Νέα

Σκουπιδιασμα γκομενας που την επιασα με αλλον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karxies28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες!καινουριος εδω!28ετων αρκετα εμφανισιμος κ εχω σχεση με μια καριολα εδω και 1,5 χρονο!για να μη σας κουρασω πολυ περνουσαμε τελεια πληρωνα τα παντα γαμουσα αποτι ελεγε πολυ καλα! Σε συζητηση που ειχαμε καποια στιγμη για κερατωματα ειχε φριξει σε τετοια κουβεντα και της ειχα πει πως αν το εκανε ποτε θα το πληρωνε με τον ιδιο τροπο και με τα ιδια εργαλεια που το εκανε!
Προχθες εμαθα απο φιλο οτι την ειδε σε ενα μαγαζι σε ασχετη περιοχη απο μενα κ αποκει που βγαιναμε! Σηκωθηκα σαν μαλακας και πηγα σπιτι της κ την εστησα με αμαξι φιλου απο κατω για ωρα!εφτασε μετα απο 3ωρο
Βγηκε απο αμαξι του συναγωνιστη που μαλλον ουτε αυτος γνωριζει τιποτα και της ανοιξε την πορτα την αποχαιρετησε με ενα χουφτωμα στον κωλο κ γλωσσοφιλο που δε ξερω πως δε βγηκα απο ταμαξι να την σαπισω!! Αυτο που σκεφτηκα κατευθειαν ειναι πως αφου καριολα θελεις κ αλλη πουτσα κ δε σου φτανει αυτη που ειχες και το παιζεις ηθικη καριολα θα σου δωσω πουτσα αλλ οχι απο εναν αλλα απο πολλους χωρις να το ξερεις
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!
Μπορει να εχω βγει ρε μαγκες εκτος εαυτου κ ναρχεται η εικονα με τον αλλο στ μυαλο μου αλλα αυτο αξιζουν οι καριολες κ οχι ξυλο! Αλλα σκουπιδιασμα κ ξεφτιλα
Να παρακαλαει να σταματησουμε κ απλα να τη χυνουμε!
Μην τρολλαρετε παρακαλω! Εννοω οτι εγραψα παραπανω! Κ απλα δωστε ιδεες για το τι να κανω
Δεν τη συνανταω απο προχθες με δικαιολογιες για να μην τη σαπισω!!! Θα τη συναντησω στο μερος που θα κανονισω αυτο που θελω να της κανω μονο
 

fastanfurius

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες!καινουριος εδω!28ετων αρκετα εμφανισιμος κ εχω σχεση με μια καριολα εδω και 1,5 χρονο!για να μη σας κουρασω πολυ περνουσαμε τελεια πληρωνα τα παντα γαμουσα αποτι ελεγε πολυ καλα! Σε συζητηση που ειχαμε καποια στιγμη για κερατωματα ειχε φριξει σε τετοια κουβεντα και της ειχα πει πως αν το εκανε ποτε θα το πληρωνε με τον ιδιο τροπο και με τα ιδια εργαλεια που το εκανε!
Προχθες εμαθα απο φιλο οτι την ειδε σε ενα μαγαζι σε ασχετη περιοχη απο μενα κ αποκει που βγαιναμε! Σηκωθηκα σαν μαλακας και πηγα σπιτι της κ την εστησα με αμαξι φιλου απο κατω για ωρα!εφτασε μετα απο 3ωρο
Βγηκε απο αμαξι του συναγωνιστη που μαλλον ουτε αυτος γνωριζει τιποτα και της ανοιξε την πορτα την αποχαιρετησε με ενα χουφτωμα στον κωλο κ γλωσσοφιλο που δε ξερω πως δε βγηκα απο ταμαξι να την σαπισω!! Αυτο που σκεφτηκα κατευθειαν ειναι πως αφου καριολα θελεις κ αλλη πουτσα κ δε σου φτανει αυτη που ειχες και το παιζεις ηθικη καριολα θα σου δωσω πουτσα αλλ οχι απο εναν αλλα απο πολλους χωρις να το ξερεις
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!
Μπορει να εχω βγει ρε μαγκες εκτος εαυτου κ ναρχεται η εικονα με τον αλλο στ μυαλο μου αλλα αυτο αξιζουν οι καριολες κ οχι ξυλο! Αλλα σκουπιδιασμα κ ξεφτιλα
Να παρακαλαει να σταματησουμε κ απλα να τη χυνουμε!
Μην τρολλαρετε παρακαλω! Εννοω οτι εγραψα παραπανω! Κ απλα δωστε ιδεες για το τι να κανω
Δεν τη συνανταω απο προχθες με δικαιολογιες για να μην τη σαπισω!!! Θα τη συναντησω στο μερος που θα κανονισω αυτο που θελω να της κανω μονο

Ηταν ιεροδουλη τυπε ?
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
5
Like
681
Πόντοι
96
Καλησπερα μαγκες!καινουριος εδω!28ετων αρκετα εμφανισιμος κ εχω σχεση με μια καριολα εδω και 1,5 χρονο!για να μη σας κουρασω πολυ περνουσαμε τελεια πληρωνα τα παντα γαμουσα αποτι ελεγε πολυ καλα! Σε συζητηση που ειχαμε καποια στιγμη για κερατωματα ειχε φριξει σε τετοια κουβεντα και της ειχα πει πως αν το εκανε ποτε θα το πληρωνε με τον ιδιο τροπο και με τα ιδια εργαλεια που το εκανε!
Προχθες εμαθα απο φιλο οτι την ειδε σε ενα μαγαζι σε ασχετη περιοχη απο μενα κ αποκει που βγαιναμε! Σηκωθηκα σαν μαλακας και πηγα σπιτι της κ την εστησα με αμαξι φιλου απο κατω για ωρα!εφτασε μετα απο 3ωρο
Βγηκε απο αμαξι του συναγωνιστη που μαλλον ουτε αυτος γνωριζει τιποτα και της ανοιξε την πορτα την αποχαιρετησε με ενα χουφτωμα στον κωλο κ γλωσσοφιλο που δε ξερω πως δε βγηκα απο ταμαξι να την σαπισω!! Αυτο που σκεφτηκα κατευθειαν ειναι πως αφου καριολα θελεις κ αλλη πουτσα κ δε σου φτανει αυτη που ειχες και το παιζεις ηθικη καριολα θα σου δωσω πουτσα αλλ οχι απο εναν αλλα απο πολλους χωρις να το ξερεις
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!
Μπορει να εχω βγει ρε μαγκες εκτος εαυτου κ ναρχεται η εικονα με τον αλλο στ μυαλο μου αλλα αυτο αξιζουν οι καριολες κ οχι ξυλο! Αλλα σκουπιδιασμα κ ξεφτιλα
Να παρακαλαει να σταματησουμε κ απλα να τη χυνουμε!
Μην τρολλαρετε παρακαλω! Εννοω οτι εγραψα παραπανω! Κ απλα δωστε ιδεες για το τι να κανω
Δεν τη συνανταω απο προχθες με δικαιολογιες για να μην τη σαπισω!!! Θα τη συναντησω στο μερος που θα κανονισω αυτο που θελω να της κανω μονο
δεν αξιζει παλικαρι ευτυχως σου ανοιξαν τα ματια...εισαι τυχερος..που ναχες και κανενα παιδι μαζι της ...μην εχεις αλλους μπελαδες στο τελος...θα βρεις κατι  καλυτερο
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!

Λοιποοοοον ... μιας και δεν ειναι Κυριακη και μιας και η ιδεα "ελατε να βιασετε τη γκομενα που με κερατωσε" ειναι τερμα ηλιθια, mostly γιατι παιζει και φυλακα μετα, σου προτεινω να ψησεις 2-3 καλα call girls να ρθουν στο ξενοδοχειο να κανετε μια ωρα παρτουζιτσα, να στειλεις στη γκομενα ενα βιντεακι απο την παρτουζιτσα και να κοψεις τα λιγμενα.
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
478
Κριτικές
1
Like
411
Πόντοι
21
Προσπερνώ τον ήχο του κροταλίσματος που βγαινει από αυτό το θέμα, απλώς για να αναφέρω οτι καργιόλα ξεκαριόλα ο βιασμός είναι ποινικά κολάσιμη πράξη...
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Κανεις δε μιλησε για βιασμο! Θελει κ αλλη πουτσα αφου πηγε με τον αλλο κ θα της δωσω απλοχερα οσες θελει! Αλλα αν ησασταν στη θεση μου προφανως κ δε θα ησασταν τοσο χαλαροι!!!!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
φιλε ισα ισα που εμαθες

τωρα οι προσδοκιες σου για την επομενη θα ειναι φαση οκ ολα καλα την πηδαω αλλα μπορει να πηδηχτει και αυτη με κανεναν αραπη απο πισω μου

με αυτην ειχες χτισει αλλες προσδοκιες και δεν το περιμενες αυτο το πραγμα οποτε σου ηρθε ουρανοκατεβατο

οποτε το μυστικο ειναι "lowering expectations"
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Καλα σου λενε οι αποπανω.. Ξεφτυλισε την αλλιως... Τραβα τη κ καλα βολτα σε κανα Ερημο Μερος, να μη περναει ψυχη..μετα βγαλτη απο το αμαξι κ αστηνε να τη φανε τα τσακαλια.. Τοκανα πριν χρονια σε καποια... Λογικα ακομα εκει ειναι.....  :heavymetalbig:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Κανεις δε μιλησε για βιασμο! Θελει κ αλλη πουτσα αφου πηγε με τον αλλο κ θα της δωσω απλοχερα οσες θελει! Αλλα αν ησασταν στη θεση μου προφανως κ δε θα ησασταν τοσο χαλαροι!!!!

δες το δηλαδη σαν learning experience

μην λες τωρα μου εχωσε κερατο θα την γαμησω

αλλα σκεψου ολες τις καλες στιγμες που περασατε μαζι και πηγαινε στην επομενη
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Κανεις δε μιλησε για βιασμο! Θελει κ αλλη πουτσα αφου πηγε με τον αλλο κ θα της δωσω απλοχερα οσες θελει! Αλλα αν ησασταν στη θεση μου προφανως κ δε θα ησασταν τοσο χαλαροι!!!!

χαλαρωτατοι θα μασταν τυπε, δω μεσα χτιζεις αντοχες σε βοες κροταλιες και πυθωνες.
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Ρε φιλε να θιγονται σε συζητησεις κ να το παιζουν κυριες και να ξεκολιαζονται με αλλους οταν λειπεις;; τι μιλας ρε καριολα για ερωτες κ μαλακιες γαμω το σπιτι σου
Η με τον εναν η με τον αλλο τροπο δε φευγω ρε αν δεν την ξεφτιλισώ
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
5
Like
681
Πόντοι
96
Κανεις δε μιλησε για βιασμο! Θελει κ αλλη πουτσα αφου πηγε με τον αλλο κ θα της δωσω απλοχερα οσες θελει! Αλλα αν ησασταν στη θεση μου προφανως κ δε θα ησασταν τοσο χαλαροι!!!!
σε ολους εχει τυχει ειδικα σε μικρη ηλικια εσυ εισαι τυχερος και αυτη η ατυχη...η ζωη εχει δειξει οτι οσοι κανουν μπαμπεσιες βρισκουν τον μαστορα τους
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ρε φιλε να θιγονται σε συζητησεις κ να το παιζουν κυριες και να ξεκολιαζονται με αλλους οταν λειπεις;; τι μιλας ρε καριολα για ερωτες κ μαλακιες γαμω το σπιτι σου
Η με τον εναν η με τον αλλο τροπο δε φευγω ρε αν δεν την ξεφτιλισώ

στειλε μας το facebook της
τοσα μελη που ειναι εδω θα χορτασει να βλεπει πουτσες σε μηνυματα

καλα αν της στειλει ο mimis την πουτσα του θα παθει κοκομπλοκο
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
5
Like
681
Πόντοι
96
Ρε φιλε να θιγονται σε συζητησεις κ να το παιζουν κυριες και να ξεκολιαζονται με αλλους οταν λειπεις;; τι μιλας ρε καριολα για ερωτες κ μαλακιες γαμω το σπιτι σου
Η με τον εναν η με τον αλλο τροπο δε φευγω ρε αν δεν την ξεφτιλισώ
εχει ξεφτιλιστει απο μονη της αν το καταλαβες...το περασε το ποταμι
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.178
Κριτικές
7
Like
2.908
Πόντοι
786
ο ποδολάγνος είσαι;
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Και θα τον βρει απο αλλον;; και πως θα κοιμαμαι ρε μαγκα μου ηρεμα;; απλα να φυγω χωρις να της γαμησω το ειναι; αυτα δεν υπαρχουν!
Ξεφτιλισμα με τον οποιο τροπο
Και παντου ανεβασμα φεισμπουκ της και στοιχεια της με τηλ!
Γαμιουνται ρε με αλλους κ καθομαστε κ τις περιμενουμε κ πληρωνουμε τα παντα για να περναει η γαμιολα καλα
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Και θα τον βρει απο αλλον;; και πως θα κοιμαμαι ρε μαγκα μου ηρεμα;; απλα να φυγω χωρις να της γαμησω το ειναι; αυτα δεν υπαρχουν!
Ξεφτιλισμα με τον οποιο τροπο
Και παντου ανεβασμα φεισμπουκ της και στοιχεια της με τηλ!
Γαμιουνται ρε με αλλους κ καθομαστε κ τις περιμενουμε κ πληρωνουμε τα παντα για να περναει η γαμιολα καλα

αι βρε ηλιθιε ρουφα το αυγο σου
μου θες και σκουπιδιασμα, λεβεντομαλακα
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Οποιος βριζει κ απανταει οπως ο απο πανω δε θα παιρνει απντηση
Εγω απλα ενημερωσα! Δεν εομαι εδω ουτε να δουλεψω κανεναν αλλα ουτε κ να βγαζω τον μαγκα που κρυβω μεσα μου
Εγω θα το οργανωσω κ ας κοψει το λαιμο της κ αφου το κανω αυτο θα γραψω στοιχεια της εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom