Νέα

Λιθουανία - Κάουνας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papacool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Έχει πάει κανείς; Κανένα tip;

Warhol έχεις καταλάβει φαντάζομαι το σκοπό του ταξιδιού ε; :)
 

Επισκέπτης
Είχα πάει πριν 3 χρόνια για δουλειά με μια εταιρεία που εργαζόμουν.Αλλά σε 2 μέρες πλήρεις από συναντήσεις με κάτι μαλάκες εκεί,τι να σκεφτώ και τι να κάνω.Πάντως ήταν χειμώνας και μιλάμε για πολύ κρύο.Ήταν μια ωραία γκόμενα στο ξενοδοχείο που μέναμε,αλλά τίποτα δεν μπόρεσα να κάνω.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Έχει πάει κανείς; Κανένα tip;

Warhol έχεις καταλάβει φαντάζομαι το σκοπό του ταξιδιού ε; :)

Aν θες ενα ορεκτικο για Λιθουανια πηγαινε Μουσες και δες τη Βαιλντα ...........  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
αυτή η Βάιλντα που έχει χαθεί?

Που τη θυμηθηκες ρε φιλε ????

Παντως ειχε απιστευτα ματια,προσωπο κουκλιστικο - ξερεις αυτο το Βαλτικο,οχι το Ρωσσικο το πουστικο χεχεχεχεχε,σωματαρα αν και υπηρχαν και καλυτερα και ξανθια μαλλια σαν τον ΑϊΓιωργη !!!!

Παντως τη θυμαμαι πριν μερικα χρονακια με εναν παππου που ερχονταν στις Μουσες μονο για αυτην.Τον ειχα σταμπαρει αυτον τον παππου .... το θυμομουνα που ερχονταν παντα μονος του,εβγαζε και δεν κοροϊδευω ενα σακουλακι με ξηρους καρπους απο την τσεπη του,του φερνανε το ποτακι του (  δεν θυμαμαι τι επινε ) και χορους στους καναπεδες με τη Βαϊλντα.Τι του εκανε και αυτη δε λεγεται - no mercy !!!!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Που τη θυμηθηκες ρε φιλε ????

Παντως ειχε απιστευτα ματια,προσωπο κουκλιστικο - ξερεις αυτο το Βαλτικο,οχι το Ρωσσικο το πουστικο χεχεχεχεχε,σωματαρα αν και υπηρχαν και καλυτερα και ξανθια μαλλια σαν τον ΑϊΓιωργη !!!!

Παντως τη θυμαμαι πριν μερικα χρονακια με εναν παππου που ερχονταν στις Μουσες μονο για αυτην.Τον ειχα σταμπαρει αυτον τον παππου .... το θυμομουνα που ερχονταν παντα μονος του,εβγαζε και δεν κοροϊδευω ενα σακουλακι με ξηρους καρπους απο την τσεπη του,του φερνανε το ποτακι του (  δεν θυμαμαι τι επινε ) και χορους στους καναπεδες με τη Βαϊλντα.Τι του εκανε και αυτη δε λεγεται - no mercy !!!!
μάλλον έχουμε τα ίδια γούστα.
Είχα κι εγώ πάθει κόλλημα με την κορασίδα αλλά μου αρέσει το στυλ της γενικότερα.
Μετά πήγε στο Λολίτα αν θυμάμαι καλά.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
μάλλον έχουμε τα ίδια γούστα.
Είχα κι εγώ πάθει κόλλημα με την κορασίδα αλλά μου αρέσει το στυλ της γενικότερα.
Μετά πήγε στο Λολίτα αν θυμάμαι καλά.

αλτζχάϊμερ δεν έχεις
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235

εννοειται leo / σιγα μην τρωμε τα ξηροκαρπια απο τα στριπ που το λιγοτερο που θα εχουν μεσα θα ειναι σκατα .....

ναι φιλε η Βαϊλντα ειχε ωραιο στυλ / ξεχωριζε απο τις αλλες και αν θυμαμαι καλα δεν πολυχορευε και πολυ στην πιστα / ωραιο γκομενακι παντως / λειπουν κατι τετοιες απο τα στριπ τωρα πια / τωρα εχουμε τις Ρουμανες !!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
εγω παντως δεν ξερω τι απεγινε
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εννοειται leo / σιγα μην τρωμε τα ξηροκαρπια απο τα στριπ που το λιγοτερο που θα εχουν μεσα θα ειναι σκατα .....

ναι φιλε η Βαϊλντα ειχε ωραιο στυλ / ξεχωριζε απο τις αλλες και αν θυμαμαι καλα δεν πολυχορευε και πολυ στην πιστα / ωραιο γκομενακι παντως / λειπουν κατι τετοιες απο τα στριπ τωρα πια / τωρα εχουμε τις Ρουμανες !!!!!
και μάλλον και πολλές μολδαβές που το παίζουν ρουμάνες.
Αστα να παν στο διάολο
Μετά τη Βάιλντα έκοψα τις γύρες πάντως..
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πάει το κορίτσι, το φάγανε τα κρύα και η απονιά
μόνο ο παππούς κι εγώ είχαμε επενδύσει στην κορασίδα.
Εμένα δεν με αγάπησε να ναι καλά ο παππούς με τα φιστίκια του....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
είστε οφφ τοπικ
έχουμε κανένα νέο για τη χώρα/πόλη;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
μάλιστα......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
μια χαρά πάντως...
φωνή βοώντος
 

paranoid7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
re magkes  tipota dn exoume apo li8ouania??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom