Νέα

Λεσβος: Καταγαμησαν την Ιεροδουλη οι προσφυγες και εφυγε !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.874
Πόντοι
39.662
- Εβρεξε τοσο σπερμα σε 1 μηνα οσο θα εβρεχε σε 1 χρονο !
- Το μουνι μου πηρε φωτια από τις πολλες πουτσες !
- Πρηστηκαν οι σαλπιγγες μου και η μητρα μου !
- Εβγαλα τοσα λεφτα για να χτισω βιλα στην Εκαλη !

Αυτά ηταν τα λογια της νεαρης σεξι ιερόδουλης, της μοναδικης ιερόδουλης στο νησι που ειδε τον τραπεζικο της λογαριασμο να ξεχειλιζει από χρηματα,
πραγμα που την εξαναγκασε να ανοιξει και δευτερο !
Όπως ειπε εγινε ιεροδουλη γιατι της αρεσε η πουτσα αλλα και ταυτόχρονα να βγαζει χρηματα αλλα τοση πουτσα που θα ετρωγε δεν την ειχε ματαφανταστει.

[size=20pt]Μυτιλήνη: Αυτός είναι ο οίκος ανοχής που έγινε χαμός με μετανάστες - Τι λέει στην κάμερα η ιδιοκτήτρια [/size]


[size=20pt]Οι πρόσφυγες στη Μυτιλήνη… εξουθένωσαν τις ιερόδουλες[/size]
http://www.tribune.gr/greece/news/a...iges-sti-mitilini-exouthenosan-tis-*****.html

 

Συνημμένα

  • OIKKKSSSSS_482_355.jpg
    OIKKKSSSSS_482_355.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 57
  • 9_5244385.jpg
    9_5244385.jpg
    28,4 KB · Εμφανίσεις: 70
  • 9_5305134.jpg
    9_5305134.jpg
    37,8 KB · Εμφανίσεις: 56
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.874
Πόντοι
39.662
Στη συνεχεια της συνέντευξης της δηλωσε:

Ιεροδουλη - Ειχα χασει τον υπνο μου, μπουτι δεν εκλεινα ολη νυχτα.Πουτσα εβγαινε πουτσα εμπαινε, θυμαμαι ένα βραδι ειχα φαει
              πανω από 100 πουτσες.
Ρεπόρτερ  - Δε δουλευες 8ωρο δεν ειχες ρεπο ?
Ιεροδουλη - Όχι τιποτα απ'ολα αυτά κοιταξα να βγαλω οσα πιο πολλα χρηματα μπορουσα.
Ρεπόρτερ  - Τωρα που σταμάτησες για παντα την δουλεια τι θα κανεις?
Ιεροδουλη - θα βρω ένα καλο παλικαρι Ελληνα που να μην ξερει το παρελθον μου και θα παντρευτούμε.
Ρεπόρτερ  - Η ωρα η καλη, και μια τελευταια ερωτηση! Είναι καλοι εραστες οι προσφυγες ?
Ιεροδουλη - Ναι είναι πολύ καλοι, μερικοι την εχουν και αρκετα μεγαλη ! Μερικες φορες μου αρεσε
           κιολας και καθομουν και πιο πολύ ωρα στο δωματιο !
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Στη συνεχεια της συνέντευξης της δηλωσε:

Ιεροδουλη - Ειχα χασει τον υπνο μου, μπουτι δεν εκλεινα ολη νυχτα.Πουτσα εβγαινε πουτσα εμπαινε, θυμαμαι ένα βραδι ειχα φαει
               πανω από 100 πουτσες.
Ρεπόρτερ  - Δε δουλευες 8ωρο δεν ειχες ρεπο ?
Ιεροδουλη - Όχι τιποτα απ'ολα αυτά κοιταξα να βγαλω οσα πιο πολλα χρηματα μπορουσα.
Ρεπόρτερ  - Τωρα που σταμάτησες για παντα την δουλεια τι θα κανεις?
Ιεροδουλη - θα βρω ένα καλο παλικαρι Ελληνα που να μην ξερει το παρελθον μου και θα παντρευτούμε.
Ρεπόρτερ  - Η ωρα η καλη, και μια τελευταια ερωτηση! Είναι καλοι εραστες οι προσφυγες ?
Ιεροδουλη - Ναι είναι πολύ καλοι, μερικοι την εχουν και αρκετα μεγαλη ! Μερικες φορες μου αρεσε
            κιολας και καθομουν και πιο πολύ ωρα στο δωματιο !

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Στη συνεχεια της συνέντευξης της δηλωσε:

Ιεροδουλη - Ειχα χασει τον υπνο μου, μπουτι δεν εκλεινα ολη νυχτα.Πουτσα εβγαινε πουτσα εμπαινε, θυμαμαι ένα βραδι ειχα φαει
               πανω από 100 πουτσες.
Ρεπόρτερ  - Δε δουλευες 8ωρο δεν ειχες ρεπο ?
Ιεροδουλη - Όχι τιποτα απ'ολα αυτά κοιταξα να βγαλω οσα πιο πολλα χρηματα μπορουσα.
Ρεπόρτερ  - Τωρα που σταμάτησες για παντα την δουλεια τι θα κανεις?
Ιεροδουλη - θα βρω ένα καλο παλικαρι Ελληνα που να μην ξερει το παρελθον μου και θα παντρευτούμε.
Ρεπόρτερ  - Η ωρα η καλη, και μια τελευταια ερωτηση! Είναι καλοι εραστες οι προσφυγες ?
Ιεροδουλη - Ναι είναι πολύ καλοι, μερικοι την εχουν και αρκετα μεγαλη ! Μερικες φορες μου αρεσε
            κιολας και καθομουν και πιο πολύ ωρα στο δωματιο !
Τυχερο το παληκαρι που θα την παντρευτει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.354
Κριτικές
165
Like
24.899
Πόντοι
34.168
Τελικα ειχε δικιο η ΓεροΤασια που ελεγε οτι ενισχυονται οικονιμικα
οι τοπικες κοινωνιες!1

:S :S
 

Επισκέπτης
Ε βέβαια, υπάρχουν οι μπινέδες (για να μη γράψω άλλες κοσμητικές λέξεις) της αριστεράς και των ΜΚΟ που ενισχύουν αυτούς τους βρωμιάρηδες, που αντί να πολεμήσουν στις κωλοχώρες τους για το καλύτερο, μου φορτώνονται εδώ λες κι είναι ο επίγειος Παράδεισος.
Πόσο θα τρίζουν τα κόκκαλα των ηρώων του 1821, αλεύρι θα έχουν γίνει από το θυμό τους....
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Στη συνεχεια της συνέντευξης της δηλωσε:

Ιεροδουλη - Ειχα χασει τον υπνο μου, μπουτι δεν εκλεινα ολη νυχτα.Πουτσα εβγαινε πουτσα εμπαινε, θυμαμαι ένα βραδι ειχα φαει
              πανω από 100 πουτσες.
Ρεπόρτερ  - Δε δουλευες 8ωρο δεν ειχες ρεπο ?
Ιεροδουλη - Όχι τιποτα απ'ολα αυτά κοιταξα να βγαλω οσα πιο πολλα χρηματα μπορουσα.
Ρεπόρτερ  - Τωρα που σταμάτησες για παντα την δουλεια τι θα κανεις?
Ιεροδουλη - θα βρω ένα καλο παλικαρι Ελληνα που να μην ξερει το παρελθον μου και θα παντρευτούμε.
Ρεπόρτερ  - Η ωρα η καλη, και μια τελευταια ερωτηση! Είναι καλοι εραστες οι προσφυγες ?
Ιεροδουλη - Ναι είναι πολύ καλοι, μερικοι την εχουν και αρκετα μεγαλη ! Μερικες φορες μου αρεσε
            κιολας και καθομουν και πιο πολύ ωρα στο δωματιο !

Στημένη η συνέντευξη μου μοιάζει για να χαρούν αυτιά αριστερούληδων....

Αλλά είναι πικρή αλήθεια ότι μία γυναίκα με τέτοια μυαλά και παρελθόν όντως θα έβρισκε κάποιον Έλληνα!
 
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.874
Πόντοι
39.662
φοβάμαι μη γινει καμμια επιστρατευση από φυλης και μας παρουν κοπελες και τις πανε για εργασια στη Λεσβο...θελουν και Σονια και Αντζελίνα τα μουτρα τους, θα μας τα ξεμουνιασουν τα κοριτσα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.603
Like
14.493
Πόντοι
3.656
Ε βέβαια, υπάρχουν οι μπινέδες (για να μη γράψω άλλες κοσμητικές λέξεις) της αριστεράς και των ΜΚΟ που ενισχύουν αυτούς τους βρωμιάρηδες, που αντί να πολεμήσουν στις κωλοχώρες τους για το καλύτερο, μου φορτώνονται εδώ λες κι είναι ο επίγειος Παράδεισος.
Πόσο θα τρίζουν τα κόκκαλα των ηρώων του 1821, αλεύρι θα έχουν γίνει από το θυμό τους....


δεν ειναι επιγειος παραδεισος η ελλαδα τυπε;  :S :S :S
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω enduro έτσι όπως πιστεύουν αυτοί μάλλον ναι.....
Μα έρχομαι να γίνω ΟΡΚ αλλά πώς να μοιάζω με αυτούς πρέπει να μαύριζα αρκετά και να είχα μαύρα μαλλιά και θα καλοπερνούσα....
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πρεπει να σαι μεγαλο πουστρακι φαντασιωνεσαι μαλλον οτι εισαι στην θεση της πουτανας ετσι??

Ολα αυτα ειναι εικασιες στο μυαλο σας,μεχρι και η πιο κουτη πουτανα δεν θα διακινδυνευε με τοσες ασθενειες
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Πρεπει να σαι μεγαλο πουστρακι φαντασιωνεσαι μαλλον οτι εισαι στην θεση της πουτανας ετσι??

Ολα αυτα ειναι εικασιες στο μυαλο σας,μεχρι και η πιο κουτη πουτανα δεν θα διακινδυνευε με τοσες ασθενειες

Ας μην ξεχνάμε πως κι οι περισσότεροι εξ αυτών των λαθρό είναι.... προϊόντα αιμομιξίας εκατοντάδων ετών! Εξαιτίας της πολυγαμίας, τις καλές κι όμορφες τις παίρνουν ελάχιστοι ζάπλουτοι, οι υπόλοιποι με ό,τι βρούνε! Ας είναι κι η αδερφή τους!
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
μου μυριζει μουφοσυνεντευξη γεματη μπαρουφολογια.ετρωγε λεει 100 πουτσους τη μερα επι 20 αν χρεωνε πηγαινε 2000 ευρω τη μερα με λιγα λογια εβγαλε σε ένα μηνα που δουλευε 60.000 ευρω και παλι τιποτα από αυτά που εβγαλε να μην χαλασε με 60000 δεν παιρνεις βιλα στην εκαλη αλλα βιλα στο περαμα.
από την άλλη τωρα ψαχνει ένα μαλακα λεει να την παντρευτει αφου της αρεσει τοσο το φακινγκ δεν παιζει να μεινει πιστη και να χορτασει από τον τυπο.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316


Και μετά σου λένε: δεν χαλάει το πηγάδι αλλά ο κουβάς...  :S :S :S
 

MakeMyDay_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αν κατέγραφε κάμερα, θα έκλεινε όλα τα τσοντάδικα της περιοχής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom