Νέα

Spanking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα athensfreelove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεμα επειδη αναζητω κοπελες που εργαζονται σε οικους ανοχης,στουντιο η και βιζιτες που ειναι δεκτικες σε spanking.....
Προς αποφυγη παρεξηγησεων δεν αναφερομαι σε οτιδηποτε extreme ουτε εχει σχεση με βια,μονο στα πλαισια του ερωτικου παιχνιδιου που ειναι αποδεκτο και απο τους δυο απλα ειδη δεν αρεσει σε ολες ουτε ειναι ολες δεκτικες οσοι ενδιαφερομαστε για κατι τετοιοθα γλιτωσουμε πολυ χρονο μεσα απο το νημα αυτο.....
Ειμαι ανενεργος τα τελευταια 2 χρονια και γι αυτο δεν εχω εικονα της αγορας.....
Καλη συνεχεια σε ολους!
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Ανοιγω αυτο το θεμα επειδη αναζητω κοπελες που εργαζονται σε οικους ανοχης,στουντιο η και βιζιτες που ειναι δεκτικες σε spanking.....
Προς αποφυγη παρεξηγησεων δεν αναφερομαι σε οτιδηποτε extreme ουτε εχει σχεση με βια,μονο στα πλαισια του ερωτικου παιχνιδιου που ειναι αποδεκτο και απο τους δυο απλα ειδη δεν αρεσει σε ολες ουτε ειναι ολες δεκτικες οσοι ενδιαφερομαστε για κατι τετοιοθα γλιτωσουμε πολυ χρονο μεσα απο το νημα αυτο.....
Ειμαι ανενεργος τα τελευταια 2 χρονια και γι αυτο δεν εχω εικονα της αγορας.....
Καλη συνεχεια σε ολους!


τυπε με μπερδεψες θελεις να γαμησεις η απλα ρωτας;
 
OP
OP
A

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Εννοειτε για να γαμησω,δεν εχω απλα τον χρονο να ψαξω και να δοκιμασω τα παντα οπως παλια....
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Τι από τα δύο ψάχνεις?
 

Συνημμένα

  • discipline-all-pain-punishment-and-every-punishment-inflicte-demotivational-posters-1420059610.jpg
    discipline-all-pain-punishment-and-every-punishment-inflicte-demotivational-posters-1420059610.jpg
    25,3 KB · Εμφανίσεις: 40
  • il_570xN_1254808633_a2ai.jpg
    il_570xN_1254808633_a2ai.jpg
    44,1 KB · Εμφανίσεις: 50

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
40
Like
2.136
Πόντοι
1.796
Λίγο πολύ σχεδόν όλες δέχονται, ελάχιστες το απαγορεύουν, αλλά είναι και ανάλογα τα κέφια τους.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Σα τα κωλοσκαμπυλα και τα μαυρισμενα κωλομερια πουθενα...
 

Μαγδαληνή

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεμα επειδη αναζητω κοπελες που εργαζονται σε οικους ανοχης,στουντιο η και βιζιτες που ειναι δεκτικες σε spanking.....
Προς αποφυγη παρεξηγησεων δεν αναφερομαι σε οτιδηποτε extreme ουτε εχει σχεση με βια,μονο στα πλαισια του ερωτικου παιχνιδιου που ειναι αποδεκτο και απο τους δυο απλα ειδη δεν αρεσει σε ολες ουτε ειναι ολες δεκτικες οσοι ενδιαφερομαστε για κατι τετοιοθα γλιτωσουμε πολυ χρονο μεσα απο το νημα αυτο.....
Ειμαι ανενεργος τα τελευταια 2 χρονια και γι αυτο δεν εχω εικονα της αγορας.....
Καλη συνεχεια σε ολους!

:babycry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom