Νέα

Ζευγάρι έρχεται σε οργασμό με μία αγκαλιά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chuk

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
6
Πόντοι
0

Έχοντας συμπληρώσει 9 χρόνια μαζί, υποστηρίζουν οτι έχουν πάει την σχέση τους σε τέτοιο επίπεδο που έχουν οργασμούς με το παραμικρό. Την ώρα που αγκαλιάζονται, την ώρα που χορεύουν, ακόμη και αν δεν έχουν σωματική επαφή...

Και όλα αυτά, ενώ ο Σκοτ σε ηλικία 20 ετών έπρεπε να αντιμετωπίσει πρόβλημα πρόωρης εκσπερμάτισης, το οποίο όμως έλυσε χάρη στα μαθήματα Τantra.

«Η Μέλανι και εγώ, έχουμε οργασμούς με φίλους, με τους οποίους δεν έχουμε κάνει σεξ ποτέ. Κάνουμε όμως μαθήματα Tantra μαζί. Πριν από λίγο καιρό πήγαμε για κάμπινγκ με ένα άλλο ζευγάρι και είχαμε οργασμούς μαζί», είπε χαρακτηριστικά ο Σκοτ.

Έχοντας πάει την σεξουαλική τους επαφή σε τέτοιο επίπεδο, ήταν αναμενόμενο πως πλέον θα ασχολούνται με το να μεταδώσουν τις γνώσεις τους και σε άλλους. Έτσι, παραθέτουν μαθήματα online, ενώ διοργανώνουν και ειδικά events σε όλο τον κόσμο.

www.newsbeast.gr/world/arthro/2776259/zevgari-ipostirizi-oti-erchete-se-orgasmo-me-mia-agkalia]
]

σύντομα κοντα μας  :headbaning2: :headbaning1:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
αδιστακτοι παραβατες του νομου του Πικερ που περιοριζει τα χυσιματα σε 4-5 φορες την εβδομαδα :- :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.604
Like
14.498
Πόντοι
3.656

Έχοντας συμπληρώσει 9 χρόνια μαζί, υποστηρίζουν οτι έχουν πάει την σχέση τους σε τέτοιο επίπεδο που έχουν οργασμούς με το παραμικρό. Την ώρα που αγκαλιάζονται, την ώρα που χορεύουν, ακόμη και αν δεν έχουν σωματική επαφή...

Και όλα αυτά, ενώ ο Σκοτ σε ηλικία 20 ετών έπρεπε να αντιμετωπίσει πρόβλημα πρόωρης εκσπερμάτισης, το οποίο όμως έλυσε χάρη στα μαθήματα Τantra.

«Η Μέλανι και εγώ, έχουμε οργασμούς με φίλους, με τους οποίους δεν έχουμε κάνει σεξ ποτέ. Κάνουμε όμως μαθήματα Tantra μαζί. Πριν από λίγο καιρό πήγαμε για κάμπινγκ με ένα άλλο ζευγάρι και είχαμε οργασμούς μαζί», είπε χαρακτηριστικά ο Σκοτ.

Έχοντας πάει την σεξουαλική τους επαφή σε τέτοιο επίπεδο, ήταν αναμενόμενο πως πλέον θα ασχολούνται με το να μεταδώσουν τις γνώσεις τους και σε άλλους. Έτσι, παραθέτουν μαθήματα online, ενώ διοργανώνουν και ειδικά events σε όλο τον κόσμο.

www.newsbeast.gr/world/arthro/2776259/zevgari-ipostirizi-oti-erchete-se-orgasmo-me-mia-agkalia]
]

σύντομα κοντα μας  :headbaning2: :headbaning1:


και που να κλασουν δηλαδη τυπε τι θα γινει   :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.604
Like
14.498
Πόντοι
3.656

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Χαχαχαχαχα κοιτα φατσες χαχαχαχα
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
μου ειχε συμβει και εμενα στο γυμνασιο
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
δηλαδη τωρα αυτοι στο video εκαναν σεξ????  :think: :think: :think:  καυλωσα!!!!!!!!!!! :happy: :happy:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Πάντως με δύο γκόμενες μου είχε τύχει κάτι παρόμοιο. Με το που τις άγγιζα το χερι, μου σηκωνόταν και δεν μπορούσα να περπατήσω.

Καθόμουν συνέχεια κάτω για να μη φαινόταν η όρθια πουτσα μέσα από το παντελόνι. Αυτα πριν 1 χρόνο.

Με την άλλη, ήταν παλαιότερα. Παρόμοια περίπτωση. Την άγγιζα και ανθιζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom