Νέα

Μυρσίνη (Sirina)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alex Doo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Φίλοι εκτιμώ πως η συγκεκριμένη κοπέλα είναι από τις πλέον ευχάριστες εκπλήξεις της Sirina την τελευταία διετία. Ζουμερό μεσογειακό κορμί, υπέροχο βλέμμα και δυνατή συμμετοχή στις δυο τις ταινίες.

Έχω την αίσθηση, ελπίζω να μην κάνω λάθος, πως δεν έχει δικό της θέμα μα σίγουρα της αξίζει...

 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.885
Like
1.125
Πόντοι
216
Φίλοι εκτιμώ πως η συγκεκριμένη κοπέλα είναι από τις πλέον ευχάριστες εκπλήξεις της Sirina την τελευταία διετία. Ζουμερό μεσογειακό κορμί, υπέροχο βλέμμα και δυνατή συμμετοχή στις δυο τις ταινίες.

Έχω την αίσθηση, ελπίζω να μην κάνω λάθος, πως δεν έχει δικό της θέμα μα σίγουρα της αξίζει...


Καλημέρα φίλε την ξέρω προσωπικά την γαμουσα από όταν ήταν 18. Αλβανακι είναι τοτε ήταν πολύ σφιχτή γενικά σώμα μουνι όλα ! Πλέον δεν ξέρω τι παίζει έχει αλλάξει και  τηλ είχαμε τσακωθεί κιόλας ...
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Αντε ρε φιλε για πες μας και τιποτα αλλο :think:
 
OP
OP
A

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Κανείς φίλος δεν έχει ενθουσιαστεί δηλαδή με τη συγκεκριμένη γκόμενα από Sirina;
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
559
Like
248
Πόντοι
26
Καλημέρα φίλε την ξέρω προσωπικά την γαμουσα από όταν ήταν 18. Αλβανακι είναι τοτε ήταν πολύ σφιχτή γενικά σώμα μουνι όλα ! Πλέον δεν ξέρω τι παίζει έχει αλλάξει και  τηλ είχαμε τσακωθεί κιόλας ...
Φαινεται αλβανάκι, ωστόσο έκανε ένα ωραίο γλυγομούνι στην τσόντα!
 

Papous3657

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Δουλεύει και εκτός Sirina ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom