει στη βικτωρια?
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Αν και δεν μενω αθηνα για τσεκαρετε ενα μαγαζι στο γκαζι το s cape lakxou32  στο γκαζι... :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:

Αδερφέ καλησπέρα και καλά να είσαι.
Στη Θεσσαλονίκη έχεις αποδείξει πολλάκις ότι είσαι Πάπυρος Λαρούς Μπριτάνικα.Αν μπορέσεις να μας βγάλεις άκρη και στην Αθήνα ρε μπαγάσα ......μεγάλο respect.

Το βλέπω και ενημερώνω αδερφέ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.373
Κριτικές
2
Like
5.538
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα και από εμένα μικρή μου.
Η ερώτησή σου περιλαμβάνει ακριβώς την αναζήτησή μου (φαντάζομαι και αρκετών άλλων).
Σε περίπτωση που υπήρχε τέτοιου είδους μπαράκι θα έκανε θραύση. Δυστυχώς από ότι μπορώ να καταλάβω υπάρχει σοβαρό κόλλημα (και το καταλαβαίνω απόλυτα ) από cross που δεν αισθάνονται ακόμα ασφαλείς να βγούνε σε δημόσιο χώρο (έστω gay friendly) και να είναι ντυμένες όπως ακριβώς γουστάρουν.
Οι Κούκλες είναι ένα τέτοιο μέρος αλλά όσες φορές το έχω επισκευτεί δεν έχω δει σημαντικές σε αριθμό παρουσίες από cross.Μπορώ να πω ότι ο αριθμός των cross εκεί τείνει προς το μηδέν.

Πάντως αν υπάρχει κάποιο μέρος και εμένα μου διαφεύγει θα ήμουνα κάτι παραπάνω από ευγνώμων αν με πληροφορούσε κάποιος για την ύπαρξη αυτού.



PS Όταν γαμάω δεν είμαι τόσο ευγενικός.Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Στις Κούκλες μόνο drag show έχει. Παλιά, αρκετά παλιά μάζευε κορίτσια τρανσ ή κροσσ. Τώρα το κοινό κατά βάση είναι Gay , Lesbian και STR8...
 

Kristi

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
124
Like
74
Πόντοι
1
καλησπερα.ειμαι η κριστι κροσσ 27χ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στις Κούκλες μόνο drag show έχει. Παλιά, αρκετά παλιά μάζευε κορίτσια τρανσ ή κροσσ. Τώρα το κοινό κατά βάση είναι Gay , Lesbian και STR8...
τσκ τσκ τσκ
παει χαλασε ο κοσμος.
σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας.
να μην εχουν ένα κλαμπακι με τρανς και κρος, εχει γεμισει ο κοσμος γκεη, λεσβιες και στρεητ
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Αφου δε σε αφορα κ βριζεις γιατι μπαινεις σαυτο το νημα
Αραγε;;;;
Γιατι δε σε γιουχαρουν απορω
Εσυ τι πετάγεσαι σαν πορδή;Ειδικά αν δεν καταλαβαίνεις ότι εδώ δεν είναι το θέμα για να μας κάνει γνωστή την παρουσία της/του η κρις κρος .
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
272
Πόντοι
21
Εσυ τι πετάγεσαι σαν πορδή;Ειδικά αν δεν καταλαβαίνεις ότι εδώ δεν είναι το θέμα για να μας κάνει γνωστή την παρουσία της/του η κρις κρος .
Εχεις γινει βαρετος!!!! Συνεχισε ετσι
 

darkmpourdel

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους φίλους,προχθές το βράδυ λοιπόν πηρα την απόφαση να πετάξω ενα 50ρικο στα σκουπίδια...διότι εκεί ήταν η κατάληξή του...δεν θα κάνω λινκ και μλκιες...πάμε στο ψητό...πηρα το τραβελάκι την γνωστή Αγάπη...εμφανίσιμη...ωραίο σχετικά στήθος,καλό σώμα αλλα πέρασμα καπότας σε ξεκαύλωτο πούτσο δεν λέει...κρίμα και ειχε προοπτικές...ξεπέτα του 20λεπτου και ίσως λέω πολύ...κρίμα,πλήρες απογοήτευση...δύσκολα θα ξαναδώσω 50αρι σε επαγγελματία....αποφύγετέ την όπως ο διάολος το λιβάνι... :(
 

Aimilios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
οι κροςς συχναζουν οπως και εγω στα τσοντοσινεμα του κεντρου. ειχα κοντραριστει με μια για τα ματια ενος μουστακαλη πακιστανου.
 

Aimilios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους φίλους,προχθές το βράδυ λοιπόν πηρα την απόφαση να πετάξω ενα 50ρικο στα σκουπίδια...διότι εκεί ήταν η κατάληξή του...δεν θα κάνω λινκ και μλκιες...πάμε στο ψητό...πηρα το τραβελάκι την γνωστή Αγάπη...εμφανίσιμη...ωραίο σχετικά στήθος,καλό σώμα αλλα πέρασμα καπότας σε ξεκαύλωτο πούτσο δεν λέει...κρίμα και ειχε προοπτικές...ξεπέτα του 20λεπτου και ίσως λέω πολύ...κρίμα,πλήρες απογοήτευση...δύσκολα θα ξαναδώσω 50αρι σε επαγγελματία....αποφύγετέ την όπως ο διάολος το λιβάνι... :(
μην εισαι βλακας. υπαρχουν και τα δωρεαν γκει κωλαρακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom