Νέα

Ξύλο-βία-τσαμπουκάδες σε κλαμπ,μπαρ,δρόμο,καφετέριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Με αφορμη τον θανατο μετα απο απιστευτο ξυλο που δεχθηκε ενας μαυρος φοιτητης απο την αμερικη σε κλαμπ στο λαγανα στη Ζακυνθο

ανοιγω αυτο το θρεντ για να πουμε απιστευτα περιταστικα ξυλου αλητεις κ βιας που εχουμε δει σε νυχτερινη διασκεδαση σε καφετεριες αλλα κ στο δρομο η ακοκα κ στα μπουρδελα


μερικα στοιχεια για το περιστατικο

«Τον χτυπούσαν 10 άτομα μέχρι θανάτου». Οκτώ συλλήψεις Σέρβων και ενός Έλληνα για την άγρια δολοφονία του 22χρονου αμερικανού σε μπαρ της Ζακύνθου. Ο καυγάς ξεκίνησε για ένα άδειο μπουκάλι μπύρας ...

http://[URL unfurl="true"]www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2017/07/arxiki-zakynthos-700x378.jpg[/img[/URL]]




Το χρονικό. Για ασήμαντη αφορμή ο τσακωμός Ο τσακωμός ξεκίνησε για τον ορισμό της ασήμαντης αφορμής μεταξύ ατόμων που έχουν ήδη καταναλώσει πολύ αλκοόλ και επειδή ένας Αμερικανός άφησε το άδειο του μπουκάλι στο τραπέζι των Σέρβων φίλων του Βρετανό-Σέρβου μπράβου!...


 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Οι τελευταίοι έφυγαν τρέχοντας και άφησαν δυστυχώς πίσω τον 22χρονο φίλο τους, με αποτέλεσμα να τον προλάβουν οι Σέρβοι να του επιτεθούν συγκεκριμένα ο 32χρονος Βρετανό-Σέρβος μπράβος και ο 34χρονος Έλληνας μπάρμαν, μαζί με τουλάχιστον 10 Σέρβους, να τον ρίξουν κάτω και να αρχίσουν να τον γρονθοκοπούν σε όλο του το σώμα ακόμα και στο κεφάλι, προκαλώντας του κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις… Σε όλη την διάρκεια αυτού του ανηλεούς ξυλοδαρμού, μάταια οι φίλοι του θύματος φώναζαν στους δράστες να τον αφήσουν ήσυχο....

 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
edo ξυλο με μπαουνσερς στο λιβερπουλ στην αγγλια

Screen-Shot-2016-03-05-at-200911.png
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
κ αμ τραβαγε κανεις κουμπουρι μα δεις τι θα γινοταν
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
παντως ο ανθρωπος εχει μεινει ζωο
10  με εναν :vomit:
 

Croucho Marx

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
«Τον χτυπούσαν 10 άτομα μέχρι θανάτου». Οκτώ συλλήψεις Σέρβων και ενός Έλληνα για την άγρια δολοφονία του 22χρονου αμερικανού σε μπαρ της Ζακύνθου. Ο καυγάς ξεκίνησε για ένα άδειο μπουκάλι μπύρας ...

http://[URL unfurl="true"]www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2017/07/arxiki-zakynthos-700x378.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

Σαν τον Αντεντοκούνμπο είναι!  :rolleyes:
 

iohanes

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Λογο του οτι ζουσα σε νησι καποια χρονια τα καλοκαιρια ηταν τοσο συχνο φαινομενα αυτα που μαλιστα δεν ηταν καν αξια αναφορας.Την ξερω καλα αυτην την φαρα,και ειδικα τους δικους μας,ειναι η μαγκια και η δυναμη της μαζας,το οτι ειναι ολοι μαζι,εχω δει τετοιους παλλικαρους πρωι μονους τους και κατεβηκα μια φορα απ την μηχανη και λεω σ εναν "ρε μαλακισμενο γιατι χτυπουσατε χθες 10 ατομα τον τουριστα κατω στα μπαρ?" και εσφιξε εναν δρομο...παγκοσμιο ρεκορ εσπασε.
Μπασταρδακια,ψευτομαγκες,κολοπαιδαρακια.
Θα καλοπερασουν στην μπουζου αυτοι,εκει θα ειναι σερβιτορες,πλυστρες και την νυχτα ερωμενες.
Αυτο βεβαια ουτε φερνει πισω το παιδι ουτε απαλυνει τον πονο της οικογενειας....
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
να κλειδωθει το θρεντ και κικ μπαν στο ντοπαμινα
 

blackmetalbeast

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2015
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Την είχα πατήσει κι εγώ πριν απο 2-3 χρόνια. Κάποιος προκαλούσε εμένα και 2-3 φίλους, ήταν φανερό ότι ψαχνόταν αλλά δεν ασχολιόμασταν μαζί του. Τελικά επειδή η υπομονή έχει και όρια ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες και με χτύπησε πρώτος. Εδώ να σημειώσω ότι οι υπόλοιποι δεν συμμετείχαν καθόλου, είμασταν ενας με έναν. Άρχισα να του ρίχνω κι εγώ απανωτά χτυπήματα, μπουνιές και κλωτσιές. Παίδες πριν καταλάβω τι γινόταν με είχαν βάλει στη μέση και με κοπάναγαν 10-15 άτομα με σιδερογροθιές και γάντια μηχανής. Ήταν φανερά στημένο όλο αυτό και απλά περίμεναν να τσιμπήσει κάποιος για να του την πέσουν.
Ένα έχω να πω: Άγιο είχα γιατί βγήκα όρθιος και περπατώντας από εκει μέσα και όχι σηκωτός. Είχα σπασμένη μύτη και είχα φάει τόσα χτυπήματα στο σώμα που για μια βδομάδα δεν μπορούσα ούτε να ανασάνω χωρίς να πονάω. Αλλά τίποτα άλλο ευτυχώς. Από τύχη δεν έφαγα και καμιά μαχαιριά. Μετά τη φάση εξαφανίστηκαν όλοι κι εγώ είχα μείνει με την απορία τι στο διάολο είχε συμβεί.
Οι καιροί είναι πολύ πονηροί και πρέπει να προσέχουμε.
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Την είχα πατήσει κι εγώ πριν απο 2-3 χρόνια. Κάποιος προκαλούσε εμένα και 2-3 φίλους, ήταν φανερό ότι ψαχνόταν αλλά δεν ασχολιόμασταν μαζί του. Τελικά επειδή η υπομονή έχει και όρια ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες και με χτύπησε πρώτος. Εδώ να σημειώσω ότι οι υπόλοιποι δεν συμμετείχαν καθόλου, είμασταν ενας με έναν. Άρχισα να του ρίχνω κι εγώ απανωτά χτυπήματα, μπουνιές και κλωτσιές. Παίδες πριν καταλάβω τι γινόταν με είχαν βάλει στη μέση και με κοπάναγαν 10-15 άτομα με σιδερογροθιές και γάντια μηχανής. Ήταν φανερά στημένο όλο αυτό και απλά περίμεναν να τσιμπήσει κάποιος για να του την πέσουν.
Ένα έχω να πω: Άγιο είχα γιατί βγήκα όρθιος και περπατώντας από εκει μέσα και όχι σηκωτός. Είχα σπασμένη μύτη και είχα φάει τόσα χτυπήματα στο σώμα που για μια βδομάδα δεν μπορούσα ούτε να ανασάνω χωρίς να πονάω. Αλλά τίποτα άλλο ευτυχώς. Από τύχη δεν έφαγα και καμιά μαχαιριά. Μετά τη φάση εξαφανίστηκαν όλοι κι εγώ είχα μείνει με την απορία τι στο διάολο είχε συμβεί.
Οι καιροί είναι πολύ πονηροί και πρέπει να προσέχουμε.



poy εγινε αυτο ρε φιλε?
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Λογο του οτι ζουσα σε νησι καποια χρονια τα καλοκαιρια ηταν τοσο συχνο φαινομενα αυτα που μαλιστα δεν ηταν καν αξια αναφορας.Την ξερω καλα αυτην την φαρα,και ειδικα τους δικους μας,ειναι η μαγκια και η δυναμη της μαζας,το οτι ειναι ολοι μαζι,εχω δει τετοιους παλλικαρους πρωι μονους τους και κατεβηκα μια φορα απ την μηχανη και λεω σ εναν "ρε μαλακισμενο γιατι χτυπουσατε χθες 10 ατομα τον τουριστα κατω στα μπαρ?" και εσφιξε εναν δρομο...παγκοσμιο ρεκορ εσπασε.
Μπασταρδακια,ψευτομαγκες,κολοπαιδαρακια.
Θα καλοπερασουν στην μπουζου αυτοι,εκει θα ειναι σερβιτορες,πλυστρες και την νυχτα ερωμενες.
Αυτο βεβαια ουτε φερνει πισω το παιδι ουτε απαλυνει τον πονο της οικογενειας....



σωστος παντα ενεργουν μεσα απο τον οχλο οι μπραβοι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Είχα δει Άγγλο τρελό μπρατσόνι μεθυσμένο να ξεφτυλίζει 2 πορτιέρηδες με όμορφο ξύλο. Φώναξαν αστυνομία για να μην τα γαμήσει όλα, γιατί είχε μερακλωθεί.
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Άγριος ξυλοδαρμός νεαρού από πορτιέρηδες μπαρ στο Γκάζι


nearos.jpg
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ πιστεύω ότι αρχικα τον χτύπησαν διότι ήταν μαυρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom