Νέα

Μασάζ προστάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trfr50
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trfr50

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους..

Ενδιαφερομαι να δοκιμασω εκτονωση με μασαζ προστατη.
Ξερετε ποια Mistress ειναι καλη σε αυτο;
Εχει δοκιμασει κανεις;

Ευχαριστω!
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
536
Like
927
Πόντοι
86
Εισαι σιγουρος οτι θες να δοκιμασεις, γιατί είναι τόσο εντονο που δυσκολα το αντεχεις
 
OP
OP
T

trfr50

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Η αληθεια ειναι οτι εχω δοκιμασει μονος μου χωρις αποτελεςμα βεβαια αλλα καμια σχεση το ξερω , ειναι διαφορετικα να στο κανει αλλος.
Αυτο γινεται με δαχτυλα ή χρησιμοποιουν και δονητες οι Mistress?
Ειμαι περιεργος να το δοκιμασω....τωρα τι να σου πω και εγω..

Εχεις παρομοια εμπιρια;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Ξέρω μασαζ προστάτη κάνει η γνωστή Ζωή, με nick tantrazoe...

Το θέμα είναι πως και αυτή μου είχε πει πως είναι πολύ έντονο... Αλλά δεν μπήκα στην διαδικασία να ρωτήσω τί και πως και τί εννοεί είναι έντονο γιατί ήμουν καυλωμένος και προχωρήσαμε κατευθείαν στο παρασύνθημα...

Όμως αλήθεια τί εννοούμε "έντονο"??? Είναι μήπως πολύ ερεθιστικό και δεν αντέχει κανείς και χύνει στο δευτερόλεπτο?
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους..

Ενδιαφερομαι να δοκιμασω εκτονωση με μασαζ προστατη.
Ξερετε ποια Mistress ειναι καλη σε αυτο;
Εχει δοκιμασει κανεις;

Ευχαριστω!

Γιατί να ξοδευτείς δροσερό αγόρι  ..;

Βάλε ένα αγγούρι στο κωλο, τραβά και μια μαλακια και έτοιμος...!!

:gay:    :gay:
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Ξέρω μασαζ προστάτη κάνει η γνωστή Ζωή, με nick tantrazoe...

Το θέμα είναι πως και αυτή μου είχε πει πως είναι πολύ έντονο... Αλλά δεν μπήκα στην διαδικασία να ρωτήσω τί και πως και τί εννοεί είναι έντονο γιατί ήμουν καυλωμένος και προχωρήσαμε κατευθείαν στο παρασύνθημα...

Όμως αλήθεια τί εννοούμε "έντονο"??? Είναι μήπως πολύ ερεθιστικό και δεν αντέχει κανείς και χύνει στο δευτερόλεπτο?
Ο οργασμός είναι έντονος και σε διάρκεια και σε ποσότητα σπέρματος σε τριάντα χρόνια μου έχει συμβεί δύο φορές χωρίς να το επιδιώξω όσες φορές το προσπάθησα δεν τα κατάφερα μπορεί να είσαι για ώρα στα πρόθυρα εκσπερμάτωσης χωρίς να τα καταφέρνεις και εκεί χρειάζεται αντοχή για να αντέξεις αυτή την αίσθηση.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Ο οργασμός είναι έντονος και σε διάρκεια και σε ποσότητα σπέρματος σε τριάντα χρόνια μου έχει συμβεί δύο φορές χωρίς να το επιδιώξω όσες φορές το προσπάθησα δεν τα κατάφερα μπορεί να είσαι για ώρα στα πρόθυρα εκσπερμάτωσης χωρίς να τα καταφέρνεις και εκεί χρειάζεται αντοχή για να αντέξεις αυτή την αίσθηση.

Γιατι δεν συμβουλεύεσαι το δασκαλο να σου πει τον τροπο τυπε :think: :S :S :S

index.php
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
40
Like
1.943
Πόντοι
1.206
Ξέρω μασαζ προστάτη κάνει η γνωστή Ζωή, με nick tantrazoe...

Το θέμα είναι πως και αυτή μου είχε πει πως είναι πολύ έντονο... Αλλά δεν μπήκα στην διαδικασία να ρωτήσω τί και πως και τί εννοεί είναι έντονο γιατί ήμουν καυλωμένος και προχωρήσαμε κατευθείαν στο παρασύνθημα...

Όμως αλήθεια τί εννοούμε "έντονο"??? Είναι μήπως πολύ ερεθιστικό και δεν αντέχει κανείς και χύνει στο δευτερόλεπτο?
Επειδή έχω στείλει μήνυμα στην Ζωή να μου δώσει το τηλέφωνο της κ δεν έχει απαντήσει, μπορείς να μου το στείλεις σε πμ;
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.830
Πόντοι
480
Με 1000ευρ. πας pataya thailand μενεις 7 ημερες και καταλαβαινει τι παει να πει μασαζ προστατη....Θα σε κανουν τα κοριτσακια να χυνεις επι μιση ωρα συνεχεια!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Ο οργασμός είναι έντονος και σε διάρκεια και σε ποσότητα σπέρματος σε τριάντα χρόνια μου έχει συμβεί δύο φορές χωρίς να το επιδιώξω όσες φορές το προσπάθησα δεν τα κατάφερα μπορεί να είσαι για ώρα στα πρόθυρα εκσπερμάτωσης χωρίς να τα καταφέρνεις και εκεί χρειάζεται αντοχή για να αντέξεις αυτή την αίσθηση.

thanx...

όταν λες αντοχή? εννοείς να "κρατηθείς" να μην χύσεις?
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
thanx...

όταν λες αντοχή? εννοείς να "κρατηθείς" να μην χύσεις?
Το αντίθετο δεν χρειάζεται να κρατηθείς αλλά να τελειώσεις όταν λέμε αντοχή είναι η αίσθηση για μεγάλο χρονικό διάστημα ότι είσαι έτοιμος να τελειώσεις και όσο αυτό αργεί να συμβεί γίνεται βασανιστικό που να πεις δεν αντέχω άλλο την καυλα θέλω να τελειώσω τώρα.
 

timeles

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που σου λένε είναι πως δύσκολα θα πετύχεις κορύφωση από ερεθισμό του προστάτη. Χρειάζεται υπομονή, γνώση της ανατομίας και εξάσκηση.

Συνήθως χρειάζεται σταθερό παρτενέρ η οποία θα γνωρίσει τις ιδιαιτερότητες σου κατά τη διάρκεια των συνεδριών και αυτό διότι σε κάθε άντρα ο τρόπος με τον οποίο ανταποκρίνεται το σώμα του είναι μοναδικός.

Συμπερασματικά, θεωρώ λίγο δύσκολο να πετύχεις με την πρώτη αυτό που θέλεις. Χρειάζεται αρκετές συνεδρίες και ιδιαίτερη υπομονή από τη μεριά σου και από τη μεριά της.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Το αντίθετο δεν χρειάζεται να κρατηθείς αλλά να τελειώσεις όταν λέμε αντοχή είναι η αίσθηση για μεγάλο χρονικό διάστημα ότι είσαι έτοιμος να τελειώσεις και όσο αυτό αργεί να συμβεί γίνεται βασανιστικό που να πεις δεν αντέχω άλλο την καυλα θέλω να τελειώσω τώρα.

Okeik thanx
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
21
Τον χειμώνα είχα μια συνάντηση με τις αφεντρες Κατια και Μισελ, μου είχαν βάλει έναν δονητή και με μαλακιζαν από πισω για αρκετή ώρα, Ε κάποια στιγμή και χωρίς να αγγίζω τον μπουτσο μου αρχίζω να χύνω τρελα και να σπαρταραω σαν ψάρι, ήταν ο πιο έντονος οργασμος που είχα μέχρι σήμερα και ειμαι 40 ετών. Δυστυχώς ειμαι μακρι τώρα διαφορετικά θα πήγαινα πιο συχνά μαζί τους. Thanks girls
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Τον χειμώνα είχα μια συνάντηση με τις αφεντρες Κατια και Μισελ, μου είχαν βάλει έναν δονητή και με μαλακιζαν από πισω για αρκετή ώρα, Ε κάποια στιγμή και χωρίς να αγγίζω τον μπουτσο μου αρχίζω να χύνω τρελα και να σπαρταραω σαν ψάρι, ήταν ο πιο έντονος οργασμος που είχα μέχρι σήμερα και ειμαι 40 ετών. Δυστυχώς ειμαι μακρι τώρα διαφορετικά θα πήγαινα πιο συχνά μαζί τους. Thanks girls

κάποιο λινκ αγγελίας/αγγελιών?
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Τον χειμώνα είχα μια συνάντηση με τις αφεντρες Κατια και Μισελ, μου είχαν βάλει έναν δονητή και με μαλακιζαν από πισω για αρκετή ώρα, Ε κάποια στιγμή και χωρίς να αγγίζω τον μπουτσο μου αρχίζω να χύνω τρελα και να σπαρταραω σαν ψάρι, ήταν ο πιο έντονος οργασμος που είχα μέχρι σήμερα και ειμαι 40 ετών. Δυστυχώς ειμαι μακρι τώρα διαφορετικά θα πήγαινα πιο συχνά μαζί τους. Thanks girls
για αυτές λες;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Τον χειμώνα είχα μια συνάντηση με τις αφεντρες Κατια και Μισελ, μου είχαν βάλει έναν δονητή και με μαλακιζαν από πισω για αρκετή ώρα, Ε κάποια στιγμή και χωρίς να αγγίζω τον μπουτσο μου αρχίζω να χύνω τρελα και να σπαρταραω σαν ψάρι, ήταν ο πιο έντονος οργασμος που είχα μέχρι σήμερα και ειμαι 40 ετών. Δυστυχώς ειμαι μακρι τώρα διαφορετικά θα πήγαινα πιο συχνά μαζί τους. Thanks girls

ειναι απιστευτη αισθηση !
 

Sokni

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
236
Like
174
Πόντοι
1

Δεν πάτε σε ενα αράπη απο τόσους που έχουν ερθει στην Ελλάδα να σας κανει μασάζ προστάτη με το τεράστιο σκαρμουτσο του?

Τώρα οι αδελφές δεν λένε οτι τον παίρνουν. Απλός λένε οτι κανουν μασάζ του προστατη
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
είχες κάνει κλίσμα πριν ? Γιατί το έγραφαν παλιά αυτό.


Τον χειμώνα είχα μια συνάντηση με τις αφεντρες Κατια και Μισελ, μου είχαν βάλει έναν δονητή και με μαλακιζαν από πισω για αρκετή ώρα, Ε κάποια στιγμή και χωρίς να αγγίζω τον μπουτσο μου αρχίζω να χύνω τρελα και να σπαρταραω σαν ψάρι, ήταν ο πιο έντονος οργασμος που είχα μέχρι σήμερα και ειμαι 40 ετών. Δυστυχώς ειμαι μακρι τώρα διαφορετικά θα πήγαινα πιο συχνά μαζί τους. Thanks girls
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom