Νέα

Ψωνιστηρι μεσα απο το waplog

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Παιδια εψαξα αν υπαρχει αναλογο θεμα δεν το βρηκα, αν υπαρχει ας συγχωνευτει..Λοιπον για να μην παω ξυπολητος στ αγκαθια θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις σας αν οι κοπελες αυτες ειναι επαγγελματιες..ειμαι γραμμενος 20 μερες και σημερα κανονισα το πρωτο ραντεβου για αυριο βραδυ με αξιογαμητο μωρο.. η ιδια μουπε οτι δεν ειναι επαγγελματιας..ξερει κανεις τι παιζει με αυτη την εφαρμογη?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
κατα την ανταλλαγη μηνυματων ειπα στην κοπελα οτι θελω να γινω χορηγος της και ειπε οκ..θα ενημερωσω αυριο για το αποτελεσμα του ραντεβου..απλα θελω να ξερω αν ειχε κανεις σας παρομοια εμπειρια.. :think:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Να ενημερωσω οτι ειναι πολυ καλυτερο απο το fb γιατι κατα την διαρκεια που δεν εισαι συνδεδεμενος σου λεει ποιοι επισκεφτηκαν το προφιλ σου..γενικα εχει ωραια μωρα εκει μεσα.. :erection:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Επειδη ειμαι νεο μελος και δεν τα ξερω καλα τα κολπα εδω, ηθελα να ρωτησω αν επιτρεπεται να κανουμε copy/paste προφιλ απο την εφαρμογη..αν ξερει κανεις ας μου απαντησει..ευχαριστω.. :hi:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τεσπα το ποσταρω αν ειναι φαουλ ας το διαγραψουν οι admin αν ξερετε κατι ενημερωστε..
 

Stathis1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
55
Like
33
Πόντοι
0
φιλε...αξιαγαμητο μωρο αυτη??δεν νομιζω..γουστα αυτα τεσπα..επισης προσεχε και το ραντεβου σου αλλα και την ηλικια της..
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Stathis1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
55
Like
33
Πόντοι
0
Μωρε αυτη δηλωνει 18+ γιατι τοσο πρεπει ναναι για να γραφτει.εμενα δεν μου κανει 18+ αλλα μπορει ναναι λιγο παραξενος.μια φωτο εχει με κατι σαν εσωρουχα.αλλη δεν βλεπω.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Μωρε αυτη δηλωνει 18+ γιατι τοσο πρεπει ναναι για να γραφτει.εμενα δεν μου κανει 18+ αλλα μπορει ναναι λιγο παραξενος.μια φωτο εχει με κατι σαν εσωρουχα.αλλη δεν βλεπω.
αν γραφει ψεμματα δεν εχω ευθυνη..αποδεικνυεται αυτο γιατι την ηλικια την γραφει αυτοματα η εφαρμογη αοφυ πρεπει να δωσεις ημερομηνια γεννησεως για να γραφτεις..εγω βλεπω κι αλλη φωτο μαλλον επειδη ειμαι μελος στην εφαρμογη..
 

Stathis1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
55
Like
33
Πόντοι
0
δεν ειναι δυσκολο να δηλωσεις 88 αντι 89 πχ..εγω απλα λεω να προσεχεις γιατι κατι δεν μου κολλαει σαν εγω..ενημερωσε μας για το ραντεβου να ξερουμε αν αξιζει αυτο το σαιτ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
δεν ειναι δυσκολο να δηλωσεις 88 αντι 89 πχ..εγω απλα λεω να προσεχεις γιατι κατι δεν μου κολλαει σαν εγω..ενημερωσε μας για το ραντεβου να ξερουμε αν αξιζει αυτο το σαιτ.
ναι και εγω επιφυλακτικος ειμαι δεν ξερω πολλα γι αυτο ανοιξα το θεμα..παντως ειναι γυναικα οντως μιλησαμε στο τηλ..
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
100
Like
7.437
Πόντοι
17.586
Δικηγόρο το site να βαλει για να τον βγάλουμε !!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
234
Πόντοι
36
Προφανώς φίλε μου είσαι άπειρος γενικά με τα Ντέιτιν σάιτ. Κάτι τέτοιο καταλαβαίνει κάποιος όταν αναφέρεις ότι το waplog είναι καλύτερο από το φεις. Ούτως ή άλλως το φεις δεν είναι ντειτιν ασχέτως αν χρησιμοποιείται από αρκετούς σήμερα για κάτι τέτοιο.

Θα σου έλεγα να είσαι προσεκτικός πρώτα πριν βγεις ραντεβού για να μην βρεθεις ότι εκπλήξεως.
Να ζητάς φεισμπουκ και κινητό γουατσαπ, βαιμπερ ή σκαιπ για να διαπιστωσεις με φωνή ή βίντεο αν η κοπέλα έχει προφίλ με φωτό φίλων, να την πιέσεις να πει την πραγματική ηλικία. Συνήθως αυτές που είναι ανήλικες στο λένε κάποια στιγμή. Φυσικά απέφευγε να βγεις με τέτοια γιατί μπορεί να βρεθεις σε νομικούς μπελάδες.
Καλά έκανες πάντως και ποσταρες για να ενημερωθείς. Το waplog έιχε αρκετά φεικ προφίλ όταν το χρησιμοποιουσα εγώ και μάλιστα πίσω από αυτά κρυβονταν απατεώνες που ζητούσαν πεισειφ κάρτες ή γκει. Δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο σήμερα γιατί δεν την χρησιμοποιώ την εφαρμογή.
Προτιμότερο πάντως να βάλεις στο κινητό σου Τιντερ, μπαντου, τζαουμο και Μαμπα, luxy για σουγκαρ μπειμπιζ. Στο τελευταίο που είναι στην αγγλική το μενού θα βρεις κυρίως ξένες πλούσιες ή μη, πολλά μοντέλα και απλές όμορφες γυναίκες που μένουν στην Ελλάδα κάποιες και οι περισσότερες στις γύρω χώρες και Αμερική, που ψάχνουν σουγκαρ Νταντί ή σύντροφο για γαμο.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Πηγε τελικα ο αλλος στο ραντεβου με το 14χρονο μπαζακι;;; αναμενουμε ενημερωση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom