Νέα

Στρας - τραβεστομάγαζο!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα playerxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
ανοιγω αυτο το θεμα για οσους εχουν επισκεφτει παλιοτερα η και τωρα αυτο το ιστορικο
τραβελομαγαζο :rockon: .εκει παλιοτερα ξεκινησαν οι κουκλες και μετα εγινε στρας, η λιζα το εκανε σαν τα μουτρα
της αλλα παρολαυτα εχει μια ιδιαιτερη παρακμιακη αιγλη!!!

                  στρας for ever!!!!!! :rockon:

                                            :rockon:
 

Επισκέπτης
Αλλαξαν ονομα οι Κουκλες?
Απο ποτε?

οχι οτι εχω παει ποτε, αλλα επειδη ελεγα να το επισκευτω, μη δεν το βρισκω
 
OP
OP
P

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
οχι αυτο το μαγαζι ειναι κοντα στις κουκλες και απο εκει ξεκινησαν οι κουκλες!! τωρα λεγεται στρας!!
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
οχι αυτο το μαγαζι ειναι κοντα στις κουκλες και απο εκει ξεκινησαν οι κουκλες!! τωρα λεγεται στρας!!

Για να βαλουμε τα πράγματα στη σωστή σειρά το Στρας υπήρξε πολύ πριν ξεκινήσουν οι Κουκλες οι οποίες ξεκινησαν τη λειτουργια του περίπου το 1995 το Στρας υπάρχει από τα τελη των 80's και μάλιστα σε δρομο ονομα με χαρακτηριστικό ονομα. ΟΔΥΣΣΕΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ. Ειναι εντελώς CULT και παρακμιακό εννοείτε. Ολες τα "χρυσά κορίτσια" του προηγούμενου αιώνα που εχουν πλεον συνταξιοδοτηθεί θα τα βρειτε στο στρας
 
OP
OP
P

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Για να βαλουμε τα πράγματα στη σωστή σειρά το Στρας υπήρξε πολύ πριν ξεκινήσουν οι Κουκλες οι οποίες ξεκινησαν τη λειτουργια του περίπου το 1995 το Στρας υπάρχει από τα τελη των 80's και μάλιστα σε δρομο ονομα με χαρακτηριστικό ονομα. ΟΔΥΣΣΕΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ. Ειναι εντελώς CULT και παρακμιακό εννοείτε. Ολες τα "χρυσά κορίτσια" του προηγούμενου αιώνα που εχουν πλεον συνταξιοδοτηθεί θα τα βρειτε στο στρας



αυτο ειπα κι εγω......
 

Επισκέπτης
μαλιστα. Να μαθαινω και εγω σαν νεοτερος.
και με τις κουκλες? καμια πληροφορηση?
 
OP
OP
P

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Για να βαλουμε τα πράγματα στη σωστή σειρά το Στρας υπήρξε πολύ πριν ξεκινήσουν οι Κουκλες οι οποίες ξεκινησαν τη λειτουργια του περίπου το 1995 το Στρας υπάρχει από τα τελη των 80's και μάλιστα σε δρομο ονομα με χαρακτηριστικό ονομα. ΟΔΥΣΣΕΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ. Ειναι εντελώς CULT και παρακμιακό εννοείτε. Ολες τα "χρυσά κορίτσια" του προηγούμενου αιώνα που εχουν πλεον συνταξιοδοτηθεί θα τα βρειτε στο στρας



δε βαρεθηκες που ανοιξες καινουριο nick μονο και μονο να μου τη πεις???????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
P

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
μαλιστα. Να μαθαινω και εγω σαν νεοτερος.
και με τις κουκλες? καμια πληροφορηση?




οι κουκλες παραμενουν ακομα καλο ειναι καποιο σαββατο να τις επισκεφτεις που εχει και show!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Μονος δεν σκαω μυτη εκει. Φοβαμαι. Γενικα εκει που δεν εχω ξαναπαει, μονος μου δεν παω ποτε.
Αμα μαζευτουμε 1-2 ακομα για παρεα ερχομαι.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
οταν ερθεις στειλε πμ  να κανονισουμε τουρ πολλοι συναδελφοι παρεα!!!


    ΥΓ. σκασε παλιοπουστα βαλεντινο ουστ καραγκιοζη


___________________


Ωραια ξεκινησες θεμα για ενα μαγαζι που εχει κλεισει για να κανεις διαφημιση στις Κουκλες που δεν παταει ψυχη. Συνεχιζεις να βριζεις χωρις λογο και προσπαθεις τωρα να ξεσηκωσεις τον κοσμο να παει Κουκλες. Τοσο πολυ πεινατε;
 
OP
OP
P

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
οταν ερθεις στειλε πμ  να κανονισουμε τουρ πολλοι συναδελφοι παρεα!!!


    ΥΓ. σκασε παλιοπουστα βαλεντινο ουστ καραγκιοζη


___________________


Ωραια ξεκινησες θεμα για ενα μαγαζι που εχει κλεισει για να κανεις διαφημιση στις Κουκλες που δεν παταει ψυχη. Συνεχιζεις να βριζεις χωρις λογο και προσπαθεις τωρα να ξεσηκωσεις τον κοσμο να παει Κουκλες. Τοσο πολυ πεινατε;




ποιος σου μιλησε ρε παλιοπουστα????????????
 

restful44

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
πολυ καλο το θεμα ενα ιστορικo μαγαζι για τα κοριτσια του ειδουσ,καλο θα ηταν να οργανωθει μια εξορμηση απο τουσ mates του site.ο βαγγελησ τη φωναζει θα μασ πει τι θα λεμε?
 
OP
OP
P

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
πολυ καλο το θεμα ενα ιστορικo μαγαζι για τα κοριτσια του ειδουσ,καλο θα ηταν να οργανωθει μια εξορμηση απο τουσ mates του site.ο βαγγελησ τη φωναζει θα μασ πει τι θα λεμε?




                    ο βαγγελης ζηλευει γιαυτο!!!! συναδελφε θα γινει αυτο που λες!!! κρατηστε το thread  ορθιο!!!
και θα γινει το τουρ!!!!!






 

junior26

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μπορειτε να μου πειτε που ειναι αυτο το μαγαζι?
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
Η ερώτηση είναι αν είναι ανοιχτό ακόμα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom